• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
Holky vy si stěžujete že se vám děti budí jen 2x za noc. Já vám půjčím Peťu na jednu noc a změníte názor :slight_smile:.Ja dávám kaši na noc a pořád se budí tak 4x 5x za noc. Teď zas řval asi 2x po půl hodině. Neustále chce být u mlíčka. Ale mi se asi budíme sami sebe. Jak se už otáčí, sedá, lozí, tak to dělá i v noci :frowning2:
Děti si totiž co se naučí přes den,v noci ve snu si to opakují. A musí se naučit jít z měkkého spánku na tvrdý. Jen doufám že se to naučí rychlo
9. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova já k němu někdy vstávám i desekrát na noc, jak tam sebou začne házet, probudí se, tak musím přijít a znova ho uspat, je to každou noc jinak.Taky čekám, kdy bude v klidu spinkat celou noc, a ranní vstávání třeba o 7.Snad se jednou dočkám, třeba ve 2letech už by to šlo :wink: :wink: . Jinak jsem Lukášovi vždycky po kaši ještě dávála mlíčko, takže to nějak ztratilo účel :frowning2:
9. zář 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Tak to jsem nevěděla, že si to v noci opakují, proto tam sebou Lukáš tak hází a snaží se otáčet a plazit
9. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem se taky dozvěděla nedávno a je to pravda. Jak jinak si vysvětlit, že má zavříté očka a a snaží se lozit :slight_smile:
9. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Určitě máš pravdu,ale jak zabránit tomu , aby nebudili sami sebe? :unamused: Já ho teď přes den dávám spát do kočárku, tam nemá tolik místa na otáčení a tak, a vydrží mi tam spát délé než v postýlce, sice jen o 15 min, ale každá minuta je dobrá :wink: .Tak to musíš být opravdu vyčerpaná, vím, že je to náročné, ale musíme to prostě vydržet.Mně malej neustále řve, je to dost na nervy a nikdo mi s ním taky nepomůže :frowning2: :frowning2:
9. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Nezabrání tomu nijak. Prostě to dítě se to musí naučit samo. Jsem vyčerpaná, ale nemůžu si stěžovat. Není přes den moc ukňourany (zatím). takže je to zatím v pohodě. :slight_smile:
9. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, klobouk dolu pred vami. Na co si tu stezuju. Vstavat 10x za noc, to uz bych byla v Bohnicich:slight_smile: to jsem taky nevedela o tom opakovani. ale je to fakt. Najdu ho na brisku jak place a ma zavrena ocka. Tak to je aswi ono.
9. zář 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50
@jankadudova To Lukáš je ukńouraný neustále, prostě taková povaha :frowning2: . Z přítelovi strany byla všechna mimča uřvaná.Dneska jdeme na kontrolu na kardio, ale nemám strach je to jen preventivní kontrola jestli mu to u srdíčka správně srostlo, to bude zase breku :frowning2: .Jak se říká, člověk si zvykne na všechno :wink: :wink:
9. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 To je fakt. My mame kontrolni echo na konci rijna. Tak drzim palce. Treba to s tou povahou bude opravdu jen miminkovsky vek. Kdo vi.
9. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Šimon vstal před chviličkou a v noci jsme 3x krmili, což ještě ujde... Ale mám nějakou laktační krizi, v noci to ještě s tím mlíkem jde, ale večer mám ty prsa jako vyždímaný pytlíky :grinning: :grinning: :grinning: A ještě jak se z nich snaží něco vytáhnout bolí to jak čert :frowning2:
9. zář 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova no, jak píše moni85 - nám se taky spánek nezlepšil po večerní kaši, tak jí dáváme odpoledne a večer jen mlíčko. V podstatě je úplně jedno, jestli mu dám kaši, mlíčko, nebo zeleninu - rytmus jídel máme pořád stejný - přes den jíme co tři hodiny a jedou v noci.
9. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85
@jankadudova A proč vám dělají echo?
9. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je normální, že se Jiřík snaží stavět na nožičky místo na kolínka? On jako už začíná lézt - zatím tedy spíš dozadu - jako že se rukama posouvá a couvá, ale když se snaží pod sebe dávat nožičky, tak rovnou chce na chodidla a né na kolínka.
9. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Foramen ovale, ale jen nepatrne, pry by se s tim stejne nic nedelalo. Doktorka ve 4t slysela selest - to smekam, protoze rval jako tur a poslala nas na kardio. Kontrola v listopadu. Tak snad to bude ok.
9. zář 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova To je ta neuzavřená přepážka?
9. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, tak jsme včera absolvovali se Šimonkem první lekci plavání :slight_smile: No, nejdřív se mu to moc nepozdávalo, voda měla 31°C, a to je pro mimča docela studený. Musíme začít s otužováním, aby si zvykl. Takže u každého koupání máme postupně snižovat teplotu vody. Pak jsme byli ještě v dětské sauně, a to se mu líbilo. No a nakonec to završilo masáží nohou, u toho byl úplně blažený :grinning: A najednou se konečně začal bez pomoci otáčet na všechny strany, ze zad na bříško a naopak a když ležel na boku, tak zvedal z této pozice půlku trupu. To už mi ale dělal u i kojení :wink: Jinak hezký den všem :slight_smile:
9. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Některý děti vůbec nelezou ani se neplazí a začnou rovnou chodit, teprve potom začnou lézt po 4.
9. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Je možné, že Jiřík začne dřív chodit než lézt. Znám spoustu dětí, které dřív začaly chodit, a to ani neuměly lézt. Můj chlap začal chodit v 8 měsících a syn mé kamarády dokonce v 7 měsících. Říká se, že je to brzy, ale zabránit tomu nejde :slight_smile:
9. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Jé tak to je fajn, že se to Šimonkovi tak líbilo, už se na to taky těšíme :slight_smile:
9. zář 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibaa má pravdu že děti nemusí lozit. Lukyn se naučil lozit až když chodil a to jed díky tomu že se chtěl postavit :slight_smile:
9. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa jo,jo, neuzavřená přepážka. doktorka slyšela nepatrný šelest, tak nás raději poslala na kardio, ale všechno bylo v normě. śelest byl také z části způsobený tím, že Lukáš v 10 ti dnech chytil zánět nosohltanu, žádná sranda, špatně dýchal a spa :frowning2: l. Nakonec v 1 měsíci dostal antibiotika, a ty zabraly :slight_smile:
9. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85
@jankadudova Tak držim palečky ať je to v pořádku!
9. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme dali mkrev+brambor a docela to baštil hurá! Pak kojení a spí jako dřevo :dizzy_face: jinak včera jsme měli 10let výročí od svatby a myslíte že si ten můj vzpoměl? Neee! Ještě že si na to tolik nepotrpím(svátky, narozky apod.)... No jo ti chlapi :confounded:
9. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa tak to já jsem čekání na to, že si vzpomene zcela vzdala. Před každým výročím mu to připomenu - jako třeba - co budeme dělat o výročí a tak. Jsem realistka - vím, že by mě mrzelo, že si nevzpomněl a vím, že by si nevzpomněl. My budeme mít výročí teď 20.:slight_smile:
9. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se asi Jiřík snaží o chůzi - ale je to sranda, když ještě ani nesedí. No, uvidíme, jak mu to půjde dál. Je to taková sranda dívat se na něj, jak se snaží a pokaždé, když se mu něco povede se na mě koukne a čeká, jestli ho pochválím - a když řeknu, že je šikulka, tak dostane záchvat smíchu - nevěřila jsem, že budu z toho prcka tak naměkko:slight_smile:
9. zář 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Mě se taky stalo, že jsem zapomněla. No ale na takhle kulatý!? No nic...A kolikáté máte?
9. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa my teprve třetí
9. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa to si to člověk ještě pamatuje:slight_smile:
9. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Teda to je Jiřík fakt šikula!
9. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek