• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@rrk No u nás to bylo kvůli alergii na bílkovinu kravského mléka
10. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa jojo,děkuji moc!Člověk se ani nenaděje a letí to jako blázen!Tobě ať taky půlroční chlapeček dělá jenom radůstku a užívej si to.....s jedním dítkem je to ještě hračka!Se dvěma je to kolotoč.....V pondělí jde Kačka tady v Řecku do první třídy,tak jsem zvědavá,jak budeme zvládat učení s malým mrnětem dohromady,vstávají mi z toho už předem vlasy na hlavě.... :confounded:
10. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@milejdy Tak ať to dobře zvládáte! A my doufám nezůstaneme dlouho u jednoho :wink:
10. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa A to jste měli teďkon? A co jste mu dávali, že tam měl kravské mléko? Možná, že se ptám blbě, ale snad ti to nevadí.
Kdy by jste si chtěli pořídit druhý miminko? Já mám dvě je to sice záhul jak píše milejdy, ale je super jak vidím, že se mají rádi a jak syn krásně reaguje na dceru. Jenom jí vidí už je rozářenej jak sluníčko. Dcera sice trochu žárlý a dělá naschvály, ale taky ho má moc ráda. Jsem moc ráda, že máme dvě dětičky, a hraju si s představou, že by mi nevadilo ani třetí, nějak si neumím představit, že už bych neměla doma miminko
:slight_smile:.
10. zář 2011 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@rrk Jasně že nevadí. :wink: Ne to měl Šimon ve 2.-3.měsíci. Kojim ho a jak jsem jedla já mléčný výrobky a mlíko tak to přešlo do MM. Takže teď mám bezmléčnou dietu. A o druhý mimčo se už pomalu snažíme, já jsem se svými sourozenci o rok a půl a bylo to super, takže už bych klidně chtěla, ale jak kojím, tak to zatim nejde, ani menses ješě nemám...
11. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa Ahoj. Napises mi pls jaky cca ma Simon jidelnicek? Ja totiz moc nevim, az Mxik povyroste co mu davat napr. k snidani. Zkratka jak nahradit ty mlecne vyrobky. a taky vecer dost bojuju s kasi, Maxik ji proste nechce. Tak jsem premxslela, kdyz ma dite dobrou vahu, tak jakou ulohu ta kase vlastne ma. Diky:slight_smile:
11. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme taky začali pomalu přikrmovat - včera měl poprvé mrkvičku s trochou bramboru a mooc mu to chutnalo. Nato, že měl úplně poprvé něco jiného než moje mlíko, snědl asi 7 lžiček :slight_smile: Nemixovala jsem to - dceři jsem taky nikdy jídlo nemixovala nahladko, jen to pořádně rozšťouchám vidličkou, ani mu nevadili ty malilinký kousíčky. Taky jsme byli u dr. a v 5,5 měsících měl 7,7 kg a 68 cm. A máme žádanku na očkování TBC, tak se tam musíme objednat.
@rrk koukám, že máme skoro stejně staré dětičky:slight_smile: U nás je to taky občs záhul, teď jsem začala dávat dceru do školky a každý ráno je to se řevem, nechce se jí tam, ale když tam pak je, tak je vše v poho a je spokojená, jen ty rána jsou příšerný :frowning2:
11. zář 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa tak to bych s tebou měnila, já dostala MS hned po 6-ti nedělí :frowning2: U dcery taky, takže jsem si to moc neužívala a to jsem dceru kojila 15 měsíců, malýho teď půl roku plně a ještě budem pokračovat :slight_smile: Já bych v tuto chvíli do 3.nešla, ale třeba jednou.... :slight_smile: A tobě přeju ať se brzy zadaří.
11. zář 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova My jsme zatim na příkrmu 1týden, zatím jen 1x denně. ale k snídani bych já dávala místo jogurtu buď ovoc. přesnídávku nebo právě tu kaši. Jo a ptala jsem se na GE jak se má nahradit vápník z mléč. vý a řekli mi že nijak že to pokryje MM (nebo UM)
11. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@baramaty Díky! Jo tak to je pech, když tak dlouho kojíš a MS máš stejně :unamused:
11. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa tak to mi je líto. A to se časem změní, nebo už nesmí kravské mléko nikdy? Já si taky myslím, že mít děti od sebe kratší dobu je lepší. My jsme se ségrou o 5 let a to je moc, rozumět jsme si začaly, až v dospělosti. Přeju ať se Vám to brzy podaří, je spousty párů i v kojení otěhotní, tak třeba Vám to vyjde.
@baramaty U nás je taky záhul to asi všude když je víc dětí :slight_smile:, pro mě bylo nejhorší ráno a večery, než jsem si v tom udělala nějakej systém :slight_smile:. Ty rána, už celkem zvládám, ale ty večery pořád nic moc :confounded: , to jsem vždycky ráda za každou pomoc, akorát, že jí moc nepřichází :confounded: .
Dcera taky chodí čerstvě do školky, první dva dny v pohodě, po víkendu dva dny ráno plakala a pak dobrý. Ale včera zůstala doma a minimálně ještě zítra nepůjde, protože má rýmu, tak jsem zvědavá jak zvládne nastoupit :slight_smile: . A dokonce zvládá i spaní, toho jsem se bála, ale naštěstí v pohodě.
11. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska to bylo s jídlem už lepší, snědl asi šest lžiček a ani nechtěl dokojovat, tak snad už to půjde líp než do teďka. Ještě jsem se chtěla zeptat jak to děláte s pitím, už vaříte čajíčky?
11. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@baramaty a žárlý dcera na brášku? Naše Kája je takovej ďáblík, v jednu chvíli ho úplně miluje a druhý mu neudělá nic dobrého.
11. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat jestli jste někdo začali dávat kaši s lepkem 2 týdny před 6.měsícem. Nám to pan doktor doporučil, že prý je to nová studie, že čím dříve začneme s lepkem tak ty děti nemají později problémy s alergií na lepek. Tak máme dávat zatím jen 2 lžičky. Tak to zkoušíme druhý den,ale ty 2 lžičky jí nestačí.Nevíte co dělat?Bojím se kdyby jsem jí dala víc, že ji to uškodí. Ta kaše je jinak určena až od ukončeného 6. měsíce.
11. zář 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@rendy80 já mám sama problém s lepkem a dr. nám naopak doporučovala začít s lepkovými produkty až po 1 roce...
11. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa s bezmléčnou dietou to není žádná sláva, že? už se těším, až budu moct jíst všechno :wink: ale zase co bychom pro ta naše dítka neudělaly...
11. zář 2011 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@rrk U většiny dětí to vymizí v batolecím věku :wink:
11. zář 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@karol84 to Ti vůbec nezávidím.Jak to vůbec zvládáš? Tak já tu kaši raději vysadím. Nebudu to riskovat.. Jinak prosím Tě jak se alergie na lepek projevuje? Jinak moc děkuji za odpověď.
11. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@rendy80 Mě doktorka řekla jak začnu přidávat ovoce, tak mám do toho nastrouhat piškot kvůli lepku, že se teď doporučuje, aby se s ním dítě setkalo dřív...
11. zář 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@karol84 Ty máš taky bezmléčnou?
11. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa Tak já piškot přidám do ovoce,až budeme dávat. Zatím ještě nedáváme žádné příkrmy, prý dobře prospívá.,tak kojím.Akorát by jsme začali kaší na noc, protože se mi často v noci budí.
11. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa jojo, ale mám povolené zakysané - takže jogurty a kefíry můžu
11. zář 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@rendy80 záleží zda alergie nebo nesnášenlivost - alergie může mít stejný efekt jako jiné alergie - např. okamžité osypání, opuchnutí... prostě rychlý nástup příznaků, nesnášenlivost se projeví o něco později - hlavně průjmy, často vyhublost, celková slabost - člověk si připadá podobně slabý jako při chřipce či nachlazení, i když nemocný není - nevím, jak to přesně popsat
11. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@rendy80 nám se taky v noci hodně budí na jídlo, tak doufám, že se to s příkrmy a kašičkami zlepší :slight_smile:
11. zář 2011 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@karol84 To se máš, já dřív jedla jogurty denně a dost mi to zezačátku chybělo... :unamused: A Kubík má ABKM?
11. zář 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa Ahoj před chvílí jsme dojeli a to kakaní když přecházíš na pevnou stravu tak nemusí jít týden
11. zář 2011 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsme doma. Zkuste hádat kdo je víc zničený,Jestli máma nebo dětí. Správně máma :frowning2: . Bylo to jak každý rok úžasné. Moc lidí moc atrakcí moc krojovaných. Skákací hrady. Dnes tam byla Kouzelná školka. Dojela Majda. Zazpívala pár písniček, jen mě zamrzelo, když jsem se chtěla s ní vyfotit tak zdrhla :angry: . Jinak to měla pěkné. Byli jsme i na kolotočích. No prostě vyčerpávající víkend :wink:
11. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 Tak před chvílí to přišlo- to byl nářez! Bohužel už se to pachem začíná podobat tomu dospěláckýmu! :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holka musíš si zvyknout. Lepší to nebude :grinning:
11. zář 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky už si stoupneme v postýlce :cry: .Vůbec nechce leže jen si sedá. Včera zbobroval takovým způsobem že má na čele modřinu a řval tak že zapomněl dýchat. A poslední dobou mi blinká jídlo.
11. zář 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek