• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@milejdy Já ho tam dám, až bude sám sedět, ale záleží na tom, jestli se ti do té korbičky vejde..
1. zář 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa také to plánujeme někdy po půl roce naočkovat - aby se to stihlo zahojit do dalšího očkování
1. zář 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Šimon to snášel dobře, má tam jen červenej flíček a po 2 měs. se musí ten vpich zkontrolovat, jestli je tam nějaká reakce...
1. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova @milejdy Kuba mel pri poslednim mereni zatim jen 68 cm, ale v hluboke korbe mu zacina byt tesno - nejradeji by i tam valel porad sudy... a vzteka se, kdyz nema vyhled. zaroven ale nechci posazovat, dokud nebude sedet sam... takze uvazuju, ze ho tak do mesice presuneme do sportaku bud do lehu (a kdyby bylo hezke pocasi, tak mu shrnu nahoru boudu a necham ho lezet na brise, ze by se koukal mezerou metzi "sedackou" a "boudou"), nebo jestli uz by mohl lezet v pololehu/polosedu...
1. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, holky, vy mi čtete myšlenky. Od včerejška řeším golfový kočárek. Malému začíná být hluboký kočár malý a jelikož mám chlapa sportovce, časo cestujeme, tak řeším, že si koupím golfáč - lehky, skladný a hlavně polohovatelný do úplného lehu. Chipolino je golfáč, ze kterého se dá udělat taková "vanička" a může v něm být údajně i mimčo téměř od narození. Jsou to i levné kočárky. Jinak většina sporťáků je od půl roku.
1. zář 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatek - Chipolino Pooky. Mrkněte na něj. Váží něco málo přes 8 kg a dá se otočit i proti směru jízdy.
1. zář 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 My už máme sporťák. Jelikož má troj kombinaci a do tašky se už nevešel. :slight_smile: Zatím ho nedávám sedět i když se už posadí sám :wink:
1. zář 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Téda, tvůj malý se už posadí? To je něco. To náš je asi na všechno lenoch. Nechce se ani moc přitáhnout. Začínám být nervózní i z toho, že se nechce moc překulovat.
1. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 to nebuď - každé dítě má své tempo... myslím, že většina dětí v tomhle věku nesedí - hlavně některé děti jsou prostě línější - a pak až zjistí, že ten pohyb opravdu k něčemu je, tak to všechno doženou:slight_smile:

Jinak my zatím jezdíme s korbičkou a Jiříkovi se tam líbí - jen si už dává nožičky nahoru na ten mantinel, protože už se tam nevejde - ale dokud bude spokojený, tak ho tam nechám. Zatím nesedí, tak to nebudu řešit. Jak bude sedět, tak do sporťáku půjde určitě - nebo až se ochladí a bude muset mít fusak - to pak taky pošupajdí do sporťáku, protože nebude mít v korbičce nohy nahoru ve fusaku....
1. zář 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Je hrozně dopředu aj su z toho nervózní aby si něco nepodělal. Lukyn byl o hodně línější jak Peťa. Tak to moc neřeš až to příjde tak to příjde.
1. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Jasan :wink: Na druhou stranu je to velký pohodář, pořád se směje a povídá :slight_smile:
1. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Ten kočárek vypadá dobře, tam už může být i když ještě sám nesedí...
1. zář 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Přesně tak, to je velká výhoda. Už mám vyhlídnutý ve světle modré barvě Chipolino Pooky :slight_smile: Jsou to takové veselé kočárky. Jsou prý na ně i dobré ohlasy. Co máme trojkombinaci - tak máme černý s modrými detaily.
1. zář 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Taky jsem se dívala a jsou velice pěkné a hlavně PRAKTICKÉ :grinning: :grinning:
2. zář 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nám zase přijde strašně vtipný známý kolotoč - šup na bříško, maminko otoč mě zpět, šup na bříško, maminko otoč mě zpět, šup na bříško.....

už se uměl otáčet i zpět a teď se mu to zase nějak dělat nechce.... nechápu že se pořád točí na pupika, když tak nechce být.....
2. zář 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Šimon má dneska přesně půl roku :slight_smile: To tak uteklo!!!
2. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa to jsem si přesně dneska říkala - poprvé jsem otevírala Nutrilon 2.... sice máme ještě 6 dní, ale už jsem ho měla koupený, myslela jsem si, že nám jednička ještě vyjde, ale když ne, tak 6 dní zvládneme už na dvojce..... letí to jak blázen...
2. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc to letí ani se nenadějem půjdou do školky a hned do školy....
2. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr My se zas posadíme a tomu se to nelíbí. Nechápu to když se jim do nelibý proč to dělají
2. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 přesně
2. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Všechno nejlepší Šimonkovi :slight_smile:
Holky, chci se zeptat, když se vaše mimča snaží posadit, zkoušely jste to s nimi, že jste jim dávaly ruce a oni se přitahovali? Já, když dám malýmu ruce, aby se přitáhl, vůbec se mu nechce. Přitom má sílu.
2. zář 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr To si rikam mnohokrat za den:slight_smile:) kdy to maji umet zpatky? Presne nevim. Snazim se mu pomoct, ale nejde to. Takze presne jak pises. Kolotoc:slight_smile:
2. zář 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova no Jiříkovi už se to párkrát povedlo, ale přijde mi, že se mu to prostě dělat nechce, že je snazší zavolat maminku....
2. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Díky! Podle mě je lepší nechat ho jít nejprve na všechny 4 a z toho do sedu než přitahování...
2. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Je to tak:slight_smile:
2. zář 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Nám se daří sednout i přítahem :slight_smile:
2. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Jen jsem sem nakoukla a neodolala jsem. Náš prcek se to z břicha na záda naučil asi před týdnem (7měsíců a 1týden) a já bych to skoro zapila, kdybych ještě nekojila, protože večer to bylo hrozné. Než usnul, byl na břichu snad desetkrát a řval.
Ono se jim to občas podaří třeba i ve 4 měsících, ale to je omyl, jenom je převáží hlavička :grinning:
2. zář 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 Dík za uklidnění! Přesně, malýmu se to povedlo asi před týdnem jednou, ale bylo to spíš tak nějak omylem a od té doby zase nic...
2. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Ahoj, nám tohle zkoušela dr. při 6-ti týdenní kontrole a malýmu šla hlava hrozně dozadu, chtěla nás posílat na rehabilitaci, ve 3 měsících už se přitahoval dobře, ale prý se to s nimi dělat nemá. Dr. mu to zkoušela asi kvůli držení té hlavičky. Každý miminko je jiný. Náš malej se třeba ještě neumí otočit ai ze zad na bříško. Spíš se mu nechce. Z břicha na záda se přetočí, ale taky se mi zdá, že spíš jakoby přepadne než aby to dělal cíleně. Přitom když ho dám na bříško, tak je tam rád, zkouší lézt, umí se trochu pohybovat dozadu. Rve si kolínka pod sebe a na rukách jde do vysoké polohy, ale aby se tam otočil sám, to ne.
2. zář 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek