• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@jankadudova Já začnu přikrmovat za 14 dní, jsem zvědavá, jak mu to bude chutnat...
18. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ přidavam se k vám se svým březnatkem 11.3. byli sme na kontrole v ponděli a pry je po novemu že se přikrmuje (pokud dite u kojení prospíva ) až od osmeho mesíce no to sem slysela prvně teda :slight_smile:
18. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova A taky dáváš malýmu denně probiotika?
18. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot80 Ahoj, tak to teda taky slyším poprvé, mě dr. říkala začít s příkrmy od ukonč.6 měsíce. Ale jedna maminka tady na koníkovi psala, že její mimi (asi7měs.) všechny příkrmy odmítá, takže je taky pouze na MM. Dneska to je každou chvíli nový názor, nový trend- čert aby se v tom vyznal :grinning:
18. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 A jakej zoubek mu leze?
18. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa a jak sem cetla co jist nebo nejist u kojeni to sem taky mrkala teda ze mleko se nema no to vazne se clovek nestaci divit :grinning:
18. srp 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot80 No některý mimča to snáší v pohodě, ale prý to je nejčastější příčina těch dětských kolik i když nejde vždycky o alergii...
18. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa no naštěstí to neznám a doufám že nepoznám :wink: a šimonek měl koliky?
18. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot80 No děsný!!! Vůbec nebyl k utišení, pomohla mi tenkrát jen rektální rourka, tím se hezky vyprděl...
18. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Ano, Bio Gaia
18. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Ty jsou celkem drahý co? a jak dlouho je máš dávat? Mě řekli do 1roka nebo i dýl...
18. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leze spodní jedničky už tam má pidi čárku :slight_smile:
18. srp 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa No jak dlouho je asi jedno, probiotika jsou prospesna, cim dyl, tim lip. Jsou drahy, ale zase celkem vydrzi a asi jsou nejlepsi. Vsechny ostatni alternativy se sice zdaji levnejsi, ale vydrzely mi treba jen dva tydny. Vy chodite kam na alergologi?
18. srp 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Já nechodím na alergologii(tam nás neposlali) ale na gastroenterologii do Českých Budějovic
18. srp 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Je a mohla bys mi strucne rict jak to tam probiha? My jdeme poprve na gastro v zari, mame to opacne, zacali jsme na alergo:slight_smile: dekuju
18. srp 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova No já jsem tam té dr. jen povyprávěla co máme za problémy, ona se vyptala na rod.anamnézu-konkrétně alergie v rodině-manžel je atopik a já jsem taky měla taky potrav. al. reakci a jen malýmu prohmatala bříško a řekla že to je s největší pravděpodobností ABKM. Jinak žádná další vyš. A v září kontrola.
18. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jakou mate jidelni zidlicku?? maly jestenesedi, tak hledam a nevim..........a davat tri a vice se mi vazne nechce:frowning2:
19. srp 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Já budu používat takové to hrací křesílko- dám pryč tu hrazdičku... Popř. můžeš použít i autosedačku...
19. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtela sem se zeptat kdy se vam mimca prekulili poprve na brisko :slight_smile: moje mala ma uz 5mesicu a 14dnu a jeste nic :frowning2:
19. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jankadubova :slight_smile: ja mam Kid 4baby a je dobra polohovaci takze ikdyz miminko jeste samo nesedi tak je na tohle super a stala 1600kc :slight_smile:
19. srp 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 Ahoj, malýmu teď bylo 5 měsíců a na bříško se taky ještě sám nepřetočil. Je to celkově lenoch, dcera byla taky, ta se poprvé přetočila až v 6,5 měsících, chodit začala až ve 14 měsících, ale brzo to všechno dohnala. S malym nás to asi čeká taky....
19. srp 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můj už válí sudy. Snaží se lozit a jde na haváka. Otáčet se mi začal už ve 3 měsících. Musím vás jen uklidnit, Lukyn. ( teď bude mít 6 let) to začal dělat až pomálu v 7 měsících.
19. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 Ahoj mě se malej poprvé přetočil ca před 14 dny=v 5měsících, potom třeba celej den nebo dva nic, teď už každý den, ale zase jen na jednu stranu, ale každý mimi je jiný... Holky tu psaly, že třeba až v 6-7 měsíci, tak neboj ono to příjde :wink:
19. srp 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se ptala kamaradek a tem se pretocili deti zacatkem 5 mesice tak jsem myslela jestli nejsme pozadu :slight_smile: ale jak vidim tak asi ne :slight_smile:
19. srp 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no to doufam ze to jednoho dne dokaze :slight_smile: takhle je ziva az moc kope nozkama hraje si s ruckama a snazi se prekoprcnout na to brisko ale nejde ji to :slight_smile:no uvidim :slight_smile:
chci se zeptat jestli tady nekdo prikrmuje??
19. srp 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Tak to je pěknej čertík! :slight_smile: Šimon už dělá otočky i na klíně, na přebalováku, teď musím dávat pořád bacha... V kočárku už ho taky radši nenechám bez dozoru.
19. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 A na rehábce mi řekli, že by to mělo mimi zvládnout v 6měsíci, ale nedá se to posuzovat jen podle tabulek a když je tvoje malá tak akční, tak to co nevidět zvládne :wink:
19. srp 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
O prebalovaku ani nemluvim to jsou nekdy az mosty :slight_smile: a kdyz ji krmim tak uz se snazi i sednout :slight_smile: nejkrasnejsi je jak si vyklada??budes s malim chodit do plavacku??
19. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa zatim nemam zadne fotecky ale dam si sem nejake :slight_smile:
19. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 Budu. Nám tu začíná kurs v říjnu. Chci zkusit jednu dvě lekce a jestli se to bude malýmu líbit tak pokračovat.
19. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek