• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
Tak dneska už jsme vzhůru od 5, asi si budu řídít budíka na 4 ráno a dám mu najíst, to pak spí do těch 6,30, jinak když se v noci nenapapá vstává takhle v 5 :frowning2: :frowning2: ..Jsem celá nějaká rozlámaná, a to malej hned vyžaduje pozornost, je to rychlý probírání :confounded:
7. zář 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Jestli ti spí celou noc tak bych to s tebou měnila. Dnes jsme sice stávali o 7 ale byl jen 4 vzhůru a z toho třištvrtě hodiny řval.
7. zář 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 já ti rozumím i když neznám tu druhou stranu od @luca50 - sice v noci klidně 4x vstávám, ale většinou stačí jen dát dudlík - no a jednou, nebo dvakrát nakrmit - vůbec mi v noci nedělá divadlo, že by jako nechtěl spát. Jenže vstává kolem šesté:( někdy právě i po páté:( dnes tedy byl tak hodný, že mě nechal "přispat" až do 6,40:slight_smile: ale to nebývá tak časté. Někdo by možná řekl, že když si půjdu dřív lehnout, že to bude v pohodě, jenže to bych se už pak s manželem skoro vůbec neviděla - přijde z práce kolem sedmé, někdy později - no a kdybych si šla v devět lehnout, to bych s ním moc nepobyla.... asi má každý něco....
7. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky nějak nedělá divadlo stačí cucnout a spí. Možná mu rostou vrchní zuby.
Asi si říká jsem poslední tak si to mamko užij ať máš na co vzpomínat :slight_smile:
7. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Lukáš se někdy sám v noci na to mlíčko vzbudí, jindy to zaspí a když to zaspí, nebo spíš já, tak je ráno vzhůru o 5. takže nařídím budíka abychom to nezaspali, je to divný, ale každá hodina spánku navíc je požehnání :wink: . Jinak přítel chodí domů okolo 6,7, takže chodím spát v 9,30 , nebo v 10, jinak bychom se moc neužili. dudlíka mi odmítá.
7. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hodím spát s dětmi o 8 jinak bych neměla šanci se aspoň trochu vyspat. S manželem se vidím tak 1 nebo 2.
Nevadí mi to aspoň jsem v klidu. Teď jsme byli v Brně v ZOO a na parníku a z dětí byl tak vystresovaný že jsme se pohádali :angry: . Je to zajímavé chlap s dětmi nevydrží ani 10 minut sám a žena to musí zvládnout
7. zář 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky taky se vám děti tak stekají když se oblékají? U Lukyna si to si nepamatuji že by se tak stekal
7. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takto to dopadá když dítě lozí a necháte na zemi misku s jídlem které mu nechutná :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luca50 To máš pravdu, přítel se mnou zůstal víkend doma, ani na chatu jsme nejeli, a řekl, že mě obdivuje, že už by se dávno zbláznil, nebo by malej neustále brečel. Nám taky nic jiného nezbývá a máme k tomu veškeré předpoklady, už je to tak odpradávna :wink: . Jinak oblékání a přebalování se neobejde bez vztekání, neustále se mi otáčí, vrtí, kope nohama, atd., takže ho pak musím pevně chytit a to začne brečet :confounded: , ale není to tak pokaždé, někdy je i klidný.
7. zář 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě můj řekl taky že mě obdivuje. On není s dětmi schopen udělat totálně nic a já musím uklidit, uvařit, jít na vycházku..... A pak se večer diví že jsem unavená a že nemám na nic náladu :wink:
7. zář 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je normální, že to naše žravé stvoření má hlad, i po tom, co jsem mu po 200ml (180vody+Nutrilon) přidala ještě 70ml (60ml vody+N.) - normálně mu stačilo vždycky jen těch 200ml! Asi je to tím, že jsme najeli na Nutrilon 2 - předtím jsme měli Nutrilon 1 Extra pro velké jedlíky... tak teď fakt nevím, jestli mu mám vážně dávat 270ml mlíčka - jen aby byl tedy spokojený. Zdá se mi to strašně moc.
7. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak můj manžel si myslí, že to má žena v domácnosti jako dovolenu. O víkendu s Jiříkem občas pomáhá - to jo, ale vlastně jen pomáhá - tak to nemá v plné síle. Já obvykle o víkendu jeden den celý třeba něco dělám a ten druhý toho zase tolik nedělám - jako že si na něj navařím a tak.... no a Jirka to bere tak, že mám v podstatě spoustu volného času - jako že se třeba dívám na televizi - jenže nevidí už to, že u toho po mě leze Jiřík a že kdybych si Jiříka nevzala, že by v ohrádce řval - tak si ho vezmu k sobě, on po mě leze a já se u toho "flákám" u televize.
7. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr On může mít teď kolem půlroka růstovej spurt a pak chce papat víc, trvá to asi týden, mám s tím bohaté zkušenosti- zrovna ho asi máme dneska v noci krmení 3x, včera 5x a normálně tak 1x...
7. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Je to normální. Teď malí ze tři dny nechtěl jest a dnes si to vynahrazuje
7. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa
@luca50 jenže my měli růstový spurt asi před měsícem - to byl neuvěřitelný skok v jídle - a ani to neustalo pořád šíleně žere - a teď zase skok. Jen čekám až se jednou pustí do nás:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr těch spruntů může byt i několik. A nebude ti furt jest malinko
7. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Asi bych vyhověla malýmu, ať je spokojený, třeba se to po čase srovná a vezme si jen tolik, kolik bude chtít.Ale jedlík je to pořádnej. A co se poradit s vaší doktorkou?
7. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 já vím - jen fakt nechápu, jak se do toho malého tělíčka může dostat takové hmoty.... ale asi má skryté nádrže:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 no já tam byla před týdnem - to jsem jí říkala, že jí cca těch 200ml a ona říkala, že je to v pořádku - ale teď sní i těch 270ml - což je docela skok. Ale fakt to může být tím, že jsme změnili ten Nutrilon. Oni už totiž nedělají Nutrilon 2 Extra pro velké jedlíky..... asi si myslí, že v půl roce už jedlíci nejsou:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Je to možný, že je to tou změnou Nutrilonu, tak to chce čas, aby si zvyknul. Jakmile je v jídelníčku něco jiného chvíli jim ti trvá. Já počkám ještě týden a dám Lukáškovi znova mrkvičku, snad už se tentokrát neosype, a doktorka říkala, že je to z náhlé změny stravy, tak to máte třeba podobně, ale jen v hladové podobě :wink:
7. zář 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak před chvílí dostal Šimon opět mrkvičku a pořádně namixovanou najemno a sice se teda tvářil kysele, ale spapal tak 3lžičky a ani se u toho nedusil jako včera. Taky jsem to udělala tekutější. Ale zase jsem pak dokojila... Teď hezky chrní... Jinak byla jsem dnes na kontrole na rehábce- cvičíme vojtovku a psychomot. je v pořádku, takže ještě budeme cvičit asi 2 měsíce.(někdy se cvičí třeba do roka...)
7. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa no tak super - 3 lžičky.... to jste šikulky:slight_smile:
7. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Kvůli čemu cvičíte vojtovku? připadá mi, že máte všechno v pořádku? To Lukášek už spapá třičtrvtě lahvičky, dávám mu teď špenát s brambůrkem.
7. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Proč cvičíte já jsem si myslela že malý je v pořádku
7. zář 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85
@luca50 Začali jsme cvičit kvůli tomu, že má trochu propadlý hrudníček. Doktorka říkala, že to je od refluxu- jak se mu to ze žaludku vrací zpátky a pálí ho žáha, tak se víc hrbí- snaží si tím ulevit. Ale říkala, že je to tak na hranici normálu a ptala se mě, jestli chci poslat na RHB. A jasně, že chci udělat všechno pro to, aby to měl v pořádku, tak jsme začali cvičit... A už teď taky neblinká tolik, co dřív...
7. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Pěkný fotky! Nemáš náhodou kočárek Tako?
7. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Mám je sice po Lukynovi ale furt jako nový
7. zář 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Já mám stejnej- Tako baby heaven, já s nim jsem moc spokojená, je širokej a dá se zvednout pod hlavou- to je super kvůli tomu blinkání..
7. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že příkrmy je vděčné téma. Já se k vám přidám za tři týdny, to začneme taky :slight_smile: Jsem na to zvědavá. Je teda ale fakt, že malý se teď hlásí o jídlo častěji, intervaly se začaly nějak zkracovat, tak kdo ví, třeba najedeme na mrkvičky a další pochutiny dřív. To pak budu sbírat rady a zkušenosti :slight_smile:
7. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vám děti rádi kakají do čistě přebalených plenek?
8. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek