• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@sarkachmelova Děti se za krátko moc naučí až jim to závidím.
13. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 přesně tak.. jsou opravdu úžasní.. :slight_smile:
13. zář 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Tak jsem koukala na stránky s oblečením. A hned se mi tam zalíbil červený overálek - čertík :slight_smile: Je možné si ho objednat? Chtěla jsem ho nějak rezervovat, ale nešlo mi to :slight_smile:
@anetadr Koukala jsem, že studuješ. Jsi dobrá :slight_smile: Já si chtěla taky dál pokračovat ve studiu. Byla jsem plná elánu, jak to na mateřské zvládnu, ale teď mě moje nadšení nějak opouští :slight_smile: Mám vystudovanou žurnalistiku na Filozofické fakultně UP v Olomouci. Jinak my jdeme na půlroční prohlídku za 14 dnů, tak jsem zvědavá, jak jsme na tom :wink: Zatím pořád jen kojím.
13. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týká dnešní noci - Šimonek se vzbudil až po pěti hodinách spánku. Usnul v 8 večer, po pěti hodinách jsem ho nakojila, hned zase usnul, pak se probudil v 7 ráno, nakojila jsem ho a schrupnul si ještě do 9 hodin :slight_smile: A to jsem ještě včera říkala, že se jeho režim spánku začal značně zkracovat. Takže na nás úplněk vliv neměl :slight_smile:)
13. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty moc krásný oblečení, taky jsem zkoušela prodávat oblečení z Anglie ale moc se mi nedařilo, tak jsem to vzdala :frowning2: , ale moc mě to bavilo, škoda jen že to bylo nevýnosný.
@sarkachmelova taky jsme měli do neděle stejně hodného chlapečka jako Vy, ale v neděli ráno dostal rýmu a je po klidu :angry: , ze soboty na neděli byl vzhůru každou hodinu a já si prožila první probdělou noc :angry: . Sice se to zlepšuje, ale pořád to neni ono. Doufám, že až se uzdraví tak z něj zase bude to hodné miminko :slight_smile: .
Jinak náš Mireček se taky zatím přetáčí a snaží se sedat, ale moc mu to nejde, akorát si zahrává o to že často visí z lehátka :unamused:, už ho tam nemůžu nechávat bez dozoru :unamused: .
Dneska jdem zkoušet poprvé brokolici, tak jsem zvědavá, jakej budu mít úspěch.
13. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk jééé.. tak to mě mrzí, ale určitě je to nemocí a jak mu bude dobře, bude zase hodné miminko :slight_smile: nemoci u těchto prcků.. to je děs.. hodně zdaru u brokolice :slight_smile:
13. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova doufám, že to bude lepší, nejsem na to zvyklá a pěkně mě to vykolejilo :wink:. Je fakt, že v neděli byl strašnej jenom u něj zaštěkal pes už plakal (jindy u psího štěkání spí klidně tři hodiny), ale včera a dneska to s nim už jde :slight_smile: . Ale přijde mi že je strašnej cíťa, holt chlap no :grinning: .
No s tim jídlem to je horší, uvidíme už čekám hoďku až se vzbudí a on zatím nic, pak se zase vzbudí hladovej a bude se dožadovat prsa a na brokolici mi bude kašlat :frowning2:
13. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk určitě bude zase v pohodě :slight_smile: u nás je to s jídlem super, hned od první lžičky, ale kojit jsem přestala ve třech měsících a tak jsme to měli asi snadnější.. ale taky přijde na to, že je to dobrota a určitě to nebude dlouho trvat :slight_smile: tak držím pěsti !!! :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova můžu se zeptat proč jsi přestala kojit? Asi to bude tim, prso si dá vždycky a jak rád :grinning:. Koukala jsem, že se snažíte otěhotně, tak držím palce ať se brzy zadaří :wink:.
13. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk v tom třetím měsíci jsem o mlíčko přišla, kojila jsem do poslední kapky,ale dopadlo to tak, že Anežka začala hubnout takže se nedalo nic dělat.. nejdřív jsem to obrečela, ale pak zjistila, že to má i své výhody.. Snažíme no :slight_smile: strašně si miminko přejeme, je to hodně tím, jak je Anežka zlatá :slight_smile: a nějak nám to malé miminko prostě chybí :grinning: taky chceme, aby byli věkově k sobě :slight_smile: snad se zadaří brzy, čekám že už tuto menstruaci nedostanu, ale nechci to zakřiknout :grinning:
13. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Ahoj, moje dcera se válením sudů pohybovala až skoro do roka :slight_smile: Byla v tom opravdu dobrá, dostala se kam potřebovala. Nelezla vůbec, respektive začala lézt až když začínala chodit. A snad jí to nějak neovlivnilo :slight_smile: Byla to strašná sranda.
A to, že jsou holčičky klidnější - s tím teda moc nesouhlasím :grinning: Dcera byla hrozně vzteklá, nedalo se s ní pořádně nikam jít, malej je naproti tomu hrozně hodnej (až na to spaní).
13. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste toho nakecaly, ani to nestíhám dočítat :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Ahoj, tak to jsi měla s dcerkou přesně tak, jako já si myslím, že to bude mít Anežka. Ona prostě nepotřebuje začít lézt, když se takhle pohybuje, tak proč by se snažila, že ? :grinning: no uvidíme :slight_smile: máš pravdu, záleží prostě na miminku, né na pohlaví :slight_smile: můžu se zeptat, jestli jsem to dobře pochopila, prodáváš nějaké oblečení ?
13. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 ohledně oblečku máš IP:slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Já se zase ze začátku nemohla rozkojit, pořádně se mi mlíčko spustilo až týden poté, co jsem přišla z porodnice. A od té doby jen kojím a kojím :slight_smile: Ale taky jsem to špatně nesla, když mi to ze začátku nešlo. Teď mi nikdo nechce věřit, že jenom kojím, když je malý takový cvalíček :slight_smile: Jinak je to taky zlaté dítko, strašný pohodář :slight_smile: Druhé mimčo ale zatím neplánujeme, chci si co nejvíc užít Šimonka :slight_smile: A tobě držíme palce, ať se zadaří :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk díky, my to nemáme na nějaký vydělávání, jen jsem to chtěla vyzkoušet, jestli by se něco prodalo, spíš po známých.
13. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova malá se taky nesnažila lézt, ale já jsem byla i docela ráda, že se začala i dlouho stavět na nožičky, měla špatné kyčle a nosila tu freikovu peřinku, tak je alespoň moc nezatěžovala. Ale dokázala se dostat kam potřebovala, vždycky se od něčeho odrazila a kutálela dál, pořád zalízala pod stůl, pod krb:slight_smile: Byla to fakt sranda. Sama začala chodit až ve 14 měsících a pak všechno dohnala :slight_smile: Jojo, prodáváme oblečky - kdyžtak koukni na www.obleckynadeti.cz
13. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova děkuji za hezké hodnocení fotky, to je dcera, které už jsou tři roky :grinning: , syna jsem si tam ještě nevložila, nějak nebyl čas :unamused: .
13. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova taky přeju ať se brzo zadaří. Já taky hodně řešila jestli mít děti víc k sobě nebo až dýl, pak jsem si taky chtěla malou užít a užít si klidu doma (chtěla jsem vždycky 3 děti, ale z finančních důvodů to nakonec asi neklapne - manža nechce a nechce), tak jsme to nakonec nechali až když malé byly 2 roky a abych stihla porodit než jí budou 3 roky abych se na chvíli nevracela do práce. Ale nvim jeslti není lapší je mít dřív za sebou, teď má dcera takovou tu první malou pubertu a je to někdy mazec :slight_smile: Zase jsme si jí pořádně užila a teď si užívám docela i malého , Bára chodí na dopoledne do školky, takže mám dopoledne jen na Matyáška, taky to neni špatný:slight_smile:
13. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obdivuju vás, že si přejete hned další miminko, samozřejmě záleží na tom jaké mimi je. Já si nedokážu představit, že bych měla k Lukášovi ještě jednoho prcka, zbláznila bych se, proto bude Lukáš nejspíš jedináček :-Možná nejdřív za 5 let :frowning2: |
13. zář 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 tak to je hezké :slight_smile: za to, jak to nešlo na začátku, to jde takhle krásně do teď :slight_smile: paráda :slight_smile: jinak Šimon je krásné jméno :wink: a moc děkujeme, snad se zadaří brzy, u Anežky se nám to povedlo hned na poprvé, tak jsme z toho teď docela překvapení, že to není podle nás :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty s tím koulením, přesně jak píšeš :grinning: zrovna teď byla pod postelí :grinning: prostě mazec, otočím se na pár vteřin a je úplně jinde než byla :slight_smile: mně je také jedno, jestli poleze, nebo nepoleze.. ať si dělá co chce, co jí baví, hlavně že je spokojená :slight_smile: na oblečky kouknu, díky :slight_smile:
a s tím věkem, myslím, že si nevybereme něco opravdu "dokonalého" každé má své pro i proti :slight_smile: taky bych chtěla víc dětí a přesně jak píšeš, manžel chce jen dvě, přesně kvůli finančním důvodům.. na jednu stranu má pravdu.. v dnešní době je to masakr.. obzvlášť s dětmi a to jsou ještě malé a vlastně neutrácíme za ně na výletech atd. to ta darda teprve přijde :confounded:
13. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk to chápu :grinning: ale určitě je taky krásný :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se k vam pridat? :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova taky jako každé miminko :grinning:
@majatob ahojky, koukám, že máme přibližně stejně staré děti, akorát my vypustili to prostřední :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk přesně tak :grinning:
13. zář 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás je to s tym počtem dětí taky tak, taky bych chtěla, ale kvůli penězům to nejspíš nepůjde a manžel už taky nechce :unamused:
13. zář 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Tobik je dubnovej a Karolinka? :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to strašné, že prostě kvůli financím nemít další děti ??? ale mají pravdu ty naši chlapi.. není to sranda.. obzvlášť do budoucna.. škola, výlety, tábory, školy v přírodě, vánoce, dovolená, narozeniny.. a všechno 3x.. nevím, kde by jsme na to vzali :grinning: ale chtěla bych minimálně 3 strašně moc..
13. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova @rrk my taky nemame nijak nadstandartni prijmy, ale verim tomu, ze to proste pujde. Aspon tri deti jsme chteli a tak udelame vse pro to aby ani jedno z nich nestradalo :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek