• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
Moje dítě je úžasné. Lozí a přitom řve, nedívá se kam se plazi. Řvát přestane až mě najde :grinning: a vyšplhá se na mě :grinning: . Teď začal opět prskat.
Dnes mě nechal vyspat až do 7 hodin úžasný pocit. :grinning: :grinning: . Sice byl asi 5 krát vzhůru ale na to už jsem si zvykla
23. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Náš Mireček se taky naučil kousat při kojení :unamused: , a to taky jenom dásněma, protože zoubky nemá. To jsem zvědavá jak to bude bolet, až ty zoubky mít bude.
23. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty to je dobře, že už je Matyášek v pořádku. V tý školce se nakazí hned, dcera přišla s rýmou po týdnu samozřejmě nakazila Mirečka i mě :unamused: . Budu hotová, až přinese něco horšího :frowning2: . Taky byla tři dny doma a bylo to pěkně náročný, jak jsem byla ráda, když už jsem jí mohla poslat zase do školky :grinning: .
23. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tedy opravdu předbíhala s tou chůzí - Jiřík už se nestaví na nožičky a teď krásně začíná lézt - pomalinku, ale už se opravdu posouváme:slight_smile: Jinak už hledáme hračku která nám spadla:slight_smile: nevím jak dlouho - teď jsem si toho všimla. Už tohle taky umíte????
23. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Se zoubkama jako 2 jehličky. Je to horší :wink:
23. zář 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Myjsme ve stádium utěkání na chodbu a ocucávání bot :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 tak to nás čekaj hezký věci :wink: , vypadá že se Mirískovi klubou, tak to už za chvíli přijde :slight_smile:
23. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty To je dobře že je malej v pořádku!
@anetadr Jo, jo taky. Když ho chci nějak motivovat, aby se otáčel, dám hračku za něj, aby na ní neviděl a hned kroutí hlavou na všechny strany a hledá ji a pak se za ní otočí :slight_smile:
23. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@biibaa jsou to vážně šikulky.... je neuvěřitelné, kolik už se toho naučili....:slight_smile:
23. zář 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr taky nad tim žasnu, do 3 měsíců Mireček jenom ležel a od třech měsíců je pořád něco nového :slight_smile:
23. zář 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk jak kdyby najednou otevřeli oči a koukali, co všechno se dá dělat a všechno hned museli vyzkoušet:slight_smile:
23. zář 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr přesně. Ale teď se mi ireček nějak zasek, snaží se lézt, ale nejde mu to a tak se vzteká :slight_smile:. Doufám že sev to brzy naučí, protože ležet ho nebaví :unamused: .
23. zář 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat kdy se můžou dávat děti v kočárku sedět?
23. zář 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Většinou až se samo posadí buď přítahem nebo tak jak by mělo
23. zář 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Mireček se přítahem zvedá a když leží na zádech tak se snaží sám zvednout, ale to mu ještě nejde, tak má hlavu tak 20 cm nad zemí a číhá co se kde děje, tak jsem si říkala jestli by ho nešlo už dát na pololeh.
23. zář 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Já si myslím že už jo. Například toto jsme přeskočili ale on si sedne sám jak má přes kolínka
23. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk já když potřebuju udělat něco venku a malej nespí, tak mu kočárek zvedám do pololehu (teď asi poslední týden), hezky na nás vidí, vydrží tam docela dlouho. Je opřenej zádíčkama, on se teda z toho zvedá do sedu, já ho pak zas polohuju zpátky:slight_smile:
23. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mamky, tak máme za sebou půl rok života a dnes poprvé dostane Šimonek první lžičku mrkvičky. Jsem na to zvědavá, jak se bude tvářit :slight_smile: Nakonec jsem si nakoupila skleničky od Hami. Vypadá, že dnes bude krásný podzimní den. Tak si ho všichni užijte :wink:
24. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Pokud nesedí sám, tak do úplnýho sedu bych ho nedávala, ale trochu zvednout pod hlavou je v pohodě...
24. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Tak držim palec ať mu chutná :slight_smile:
24. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Šimon je poslední dny tak ubreptanej, nejprve prská a pak je to samé "mmmmb, mmmmv, mmmmp" fakt sranda! :slight_smile:
24. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda Jiříka zatím moc do pololehu nedávám - když se přitáhne do sedu, tak chvíli sedí, ale nakonec ještě přepadne na nějakou stranu - no a jinak se zatím jen houpe na kolínkách - trochu se i pohybuje, ale sám si ještě nesedl. Já si myslím, že tak do měsíce sedět bude - my to asi stejně budeme muset řešit kvůli autosedačce - z vajíčka nám prostě vyrůstá - hlava mu končí přesně ze sedačkou - což za chvilku už bude nebezpečné. No a teď už asi budeme kupovat autosedačku na sezení.... myslím, že už by to skoro zvládnout měl. Máte už někdo koupenou tu další sedačku???? Nebo vyhlídnutou???? Já vůbec nevím jakou:(
@biibaa Jiřík je taky neskutečně ukecaný - co on toho napovídá - to je totiž strašný komediant..... to bude extrovert:slight_smile:
24. zář 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Já tu větší autosedačku ještě taky nemám, zatim se do té malé vejde, ale je to knap... Jo a Šimon, protože má ten reflux, má od 2 týdnů vypodloženou postel i v kočárku není úplně vodorovně i když už ublinkává mnohem míň...
24. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr My sedačku máme koupenou od 9 kg do 36 kg. Jinak budeme mět půjčenou do těch 19 kg. Ale myslím že by zvládl i tu větší.

Holky buďte rádi že vám v kočárku ještě nesedí. To náš malý ní dělá psí kusy až z ní málem vypadne :wink:
24. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 tak jak chutnala mrkvička? Nám trvalo 14 dnů než si zvykl, že nejí z prsu :slight_smile: , a i tak mu to moc nejede, ale aspoň se to už naučil jíst :slight_smile: .
24. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji za názory, tak já ho ještě chvíli nechám ležet v kočárku :slight_smile:
24. zář 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Já přikrmuju už 3.týden a pořád u toho dělá děsný škleby, ale už to docela baští, někdy teda chce ještě dokojit a někdy ne. Je to ale lepší než nazačátku...
24. zář 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás s příkrmy není problém jen by to pořád otvíralo pusu :grinning:
24. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa tak to je u nás to stejný. akorát já dokojuju pořád :unamused: , snad brzy začne baštit plnou dávku. S pitím máme taky problém, s flaškou si spíš hraje než by se pořádně napil a když už se napije, tak vypije 10 ml a vysliní 20 ml :angry: .
24. zář 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 závidím :slight_smile:)
24. zář 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek