• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@biibaa vypadá to jen na horší štěpení, ale že se to s vývojem trávícího systému samo upraví
alergie snad nebude
11. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 šikulka! :slight_smile:
11. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 To je ale už ho teď nemůžu vůbec nechat samotného. :frowning2: Včera večer se doplazil ke gauči a tam se postavil.Držel se statečně a pak se pusti naštěstí jsem ho zachytila, ale i tak
Nejvědší se na tebe šibalsky podívá a zasměje a vezme si hračku kterou nesmí :grinning:
12. zář 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se sem jdu po víkendu mrknout - ségra se v sobotu vdává, tak máme všichni trochu frmol. Včera jsme si přivezli domu koberec - Jiřík začíná lézt, tak jsme mu museli zvětšit "výběh" - tak jsme mu dali do obýváku koberec:slight_smile: Jinak teda trápení s odmítáním příkrmů či nutnost vyloučení určitých potravin vám nezávidím - to Jiřík sežere všechno a vždycky. Dala jsem mu do ruky rohlík a najednou ho byla jen asi půlka. Jí v pohodě ovoce, zeleninu i kaše - prostě cokoli, hlavně aby to bylo v tu chvíli, kdy má hlad a ani o minutu později:slight_smile: vždycky s úsměvem vzpomínám jak tchyně vyprávěla, že když můj manžel nešel v tomto věku utišit, dostal párek a byl klid:slight_smile: nebo jak si místo obrázkových knih chtěl pořád prohlížet kuchařky:slight_smile:
12. zář 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anetadr Je mám se taky švica vdává.Ještě musím něco koupit tomu nejmenším. Totiž ještě nevím v čem půjde :slight_smile: . Do čeho Jiříka oblečeš?
12. zář 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 mám koupené takové fakt úžasné kalhoty - prostě jakoby společenské kalhoty - strašně roztomilé - no a pak mám buď košili, nebo bodýčko na kterém je našitá kravata:slight_smile:
12. zář 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si koupila noviny. Ať máte představu jak jsou slavnosti veliké 70 000 návštěvníků ( hradiště má obyvatel 25 000), 5 600 krojovaných v průvodu ( přibližně 3,5 hodinový průvod). Moc moc akcí které jsou zdarma. Různé vystoupení různých folklórních skupin. Bylo prodáno hektolitry vína, burčáku,gulášu, bramboráků.....
No prostě, příští rok, doporučuji si udělat výlet. Příští rok bude to mít výročí a to 10 :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Tak na to se musím podívat zda se to i u nás nesežene
12. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 no uvidíme - on se mi jiřík před odchodem poblije a půjde dost možná úplně v něčem jiném:slight_smile:
12. zář 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Taky se toho bujím že se poblinká :grinning: :grinning: . Byla jsem si kupovat na svatbu oblečení a vzala si ho na pochování sestra a malí tam těsně minul regál s oblečením. To bych se opravdu nedoplatila :grinning: :grinning:
12. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli v pátek na té kontrole na kardiu, dělali echo i ultrazvuk a všechno je v pořádku, malá skulinka tam prý ještě je, ale nic závažného. Taky jsem se dozvěděla, že Lukášek měl tu mezeru 4 mm, což se mi zdá dost, doktorka mi to při první prohlídce neřekla, prý se to většinou zacelý a je to v pořádku. Jdeme na kontrolu ještě příští rok a pak v 5 letech.Jinak se mi dneska v noci neustále budil, musela jsem mu dát dvakrát mlíčko, což předtím nikdy nebylo.Neustále kňourá, když nechci aby plakal, musím u něj být a dělat blbosti, prostě ho zabavit, jsem z toho fakt utahaná, on nevydrží ani 5 minut sám :frowning2:
12. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 teda.... tak to bylo fakt štěstí... někdy se ty dítka prodraží:slight_smile:
12. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Viděla jsem to v televizi :wink:
@anetadr Kéž by i Šimon papal tak pěkně! včera měl brambor, mrkev a brokolici a jsem ráda že sní tak 3 lžičky...
@moni85To je dobře, že se to lepší! Jinak já dnes v noci krmila 4x, trvá to už týden, co takhle často jí v noci. Alespoň, že se mi od včerejška zase začalo dělat víc mlíka :slight_smile: A s tím zabavováním zapoj i tatínka, když je doma a trochu si dáchni- musí to být na palici :confounded:
12. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Je to opravdu zážitek :slight_smile:
12. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr taky jsme byli s Kubíkem už na svatbě a na mimčo v košili se všichni chodili pořád koukat - pozornost mu opravdu nevadila, byl v sedmém nebi :grinning:
12. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa a nebude to ten růstový spurt, co bývá kolem 6. měsíce?
12. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 gratuluju k zacelování srdíčka :slight_smile:
my jdeme také brzo na kontrolu na kardio, naše dírka byla 3,5mm, tak doufám, že už to bude také všechno zhojené
12. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Jo asi bude, my jsme teda měli těch spurtů nějak moc. Nejhorší je vždycky že když začne, tak mi nestačí mlíko a než se ta laktace znovu nastartuje na tu jeho spotřebu- ca 1týden- tak mu ten spurt skončí a já mám mlíka že nevim co s ním...
12. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, jakou mají vaše mimča aktuální velikost oblečení? Chci malýmu koupit zimní bundičku, ale bojím se, aby z ní do zimy nevyrostl.
12. zář 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 My máme 74 nebo 68
12. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa A už máš nějaké věci na zimu? Já jsem něco dostala, ale mám vyhlídnutou krásnou zimní bundičku vel. 80. Teď máme taky vel. 68, 74. Vel. 80 je pro 9-12 měsíců, tak to by mohlo sedět. Jenže co značka, to jiné značení velikostí.
12. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 my teď nosíme velikost 74, a co jsem mu kupovala mikinky na podzim, tak velikost 80, a na zimu možná i tu 86, přeci jen pod tím bude mít ještě minimálně jednu vrstvu, tak aby se do toho vešel.
12. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 tepláčky, polodupačky většinou 68, bodýčka, overaly 68/74; vybrané kusy nosil ve 3 měsících ve velikosti 6-9 měsíců, naopak stále máme 1 body ve vel. 56, které s námi "roste" :slight_smile:
na podzim/zimu mám zatím připravenou chlupatici 74 a kombinézku asi 80 (je tam psána, myslím, velikost 12 měsíců) - ale snažím se oblečení z jednotlivých obchodů mezi sebou poměřovat, protože 68 z jednoho obchodu je mu už dávno malá a z jiného obchodu v ní ještě plave... takže číslování mi někdy přijde jak u vietnamců
jinak zatím přemýšlím jen o oblečení tak do prosince, poté nakoupím ve výprodeji za zlomek ceny (kombinézu jsem kupovala vloni a byla asi za 20% původní ceny - jen trefit tu velikost :slight_smile:)
12. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my se taky posledních pár dní budíme v noci snad co hodinu:frowning2: A když konečně malej zabere, tak přijde dcera z pokojíku, vleze k nám do posltele a bud něco vykládá nebo se hrozně roztahuje. To pak už manža vzdává a chodí k ní do pokojíka. Tak jsem dneska dala malou do školky a vlezla si s malym do naší postele a vytuhli jsme oba do půl jedenáctý :slight_smile:
12. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 děkuju, držím palečky, ať to máte taky všechno v pořádku, ono pokud nejsou nějaké vyditelné příznaky, tak je to většinou v pořádku :slight_smile:
12. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, s těma velikostma je to děs.
12. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk naše malá žárlí, nemá ráda, když k němu někdo jde, to ho hned začne mutlat a nechce ho nikomu půjčovat. Jinak je na něj hrozně hodná, má ho fakt ráda aon zbožňuje jí - jsem zvědavá jak jim to dlouho vydrží :grinning:
12. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 díky
já jsem celkem v klidu, protože jsem jako malá měla totéž a zahojilo se to dobře (alespoň dle slov mamky). ale i tak trošku nějaký červík hlodá, co kdyby to nebylo v pořádku...
12. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty A to jsem si četla, že čím jsou prckové starší, tak by měli v noci klidně spinkat a vydržet celou noc bez papání :unamused: . No zatím je nás víc, kterým se dítka budí častěji než dřív :frowning2:
12. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 já mám zkušenost s dcerou - ta mi poprvé celou noc spala asi ve dvou letech:frowning2: jestli to bude s tímhle taky, tak se mám na co těšit.
12. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek