• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@luca50 Uklidnila jsi mě :slight_smile: Peťa je šikovný :grinning: Snad ho Šimon brzy dohoní :wink:
25. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr A to vám dělali vyš. kvůli tomu, že se ti zapínal monitor dechu?
25. srp 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa no, on se jiřík občas trochu dusil při jídle - že třeba 10s nedýchal - nebo tak - říkala jsem to dr. a ona že si mám raději na noc pořídit monitor dechu - tak jsem jí řekla, že už ho máme a že nám občas spouští alarm. No a ona řekla, že to by neměl, že když to ještě udělá, že máme pro jistotu jet do nemocnice na vyšetření - tak jsme jeli. No a na den si nás tam nechali - udělali mu ekg, sono srdíčka a celého bříška, neurologické vyšetření, spoustu krevních vyšetření, vyšetření moče, sono hlavičky... a já nevím co ještě - no a pak konstatovali, že jsou to apnoické pauzy a že by se to mělo během pár týdnů upravit. Já bych tam sama asi nejela - ale když mi to dr. řekla, tak jsem to nechtěla zanedbat.
25. srp 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr To je známka kvalitního charakteru :grinning: . Jen tak se nezdá :grinning: :grinning:
25. srp 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Peťa naštěstí už má nožky v pořádku. Má dorostlé i jadýrka. Lukáškovi dorostli pomalu až v 8 m. Jeden doktor nás poslal, dokonce, zbytečně na rengen a druhý řek že sono stačí. Tehdy jsem byla z toho rozladěna
25. srp 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 to je sice pěkné, ale kdo s ním má vydržet
25. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr tak jedině doufat že ho to přejde :sunglasses:
26. srp 2011 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Tak hlavně, že to bylo všechno v pořádku...
26. srp 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska si Šimon tak ublinkl, že mu šlo mlíko i nosem, tak jsem ho musela odsát :frowning2: Taky máte blinkací mimča? Já teda rozhodně, ale lepší se to... Jinak dneska má být největší hic z celého týdne. To se teda těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oba kluci mi blinkal. :angry: . Jen si říkám že si značkovali revír :wink: . U Lukyna to skovčilo až jsem přestala kojit. a u Peti se to pomalu ale jistě lepší. :slight_smile:
Po odpoledním spánku půjdem do bazénu jinak se asi z toho horka zblázním :sweat_smile:
26. srp 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Tak ten bazén závidím!!! Já bych taky někam vyrazila, ale mám auto bez klimatizace a malej je z autosedačky vždycky upečenej i v menších vedrech než je dneska... :unamused: tak budeme zase trčet doma :frowning2:
26. srp 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Malej se narodil 17.3. Je to trochu lenoch, ze zad na bříško se ještě neotočí, i když mu moc nechybí, spíš se mu nechce. Z bříška na záda se otočit umí, ale raději si zařve a nechá to udělat maminku. Poslední dobou si nechce moc hrát sám, nejradši by se nosil a vše pozoroval, chce pořád sedět někomu na klíně, zkrátka si začíná vymýšlet. Pořád jen kojíme a zatim problém neni, dceru jsem taky začala přikrmovat až po půl roce. Jinak to taky neni žádný střízlík, ve 4,5 měsících měl 7,4 kg 68 cm.
Očkovali jsme hexu a synflorix, v půl roce jdeme na TBC.
26. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tady čtu vaše problémy jak s porodem nebo kojenim, tak u nás našteští vše dobrý u obou dětí a jsem za to moc ráda, jen dcera nosila peřinku kvůli kyčlím, neměla vyvinuté jadérka až někdy do roku, peřinku nosila do třech měsíců, byla jsem z toho tenkrát hotová. Malej je taky trochu blinkací, ale jen malinko, spíš když si pořádně neodkrkne tak potom blindí.
26. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Ahoj vítej, koukám, že máš taky pořízka. taky zatím jen kojím a za chvilku- v půl roce začnu s příkrmem a jsem zvědavá, jak bude baštit. Můj malej je taky nejradši ve společnosti a má rád přehled o všem, co se děje okolo. Jinak Matyáš je moc pěkný jméno, taky jsme o něm uvažovali. :wink:
26. srp 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny děti chtějí být středem pozornosti
@biibaa Naštěstí bazén mám doslova pod okny na dvoře. Takže je to úplná paráda. :sunglasses:
26. srp 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa děkujeme:slight_smile: se jménem to byl boj, věděli jsme, že to bude chlapeček a nedokázali se dohodnout, nakonec vyhrál Matyáš, měli jsme ho psaného i na první. Můj brácha je Matěj, tak se to teď občas plete, ale jsem ráda, že jsme ho dali i když jich je nějak moc poslední dobou :frowning2:
@luca50 taky máme u baráku bazén a jsme tam naložený pořád, teď dva dny tam koupu i malýho a jak si lebedí:slight_smile:
26. srp 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Že je krásně teplá :sunglasses:
26. srp 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Já si taky nechala říct pohlaví (ten můj se chtěl nechat překvapit, ale měl smůlu), chtěla jsem ho ještě v bříšku oslovovat jménem. A ve hře byl i Matěj! Pro kluka Matěj, Matyáš, Matouš+Šimon :grinning: Manžel vybral Šimona a pro holku Marika nebo Nina. Snad na ně ještě příjde řada :slight_smile: S tím bazénem fakt závist!!!
26. srp 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa U nás jsem vybrala jména já. Postavila jsem ho před hotovou věc, A Ani neremcal :grinning:
26. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa my jsme u první dcery vydrželi a říct si to nedali, tak to bylo opravdu překvápko. Teď to chtěl vědět hlavně manžel, pak mě tak nahlodal, že jsem si to říct dala. Ale lepší to bylo u dcery, to bylo opravdu překvapení a drama až do konce:slight_smile: Já jsem teď chtěla Mikuláše, přemýšleli jsme i o Čeňkovi (po dědovi), mě se líbil Šimon a Štěpán. U nás dcera byla jasná, tu jsme měli vybranou skoro hned, teď by to byl zas boj, já hrozně chtěla Magdalénku, což u manži absolutně neprošlo. No, nás už se asi výběr jmen týkat nebude, už máme asi splníno :slight_smile:
26. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 jojo, nádherná, skoro ani neosvěží :sunglasses: Dneska teda byl pařák. Byli jsme se nechat všichni fotit u fotografky, tak jsem zvědavá jak to dopadne, ze všech lil pot jako blázen.
26. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Koukám, že popularita jmen, o kterých píšete, je veliká :slight_smile: Kamarádka má Matyáše, další dvě Mikuláše a Matěje a jedna Mariku. Asi tato jména vážně frčí :wink: To my se na jménu chlapečka nemohli dlouho shodnout. Pohlaví jsme věděli. Chlap chtěl moc Daniela, ale toho jsem nechtěla já. Jako malá jsem se starala o psa Dana, tak to ve mně vyvolávalo toto spojení :wink: Zvláštní spojení, že :grinning: Ale to si myslím, že má každý, že určité jméno má s něčím spojené.
@biibba Co se týká blinkání. Náš malý od narození vůbec neblinká, ale ani si po jídle moc neodříhává, naštěstí ho netrápí ani prdíky :slight_smile:
27. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 To blinkání ti závidím :wink:
27. srp 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 no,tak to se mému Christoskovi líbí zcela stejně....taky ho mám natočeného k sobě bříškem a otáčí hlavu doleva a doprava podle potřeby a podle zajímavých věcí.... :frowning2: Ale měla jsem tak i starší Kačenku a zatím je s ní všechno O.K.,tak uvidíme!Nesmíme to brát tak smrtelně vážně!
27. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak dnes jsme zkoušeli poprvé banánek a moc nám chutnal,zítra přidám asi i kousek hrušky. Pak se dopil mlíčkem a usnul.
27. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy Určitě bude všechno O.K. Moje mamka i tchýně nás jako děti (mě, bráchu, mého chlapa i jeho sestru a další vnoučata) chovali pouze tak, bříškem k sobě a myslím, že se to na nás nepodepsalo :slight_smile:
27. srp 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy Není banán ještě na ně těžký.
27. srp 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 my taky dáváme banán a Jiřík ho baští úplně v pohodě
27. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 ne není,nám to tak nařídila doktorka,tedy alespoň tady v Řecku se začíná ovoce banánem a dokonce moje švagrová z ČR ho chtěla dát malému už na konci 4.měsíce,když tady byla u mě doma pomáhat po mé operaci,ale nedovolila jsem jí to!
27. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr hele,tvůj malý měl minulý týden teploty?Protože můj je měl přesně v den očkování a trvalo to přesně 4x24h.
27. srp 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek