• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@luca50 Nejraději :wink:
Dnes odpoledne jdeme poprvé do Plaváčku, tak jsem zvědavá a už se těším :wink: Jen venku se nějak ochladilo :frowning2:
8. zář 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
nehorázně se ochladilo
8. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 tak s tím taky souhlasím - do čisté je to přece nejlepší - druhá varianta je pak čůrat bez plínky - super:slight_smile: jednou mi takhle načůral do kočárku při přebalování, jednou mi načůral na sedačku v autě.... jako fakt umělec:slight_smile:
8. zář 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 jojo, taky se to ještě nenaučil synchronizovat a nejlepší je, když se počůrá, přebalím, pokadí, přebalím a hned jedeme na novou a během půl hodiny spotřebujeme 4 plenky :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitka213 tak ať se vám tam líbí :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jednou jsem Jiříka vytáhla z vany, dala na osušku a on se počůral - tak jsem ho znovu umyla, dala čistou osušku a on se poblil. Sranda:slight_smile:

Jinak dnes máme přesně půl rok a snížili jsme rošt v postýlce - už pérujeme na kolínkách a zvedáme pupík nad zem, tak jsem si říkala, že už by mohl přes to nízké zábradlíčko přepadnout.
8. zář 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme se zas včera v postýlce postavili doufám že to byl jen omyl a že to zopakuje později
8. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, to mi máme doma skoro celou sedačku flekatou, malej je nejreději nahatej, a to čůrání nejde uhlídat, čůrá si kdy a kde chce. :wink: . Jinak s oblibou kaká při jídle, takže si na tom hezky hačá, a jak se vrtí, má to pak rozpatlané po celém zadečku, nejhorší bylo, když měl párkrát průjem, to nám to proteklo až na záda ke krku :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luca50 to máte ale šikulu :slight_smile:
8. zář 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Kubík je také nejraději nahatý - sice pod něj dávám nepromokavou podložku, ale jak se válí na všechny strany, tak je vždycky během pár sekund úplně mimo - hrací deku, na které tráví nejvíc času - proto pereme stále dokola
8. zář 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak máme za sebou další oběd- dneska brmbůrek pěkně namixovanej- tváří se u toho všelijak, ale něco zase spapal. A nedusil se- to je úspěch! @jitka213 Dej vědět jak se mu to plavání líbilo
@moni85 Nám to takhle protejká pravidelně :unamused:
8. zář 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Tak co je Jiřík dneska zase tak rozpapanej?
8. zář 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa jo - ráno vypil 240ml mlíčka, ke sváče taky, k obědu 220ml bramboro-zeleninové kaše:slight_smile: no, asi to bude jedlík. Nejlepší je, jak se na mě po posledním soustu vždycky dívá.... jak kdyby snad něco zbylo a já mu to chtěla upřít:slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak.... před půl rokem už jsme to měli za sebou - teď mě šili:slight_smile: Jiřík se narodil 13,52:slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Jo to známe. Malí jde vidět na něm že má dost ale furt se dívá že by ještě chtěl :grinning: :grinning:
8. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 no, někdy se ho začínám bát:slight_smile: aby to jednou nebylo - mám hlad - chramst - a nebudu mít ruku:slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Vratila jsem se od doktorky. Maxik ma 5 a pul mesice a vazi 8kg. Meri 70cm, takze se do kocarku vejde uz tak tak:slight_smile: pry mam zkusit na noc kasi. Neumim si predstavit, ze ho vykoupu, obliknu do pyzamka - to uz vetsinou knoura, takovy vecerni "zvyk" a pak na nej mam jit se lzickou??! Jak jste to delaly vy? Dekuju za rady:slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova já tedy na noc dávám mlíčko a kaši odpoledne, ale klidně bych dala kaši před koupáním (taky bych po koupání kaši dávat nechtěla) no a pokud máte naučené po koupání jídlo, tak bych dala "placebo mlíčko" - jako třeba 30ml mlíčka - stejně asi nebude chtít víc, když bude po kaši
8. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Diky! Zkusim:slight_smile:
8. zář 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Taky bych to zkusila dávat před koupáním.
8. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova no,já bych asi dávala tu kaši po koupání,aby se ti potom u koupání s plným bříškem nepoblil.....to ho pak musíš osušit,namazat,obléci a s napapaným bříškem bych opravdu měla jisté obavy! :wink: Pak bude třeba i spokojenější,vyzkoušej to a neboj se toho!
8. zář 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@milejdy Ale zas když ji po koupání usíná.
8. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Zkus posunout a něco dřív koupání možná by to pomohlo.
Já koupu děti už o 6 tak nakrmím a dám spat.
8. zář 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky holky:slight_smile: zkujsili jsme ted dat 150 kase podle navodu lzickou, vsechno snedl:slight_smile: a ted po koupani v postylce jak radila Anetadr "placebo" asi 40 mleka. Uvidime. Dekuju vsem za pomoc!!
8. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova tak jak jste dopadli? A tou lžičkou - to jedl poprvé? A vše snědl?
9. zář 2011 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Ahoj. Vecer spapal vsechno, tech 150ml kase, jen doufam, ze jsem to rozmichala dobre. No ale zadny zazrak co se tyce spani se nekonal:slight_smile: proste vstavacka v pul druhe a potom v pul pate. Je to kazdy den podobne. Nevim, bud se to casem zmeni samo nebo se maminka zblazni.
9. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr A ano, kasi jako takovou mel poprve. Zatim jsem do vecerniho mlika dala treba tri cajove lzicky jen trosku pro zahusteni a davala to lahvi.
9. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si na malýho poctivě nařídila budíka o čtvrté ráno a on se mi jak naschvál už dvakrát vzbudil ve 23,30. Vůbec nevím proč to má takhle rozházené. Začne sebou v postýlce házet a kňourat, když ho chci utišit a pochovat spustí ještě víc, pak pomomáhá jedině mlíčko. Kdyby se alespoň budil v určitý čas, pak má to vsávání každý den taky úplně jinak.
9. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova já jsen malýmu taky dávala kaši, a budil se mi stejně, tak mu dávám večer jen mlíčko, a kaši mu budu dávat odpoledne jako sváču.
9. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 No ja uvidim. Par dni to zkusim s kasi jako vcera. Pul roku buide Maxik mit na konci zari, doufala jsem, ze se spani zlepis driv:frowning2: stastni rodice spicich deti:slight_smile:)
9. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek