• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@sarkachmelova To já měla v těhotěnství nemocenskou, protože jsem pracovala jako servírka a v jiném stavu ta práce vykonávat nešla. takže od 2 měsíce těhotěnství jsem brala měsíčně 4.200 tisíce :unamused: . Nebýt přítele. který pracuje sám na sebe a sháněl práci kde se dalo, bych se musela jinak nastěhovat k rodičům :frowning2: , nechápu , jak můžou předpokládat, že bych se z toho uživila a k tomu nakoupit veškeré věci pro mimčo. Teď mám rodičovskou na 3 roky. Porodné jsme získali, ale taky díky tomu, že já měla napsanou nejnižší mzdu, no jo práce servírky je o dýškách :unamused: . Ale toho běhání po úřadech, takových věcí co je potřeba, nedivím se ,že to spousta lidí vzdá :confounded:
15. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 to je taky hrůza no.. mě s tím dost naštvali, že nám to nedali, protože jsem pobírala jen peníze z pracáku a to jen do října a rodila jsem v březnu.. děs fakt..

Holky spí některá Vaše mimča sama v pokojíčku ??
15. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Malej spí zatim se mnou v pokoji, někdy i v posteli :slight_smile:
@moni85 Já byla taky od 2.měsíce na nemocenský, měla jsem rizikáč kvůli předchozímu potratu :frowning2: a taky aby na mě pacienti něco nenaprskali :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova To jsou úředníci :angry:
15. zář 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Malý spí s náma v postýlce
15. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova My máme malýho u sebe v ložnici v postýlce, ale když taťka odejde do práce - šup a malý je u mě :slight_smile: A o víkendech si ho k sobě bereme :slight_smile:
15. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Lukášek spí s námi v ložnici ve své postýlce. U nás v bytě to ani jinak nejde, máme 2+kk, takže další pokoj tu není :frowning2: .Časem plánujeme se přestěhovat do většího :slight_smile:
15. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Já bych bývala ráda zůstala v práci, ale bála jsem se, že bych mohla potratit. A můj šéf mi nabídl jako jinou práci, kterou bych mohla vykonávat v těhotenství, že bych mohla v restauraci umývat nádobí, na 3 hodiny denně za 200 kč :confounded: , tak jsem mu řekla nashledanou, přišlo mi, jestli si ze mně náhodou nedělá srandu :unamused:
15. zář 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova my pokojíček také nemáme, a i kdybychom měli, tak bude mimčo spát zatím s námi
15. zář 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Docela vtipnej ten tvůj šéf :confounded:
15. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anežka má pokojíček od začátku (mám v albu fotky), sama je tam od té doby co spí celou noc :slight_smile: ráno se vzbudí, povídá, usmívá se :slight_smile: tak je tam spokojená. Ten pokojíček je hned vedle ložnice, tak, že vchod do něj je přímo z ložnice, takže je to opravdu kousíček od nás :slight_smile:
15. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Já bych nejspíš i kdyby měl svůj pokojíček (máte ho pro Anežku opravdu krásný), malýho měla u nás v ložnici, měla bych strach jestli v pořádku dýchá, asi už jsem taky na to zvyklá slyšet ho, jak se tam vrtí a kńourá :wink: .
15. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 tak Anezka je tam od svych 3 mesicu a spokojeni jsme vsichni. My se vecer v klidu valime,koukame na telku a je nam hej. Myslim,ze kdyby tam byla smutna nebo neco,tak kazdou noc nespi 11h v kuse :slight_smile: jen ma na noc rozsvicene slabe svetlo,tak ted resime jestli ji ho uz vypnout,ale asi to tak jeste nechame :slight_smile:
15. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Tos kreslila sama?
Já mám slíbené že mi muž udělá pokojík i pro Peťu. Je velká výhoda mít doma stolářa s dílnou :sunglasses: :sunglasses:
16. zář 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 nene, pokojíček je práce manžela, hrozně si to užíval a myslím, že se mu to opravdu povedlo. Ta farma a žirafy, to jsou tapetové nálepky.
Včera jsem to tam Anežce trošku předělala a asi se jí to zamlouvá, zalehla v 7.30 a ještě spí :slight_smile:
Teda a manžela stolaře a dokonce s dílnou Ti dost závidím !!! To musí být úžasné a u Vás doma to musí vypadat úžasně :slight_smile:
16. zář 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 koukala jsem, že jste také z Prahy, z jaké Prahy jste ? :slight_smile:
16. zář 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Jo je to pěkné: Ještě bych chtěla nějak vymyslet nábytek do obýváku a je to vše :slight_smile:
16. zář 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 my třeba v obýváku žádný nábytek nemáme, jen knihovnu :slight_smile: máme tam přes celou stěnu velký (ale zatím nefunkční) krb, nad ním telku, sedačku, konferenční stolek a nic víc :slight_smile:
16. zář 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tam máme zatím komodu, stolek sedašku a něco na televizi. Je to sice pěkné ale chtělo by to něco jiného. Jsem asi náročná :slight_smile:
16. zář 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska nějaká vyřízená holky. A to jsem k malýmu vstávala tak 3, takže žádná hrůza, ale vstával už v 6 a jak mě nenechá přes den ani chvilku odpočinout, nějak se to nastřádalo a dneska mám opravdu krizi :frowning2: . A to přítel není už 3 dny doma, musí se doma starat o mamču, tak tu válčím od rána do večera sama :unamused:
16. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Tak to to nezávidím. Mi jsme dnes stávali o 4.15 :frowning2: Za hodinu usnul a spal tak necelou hodinu :frowning2:
16. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Tak to ti taky nezávidím, ve 4 ráno je opravdu brzy :unamused: . A starší syn chodí do školky?
16. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my právě vstáváme :slight_smile:
16. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dneska v noci to ušlo (3xkrmení), ale stejně jsem nějaká nevyspalá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda tady je poránu taková zima br...
@moni85 To tě lituju, to je blbý když tě ani nikdo nemůže aspoň na chvilku vystřídat :frowning2:
16. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky strašná zima.. doufám, že Honza brzy začne topit :grinning: jsem totálně zmrzlá :grinning: jinak Anežka vstávala v půl 8, pak zalehla a pořád ještě spí.. Celý tatínek, opravdu :slight_smile:
16. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova To je neuvěřitelný miminko :wink:
16. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 pořád spí :grinning: jako on i Honza je strašný spáč, tak to má asi po něm.. ale asi je to i tím, že nekojím od toho 3. měsíce a tak to prso nevyžaduje.. jinak nevím čím to je.. asi má prostě takovou povahu :slight_smile: ale také je tu ta možnost, že třeba kolem roka se vše otočí a my si teprve pak začneme pořádně "užívat" :grinning:
16. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Já jsem teda taky spáč a přítel to samé, ale Lukáš je prostě jiný :unamused: . Já nekojím už od začátku a vliv to na jeho spánek nemělo.Zdědil povahu z přítelovi strany, samý uřvaný a vzteklý miminka :frowning2: .jinak po přítelovi je teda akční, nevydrží chviličku v klidu, furt se kroutí, otáčí, mlátí sebou, jakmile se mu okoukají hračky začne s nima mlátit a vztekat se,když je dýl jak 5 minut na jednom místě už se mu to nelíbí, musí se kolem něj neustále něco dít,nevím co bude následovat dál :unamused: . Jak jsem psala my vstávali v 6, pak jsem ho v kočárku udrncala okolo půl 9 a spal do 9. to jsem si ale odpočinula :confounded: .Neumí usínat sám, jedině večer po koupání u jídla.Já s ním moc pohodu nemám, ani výlety s ním nejdou, nevydrží mi v kočárku, prostě řve :frowning2: ..Ale jinak je to usměvavej ´dáblík :slight_smile:
16. zář 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Te´d tady kouše kolíčky na prádlo a huláká :wink:
16. zář 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek