Miminka narozená v březnu 2011.

Podělte se o zkušenosti.
luca50
23. zář 2011
Moje dítě je úžasné. Lozí a přitom řve, nedívá se kam se plazi. Řvát přestane až mě najde 😃 a vyšplhá se na mě 😃 . Teď začal opět prskat.
Dnes mě nechal vyspat až do 7 hodin úžasný pocit. 😃 😃 . Sice byl asi 5 krát vzhůru ale na to už jsem si zvykla
rrk
23. zář 2011
@luca50 Náš Mireček se taky naučil kousat při kojení :-| , a to taky jenom dásněma, protože zoubky nemá. To jsem zvědavá jak to bude bolet, až ty zoubky mít bude.
rrk
23. zář 2011
@baramaty to je dobře, že už je Matyášek v pořádku. V tý školce se nakazí hned, dcera přišla s rýmou po týdnu samozřejmě nakazila Mirečka i mě :-| . Budu hotová, až přinese něco horšího 😞 . Taky byla tři dny doma a bylo to pěkně náročný, jak jsem byla ráda, když už jsem jí mohla poslat zase do školky 😃 .
anetadr
23. zář 2011
tak jsem tedy opravdu předbíhala s tou chůzí - Jiřík už se nestaví na nožičky a teď krásně začíná lézt - pomalinku, ale už se opravdu posouváme🙂 Jinak už hledáme hračku která nám spadla🙂 nevím jak dlouho - teď jsem si toho všimla. Už tohle taky umíte????
luca50
23. zář 2011
@rrk Se zoubkama jako 2 jehličky. Je to horší 😉
luca50
23. zář 2011
@anetadr Myjsme ve stádium utěkání na chodbu a ocucávání bot 😃 😃 😃
rrk
23. zář 2011
@luca50 tak to nás čekaj hezký věci 😉 , vypadá že se Mirískovi klubou, tak to už za chvíli přijde 🙂
biibaa
23. zář 2011
@baramaty To je dobře že je malej v pořádku!
@anetadr Jo, jo taky. Když ho chci nějak motivovat, aby se otáčel, dám hračku za něj, aby na ní neviděl a hned kroutí hlavou na všechny strany a hledá ji a pak se za ní otočí 🙂
anetadr
23. zář 2011
@biibaa jsou to vážně šikulky.... je neuvěřitelné, kolik už se toho naučili....🙂
rrk
23. zář 2011
@anetadr taky nad tim žasnu, do 3 měsíců Mireček jenom ležel a od třech měsíců je pořád něco nového 🙂
anetadr
23. zář 2011
@rrk jak kdyby najednou otevřeli oči a koukali, co všechno se dá dělat a všechno hned museli vyzkoušet🙂
rrk
23. zář 2011
@anetadr přesně. Ale teď se mi ireček nějak zasek, snaží se lézt, ale nejde mu to a tak se vzteká 🙂. Doufám že sev to brzy naučí, protože ležet ho nebaví :-| .
rrk
23. zář 2011
holky chtěla jsem se zeptat kdy se můžou dávat děti v kočárku sedět?
luca50
23. zář 2011
@rrk Většinou až se samo posadí buď přítahem nebo tak jak by mělo
rrk
23. zář 2011
@luca50 Mireček se přítahem zvedá a když leží na zádech tak se snaží sám zvednout, ale to mu ještě nejde, tak má hlavu tak 20 cm nad zemí a číhá co se kde děje, tak jsem si říkala jestli by ho nešlo už dát na pololeh.
luca50
23. zář 2011
@rrk Já si myslím že už jo. Například toto jsme přeskočili ale on si sedne sám jak má přes kolínka
baramaty
23. zář 2011
@rrk já když potřebuju udělat něco venku a malej nespí, tak mu kočárek zvedám do pololehu (teď asi poslední týden), hezky na nás vidí, vydrží tam docela dlouho. Je opřenej zádíčkama, on se teda z toho zvedá do sedu, já ho pak zas polohuju zpátky🙂
jitka213
24. zář 2011
Ahoj, mamky, tak máme za sebou půl rok života a dnes poprvé dostane Šimonek první lžičku mrkvičky. Jsem na to zvědavá, jak se bude tvářit 🙂 Nakonec jsem si nakoupila skleničky od Hami. Vypadá, že dnes bude krásný podzimní den. Tak si ho všichni užijte 😉
biibaa
24. zář 2011
@rrk Pokud nesedí sám, tak do úplnýho sedu bych ho nedávala, ale trochu zvednout pod hlavou je v pohodě...
biibaa
24. zář 2011
@jitka213 Tak držim palec ať mu chutná 🙂
biibaa
24. zář 2011
Teda Šimon je poslední dny tak ubreptanej, nejprve prská a pak je to samé "mmmmb, mmmmv, mmmmp" fakt sranda! 🙂
anetadr
24. zář 2011
Já teda Jiříka zatím moc do pololehu nedávám - když se přitáhne do sedu, tak chvíli sedí, ale nakonec ještě přepadne na nějakou stranu - no a jinak se zatím jen houpe na kolínkách - trochu se i pohybuje, ale sám si ještě nesedl. Já si myslím, že tak do měsíce sedět bude - my to asi stejně budeme muset řešit kvůli autosedačce - z vajíčka nám prostě vyrůstá - hlava mu končí přesně ze sedačkou - což za chvilku už bude nebezpečné. No a teď už asi budeme kupovat autosedačku na sezení.... myslím, že už by to skoro zvládnout měl. Máte už někdo koupenou tu další sedačku???? Nebo vyhlídnutou???? Já vůbec nevím jakou😞
@biibaa Jiřík je taky neskutečně ukecaný - co on toho napovídá - to je totiž strašný komediant..... to bude extrovert🙂
biibaa
24. zář 2011
@anetadr Já tu větší autosedačku ještě taky nemám, zatim se do té malé vejde, ale je to knap... Jo a Šimon, protože má ten reflux, má od 2 týdnů vypodloženou postel i v kočárku není úplně vodorovně i když už ublinkává mnohem míň...
luca50
24. zář 2011
@anetadr My sedačku máme koupenou od 9 kg do 36 kg. Jinak budeme mět půjčenou do těch 19 kg. Ale myslím že by zvládl i tu větší.

Holky buďte rádi že vám v kočárku ještě nesedí. To náš malý ní dělá psí kusy až z ní málem vypadne 😉
rrk
24. zář 2011
@jitka213 tak jak chutnala mrkvička? Nám trvalo 14 dnů než si zvykl, že nejí z prsu 🙂 , a i tak mu to moc nejede, ale aspoň se to už naučil jíst 🙂 .
rrk
24. zář 2011
holky děkuji za názory, tak já ho ještě chvíli nechám ležet v kočárku 🙂
biibaa
24. zář 2011
@rrk Já přikrmuju už 3.týden a pořád u toho dělá děsný škleby, ale už to docela baští, někdy teda chce ještě dokojit a někdy ne. Je to ale lepší než nazačátku...
luca50
24. zář 2011
U nás s příkrmy není problém jen by to pořád otvíralo pusu 😃
rrk
24. zář 2011
@biibaa tak to je u nás to stejný. akorát já dokojuju pořád :-| , snad brzy začne baštit plnou dávku. S pitím máme taky problém, s flaškou si spíš hraje než by se pořádně napil a když už se napije, tak vypije 10 ml a vysliní 20 ml ]-( .
rrk
24. zář 2011
@luca50 závidím 🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli