• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@luca50 Já když jedu za našima na návštěvu, tak už druhý den jsem nervózní a těším se domů. Jen škoda, že jsou všichni tak daleko- i kvůli hlídání :unamused:
14. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnešní noc - každou chvíli brečel hlady, už mě nebavilo ho dávat tam a zpět z postýlky, tak jsem si ho nechala u mě v posteli a každou chvíli jsme krmili :unamused: Za chvíli vyrážim zase k zubaři, tak mi držte palce!
14. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Tak to tě chápu. Občas mám taky strach jet
14. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa To samé jsme měli. taky co chvíli na papaní a nakonec zůstal u mě v posteli. Asi to budou zuby :unamused:
14. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Já s hlídání to mama dobré. Tchýňa bydlí tak 100 m od nás (někdy výhoda a někdy ne). A mamku mám V Mařaticách. To je část Uh. Hradiště a je to asi 15 min jízdy autem takových 10 km :slight_smile:
14. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my teprve vstáváme. Šimonek usnul včera po osmé hodině a vstává až teď, v noci jsem ho kojila o půl druhé, pak o půl šesté a pokaždé hned usnul :grinning: Jinak já taky nejsem nejmladší - 34 let a chlap je stejně starý :slight_smile:
14. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Tak to máš pravdu :grinning: :grinning:
14. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se tak ráda přestěhovala někam do rodinného baráčku, okraj prahy ideální, ale šíleně předražené, chtěl by to každý. Naštěstí má přítelova rodina chatu u Zbyroha a moji rodiče mají baráček kousek za Kladnem, ale na hlídání taky daleko. Ale na víkendy jezdíme pryč, zbláznila bych se tady v tom bytě a na sídlišti :frowning2: . A pro malýho je zahrada a procházky v přírodě to nejlepší :slight_smile: .Bohužel si vybírat nemůžu, máme byt :unamused:
14. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Bohužel v dnešní době je to o financích a možnostech rodiny. My jsme měli štěstí úvěr nám končí za 5 let a platíme "je "5500. Baráček nás vyšel na milion a svépomoci jsme ho jaš takš opravili . Ještě nová vrata a fasáda a je jak nový. :slight_smile:
14. zář 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už se neplížíme ale lozíme po 4 a je to sranda jak váhavě mu to jde :grinning: :grinning: . Sice umí se otočit z bříška na záda a na opak ale neválel sudy.
14. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Já jsem z malé vesničky, ale přítel je rozený přažák. Do prahy jsem se přestěhovala kvůli práci. Z přítelovi strany máme možnosti většího bydlení, ale jsou to všechno byty, samozřejmě v Praze. Ale v dnešní době můžeme být rádi, že máme kde bydlet a finančně to zvládáme.
14. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahij holky, my teď poslední dny taky moc nespíme, teď asi 3 noci spal malý s náma v posteli a každou chvíli jsem ho taky kojila. U nás to asi budou zuby, ale nějak jim to trvá:frowning2:
@luca50 tak to je teda šikulka, náš malej se zatim jen otáčí a tak trochu plazí, vždycky je někde trochu jinde než kam ho dám:slight_smile: Máme na zemi ty puzzle, tak z těch už mi občas utíká, tak různě se tam vrtí, že se posune třeba o dva metry.
Taky u vás tak prší?
14. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem z města, pak jsme postavili barák u manželových rodičů ve vsi. Naše vesnička je malilinká, ale spadáme do obce 1 km od nás a tam je skoro všechno. Máme barák a obrovskou zahradu, pro děti ideální, jen se pak trochu bojim toho dojíždění do škol a kroužků a do práce....ale jezdim autem, tak to snad nějek půjde:slight_smile:
14. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 taky bydlím u hlavní silnice a dokonce tady nemáme ani přechod a ta silnice nám dělí vesnici na dvě části, takže paráda. Bohužel nám tu už auto porazilo psa, který nám utekl (naštěstí to přežil, ale léčil se dlouho a bylo to dost ošklivé, už to nechci nikdy zažít :frowning2: )
14. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty u nás je zatím krásně, ale jak dlouho to vydrží to nevím :unamused:
14. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ani nevite jak vam tu vesnici zavidim :dizzy_face: my jsme teda ted taky na vesnici, ale takove velke a hodne blizko mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes: o prazdninach jsme byli na chate, kam bysme se jednou radi prestehovali...mala vesnicka, pohoda, klidek, zahrada...aaaaaaaaaaaaaach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechnno má své pro a proti - město a vesnice :slight_smile: Jinak já se dnes chystám s malým do Znojma, ale docela dost se rozpršelo, uf uf a nevypadá to, že by jen tak přestalo.
14. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je ještě hezky.
14. zář 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda, pravda.. Všechno má své pro a proti.. My byli v Praze, na Libuši, bydlíme v baráku, který je ještě po Honzových prarodičích, takže dost starý. Udělali jsme novou střechu, okna, koupelnu, záchody, kuchyň a celý vršek a došli peníze.. A asi dlouho ani žádné nebudou.. Vevnitř to hezké je, to ano, ale stejně je to tu pořád všechno tak staré + nemáme udělanou zahrádku, je tu jen betonový dvůr + jak se vyjde, hned jste na hlavní.. no prostě pro mě hrůza... nejsem tu vůbec šťastná.. od začátku, co tu jsme, řeším, že bych to nejradši prodala, lokalita je to dobrá a barák má 250m takže si myslím, že by se to prodalo hezky.. Ale manžel prostě nechce.. pořád se na něco vymlouvá, ale já si myslím, že to nechce prodat, kvůli tomu, že je to prostě rodinný.. strašně mě to štve.. dnes ráno jsme se kvůli tomu opět pohádali.. když se pohádáme, tak jen kvůli tomuto.. strašně mě to tu štve..
jinak tady neprší, svítí sluníčko a je na triko :slight_smile:
14. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova až uděláte dvůr, bude to fajn :wink:
14. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 nebude.. je to tu starý všechno, je potřeba vyházet dole veškerý nábytek, vestevěné skříně, udělat nové + nové podlahy ať to tu nevrže a udělat z těch ohromných místností menší atd.. je toho prostě spousta..
14. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova ale zase to budete mít vše podle svých představ a tak jak chcete :wink: nemá cenu se kvůli tomu hádat, zkus to brát tak že máte, co máte a nemáte třeba hypotéku :wink:
14. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ale když to máme, tak nevidím problém v tom to prodat. Samozřejmě, že jsem ráda, že nejme v malém panelákovém bytě na sídlišti. ale kdyby jsme tohle prodali, tak si hypotéku brát nemusíme a taky máme to, co chceme.. a co Ty tady vůbec ? :wink:
14. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Buď ráda za to co máš. Jestli nemáte úvěr nebo hypotéku. Tak bych to neřešila. Švica má koupený byt 3+1 v OLomouci za 2 mil. a mají hypotéku na 30 let po 12000. Takže to je dost.
14. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 jasně, že jsem ráda, že nejsme na celý život zadlužený, ale tohle by jsme tak za 7 mil. prodali a za to měli krásný domeček se zahrádkou a ještě by nám zbylo :slight_smile:
14. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova třeba manžu přemluvíš a nakonec prodáte :wink:
@sirael4 koukám, že budeš každou chvíli rodit, tak držím palce ať vše dobře dopadne a máte zdravé miminko :slight_smile: .
14. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk no v to doufám, přijde mi to na hlavu mít takovýhle starý barák, za který můžeme dostat tolik peněz.. buď žít tady a nemít nic, nebo v novém, hezkém a ještě mít dost peněz v kapse.. :slight_smile: snad to pochopí :grinning:
14. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Děkuju moc. Nejradši už bych rodila každým dnem.
@sarkachmelova chtěla jsem reagovat na příspěvek, na fb jsi nenapsala :wink: zase jste ale přímo v Praze a máte tak určitý komfort města. Navíc když je dům Honzy, tak s ním těžko hneš, pokud k tomu má citový vztah tak to pro něj má vyšší hodnotu než je ta finanční :wink: a to bys šla někam na vesnici?
14. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova zkoušela jsi testík, nebo ještě vyčkáváš?
@sirael4 taky jsem to ke konci chtěla mít už za sebou, měla jsem blbý těhu, tak jsem se až to budu mít za sebou a hlavně až se vrátím z porodnice. Pak jsem se cítila úplně volně a svobodně :grinning: .
14. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk vyčkávám :grinning: ale dnes už to asi nevydržím a koupím :slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek