• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@majatob já bych tomu také věřila, manžel je takový, že to prostě v dnešní době jít nemůže. Já si myslím, že prostě může. Jak jsem psala, byli jsme tři, a šlo to :slight_smile: nijak jsme nestrádali :slight_smile: a věřím, že to tak jde i v dnešní době :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky chci 3 dětičky, ale manžel je taky proti:frowning2: je to teda pak pěkná řacha ze výlety a tak, ale taky myslím, že by se to dalo. Mě už stačí jen teď co je malá ve školce, neni pomalu den aby se na něco nevybíralo....:frowning2: zatim to nejsou velký částky, ale i tak....
@majatob naše Bára je květen 2008 :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova treba jeste zmeni nazor a dockas se i tretiho prcka :slight_smile: ja se vzdycky uklidnuju tim, ze ted zijem z jednoho platu a rodicaku a vychazime uplne v pohodicce a az se vydaje za deti zvysi, tak uz budeme pracovat oba a tim se to pokryje :slight_smile: no jak rikam, proste nejak to pujde a basta :grinning:
13. zář 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Mě kojení taky zezačátku vůbec nešlo... A už mám za sebou i pár krizí, ale vždycky se to zatím zase rozběhlo a mlíčka je dost :wink: Akorát ten příkrm mu moc nejede. Asi mu do toho začnu míchat MM.
13. zář 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty jee, tak to jsou skoro stejne stari :slight_smile: uz chodi do skolky, jo? my jsme to jeste letos odpiskali, na konci skolniho roku jsme se stehovali a uz se mi to nechtelo zarizovat, tak asi az od pristiho zari...uvidime :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda zatím pracujeme na druhým dítku, ale sama jsem ze 4 dětí a je to fajn takhle velká rodina :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob chodí, chtěla jsem aby byla mezi dětma (bydlíme na malinké vsi, kde moc dětí neni). Stejně si tam ale hraje jen se svou sestřenicí, se kterou se vídáme skoro denně:slight_smile: Ale s náma doma se už tak trochu nudila, je taková živá, tak jí tam na dopoledne vodim a mám tady čas na malýho:slight_smile: a jak to zvládáš děti takhle brzo za sebou?
13. zář 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob přesně tak, teď je jeden plat, potom budou dva, bude to akorát :slight_smile: určitě to půjde :slight_smile: zatím jsem se nedočkala ještě ani druhého :grinning:
@baramaty ty věcičky jsou krásné, určitě si něco vyberu, až bude čas :slight_smile:
@biibaa určitě se brzy chytne, ségra má tu nejmladší dceru 9 měsíců a první příkrm si vzala asi až v 7. měsíce, ještě teď si ráda od maminky cucne, ale co, je zdravá, šťastná a spokojená, co víc si přát :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Jé tak já bydlim taky v takový malý vísce a dítě tu je kromě Šimona ještě jedno,co chodí do školy, takže ho ani nemůžeme nechat jako jedináčka, to by byl chudák!
@sarkachmelova Jinak já si dneska dělala TT a negativní, jak kojim tak se nedaří :unamused:
13. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa aha, taky plánujete druhé ? :slight_smile: to je prima, to jsem nevěděla :slight_smile: tak moc držím pěsti, ať to vyjde brzy, já jsem si ho dnes chtěla koupit.. přemýšlím nad tím od rána :grinning: menstruace má zatím zpoždění pouhý den a to u mě není zas tak zvláštní.. asi ještě počkám.. už jsme pro něj šli do lékárny s Anežkou, cestou do lékárny je teď cirkus, tak jsme si tam zašli místo TT do zoo :grinning: ale neztrácej naději, já měla u Anežky negativní 2 TT ořvala jsem to a ten třetí byl pozitivní :wink:
13. zář 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Když já ještě nemám ani MS, takže to kojení funguje jako antikoncepce. Ale když to vyjde za půl roku nebo za rok tak taky dobrý, jen by mi nevadilo, kdyby už to bylo teď :wink:
13. zář 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa aha, tak to je jiná, to máš pravdu. Přesně jak píšeš, ať to přijde kdykoliv :slight_smile: my tvrdíme, že až se miminku k nám bude chtít, přijde :slight_smile: prostě čeká asi na nějakou super situaci.. nevím sice na jakou, možná čeká, až mu uděláme takový pokojíček, jako má Anežka :grinning: těžko říct :grinning:
13. zář 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Tak ti držim palce!
13. zář 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob já si taky myslím, že to jde i se třema dětma, ale manžel má jinej názor, ale manžel je protí :frowning2: , ale třeba ho časem zpracuju druhý už taky nechtěl a máme ho :grinning: . Karolíncka je 11.6.2008, taky už chodí do školky, ale po týdnu dostala rýmu, takže teď vegetí doma.
My jsme taky z malý vesničky, mimo nás tu je jedna holčička, naštěstí je o rok mladší než Karolínka, takže tu má kamarádku, ale i tam jsem to tady chtěla trochu omladit :grinning:
13. zář 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Není to náročné mít takto po sobě děti? Já bych si teda na to netroufla. To tě obdivuji :wink:
13. zář 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa díky, i já Tobě :slight_smile:
13. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa u nás jsou dvě holky, který choděj do školy a dost dětí sem jezdí na prázdniny a víkendy. Ted je zrovna u sousedů (u její babičky) 5 letá holčička, naše Bára s ní kamarádí a je tady nalezlá od tý doby co přišly ze školky (včera jsem jí posílala domu v 19:45, dnes to taky tak vidim), tak z toho zas taky nadšená nejsem, je snad lepší když tady přes týden nikdo neni :slight_smile:. Hodně se scházíme s holkama, co maji podobně staré děti, takže u nás jsou nezbytné dvě auta, ale jinak mi to tady vyhovuje, je tady klid, dojedem si kam potřebujem, školku máme ve vsi cca 1 km od nás, chodim pro malou v poledne pěšky, je to taková hezká procházka, takž já jsem tady spokojená:slight_smile:
13. zář 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty my tady taky máme klídek, ale do školky to máme cca. 8 km, tak to na tu procházku moc není, takže musíme jezdit autem. Ale v žádném případě bych neměnila :slight_smile:
13. zář 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vás obdivuji, že chcete mimčo hned po sobě. Když vidím roční dítko a představím si, že bych ještě k tomu měla další mimčo v kočárku, tak nevím nevím :slight_smile: Musí to být náročné, ale krásné, to jo. Určitě taky nechci zůstat u jednoho. V podstatě jsem otěhotněla napoprvé, těhotenství jsem měla ukázkové a rovněž porod byl v pohodě. Jinak já jsem na vsi dva roky. Jsem městské dítko a občas mi to město chybí. Ale není týden, kdybych nebyla u rodičů :slight_smile: Naštěstí bydlí v rodinném domku, tak je to fajn. Tady na vsi je klídek, i když je tu vlastně vše - školka, škola - první stupěň, dva obchody, tři hospody! (to je, co :slight_smile:, pošta. Vlastně si nemůžu stěžovat :wink:
13. zář 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dokonce tady máme zubařku, praktickou lékařku a jednou za čtrnáct dní sem jezdí dětská doktorka :slight_smile: To je taková "vesnička má středisková" :slight_smile:
13. zář 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty tak já jsem spíš na takové polosamotě, máme tu 10 obyvatel, školka 6km, dvě menší městečka 15km, nemocnice 35km... Jo a jezdí nám sem pojízdná prodejna :grinning: Ale je tu božskej klid a soukromí...Akorát si tu není s kým pokecat třeba když vyrazím na procházku, protože nikoho nepotkám :unamused:
13. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitka213 Určitě to je hodně náročné mít děti brzo po sobě... Ale myslím, že budou mít k sobě blízko, když budou od sebe kousek a taky kvůli věku (mému)... Dost dlouho jsem otálela s rozhodnutím mít dítě a když jsem se rozhodla, že jo, tak to trvalo dlouho, než se to povedlo a nebylo to jen tak.. Takže teď taky nechci moc otálet :slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa tu pojízdnou prodejnu Ti závidím, ta mi tu chybí :slight_smile:. Dos často máme gumový rohlíky :grinning:
13. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím taky na vesnici. Máme tu 2 obchody (akdyž se poštěstí něco i koupíš :grinning:),2 hospody a poštu,školku. Školu máme cca 6km doktorku to sámé. Dětská sem jezdí tak jednou za měsíc :frowning2: . Jinak je tu klid jen občas nějaký bl....jede 100 v obci. Bydlím u hlavní cesty tak je to nepříjemné :angry:
14. zář 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa věk u nás taky rozhodl, né můj, manželův, má 38 let a říkal, že by třeba rád i pár vnoučat ještě :grinning:

Tu vesnici Vám holky závidím.. Jen se pořád nějak nemůžu rozhodnout.. Bydlíme v \Praze, oba dva jsme se tu narodili a žijeme tu celý život a i když nás to tu občas dost štve, nevím, zda by jsme si převykli.. Chtělo by to se odstěhovat na vesnici aspoň na měsíc a pak se rozhodnout :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Nebo někde na periferie ať je vše blízko. Ja když chci jen nakoupit tak vše mám do 10 km. Máme tu snad všechny hypermárkety. A když to nestačí jedem do Zlína, ten je taky blízko. :grinning:
14. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Tomu rozumím, můj manžel taky chce, aby jeho dítě mělo tatínka a ne dědečka. (43let-takže to je jen tak tak :grinning: :grinning: ) Jinak já se taky narodila v Praze a 20 let žila jen tam, ale taky jsem nešla hned bydlet sem, bylo to pozvolný... Teď bych už do Prahy nešla ani za nic.
14. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vidím že mám asi nejmladšího manžela 30. A už nechce žádné ( je z nich vynervovaný)
Já bych do velkého města nešla jsem zvyklá na maloměsto. A bylo bych vystresovaná z lidí a z dopravy. Jen mě stačí když mám jet do Brna :angry: a jsem ve stresu
14. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@luca50 myslim, ze te trumfnu :grinning: muj manzel ma 24 :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 nad tím už jsme také přemýšleli, ale menší problém je, že já neřídím, a ani nikdy nebudu (bojím se jezdit) takže o to je to složitější :frowning2:
@biibaa my od té doby co máme Anežku a plánujeme další děti, tak se nám tu taky nelíbí.. sice máme vše potřebné kousíček, všude se MHD dostaneme.. ale jinak ? děs..
14. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek