• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
Tak holky včera večer u nás byla bouřka. A děti to prospali
20. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, vy jste se tady rozepsaly :slight_smile: Večer si to všechno musím přečíst :slight_smile: Jinak jsem nakoupila lahvičky s prvním příkrmem - mrkev, brokolici, bramboru, zahradní zeleninu.. Budu ale určitě i vařit sama. Jsem na to zvědavá :slight_smile:
20. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Nemůžou ho bolet zoubky?
20. zář 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte dnes jsem byla vytrhnout 8. A Bolí to myslíte že si můžu vzít Ibalgil 400? Kvůli kojení aby se to nedostalo Peťovi do mlíka
20. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 já myslím, že jen Paralen... tedy já si brala jedině ten
20. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Když kojíš, tak jedině paralen, ibalgin se nedoporučuje. Mám to zjištěný, protože taky kojím. Zajímalo mě to, když jsem měla teplotu.
20. zář 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 já jsem ibalgin brala; bylo mi řečeno, že se ibalgin může - je tam jen omezení, že 600 už je moc silná, takže 600 nebrat
20. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 ahoj, já jsem si taky asi 2x ibalgin brala, taky mě braly zuby. A taky jen kojim, snad mu to nic neudělalo, aspoň jsem si nevšimla.
20. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme teď nějaký blbý období, malej je hrozně protivnej, pořád pobrekává, chtěl by se jen chovat, dcera nechce chodit do školky, je hrozně drzá a pořád mi odmlouvá, manžel odjel na týden na cvičení....prostě to je teď na budku, nestíhám pc ani nic moc jiného. S malym jsem byla u dr., měl průjem a pořád brečel, osypal se mi, zítra máme mít výsledky výtěru, tak jsem zvědavá.
20. zář 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Tak to ti vůbec nezávidím. Počkej si až bude předškolák.To teprve bude mazec :wink:
21. zář 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty tak to je mi líto - snad se to brzy zlomí - znám takové dny.... ale co se týče Barborky, tak to myslím, že je kolem 3. roku období vzdoru - s tím nic nenaděláš - to se musí prostě přejít - je to vývojová etapa - uvědomila si, že může říkat NE a tak to praktikuje. Kamarádka to dělala tak, že pokud dítě něco nechtělo, či chtělo co mít nemohlo a začalo se vztekat, zavřela ho do pokoje a přijít směl až se vyvztekal, či se začal chovat normálně.... docela to tam tak pomáhalo. Ale každé dítě je jiné.... každopádně hodně sil!!!
21. zář 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem asi zjistila, proč Jiřík začal tak najednou o hodně víc jíst.... už 8 z 10 předešlých nocí totiž v noci nevstáváme na mlíčko:slight_smile: spíme od cca 18 - 19h do 6 - max. 7h jen občas potřebujeme vrátit do pusy dudlík - tak 1-2x za noc, ale pak hned zase spíme. Takže už jíme 5x denně jako velcí frajeři:slight_smile: tak musíme baštit o to víc:slight_smile: je to fakt super pro změnu spát celou noc:slight_smile:
21. zář 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anetadr Já dělám když se Lukáš začne zlobit nebo stekat se. Buď ho zavřu do pokoje na postel nebo vařecha :unamused:
21. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky od doktorky. Moc nadšeně se netvářila, ale prý se mu to o otrošku zlepšilo, má furt dost stažené průdušky, další kontrola je v pondělí, pokud už to nebude dobré, čeká nás jinak nemocnice :frowning2: :frowning2: . Opravdu doufám, že se z toho do pondělka dostane. nechci aby ho trápili v nemocnici, ale když by mu to mělo pomoci, jdu tam když tak s ním.
21. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr taky u nás pomáhá zavřít jí do pokojíku, pak přijde jako by se nic nestalo. Vzteklá ona je od malička, teď je ještě ke všemu drzá a odmlouvá, když jí asekám tak se po mě ještě ohání a chce mě praštit taky.... jojo, neni ta výchova jednoduchá. To jsem si myslela jak jí vychovávám oproti třeba švagrový tvrději (ne že bych jí řezala, prostě stačilo důrazné ne, nikdy jsem neuklízela ze země kytky, prostě věděla, že tam nesmí.....), ale asi to ještě bylo málo :slight_smile: Vim, že prožívá první "pubertu" ale je to někdy na zbláznění.
Malému už je dneska dobře, tak je to hned veselejší.

@moni85 tak na vás myslíme a přejeme ať se Lukášek uzdraví do pondělí. Určitě to bude dobrý.
Já byla s malou v nemocnici když jí bylo 2,5 roku, spadla mi z kuch.linky na hlavu, byli jsme na pozorování, měla slabý otřes mozku a nic příjemnýho to nebylo. Už byla větší, pořád se mě ptala kdy už půjdem domu, já těhotná.....
21. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 :( tak to moc držím palečky, aby bylo vše co nejdříve v pořádku
21. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Takže děti vychovávat opravdu hned od malinka :wink: . Díky,Lukášek je od narození bojovník, tak doufám, že to zvládne i teď.

Jinak bráchova holčička, jsou ji 3 a půl roku mívá histerické zachváty, ale bohužel si tím u nich doma vyřve všechno, teď museli pořídit psa, ale né žeby nějakého pejska do bytu, koupili Righbega, pes který bude vážit oko lo 40 kilo, malá ho už teď nemůže ani vyvenčit, a to je to štěně :unamused:
21. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr No jo chlapi :unamused:
@moni85 Moc přeju Lukáškovi, ať už je fit a ať neskončíte v té nemocnici. Jinak mám na návštěvě švagrovou s 2letým hyperaktivním synovcem, musíme být neustále ve střehu, hlídat aby malýmu něco nevyvedl, i když to nemyslí zle a má ho rád, občas mu chce půjčit hračku tak že mu jí chce hodit na hlavu :confounded: A nemluvim o tom jak tu stěhuje různé věci, příbory, oblečení, zapíná myčku nebo troubu se sporákem :frowning2: Ale jinak Šimon je z něj nadšenej!
21. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera se Šimon poprvé překulil z bříška na záda, plazí se- sice zatim pozadu a péruje na kolínkách :slight_smile:
21. zář 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Ať se rychlo uzdraví ať nemusíte jít do nemocnice

Holky všechny děti jsou bohužel stejné. Vychovávat se bohužel musí i na veřejnosti. Nebát se jim dát na prdel když se ztekají a neposlouchají. A hlavně nepolevit
21. zář 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 to bylo asi pro
@moni85 Ať se rychlo uzdraví ať nemusíte jít do nemocnice
21. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to je super že děti taky začínají pérovat na nožkách a otáčet se. :grinning:
21. zář 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty dcera je to stejný, přišlo mi jak kdybych to psala já :grinning: , akorát do školky se těší to je jedinej rozdíl. Je to s nima těžký. Snad bude brzy malej v pořádku a ten průjem nic neznamenal.
21. zář 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malí dnes měl poprvé masinko a chutnalo mu
22. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vás děti koušou při kojení? Malému se už po párkrát povedlo
22. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 mě malý taky kouše, ale ne zoubkama, ty ještě nemá :grinning: Kolikrát mě stisknul dásničkama, že mi až vyhrkly slzy :slight_smile: Jinak malej je v pohodě, výtěry měl čistý a už je to úplně o něčem jiném, pořád se směje. Dávala jsem mu tři dny Hylac, chudák, hrozně se u toho šklebil, ale na bříško u to fakt pomohlo. Pořád jsem to řidší kadění a protivnost sváděla na zuby, ale ty to ještě nejsou. Dceři první vykouk v 9.měsících, tak to budeme mít asi podobný.
Malej je dobrej, zase mi začala smrkat dcera, dneska jsem jí ani nedávala do školky, protože neustále smrká. Jinak jí vůbec nic neni a řádí tady, ale nechtěla jsem aby mi domu přinesla ještě něco horšího. Je to ale změna, to dopoledne je tady bez ní úplně jiný, fakt si aspoň trochu orazim, jak je takhle doma bez manžela tak to je horor, pořád něco chce :slight_smile:
22. zář 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem mu zase dneska zkusila dát mrkev s bramborem (zatim teda vařim sama, dceři jsem skleničky kupovala málo, jen když jsem někam jeli nebo se mi vyloženě vařit nechtělo, tak jsem měla doma v zásobě, teď jsem ještě ani nic malýmu nekupovala) a dneska si docela mlaskal. Měli jsem teď pauzu jak měl to bolaví bříško, tak měl teď zas až po týdnu a snad už najedeme na pravidelnost a budeme postupně přidávat zeleninku.
22. zář 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Ještě nekousl naštěstí... A maso mu taky docela chutná :slight_smile:
@baramaty A řekli ti u dr. z čeho se ti osypal?
22. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa naše dr. to přičítala těm střevním potížím, že měl pravděpodobně nějakou virózu (i to nějak jmenovala). Mě napadlo, jestli to nebylo z mrkve, uvidim teď jak mu to budu dávat. Mrkev měl v soboto, neděli, po a út, ve čt měl osypané čelíčko (jenže měl rýmu a já jsem ho namaza tymiánovým krémem od justu - mimichodem, je výbrnwj, u dcery mi moc pomáhal - tak jsem myslela, že to má z toho), do toho měl večer 38, v pá to měl osypané kolem očíček a v pondělí i hrudníček. U toho pořád ten průjem + protivnej, horečky už nebyly. Spíš měl opravdu jen tu virózu a vylezlo mu to i na povrch. Dcera měla taky se střívkama trochu problémy a taky se mi u průjmů osypávala....
22. zář 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Tak to osypání nemá z mrkve. Kdyby to měl tak je osypaný do 12 hodin od podání jídla.
A to jsem ráda že to má v pořádku :slight_smile: . A malá co chvíle něco donese ze školky. Lukynovi to trvalo rok než si zvykl na určité bacili. :frowning2:
22. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek