Miminka narozená v březnu 2011.

Podělte se o zkušenosti.
luca50
13. zář 2011
@sarkachmelova Děti se za krátko moc naučí až jim to závidím.
sarkachmelova
13. zář 2011
@luca50 přesně tak.. jsou opravdu úžasní.. 🙂
jitka213
13. zář 2011
@baramaty Tak jsem koukala na stránky s oblečením. A hned se mi tam zalíbil červený overálek - čertík 🙂 Je možné si ho objednat? Chtěla jsem ho nějak rezervovat, ale nešlo mi to 🙂
@anetadr Koukala jsem, že studuješ. Jsi dobrá 🙂 Já si chtěla taky dál pokračovat ve studiu. Byla jsem plná elánu, jak to na mateřské zvládnu, ale teď mě moje nadšení nějak opouští 🙂 Mám vystudovanou žurnalistiku na Filozofické fakultně UP v Olomouci. Jinak my jdeme na půlroční prohlídku za 14 dnů, tak jsem zvědavá, jak jsme na tom 😉 Zatím pořád jen kojím.
jitka213
13. zář 2011
Jinak co se týká dnešní noci - Šimonek se vzbudil až po pěti hodinách spánku. Usnul v 8 večer, po pěti hodinách jsem ho nakojila, hned zase usnul, pak se probudil v 7 ráno, nakojila jsem ho a schrupnul si ještě do 9 hodin 🙂 A to jsem ještě včera říkala, že se jeho režim spánku začal značně zkracovat. Takže na nás úplněk vliv neměl 🙂)
rrk
13. zář 2011
@baramaty moc krásný oblečení, taky jsem zkoušela prodávat oblečení z Anglie ale moc se mi nedařilo, tak jsem to vzdala 😞 , ale moc mě to bavilo, škoda jen že to bylo nevýnosný.
@sarkachmelova taky jsme měli do neděle stejně hodného chlapečka jako Vy, ale v neděli ráno dostal rýmu a je po klidu ]-( , ze soboty na neděli byl vzhůru každou hodinu a já si prožila první probdělou noc ]-( . Sice se to zlepšuje, ale pořád to neni ono. Doufám, že až se uzdraví tak z něj zase bude to hodné miminko 🙂 .
Jinak náš Mireček se taky zatím přetáčí a snaží se sedat, ale moc mu to nejde, akorát si zahrává o to že často visí z lehátka :-|, už ho tam nemůžu nechávat bez dozoru :-| .
Dneska jdem zkoušet poprvé brokolici, tak jsem zvědavá, jakej budu mít úspěch.
sarkachmelova
13. zář 2011
@rrk jééé.. tak to mě mrzí, ale určitě je to nemocí a jak mu bude dobře, bude zase hodné miminko 🙂 nemoci u těchto prcků.. to je děs.. hodně zdaru u brokolice 🙂
rrk
13. zář 2011
@sarkachmelova doufám, že to bude lepší, nejsem na to zvyklá a pěkně mě to vykolejilo 😉. Je fakt, že v neděli byl strašnej jenom u něj zaštěkal pes už plakal (jindy u psího štěkání spí klidně tři hodiny), ale včera a dneska to s nim už jde 🙂 . Ale přijde mi že je strašnej cíťa, holt chlap no 😃 .
No s tim jídlem to je horší, uvidíme už čekám hoďku až se vzbudí a on zatím nic, pak se zase vzbudí hladovej a bude se dožadovat prsa a na brokolici mi bude kašlat 😞
sarkachmelova
13. zář 2011
@rrk určitě bude zase v pohodě 🙂 u nás je to s jídlem super, hned od první lžičky, ale kojit jsem přestala ve třech měsících a tak jsme to měli asi snadnější.. ale taky přijde na to, že je to dobrota a určitě to nebude dlouho trvat 🙂 tak držím pěsti !!! 🙂
rrk
13. zář 2011
@sarkachmelova můžu se zeptat proč jsi přestala kojit? Asi to bude tim, prso si dá vždycky a jak rád 😃. Koukala jsem, že se snažíte otěhotně, tak držím palce ať se brzy zadaří 😉.
sarkachmelova
13. zář 2011
@rrk v tom třetím měsíci jsem o mlíčko přišla, kojila jsem do poslední kapky,ale dopadlo to tak, že Anežka začala hubnout takže se nedalo nic dělat.. nejdřív jsem to obrečela, ale pak zjistila, že to má i své výhody.. Snažíme no 🙂 strašně si miminko přejeme, je to hodně tím, jak je Anežka zlatá 🙂 a nějak nám to malé miminko prostě chybí 😃 taky chceme, aby byli věkově k sobě 🙂 snad se zadaří brzy, čekám že už tuto menstruaci nedostanu, ale nechci to zakřiknout 😃
baramaty
13. zář 2011
@sarkachmelova Ahoj, moje dcera se válením sudů pohybovala až skoro do roka 🙂 Byla v tom opravdu dobrá, dostala se kam potřebovala. Nelezla vůbec, respektive začala lézt až když začínala chodit. A snad jí to nějak neovlivnilo 🙂 Byla to strašná sranda.
A to, že jsou holčičky klidnější - s tím teda moc nesouhlasím 😃 Dcera byla hrozně vzteklá, nedalo se s ní pořádně nikam jít, malej je naproti tomu hrozně hodnej (až na to spaní).
baramaty
13. zář 2011
teda vy jste toho nakecaly, ani to nestíhám dočítat 🙂
sarkachmelova
13. zář 2011
@baramaty Ahoj, tak to jsi měla s dcerkou přesně tak, jako já si myslím, že to bude mít Anežka. Ona prostě nepotřebuje začít lézt, když se takhle pohybuje, tak proč by se snažila, že ? 😃 no uvidíme 🙂 máš pravdu, záleží prostě na miminku, né na pohlaví 🙂 můžu se zeptat, jestli jsem to dobře pochopila, prodáváš nějaké oblečení ?
baramaty
13. zář 2011
@jitka213 ohledně oblečku máš IP🙂
jitka213
13. zář 2011
@sarkachmelova Já se zase ze začátku nemohla rozkojit, pořádně se mi mlíčko spustilo až týden poté, co jsem přišla z porodnice. A od té doby jen kojím a kojím 🙂 Ale taky jsem to špatně nesla, když mi to ze začátku nešlo. Teď mi nikdo nechce věřit, že jenom kojím, když je malý takový cvalíček 🙂 Jinak je to taky zlaté dítko, strašný pohodář 🙂 Druhé mimčo ale zatím neplánujeme, chci si co nejvíc užít Šimonka 🙂 A tobě držíme palce, ať se zadaří 🙂
baramaty
13. zář 2011
@rrk díky, my to nemáme na nějaký vydělávání, jen jsem to chtěla vyzkoušet, jestli by se něco prodalo, spíš po známých.
baramaty
13. zář 2011
@sarkachmelova malá se taky nesnažila lézt, ale já jsem byla i docela ráda, že se začala i dlouho stavět na nožičky, měla špatné kyčle a nosila tu freikovu peřinku, tak je alespoň moc nezatěžovala. Ale dokázala se dostat kam potřebovala, vždycky se od něčeho odrazila a kutálela dál, pořád zalízala pod stůl, pod krb🙂 Byla to fakt sranda. Sama začala chodit až ve 14 měsících a pak všechno dohnala 🙂 Jojo, prodáváme oblečky - kdyžtak koukni na www.obleckynadeti.cz
rrk
13. zář 2011
@sarkachmelova děkuji za hezké hodnocení fotky, to je dcera, které už jsou tři roky 😃 , syna jsem si tam ještě nevložila, nějak nebyl čas :-| .
baramaty
13. zář 2011
@sarkachmelova taky přeju ať se brzo zadaří. Já taky hodně řešila jestli mít děti víc k sobě nebo až dýl, pak jsem si taky chtěla malou užít a užít si klidu doma (chtěla jsem vždycky 3 děti, ale z finančních důvodů to nakonec asi neklapne - manža nechce a nechce), tak jsme to nakonec nechali až když malé byly 2 roky a abych stihla porodit než jí budou 3 roky abych se na chvíli nevracela do práce. Ale nvim jeslti není lapší je mít dřív za sebou, teď má dcera takovou tu první malou pubertu a je to někdy mazec 🙂 Zase jsme si jí pořádně užila a teď si užívám docela i malého , Bára chodí na dopoledne do školky, takže mám dopoledne jen na Matyáška, taky to neni špatný🙂
moni85
13. zář 2011
Obdivuju vás, že si přejete hned další miminko, samozřejmě záleží na tom jaké mimi je. Já si nedokážu představit, že bych měla k Lukášovi ještě jednoho prcka, zbláznila bych se, proto bude Lukáš nejspíš jedináček :-Možná nejdřív za 5 let 😞 |
sarkachmelova
13. zář 2011
@jitka213 tak to je hezké 🙂 za to, jak to nešlo na začátku, to jde takhle krásně do teď 🙂 paráda 🙂 jinak Šimon je krásné jméno 😉 a moc děkujeme, snad se zadaří brzy, u Anežky se nám to povedlo hned na poprvé, tak jsme z toho teď docela překvapení, že to není podle nás 😃 😃 😃
sarkachmelova
13. zář 2011
@baramaty s tím koulením, přesně jak píšeš 😃 zrovna teď byla pod postelí 😃 prostě mazec, otočím se na pár vteřin a je úplně jinde než byla 🙂 mně je také jedno, jestli poleze, nebo nepoleze.. ať si dělá co chce, co jí baví, hlavně že je spokojená 🙂 na oblečky kouknu, díky 🙂
a s tím věkem, myslím, že si nevybereme něco opravdu "dokonalého" každé má své pro i proti 🙂 taky bych chtěla víc dětí a přesně jak píšeš, manžel chce jen dvě, přesně kvůli finančním důvodům.. na jednu stranu má pravdu.. v dnešní době je to masakr.. obzvlášť s dětmi a to jsou ještě malé a vlastně neutrácíme za ně na výletech atd. to ta darda teprve přijde :-S
sarkachmelova
13. zář 2011
@rrk to chápu 😃 ale určitě je taky krásný 🙂
majatob
13. zář 2011
ahoj holky, muzu se k vam pridat? 🙂
rrk
13. zář 2011
@sarkachmelova taky jako každé miminko 😃
@majatob ahojky, koukám, že máme přibližně stejně staré děti, akorát my vypustili to prostřední 🙂
sarkachmelova
13. zář 2011
@rrk přesně tak 😃
rrk
13. zář 2011
holky u nás je to s tym počtem dětí taky tak, taky bych chtěla, ale kvůli penězům to nejspíš nepůjde a manžel už taky nechce :-|
majatob
13. zář 2011
@rrk Tobik je dubnovej a Karolinka? 🙂
sarkachmelova
13. zář 2011
je to strašné, že prostě kvůli financím nemít další děti ??? ale mají pravdu ty naši chlapi.. není to sranda.. obzvlášť do budoucna.. škola, výlety, tábory, školy v přírodě, vánoce, dovolená, narozeniny.. a všechno 3x.. nevím, kde by jsme na to vzali 😃 ale chtěla bych minimálně 3 strašně moc..
majatob
13. zář 2011
@sarkachmelova @rrk my taky nemame nijak nadstandartni prijmy, ale verim tomu, ze to proste pujde. Aspon tri deti jsme chteli a tak udelame vse pro to aby ani jedno z nich nestradalo 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli