• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@biibaa máme tutéž žirafu :slight_smile:
5. zář 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 ať se vám plavání líbí :slight_smile:
také bychom rádi chodili
5. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 To mimčo se může osypat po všem možným, proto se má začínat s jedním druhem zeleniny a když nemá žádnou reakci tak začít míchat dohromady...
5. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa určitě držím palce, zubaře se bojím ze všeho nejvíc, takže na tebe budu myslet. To je krásný, že ti takhle spinká, Lukáš byl vzhůru 3 hodiny, a dáchnul si na svých klasických 40 minut :frowning2:
5. zář 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 zkoušela jsem mu ji uvařit, ale tu nechtěl, tak jsem mu dala lahvičku od hippu a papal hezky :slight_smile: . Doufám, že je to jen přechodný, způsobený náhlou změnou stravy, za týden budu moudřejší
5. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 plavat jsem chodila s dcerou, bylo to super, dceři se to moc líbilo. Absolvovali jsme 4 kurzy (2 jsme vynechávaly, protože dcera byla jeden čas hodně nemocná a spíš jsme nechodily než chodily). S malym bych chtěla taky, ale teď od září neměli místo dopoledne kdy chodí dcera do školky a odpo už na ní nemám hlídání.... Určitě se Vám to bude líbit.
5. zář 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme k dr. zítra, měli by mu dát poslední Synflorix, jen nevím jestli ho naočkují, má pořád trochu rýmu. A pak si taky myslim, že začneme s příkrmy, snad bude papat dobře, na jídlo na stole se jen třese :slight_smile: Jinak hračky taky obměňujeme, třeba nějaký schovám a vyndám za čas, má z nich zase radost jako by to předtím neviděl :slight_smile: Dělala jsem to tak i u dcery.
A dneska se konečně náš malej lenoch přetočil na bříško - poprvé, byl z toho tak vykulenej, že se zase přetočil zpátky, bouchnul se do hlavy o podlahu - byl na těch pěnových puzzlích a jak ses otočil, tak se dostal mimo, byl z toho řev, tak doufám, že ho to moc neodradí a bude se přetáčet dál :slight_smile:
5. zář 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 taky koukám, že nemáš žádnýho spáče, náš tomu taky moc nedá, spí teď tak 3x denně, nejdýl hodinu a to už musí být....někdy si to teda vybere a spí v kuse třeba 2,5 hodiny, to ho pak chodim pozorovat jestli dýchá, jak na to nejsem zvyklá.

Tady tak leje a leje, v poledne jsem šla pro malou do školky, přišli jsem v jednu a pak se to spustilo. Ale malýmu to prosívá, hezky se mu spí a spí už 2 hoďky (ale předtim spal jen jednou 20 minut :frowning2: )
5. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 tak to máte taky důkladnou doktorku, nevim jestli co je lepší, jestli když tě zbytečně stresuje (kor u prvního dítěte - u dcery jsem si docela užila, teď už to tak neberu a hodně se řídim instinktem) nebo když je zas moc laxní (to má švagrová a kvůli jejich dr. musela švagrový holčička kvůli uzdičce pod jazykem ve 3 letech pod narkózu - naše dr. na to malému přišla hned a udělali mu to v 6-ti týdnech ambulantně).
5. zář 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 máme stejně staré chlapečky. Náš je taky 17.3. :slight_smile: Taky nám asi rostou zuby, jinak je teda ten váš úplně někde jinde než ten náš :grinning:
5. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty někdy je důkladná až moc... tak se to všechno snažím brát s rezervou
5. zář 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 My máme nejoblíbenější hračku takovou textilní knížečku, která šustí, zvířatka jsou ušitá z různých druhů látek, tu pořád cumlá a pak vede takový pejsek ve tvaru míče ve kterém jsou uvnitř kuličky, na něj se pořád směje a natahuje se po něm. Jinak klasická chrastítka moc nemusí.
@baramaty Já chtěla chodit do Plaváčku v místě bydliště - v Třebíči, ale tam už měli plno a další kurz je až v lednu. Tak budu dojíždět do Jihlavy, je to sice dál, ale je super, že jsem si mohla vybrat kterýkoliv den v týdnu buď dopo. nebo odpo. Jelikož jsme spáči, tak se nám to hodí odpo. :slight_smile: Navíc i na Jihlavu jsem slyšela lepší ohlasy. Takže dojíždění nám nevadí :slight_smile:
@biibaa My ještě čtrnáct dní a začínáme s příkmy. Tak jsem na to zvědavá. Ještě si s tím nevím rady.
5. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 my jsme chodily v Havl. Brodě, do Žabiček, chtěla bych taky tam, jenže než jsem se rozhodla, tak místa dopoledne už byly obsazené. Tam dávají stejně staré děti k sobě a pak je to těžký skloubit dohromady, přednost mají ty co už chodili a můžou si vybrat čas... Já bych byla taky spáč, ale co dcera chodí do školky, tak to nejde :slight_smile: Tak se snažim všechno odbýt dopoledne, Bára tam zatim nechce spát, tak pro ní po obídku chodim...
5. zář 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty No tomu se taky divím že je úplně někde jinde než by měl být :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa No právě že jo,jak to někde zmerčí tak leze za tím, nedávám mu to je to napuštěné barvami a ty jsou bůh ví z čeho
5. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tu ještě máme hezky. Sice dusno a silný vítr.ale svítí sluníčko.
5. zář 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Držím palce. K zubařce jdu příští týden a dobrovolně si vytrhnout 8. Tak jsem zvědavá jak budu vypadat
5. zář 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky a nejen že to byl kaz, ale byl tak hluboko, že mi tahali i nervy... Auuuu! Ale bylo to s injekcí, tak to celkem šlo...
5. zář 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Je,Jéé, to ti opravdu nezávidím, ještě že existují injekce na bolest. ale máš už to za sebou :slight_smile: .Mě za měsíc čeká trhání moudráků, mám 3, a všechny rostou špatně :frowning2: .před hodinou jsem malýho uložila a už je zase vzhůru, je to na nervy
5. zář 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Musím se po nějaký super šustící hračce podívat. Má spousty hraček, ale žádná ho nezabaví. kupuju vše, co mi kdo doporučí :slight_smile: . Z příkrmů jsem taky ještě trochu mimo, ono se to postupně poddá a bude to automaticky
5. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Au ještě že jsou utišující léky
5. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50
@moni85 Tak trhání moudráků vám,holky, nezávidím :frowning2: To jsou pěkní prevíti.
5. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši jich si nechám vytrhnout než abych tam měla věčně záhnět :frowning2: Je už poslední takže je to fajn. :unamused:
6. zář 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme druhý zub. Snad se konečně vyspím. Bolí mě snad celý člověk, jsem jak po mejdanu. :slight_smile: Od soboty je co hodinu vzhůru. Jak já bych spala.
6. zář 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Tak to je malej tedy rychlík ve všem :wink: . Chápu, že jsi z toho vyřízená, snad už další zoubky budou mít klidnější průběh
6. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Ahojky , jakpak jste spinkali? Vypadá to, že malýmu ta vyrážka mizí, ale má ji pořád. ještě mě napadlo, že by to mohl mít z krému,který nám doktorka dala na suchou kůži, ale tím sem ho namazala celýho, a on je osypanej hlavně na bříšku, zádech,kolem krku a tvářičky. Dneska odpoledne zavolám doktorce, co si myslí ona?
6. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Jiřík se tedy přitahuje do sedu už hodně dlouho - teď už se přitahuje i do stoje - jako že mu dám prsty, on se chytne, sedne si a klidně si i stoupne. Je to velký svalovec. No a teď nově začínáme konečně nadzvedávat bříško nad podložku - jako že už jsme skoro na čtyřech:slight_smile: moc nám to ještě nejde, ale občas už se to bříško odlepí:slight_smile: zuby zatím nic, tak uvidíme jak to bude dál.
6. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se vás maminy zeptat, čím mažete svoje prcky? Já mám spousty krémů a olejíčků ,od Nivei, Johnsonu, ale nějak to nezabírá na suchou pokožku, a moc dobře to malý nesnáší. Máte zkušenosti s modrou indulonou?
6. zář 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Je to super jak tě ten prcek každou chvilkou překvapí něčím novým, co už umí, nebo chce zvládnout :slight_smile: . Tak to mi to zvládneme jen do sedu, do stoje ani ´tuk :unamused: . Jinak mi lukášek v tom nosítku i usnul, neuvěřitelný :wink: :wink:
6. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Nebo nesnědla jsi něco? Máte doma Fenistil? Nám doktorka ho dala v kapkách kdyby náhodou něco.
6. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek