• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@anetadr :grinning: s tím psaním úplně v pohodě, až bude čas :slight_smile: a Jiřík je fakt velký, ale to je dobře, bude to pořádný chlap :slight_smile:
13. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 já nevím, ona je taková od narození, když jsem kojila, budila se jen jednou, napapala se a hned zase spala, ve 3 měsíci jsme přešli na UM a od té doby spí celou noc :grinning:
13. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova To on je roztomilej andělíček, ale s dušičkou čerta :slight_smile: .To já si naopak myslela, jakého nebudeme mít střízlíka, a je to úplně naopak.když se narodil měl necelá 3 kila a48 cm. opravdu drobeček. Teď si přesto svoje bříško ani nechytne nožičky :frowning2: .Přesně takové mimi jako máte vy jsem si přála :wink: :wink:
13. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 :grinning: to je dobře, že mu chutná :slight_smile: a Ty kojíš nebo jste taky na UM ? a už papá zeleninu nebo ovoce ?
13. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem zvědavá jak dnes pořídíme - poprvé pojedeme sami spolu městskou do Prahy.... jednou už jsme jeli s tátou, ale to nám s každou překážkou pomohl. Tak jsem zvědavá, jak to zvládneme....
13. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Tak se obrň trpělivostí a neboj se ozvat . Já to dělám v u nás na maloměstě. I tady se najdou bezohlední lídé
13. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova My jsem na UM už od začátku, kojila jsem asi jen týden :frowning2: .Papáme zeleninka a ke svačince včera dostal poprvé jablko, stejně mi všechno ještě zapíjí mlíkem, ale postupně mu to snižuju.
13. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova Každá dítě umí něco jiného. My například už se točíme sedíme lozíme a teď si stoupá
13. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr jééé, někdy musíte dorazit i za námi :slight_smile: a chápu, o čem mluvíš, do teď si vyhledávám nízkopodlažní spoje :wink:
@moni85 no tak to je príma, že mu chutná, Anežka má od 5. měsíce k obědu zeleninu, od 6. teď odpoledne ovoce a taky úplně bez problému, od začátku zbaští co jí dám :grinning: tak nevím, jakto, že má tak málo :slight_smile: prostě slečna :slight_smile:
13. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 to jo - to znám - jako to mi stačí tady u nás na nádraží - když se cpu s kočárem sama do schodů a někdo na mě jen kouká.... no, co se dá dělat. Včera manžela jeden chlap málem s tím kočárkem srazil - úplně do něj strčil při výstupu z vlaku - jenže to nevěděl, že manžel je na tohle alergický, on prostě jde a díky tomu, že je dost ramenatý - má přes 100kg - tak ho prostě nikdo ani neposune - ještě se vždycky zapře:slight_smile: tak si ten chlap spíš pěkně naběhl:slight_smile:
13. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 já to ale nemyslela nijak špatně, nebo dokonce tak, že bych se tím chtěla chlubit ? to vůbec.. vím, že každé umí něco jiného a máš pravdu, u Anežky o nějakém lezení či sezení nebo dokonce stoupání se nedá vůbec mluvit, ani náznak něčeho takového :wink: to jste šikuly :slight_smile:
13. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamky, jak Vám Vaši půlročňáci spinkají přes den? Vím, že i tady platí, že každé dítko je jiné, jen by mě zajímalo, jestli je možné, že kolem toho půlroku už je období kdy tolik spánku přes den nepotřebují... :confused: Spí mi teď o polovinu méně než třeba před týdnem :frowning2:
13. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska 6x za noc krmení, jsem fakt grogy!!! :unamused:
@sarkachmelova Ahoj! To jsou prostě ženský! Od narození máme víc rozumu a jsme hodnější než chlapi :slight_smile:
@anetadr A co studuješ?
13. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajushka Mě spí přes den 2xdenně jednou 1,5h-2h a podruhé 1h
13. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova Tos špatně pochopila. Ja to tak nemyslela
13. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@baramaty Ty fotky jsou super!!! A oblečky taky-dobrej tip :slight_smile:
13. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa Ahoj :slight_smile: díky, taky si myslím, že jsou holčičky klidnější :slight_smile:
@pajushka Anežka nám spinká jednou dopoledne cca hoďku a po obědě, cca 2hod. potom až po koupání na noc :slight_smile:
@pajushka Mě tak 3x po hodině a někdy 4x přes den
@biibaa husitskou teologii v kombinaci s psychosociálními studii - na studium je to fakt zajímavé, ale na uplatnění už tolik ne....

@pajushka my spíme tak 3-4x zhruba 1-2 hodiny.... když 4x, tak pokaždé jen tu hodinu, když míňkrát, tak spíš zase trochu dýl...
13. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova Holčičky jsou opravdu klidněkší
13. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 aha.. toto psaní je prostě úplně jiné než si normálně pokecat :slight_smile: každopádně jste opravdu šikovní, Anežka si sedat chce, ale vůbec ji to nejde, ale o lezení či stoupání, jak jsem psala, ani náznak :grinning: hlavně ona se začala pohybovat koulením - válením sudů. Vidí něco třeba na druhé straně místnosti a prostě se pro to dokutálí, takže se bojím, aby vůbec lézt někdy začala, když se pohybuje takto :slight_smile:
13. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Já si taky plánovala jak si vypiluju němčinu na mateřský a nějak se k tomu nemůžu dostat :wink: A ani hlava mi to teď nějak nebere...
13. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova Válení sudů je v pořádku, na rehábce mi řekli, že poté, co se dítě naučí přetáčet na bříško i zpět, začne válet sudy a pak následuje stoj na všechny 4, plazení, lezení... Ale samozřejmě něco může i přeskočit...
13. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa tak to jsi mě potěšila, já se bála, aby lezení nevynechala, když se pohybuje takto :slight_smile: tak to jde zatím podle tabulek :grinning:
13. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa no právě - já se na to prostě vůbec nemůžu soustředit - vůbec mi to prostě hlava nebere.... no, tak si to trochu protáhnu, vždyť o nic nejde:slight_smile:
13. zář 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova To musí vypadat hrozně hezky, když se pro určitou věc dokutálý :slight_smile: . To Lukáš, když něco hrozně chce, tak se snaží natáhnout co nejdál, pak se tady snaží o plazení, ale zatím ty pohyby nemá zkoordinované.
13. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 Můžu se zeptat, co na to říká doktorka, že už v 5 měsících se malý snaží stavět na nožičky a skoro chodit? Ještě jsem o tom neslyšela, že by takhle brzo, je to opravdu fofr :wink:
13. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Na 6 měsíční prohlídku jdem příští týden. Ale jak jsme byli na 5 měsíční,tak jsem se na to ptala a ona řekla když to bude dělat sám tak ho mám nechat. Hlavně nepomáhat.
13. zář 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 je to strašná sranda,když ji to podám, abych ji usnadnila práci, naštvaně se na mě podívá a kutálí se pro něco jiného :grinning: strašně ji to baví, je u toho hrozně "důležitá" :grinning: to natahování Anežka taky dělá, to je taky k pobavení :slight_smile: to už se Vám brzy poplazí, to teprve bude legrace :slight_smile: přijde mi opravdu neskutečné, jak strašně moc se za pouhých 6 měsíců změní..
13. zář 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím nechodím a doufám že dlouho nebudem :wink: . Segřin malý je o 2 měsíce starší a v tom to období už taky stával,ale on nesmí má něco s kyčlem.
13. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek