• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
Tak jsme po obědě a dá se říct, že se to zlepšuje a snad už Mireček pochopil, že se ty kašičky musí jíst :grinning: .
Chtěla jsem se zeptat jakou zeleninu jste vařily ze začátku a od kdy se může maso?
14. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova kup a držím palce ať najdeš // :grinning: . Prosimtě já si test dělala týden po oplodňujícím milování a byly tam :grinning: , akorát že jsem šla brzy k doktorovi a ten tam nic neviděl a tak mě akorát vystrašil, ale nakonec to dopadlo dobře a máme hezkýho klučinu :grinning:
14. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk To mě mrzí. Já mám těhotenství pohodový kromě nízkého tlaku (dost), břicho moc velké nemám tak nějak nepřekáží, stejně mě to ale už moc nebaví a přijde mi to dlouhý. Kupodivu se cítím fajn i teď ale štve mě že nevím kdy to bude a jak moc se tedy můžeme vzdalovat od auta, domova... :grinning: ale po čem se mi pak asi zasteskne budou pohyby v bříšku :slight_smile: copak jsi měla za potíže?
14. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Ja jsem začínala na mrkvi. Maso už by můžou. Občas mu ho dám
14. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Držím palečky ať vše dopadne dobře
14. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk díky, když ne, tak si počkáme a dál si budeme plnými doušky užívat Anežky :slight_smile: já si pamatuji, že u Anežky na prvních dvou testech nebyli, tak jsem to ořvala a pak na třetím byli :grinning: jinak gratulujeme k papání :slight_smile: ze začátku jsem vařila hodně mrkev s bramborou, to miluje nejvíc do teď :slight_smile: tři dny měla toto a pak jsem to postupně měnila, zeleninu přidávala. Cuketu, květák, brokolici.. jednou jí z toho udělám polévku, jindy kaši a maso jsem začala dávat asi po 14 dnech. Anežka je velký jedlík, s ní všechno, co jí dám :grinning:
14. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Zkus moji taktiku na muže. Já když něco chci a nechce povolit tak nechám toho na chvíli a až má buď málo času a někde spěchá nebo má dobrou náladu. Opět s tím začnu. Obvykle povolí :grinning: :grinning: :grinning:
Teď chci po něm skříň pro Peťu. Slíbil že mi ji udělá tak jsem zvědavá
14. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 díky za tip, určitě zkusím :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Na ty chlapi se nějak musí :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 na Honzu platí různé úplatky, třeba soudek piva :grinning: ale u tohoto asi nepomůže jen tak něco :grinning: uvidíme :slight_smile:

musím nakoupit Anežce nové oblečení vel. 74, už jí skoro nic není, dneska jsem zjistila, že nemá jediné pyžámko, které by jí bylo.. nevíte, jestli třeba v tescu nejsou zrovna nějaké slevy ??
Zrovna mi úžasňáček vytahala všechny navlhčené ubrousky :grinning:
14. zář 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova to jezení ti závidím. Vidíš to cuketu mám v lednici, tak to taky udělám :grinning:, prosim tě jak děláš tu polívku? Já dělám jenom kaše, i u dcery jsem dělala jenom kaše.
@sirael4 malej mě dost vyjídal a bral všechny vitamíny, takže jsem měla každej měsíc virozy, chytaly jsme to navzájem s dcerou, takže mi přišlo, že pořád jenom marodíme, do toho trocha stresu s manželem (měly jsme nějaké blbé období). Sice to nebylo nic strašnýho a jsou určitě horší věci co mají těhulky, ale mě to dost otravovalo a ještě jsem do 20 tt pravidelně zvracela, pak naštěstí jenom občas :slight_smile:. (ale zase jsem přibrala jenom 6 kg)Břicho jsem teda měla mega velký, Mireček měl 4200kg a 54 cm, takže si to asi umíš představit, byla jsem valící koule :slight_smile:. Sice jsem říkala, že už nechci žádný těhu, ale teď kdyby manžel kývl tak jdu do toho znovu :grinning:, mimčo za to stojí :slight_smile: . A taková perlička na konec těhotenství, sama jsem se odvezla do porodnice cca. 12 km a tři hodiny čekala na doktorku než mě vyšetří a zjistí, že jsem otevřená na 6 cm, to už mě pak honili :grinning: . Tak snad to brzy přijde a budeš si moc užívat miminko.
@luca50 my jsme taky nejdřív dali mrkev, teď brokolici a nevěděla jsem jak dál. už mám tip na cuketu :slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Děkuju moc! @sarkachmelova u nás Tesca slevy mají tak určitě i v Praze :wink:
14. zář 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova vím, že slevy tam byly před 14 dni. Zítra tam jedu tak když nezapomenu, tak se ti podívám :slight_smile: . Já mám dost oblečení a zrovna projíždím skříně a zjistila jsem, že tam mam spousty oblečení co už nám nejde a ani jsme to nevytáhli a hned jsem si vyndala spousty oblečení co nám půjde teď :slight_smile: . Jinak já kupuju použité oblečení na MMB, nebo MMA a většinou je oblečení moc hezké za pár kaček.
14. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk uvařim tu zeleninu a rozmixuju jí v té vodě :slight_smile: občas ji tam dám i nočky (máslo, mouka). Jinak ta cuketa je super, dlouho v té lednici vydrží, jen pak odkrajuji :slight_smile: také často dávám žloutek (na radu doktorky, když né maso, tak aspoň žloutek) :slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk také nakupuji hodně přes bazárek, ale občas i něco nového. Spoustu věcí jsme i podědili, ségra má 3 malé holčičky, brácha kloučka, ale občas si uděláme radost i něčím novým :slight_smile:
14. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk teď už mi to nějak uteče :slight_smile: něco se tam už "děje" tak snad nejpozději v termínu bude mimčo s námi. Navíc nevíme pohlaví, tak se o to víc na porod těšíme :slight_smile: tak to jsi měla opravdu těžší, a malý byl macík, aspoň jsi se nemusela bát ho čapnout. Já mám poslední odhad z 30.týdne takže nemám představu vůbec. Ale jsi jednička, odvést se sama do porodnice-to nemá chybu :grinning:
14. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přestalo pršet, jedeme na výlet do Znojma. Ahoj :slight_smile:
14. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova taky kolikrát neodolám, to oblečení je tak krásné :slight_smile:
@sirael4 já jsem to u malýho čekala, dcera měla 4010g a manželovo tatka je ze 4 dětí a žádné nemělo pod 4000kg a můj taťka měl 4500g, tak jsem se jenom obávala aby byl do těch 4500g a naštěstí to vyšlo. No řeknu ti že i tak jsem se bála s ním manipulovat, nevím proč, u dcery jsem se tak nebála.
Tak odpočívej a užívej klidu pak už to nebude takovej klídek :grinning:
14. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitka213 tak si to užijte, já jedu za chvíli pro dceru do školky a pak taky razíme na prochajdu.
14. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Teď jsem byla u nás v Tesku. Pro malé nic moc a pro veliké dítě bych si vybrala. Ale toje o sortimentu ve Zlíně je lepší
14. zář 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 taky jsme tam nakonec vyrazili a nakoupili, bodýčka, pyžámky, capáčky na vítání :slight_smile: všechno krásný, mají tam prostě úžasné věci, byla bych schopná utratit tam hooodně peněz, kdybych je měla :grinning:

Holky ještě jsem se chtěla zeptat, kdo už máte zoubky, jak se o ně staráte ? Někdo mi říkal čistit, kartáčkem, pastou, doktorka zase jen navlhčením hadříkem.. jak to děláte vy ?
14. zář 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova My sice zuby ještě nemáme, ale máme takovou rukavici na dva prsty (prstáček) a to navlhčím a masíruju s tím dásně. ´Je to od značky MAM a byl k tomu i takovej děckej kartáček, spíš je to kousátko a vypadá to jako kartáček :grinning: .
Vy máte vítání občánků? To u nás se nedělá :frowning2:
14. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova jo a malýmu se to masírování náramě líbí :slight_smile:
14. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk a to je i na čištění zoubků teda ? a na to se dává ještě pasta nebo jen vodou, nevíš ? jojo, vítání máme :slight_smile: Anežce vyrostli zoubky tak, že se jeden den strašně chechtala a najednou na mě vykoukli a rovnou dva, vůbec jsem nevěděla o tom, že se prořezávají, vůbec neplakala tak ji to asi nebolelo.
14. zář 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova jo je to i na čištění zoubků, mě zubařka řekla že stačí vodou, pastou jsem dceři čistila až po roce a jenom trošku pasty protože neuměla plivat pastu.
Anežka je statečná holka :slight_smile:
14. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk ségře právě řekli, že pastou, že ji pak spolknou a že jim to neva a mně to teda přijde dost divný.. tak super, díky za tip, podívám se po tom :slight_smile:
14. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výlet se vydařil, tatínkovi jsme dovezli burčák a malýmu zimní bundičku, rukavičky, šálku a čepičku. Neodolala jsem :slight_smile: Jinak my byli na vítání občánků teď v neděli :slight_smile:
14. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 tak to je príma :slight_smile: taky jsem dnes s oblečky neodolala :slight_smile: a jaké bylo vítání ?
14. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova každý zubař na to má holt jiný názor :unamused: , já to takhle dělala i u dcery a má hezký zoubky, takže v tom pokračuji :slight_smile:.
14. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Vítání trvalo půl hodiny. Byla tam s námi ještě jedna rodinka s ročním synem :slight_smile: Tady na vsi je vítání podle dětí :slight_smile: Nebylo to nejhorší, děti z místní školy zazpívaly, zarecitovaly, starosta řekl několik slov, vyfotili jsme se, dostali jsme 1.500, hrníček a velkou kytici a šli jsme domů :slight_smile:
14. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek