• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@moni85 třeba se změní, říká se, že v tom roce je pak ta jejich povaha zase jiná :slight_smile: Anežka pak zase skoro vůbec nespí přes den. Dopoledne ano (teď pořád ještě spí :grinning:) ale odpoledne spí maximálně hodinku. Je pak třeba od 2 až do těch 8 vzhůru. Je taky strašně akční, myslím, že až začne chodit a taky mluvit, že to bude pěkná lítačka :grinning: i když je na klíně, tak se prostě pořád kroutí, pořád povídá a huláká a taky začala pěkně prskat jazykem :grinning: to pak neslyšíme ani televizi :grinning: hrát si dokáže ale hezky. Miluje to na zemi, dám kolem ní pár hraček (každý den jiné) a to si vydrží hrát tak hodinu sama. Pak si hrajeme spolu, ale hodně jsme venku, nebo právě na těch výletech.. poslední dny už začíná být kočárek pěkný problém, chce v něm sedět, ale sedět neumí, jak ji položíme - řev :confounded: a dokud nedostane nějakou mňamku do ruky, nepřestane. Takže taky se s ní nenudíme :slight_smile: ale ty noci, za ty jsem teda vděčná, ty jsou k nezaplacení.. Ona vlastně takhle spinkala, i když jsem kojila. To jsem vstávala jen jednou, ve 2, položila ji a zase spala do rána..
@karol84 tak to jsi daleko, myslela jsem, jestli nejsi třeba tady od nás odněkud :slight_smile:
16. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Naštěstí jo už je předškolák :slight_smile:
16. zář 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tím spaním jen blednu závistím
Máš malý začal dělat to že leze a řve dokud mě nenajde :wink:
16. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova no, nechám se překvapit, co se z malýho raubíře vyklube :wink:
16. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 to lezení je super, je to fakt šikula, já se strašně těším, až poleze, ale u nás to jen tak nebude :grinning: ani náznak lezení :grinning:
@moni85 i já, co vyroste z naší Anežky :grinning:
16. zář 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Lukyn mi nelozil takže si to teď užívám. Vše schovat ,obložit,... Teď mi doleze někam a stává, ale ještě neudrží rovnováho, a pořád někde zbobruje :frowning2: Musím ho neustále kontrolovat a zachraňovat :unamused:
16. zář 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 U nás nehrozí ani sudy natož lezení nebo vstávání, ale má to výhodu, že nemusím být až tolik ve střehu.
16. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa taky máme zatim pohodičku, Mireček se snaží lézt, ale zatím zapojuje jenom prdelku a nožičky, takže se točí na místě :grinning:
16. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rrk Jo to dělá Šimon taky :slight_smile: Taky už zkouší vleže na bříšku krčit kolínka pod sebe, ale jen na chvilku... Ale z bříška na záda se ještě neotočí... Ale jsem v klidu- až to bude tak to bude... :wink:
16. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Holky nespěchat pak si moc neodpočinete. Hlavně být furt ve střehu :wink:
16. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa přes ně tak, ono to přijde samo :wink:
16. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je s lezením zatím taky klid :slight_smile: Co se ale dnes Šimon probudil, tak pořád kňourá, to u něj není zvykem :unamused: Říkám si, jestli to nebudou zoubky, ale nic jsem neobjevila. Uff.
16. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 ono se to může zatím připravovat a jim už to vadí, tak jsou protivové :slight_smile: .
Koukam, že kolem toho 6 měsíce mají děcka své dny :slight_smile:
16. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk I dospělý má své dny :grinning:
16. zář 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk no a teď bez přestávky vydává takové zvláštní zvuky připomínající tlačení, mručení a já nevím, co ještě. Jen se od něj na dva kroky vzdálím, tak začne křičet. No na to fakt nejsem zvyklá :slight_smile:
16. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 to náš Matyáš dělá taky, mručí jako medvěd:slight_smile: dělá to když se mu něco nelíbí. A kdyžje zas spokojenej nebo chce upoutat pozornost, tak strašně prská:slight_smile:
Taky si hodně cpe kolínka pod bříško a zkouší pérovat. Mě se už párkrát z bříška na záda otočil, ale většinou to přežene a praští se do hlavy a řve.
16. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme pořád rýmu a jsme protivný, spí vždy tak 20 minut, pak je po hodince hotovej a jde si zas na mžik lehnout, v noci taky co hodinu vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste řešili to spaní, malej spí u nás v ložnici v postýlce, dceru jsme tam měli do dvou let, pak jsme jí konečně dodělali pokojík, sama se naučila spát v poho, ale celou noc spí málokdy, stejně k nám k ránu chodí. Teď začnem dělat pokojík malýmu, tak jsem zvědavá kdy ho vyexpedujeme z ložnice:slight_smile:
16. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Asi si už uvědomuje, že mu chybí maminka :wink: . Čím jsou šikovnější tím jsou mazanější :slight_smile:
16. zář 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Nám to Lukyn dělala donedávna :grinning: A to bude mít 6 let Přestal to dělat až jsme mu řekli že je velký brácha a že s maminkou a tatínkem spí jen miminka :wink: . Teď zavolá jen když mu spadne 1m méďa z postele :slight_smile:

Mi zatím děláme mmmmmm a řveme :slight_smile:
16. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila opět od zubaře, Šimon tam je moc hodnej, dám ho v autosedačce před křeslo aby na mě viděl a nějakou hračku a hraje si... Jinak se mu taky koukali do pusinky a asi se mu fakt co nevidět prořežou i horní jedničky, tak jsem zvědavá kdy...
16. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk to náš Christos je to samé,také stále couvá a točí se dokola a zapojuje zadeček a kolínka....
17. zář 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy to couvání nás ještě čeká k tomu jsme ještě nedošli :grinning: , zatím to točení :grinning:. Ale jak ho to rozčiluje, že mu to nejde :slight_smile:
17. zář 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak Anežka jen válí sudy a točí se :slight_smile:
Teď posledních pár dní pláče ze spaní. Dokud ji nepohladím a nepromluvím na ní, tak pláče. Ale přitom spí a docela dost tvrdě.. Co to může být ? Myslíte že by to mohli být sny ? Nic jiného nás totiž nenapadá :confounded:
18. zář 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme mega akci za sebou.... to tedy bylo něco:slight_smile: ségra je tedy vdaná, jídlo snědené a pití vypité. Jiřík byl moc hodný, obřad prospal, večer mu sice trochu trvalo než usnul - byl už přetažený, ale pak to zapíchl a spinkal v jedné zadní místnosti až do dvou v noci, kdy jsme jeli domu - tam jsem mu jen dala mlíčko a hned zase usnul. Tak jen doufám, že nebude mít rozházený rytmus a dnes půjde v pohodě večer spát tak, jak má:slight_smile:
18. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Někde jsem četla, že to občas děti ze spaní dělají, nic to neznamená a klidně to mohou být sny. Skutečně stačí pohladit a je to :slight_smile:
@anetadr Jiřík je šikulka. My malého bereme na různé akce od mala a rozhozený rytmus rozhodně nemá :slight_smile: Usíná pořád stejně ve stejnou dobu a spí krásně.
18. zář 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 myslela jsem si to.. ale je to třeba i 3x za noc.. co se jí může zdát tak strašného pořád ? :frowning2: no snad jí to brzy přejde :grinning:
@anetadr to je teda šikula, opravdu :slight_smile:
18. zář 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova
@jitka213 tak v šest krásně usnul a klidně spí - tak myslím, že to bude úplně v pohodě. To já na tom asi budu hůř - dneska jsem skoro celý den prospala, tak doufám, že budu spát i v noci.... jinak budu mít tedy zítra krušné ráno!
18. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Taky už to máme za sebou.Chtělo se mi taky celý den spát ale nemohla :frowning2: . Bylo to úžasné, stresující, únavné. Zvládli jsme jet i s Peťou na pohotovost. Lukyn ho omylem trefil kamenem mezi oči. Naštěstí vše v pořádku :slight_smile: . A noční službu u babičky taky zvládl :grinning:

O víkendu jsme měli ještě navíc hody. Úžasný víkend

V sobotu jsme měli půl roku a dnes jdem na kontrolu tak jsem zvědavá kolik přibral a jak je velký.
19. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek