• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
A odkud jsi??
19. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosim te jak se sem davaji fotky??
19. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulik27 Klikni na tojí fotku a otevře se ti tvůj profil a pak na album. Anebo nahoře na liště můj fotoblog. Já jsem kousek od Českého Krumlova.
19. srp 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo uz to mam :slight_smile: ja jsem z Olomouce :slight_smile:
19. srp 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny:slight_smile: také mám jedno březňátko a moc ráda se k vám přidám. Je nám 5M1T ale jsme dost velcí - 72cm 8700g:slight_smile: ale on už se narodil veliký - porodní váhu měl 4700g:slight_smile: už dáváme běžně příkrmy, mlíčko už nám teda moc nestačí... sní mi plný 250ml kelímek brambor se zeleninou - namixované - bez vody a ještě to zahušťuji kaší - jinak by měl hlad cca po 1,5h. Mám dojem, že nás za chvilku sežere:slight_smile: jinak už se točí ze zad na bříško úplně v pohodě a zpět teď začíná - ale občas se u toho trochu praští hlavou o zem jak dopadne na záda. Pořád by ale chtěl stát - jak ho držím, tak pořád natahuje nožičky, aby na nich stál - někdy mám problém ho dát do kočárku, když nemám staženou stříšku - on se zapře a je jak prkno - nechce se ohnout - chce jen stát - tak mu pořád vysvětluju, že to zatím ještě nemůže - ale nechce si moc dát říct.
19. srp 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa a kojis plne jeste?? ja uz davam kasicky od hami :slight_smile: a kdy zacnes prikrmovat?
19. srp 2011 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ anetadr ahojky tak to mame stejnej problem s papanim male mlicko uz nestaci tak davame zatim jen kasicku :slight_smile: je drobna ale sni toho za tri deti :slight_smile:a to stani dela taky kdyz ji mam na sobe a sedim tak se zapre a stoji :slight_smile: je to sranda s mimusama :slight_smile:
19. srp 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Tak to je teda pořádnej! :slight_smile: A jak jsi rodila? Císařem? Můj měl minulý týden 8120g por. váha 3520g...
19. srp 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulik27 to jo teda.... někdy se až musíme smát - třeba co vydává za zvuky - je to něco mezi pískotem a zpěvem:slight_smile: my jsme už od 2,5m na UM - no ale teď má prostě nějaké "žrací" období - vypije 180ml vody +6 odměrek Nutrilonu1 extra (pro velké jedlíky) a tak za 2,5h nejpozději už zase kňučí, že má hlad. Někdy mu dám i 200ml vody +6,5.... aby vydržel ty 3 hodiny.... zase podle mě, když je větší, tak musí víc jíst, než podle tabulek - normální děti nemívají v tomto věku takovou váhu
19. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulik27 Já zatím jen kojím. Chci přikrmovat od 6.měsíce, zatím mu to stačí...
19. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa rodila jsem normálně a končila kleštěmi - koukni se do mého fotoblogu - tam to mám ve článcích - bylo to tedy něco :confounded: ale už jsem na to skoro zapomněla:slight_smile:
19. srp 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa ale kleště nebyly kvůli váze... prý bych ho porodila normálně - ale měl krátký pupečník
19. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no a co vy? Jaké jste měli porody? Taky už zapomínáte jak to bylo šílené?
19. srp 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ja rodila taky normalne a mela sem to vyvolane a dost to bolelo :frowning2: ale taky uz jsem na to zapomela :slight_smile:
19. srp 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr vy mate pesjka a uz byva s prckem??
19. srp 2011 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulik27 bývá a mají se moc rádi:slight_smile: ten pejsek je moc hodný - ten se bojí i kočky:slight_smile:
19. srp 2011 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulik27 a proč jsi měla vyvolávaný porod?
19. srp 2011 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejbezpečněji je to na zemi :grinning: :grinning: . Do plavča taky budeme chodit snad se mu to bude líbit.
19. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak vám spí děti přes den. My tak 5x denně po hodině
19. srp 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Ja bych mohla rodit furt žádné ,významné bolesti, :grinning: a jsem ráda že jsem to u obou stihla na sál :grinning: :grinning: , bylo to tak tak.
19. srp 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Mela jsem vyvolany skrz vysoky tlak a ozvy :frowning2:
19. srp 2011 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca50 ahojky me spi mala max dvakrat denne jinak si vyklada a smeje se a taky si i pobreci :slight_smile:
19. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr my mame dva jorksiry :slight_smile: a zatim s malou nejsou ale uz je sleduje :slight_smile:
19. srp 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulik27 tak to náš pes je s Jiříkem pořád - když je nechám třeba u našich, tak ho hlídá:slight_smile: jinak doma ho chodí olizovat:slight_smile: - ale vždycky u toho jsem. Jiříka mám normálně v ohrádce - právě kvůli psovi - nemyslím si, že by mu pes něco udělat chtěl, ale třeba když někdo zazvoní, tak letí jak blázen a je mu jedno přes co - tak aby přes něj nepřeběhl nebo tak. Jinak já jsem měla taky porod vyvolávaný kvůli tlaku - a na zátěžáku nám trochu padaly ozvy - byli jsme ale už 39+2 takže v pohodě:slight_smile: vy jste byli kolik?
19. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminy, tak se k vám přidávám.Máme malého Lukáška narozeného 27. března, takže nám bude za týden 5 měsíců.Není to žádný drobek, teď vážíme 8,5 kg.Četla jsem si o tom jak a kdy se chystáte přikrmovat, já už se druhý den snažím, aby mi na noc papal kaši a zatím je to tedy boj, ale dnes to bylo o trošičku lepší než včera, tak snad mu nakonec zachutná.Začal se mi totiž v noci budit, a nic jiného než mlícko nezabírá, tak doufám, že by ho ta kašička mohla zasytit.
19. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiřík spí prostě jak chce - když je ukňouraný - což je většinou tak po dvou hodinách co vstal - tak pak ho dám zase spát - a spí tak hodinu, někdy až dvě - zhruba tak 3-4x za den
19. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr ja jsem byla 40+1 :slight_smile:
19. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ja uz davam taky kasicky od hami a moc male chutnaji :slight_smile: vanilkova broskvova a bananova :slight_smile: mlicko uz ji nestacilo :slight_smile:
19. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr tak jsem to četla to je síla :frowning2:
19. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a já měla taky vyvolávanej porod. Přenášela jsem (41+5)malej vůbec nechtěl ven,dostala jsem tabletku a praskli mi vodu a rozjely se mi takový stahy, že jsem byla úplně mimo, navíc malej měl špatnou křivku, tak jsem celou dobu byla připojená na monitor- takže žádná úlevová poloha nebo sprcha- jenom jsem seděla. Navíc jsem neměla mezi kontrakcema žádnou pauzu- jedna navazovala na druhou fakt děs! Dr. když to viděl na monitoru sám mi nabídl epidurál a já ač jsem chtěla rodit přirozeně bez medikamentů-okamžitě jsem souhlasila. Předtím jsem loudila na sestřičkách cokoli na bolest. Taky jsem si říkala tohle už nikdy!!! Epidurál mi pomohl asi na 2hod., ke konci už jsem zase vše cítila, ale byla jsem odpočatá a konečně jsem neměla ty bolesti v jednom kuse. Na 4 zatlačení byl malej venku-asi za 5min. No a teď už plánujeme další! :wink:
19. srp 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek