• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@luca50 Tak to my máme s kakáním problémy, malý kaká jednou za týden či deset dní. Když jsem to říkala doktorce, odpověděla mi, že plně kojené to tak mít můžou. Tak nevím, i tak mi to přijde dost dlouhá doba :unamused:
30. srp 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Mě malý taky kadí tak max jednou týdně taky sem z toho byla paf ale i naše dr řikala ze je to ok. A i kamarádky tak sem nakonec ráda :sweat_smile: ale pak jak to příjde je to síla :grinning:
31. srp 2011 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspon nemat takovou spotrebu plenek jako my:slight_smile: MM se plne vstreba a neni zkratka co vykakat. Az zacnete s prikrmy ve vestim mnozstvi, uvidite a UCITITE zmenu :grinning:
31. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile: mam problem s prikrmama :frowning2: dala jsem mrkvicku tu mi mala moc neodmitala :slight_smile: ale pak jsem dala brambory a to mala nechce ani ted jak to dam dohromady :frowning2: jsem stoho nestastna :frowning2: doufam ze se to zlepsi a zacne ji chutnat :slight_smile:uz jsem dala i presnidavku a ta ji taky chutnala :slight_smile:
31. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 mě jiřík ze začátku taky příkrmy dost sabotoval, ale asi po týdnu byl najednou zlom a začal všechno baštit.... taky se nám hodně osvědčila petržel - je hodně sladká a Jiříkovi moc chutná. Zeleninu kde není petržel mi moc nechce.

Jinak dnes na 6m prohlídce (tedy o týden dřív - příští týden toho máme hodně) jsme měli 9100g a 72cm:slight_smile:
31. srp 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Teda to je kus! To je jako roční mimi. Já jsem na to taky zvědavá, my jdeme v pondělí...
31. srp 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa to nám přesně řekla dr - že takové míry píše dětem v roce - dneska se nás ptala, jestli pije mlíčko ještě i večer - tak jsem řekla, že jo - že vynecháváme tak dvě přes den - a ona - no jó vlastně, vždyť on je ještě malinkej.... a když jsem tam byla před měsícem - to byl trochu nemocný, tak se tak na mě podívala a říkala - ale já tu u vás nemám napsanou půlroční prohlídku... jak to že jste tu nebyli - no a já že je mu teprve měsíců pět - a ona - fakt? vždyť vypadá tak na 9:slight_smile:
31. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Já myslim, že vzhledem k tomu kolik měl por.váhu je akorát... Říká se v půlroce se por. váha zdvojnásobí, v roce ztrojnásobí. Zhruba..
31. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, tak jsme zpátky z chaty, ale v pátek zase odjíždíme.malýmu tam je líp, přeci jen zahrada, spousty kytiček, atd. Jinak kytky oškubal skoro všechny, jakmile má něco před sebou ihned to chce, neustále když ho nosím a sednu si ke stolu, bere úplně všechno :slight_smile: . Taky jsme měli zelenou stolici, nakonec jsem přišla na to, že to bylo z bylinného čaje, koupila jsem mu jiný a bylo z toho zelené hovínko :wink: . A představte si, že mi Lukášek spadnul ze sedačky, jen jsem se natáhla pro čaj a už ležel pod stolem, ještě že je ta sedačka nízká a je pod ní měkký koberec,nic se mu nestalo, ale já se proklínala :angry:
31. srp 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Ahoj! Jo, to se dětičkám moc líbí- stromy lístečky kytičky, my když jdeme s kočárkem pod stromy, tak vykulí oči, otevře pusu a v úžasu to pozoruje :slight_smile: Hlavně že se mu nic nestalo, ale těch pádů bude čím dál tím víc.
31. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Když plně kojíš je to normální. Kámošce kaka jednou za měsíc
31. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky máte jinak dělaný stránky?
S tím spadnutím. Manžel neuhlídal Peťu a žuchnul mu po nožičkách z postele to bylo křiku.
My jek se už dostane po zemi všude tak koštuje úplně všechno.
31. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malý brebentí o stošest....jsem se musela dnes docela smát,protože žvatlal před usínáním v postýlce a vycházelo mu stále slovo "bumbá" bylo to ohromně legrační....škoda,že jsem to nenahrála na kameru. Nahrála jsem jen,jak měl záchvat šíleně krásného smíchu s jeho rozdováděnou sestřičkou. Měli jsme strach,že z toho začne pěkně škytat,ale přežil to ve zdraví....Sem tam se mu už na dece podaří překulit z bříška zpět na zádíčka,ale někdy je to pořádné žuchnutí a jednou už to bylo i hlavou,až to zadunělo...
31. srp 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme 38,3:( po očkování... tak snad nás to brzy přejde...
31. srp 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr chudáček malinkatý...před odečtem nebo po odečtu má 38,3? my jdeme na očkování zítra. čeká nás 3. hexa
31. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý měl poprvé hrozínek. Ani jsem nestíhala ho chystat ( oloupat, vypeckovat),naštěstí jsme zvyklí na kousky tak to ještě i kousal :grinning:
1. zář 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Pred ctrnacti dny spadl nas MAxik z gauce. Lezel na brisku a nejak musel zacouvat, byl u toho manzel, chudak byl bily jako stena. No rev sileny, ja tim ze jsem u toho nebyla, tak jsem se trochu bala jak se vlastne bouchnul...takze jsme leji na chiru, delali mu rtg hlavicky...ale byla jsem klidnejsi. No ted, kdyz jdu treba na zachod, polozim na zem na deku. Sice se mu to nelibi a vriska, ale vim, ze nema kam spadnout. mrnous jeden.
1. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 po odečtu... ale dneska ráno už měl jen přes 37:slight_smile: tak snad už to bude dobré - jen je tedy strašně ukňouraný...
1. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Ona ta deka na zemi je taky to nejlepší i na hraní, má tam prostor se otáčet atd. Já mám sice takovou prostornou ohrádku, ale stejně ho ještě dávám i na zem. Taky jsem řešila uzdičku u horního rtu, má jí dost napevno, tak jsem to konzultovala i u nás v práci i s naší dětskou dr. a ta mi řekla, že až začne chodit, tak že poprvé až sletí na pusu utrhne si tu uzdičku sám a bude to vyřešené. A když se podívám po baráku- samý roh, dlažba, venku schody- už teď se děsím těch pádů.
1. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Šimon měl zvýšenou teplotu teda jen při té první dávce, ale takový mrzutý a plačtivý pokaždý. Snad jen po TBC byl v pohodě.
1. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa my máme teplotu pokaždé... ani jsem mu nechtěla dávat ty pneumokoky - ale naše dr. je dává - jako že se pak strašně diví proč bych je nechtěla dát - a že je to to nejlepší.... no, přesvědčená o tom tedy nejsem, ale nakonec jsem mu to píchnout nechala... teď konečně usnul - kňučel mi tu asi od osmi hodin...
1. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Máme taky nějakou ukňouranou náladu a to jsme zdravý
1. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Toho nebezpečí kde by se mohl bouchnout je moc, ale uchránit ho neuchráníš :frowning2: Vždy se někde něco najde kde se praští
1. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova @biibaa my jsme se také stěhovali na zem - hned ve 3 měsících, kdy se Kubík začal otáčet. A je to fajn, procestuje po dece tam a zpátky velkou část dne - je spokojený a já jsem klidnější

@anetadr to je dobře, že už ta teplota slezla... u nás zatím žádná takováto velká reakce nebyla, tak u toho snad zůstane. většinou má jen teplou nožičku a je mrzutější, teploty naštěstí nikdy

@biibaa můžu se zeptat, kdy jste byli na TBC? To Vám pediatr dal doporučení na tu kalmetizační stanici a očkovat jste byli tam?
1. zář 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr ahojky, tak jsme dneska byli poprvé venku v tom nosítku, byl celkem spokojený, musí si ještě zvyknout, tak chci ještě jednou poděkovat za výborný tip :slight_smile:
1. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 tak to jsem ráda, že se vám líbí - my jsme fakt nadšení:slight_smile: Jen když je víc teplo, tak se člověk trochu potí - ale to ani tak není tím nosítkem jako tím, že je to mimčo na mamku napláclé - což by bylo asi ve všech nosítkách.
1. zář 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy budete přesouvat dítě z hluboké korby/tašky do sporťáku? A už jste pořizovaly (nebo budete pořizovat) fusak na zimu? Já zrovna vybírám a zrovna moudrá z toho nejsem... přece jen přes internet si to člověk neosahá, tak budeme asi muset vyrazit někam do obchodu
1. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 No vzhledem k tomu, ze Maxik je dlouhy, doufam, ze jeste mesic a kousek vydrzi v korbe a potom holt budem muset prestavet kocar:slight_smile: Fusak jsem poridila po jednom diteti z mimibazaru. Je jako novy a usetrila jsem par korun:slight_smile: klasika - Emitex combi 3v1
1. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 No,tak přesně tohle teď řeším já...s tím sporťákem,protože se Christos začíná v korbičce točit i na bříško a je nevrlý. Nechtěla jsem to uhánět kvůli tomu,že ještě nesedí. Nechce mi sedět ani u jídla v polohovací židličce,tak ho prozatím krmím v sedátku. Od jakého věku je tedy vhodné přejít na sporťák. Už bude mít za chvíli 6měsíců,tak už můžu?Poraďte prosím!!! :unamused:
1. zář 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Jo v kalm. st., je to asi 2 týdny, co jsme tam byli a doporučení nám napsala dětská dr. Nejlepší je to po těch 3 dávkách hexa, do 1roku pak není další očkování a je čas kvůli příp. komplikacím.
1. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek