• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@jankadudova Mně se teda zatím moc nedaří tomu stresu vyhnout, je všudy přítomný :wink: .Zeptám se , když jsi tak zběhlá v příkrmech,chtěla bych mu dát v pondělí masíčko. to všechno uvařím a pak rozmixuju, nebo se maso seká na malý kousíčky?
20. zář 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Je lepsi to maso uvarit zvlast nez zeleninu, protoze se dela delsi dobu, tak aby se zelenina uplne nerozvarila. A kdyz se zacina, tak urcite mixnout, to by se mu asi uplne nelibilo. A zeleninu basti v pohode?
20. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Jo, jo, skoro všechnu,mrkev mu moc nejede, tak dávám brokolici, cuketu, květák, špenát , ten teda jedině v lahvičce, bojím se bych ho špatně oprala, a tady u nás v albertu listový ani nemají :unamused: zkusím sehnat i dýni, prý prckům taky chutná.
20. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Dyne je super. U nas tedy frci:slight_smile: s bramborem napr. Ja spis sklenicky a kdyz varim, tak mam parni hrnec a tak to kombinuju. No Maxik zase odmitnul pozrit brokolici, kazdemu chutna necojineho. Pokud delas domaci, tak maso doporucuju povarit tak aspon 20min a na zacatek tak asi 20g.
20. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem se na chvíli odmlčela, byli jsme podruhé na plavání a tentokrát se to Šimonkovi moc líbilo. Byla to sranda :slight_smile: Jinak v půl roce má průměr hlavičky také 44 cm, stejně jako tady druhý Šimonek :slight_smile: Co se týká těch příkrmů. Zítra nebo ve čtvrtek bych chtěla začít. Asi to zkusím s vařenou mrkví. Koukala jsem, že vy jste taky tak začínali. Nebo bych mu možná koupila nějakou tu skleničku. Co myslíte, že je lepší? Dám mu to v poledne a pak budu opět jen kojit. Taky jsem se ptala dr., zda mu mám dávat třeba i nějaký čaj. Říkala, že když kojím, tak nemusím.
20. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Někdy dávám skleničky, někdy uvařím, jak co seženu. uvidím jaké budou mít maso, ráda bych mu dala králičí, máme celého králíka v mrazáku :slight_smile:
20. zář 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Kralici je dobre, to mu bude chutnat:slight_smile:
@jitka213 Ja jsem spise sklenickova, obzvlast ted zezacatku, kdyz sni dve lzicky, bych ti to doporucila. Takove ty Prvni lzicky, dela Hipp a Hami. A nez to nahradi kojeni, bude to trvat, takze nebud prekvapena, kdyz po mrkvicce hned bude chtit mleko :wink:
20. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitka213 Taky jsem poprvé dala skleničku, sice jsem se snažila mu tu mrkev uvařit,ale nechtěl jí, takže to nějak kombinuju.
20. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Jen mi s Lukáškem to jídlo nevychází přes poledne, on mi to prospí, a má obídek někdy kolem 1 nebo půl 2, nedokážu ho udržet vzhůru, aby se kolem 12 napal , a pak šel spinkat, jakmile je ospalý, nevezme si ani lžičku, jen řve :frowning2:
20. zář 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Napodobne! To neres. At ji jak je mu prijemne. Snazila jsem se zavest "obedovy cas", ale marne a je to asi fakt zbytecne. Bud ji driv nebo pozdeji, nemame to kazdy den stejne. Proste kdyz vidim ze je unaveny - jako treba ted, tak musi jit spat, jinak by v zidlicce byl hysterak a stejne by nic nejedl.
20. zář 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Asi máš pradu, třeba se to časem upraví samo, až vydrží dýl zhůru a doufám,že i dýl spinkat :wink: . taky jsem ho dala před chvilkou spinkat :slight_smile: . spí v kočárku ve zvýšené poloze, aby se mu líp dýchalo, ale není to ono, nemůže se tam pořádně rozvalit :unamused:
20. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Dnes jsme byli na hudebnik krouzku a to ho uplne unavilo a tak to mame dnes zase jinak nez vcera. Ale co, taky nejim uplne stejne kazdy den. Kdyby clovek mel resit kazdou drobnost, tak si ty vredy vazne uzene:slight_smile: hlavne at se ti Lukasek uzdravi, naji se az sam uzna za vhodne:slight_smile:
20. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 @jankadudova Děkuji. Tak to zkusím asi s tou skleničkou. Půjdu nakupovat, tak si hned něco koupím. Předpokládám, že ale asi celou skleničku nesní a zbytek asi vyhodím, ne? Nebo jak to praktikujete vy? A ohříváte to ve vodní lázní přímo s skleničkou nebo dáte do mikrovlnky?
20. zář 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Zítra jdeme na kontrolu, tak doufám, že se to zlepšilo, myslím, že je to o trošičku lepší.Začíná už mít ten svůj pronikaví křik a je zase k nezastavení :wink:
20. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitka213 Tak ted uz Maxik ji celou, ale driv jsem odebrala kus do Via poharku nebo proste do jine nadobky a ohrala ve vodni lazni. Zbytek jsem zavrela a v lednicce se ma nechat dva dny od otevreni, takze to mas na tri dny:slight_smile: Nic nevyhazuj:slight_smile:
20. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitka213 Já jsem si koupila takové plastové kalíšky na jídlo pro miminka, a v těch mu to ohřívám ve vodní lázni.Ale jde to ohřát přímo i v té lahvičce, jen se to hůř promíchává. To co ti nesní můžeš do druhého dne uskladnit v ledničce.
20. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Mas kriklounka? Maxik je tak napul, asi by to mohlo byt horsi, jen bych chtela, aby v noci lip spal. Kase to fakt nevyresila:slight_smile: A proste kdyz neco chce OKAMZITE, tak spusti rev jak sirena. Driv jsem se vzdycky bala, ze se mu neco strasneho deje. Ted se snazim byt trochu nad veci, nechci byt takovy ten otrok, co porad nosi a chova...
20. zář 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jednou ohrate by se nemelo uskladnovat a ohrivat podruhe. Doporucuju odebrat kousek do nejakeho poharku, misticky...bude to stejne jen troska:slight_smile:
20. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Mám křiklouna, spíš pořádně uřvané mimino :slight_smile: . Snažím se dělat všechno, aby byl spokojený a neměl důvod pořád řvát, ale nic nepomáhá, takže když si konečně chviličku hraje sám na zemi, jsem štěstím bez sebe :slight_smile: . někdy se musí i trošičku vypalakat, jinak by měl strhal. Nejhorší je , že s ním nemůžeme ani nikam jet na výlet, nebo po známých, furt řve, já jsem z toho na nervy a malej je celej schvácenej :unamused:
20. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 Hm a co na to dr? Myslis ze je to proste povaha? Netrapi ho nic? A jake mate noci?
20. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitka213 my měli v půl roce 46cm a při narození 37cm
20. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Myslím, že je to povaha, jak jsem už psala z přítelovi strany řvali jako blázen všechny mimina, takže musím vydržet :frowning2: V noci se většinou kolem půl 2 vzbudí na mlíčko a pak spí do 6, usíná mezi 7,8, samozřejmě jsou horší noci, tohle je spíš ukázková, když mu to vyjde :wink:
20. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak tedy číst vaše problémy s alergiemi - to je mi tak líto, my můžeme jíst cokoli - hlavně aby toho bylo hodně a aby to bylo rychle.
20. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 No jo, to si clovek nevybere. Ale nenadelas nic. Skoda jen toho volneho casu jak jsi psala, ze nemuzete nikam jet a tak..ale uz je docela velky, tak to brzy pomine. Doufam:slight_smile:
20. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova Já taky doufám, odpočítávám mu dny :wink: :wink: . dětem od přítelovi sestry to trvalo tak rok než se uklidnily :frowning2: :frowning2: . Nic s tím asi nenadělám, a k tomu ještě nemoci, jako bych toho měla málo :unamused:
20. zář 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 A pritom v tvem albu se tak pekne smeje!! Ja byla vcera na Cernaku, koukam ze tam bydlis:slight_smile: Musi to pro tebe byt narocne. Mas treba moznost nekdy vecer treba zajit na cviceni nebo tak? Ja kdybych obcas nevypadla zaplavat si, tak se zbleznim. Citim se vzdycky unavena, ale pak me to prijemne uvolni.
20. zář 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr No jo, tvuj Jirik je proste jedlik! Nema mlsny jazycek:slight_smile:
20. zář 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa tak jak jsme se bavili o tom výročí - že to manželovi připomínám - tak jsem mu to minulý týden připomínala - že jako teď 20. máme výročí - co naplánujeme a tak... no a včera se ho ptám v kolik dnes přijde - no a on že až pozdě, protože ještě jede za kamarádem z bývalé práce něco dořešit. No tak jsem se ho ptala, jestli je to tak nutné, aby tam jezdil zrovna zítra - a on - no a co je zítra??? (bavili jsme se včera a dneska je 20.:() takže někdy nepomáhá ani připomínání.
20. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadudova To on je takovej andělíček s ďablíkem dohromady, samozřejmě, že se smějě, hlavně když je u něj maminka, dělá blbosti a zabavuje ho. Nemám kdy se jít někam odreagovat, přítel chodí domů kolem 7, to už většinou malýho ukládám do postýlky a na hlídání nikoho nemám. Ale víkendy jezdíme na chatu, takže máme změnu, jinak bych se tu opravdu zbláznila :unamused: . Náročný to je, ale když se začne smát, nebo má dobrou náladu, odpustí jim člověk všechno :slight_smile:
20. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni85 No vidíš jak už chce papa pak už je na půl zdravý
20. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek