• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
to je pochopitelne ja se rozhodovala mezi šimonem a mikulášem tak se totiz jmenuje tatka mikulas je to nadherny jmeno a moc se nepouziva teda puvodne to mela byt eliska az tri dny pred porodem mi rekly ze se pletly ze to bude kluk:D
27. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 Teda tolik zubů :slight_smile: my máme zatím 2.
A tak pozdě ti to řekli že to bude kluk?
27. zář 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo celou dobu pry holcicka:Dno a ted prave prodavam vse to ruzove max jednou pouzite:D
27. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 a jakej máš kočárek, neměla jsi koupenej růžovej :slight_smile: . Někdy to ty doktoři pěkně popletou :slight_smile: . Teda sedm zubů, to je hustý, my nemáme ani jeden :slight_smile:
27. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene mela sem neutralni tet ho mam tady na bazarku a uz mame novej modrej:slight_smile:
27. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Ahoj. Vzhledem k "nasi" alergii urcite doporucuju i ovoce povarit nebo dat presnidavku ze sklenicky. SYrove nedavej. Alespon zezacatku ne.
27. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova tak to já dávám ovoce syrové - ale ten můj žrout zatím spořádal naprosto všechno a nikdy mu nic nebylo:slight_smile:
27. zář 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anetadr Muj Maxik i Simon Bilbay jsou alergicti na BKM. A vseobecne alergologove doporucuji zpocatku davat ovoce varene. U zdravych deti, k´tere nikdy potize nemely se to asi tak hlidat nemusi...
27. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova tak to asi jo - ono kdyby se u nás něco ukázalo, tak to taky budu víc řešit - teď to fakt moc neřeším - dávám nové věci postupně - vždy jen jednu a počkám 3 dny - no a když nic, tak vesele pokračujeme:slight_smile:
27. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 Teda to je najednou Šimonků :slight_smile: I já chtěla toto jméno, protože široko daleko se tak nikdo nejmenuje :slight_smile: Teď mi ale přijde, že se s tímto jménem roztrhl pytel :slight_smile: Jinak u nás na vsi je jeden Mikuláš, teď mu byl rok.
27. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 no ja chtela mikulas po tatkovi ale ten ma strasne moc humoru a prej by mi zlamal obe nohy:D.....a na sale ze me vypadlo jmeno simon:slight_smile:je to nadherne jmeno:slight_smile:a jak pises koukam ze jich zacina byt hodne.....
27. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 Ahoj, my jsme měli taky skoro napsaného Mikuláše, mě se to moc líbí, ale když jsem jeli do porodnice, tak manžel najednou otočil a nakonec jsem dali Matyáše. Doteď si občas říkám, že to měl být ten Mikuláš.... jinak Šimon je moc hezké jméno, taky se mi líbilo, ale manželovi ne.
27. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty Matyáš je taky nádherný jméno. Toho má pro změnu další má kamarádka, malýmu jsou tři měsíce :slight_smile:
27. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty no matyas je fakt hezke jmeno:slight_smile:ale ja si taky obcas rikam ze se to jmeno mikulas mela dat
27. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 Jinak náš Šimonek nemá zatím žádný zub :slight_smile: Ten váš je tedy pěkný zubáček :slight_smile:)
27. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 právě, je jich hodně.... ale na našeho se to úžasně hodí mi přijde :slight_smile:
27. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 to je strasnej zubak musela sem prestat i kojit kvuli tomu:Da muj tatka se vzdycky strasne smeje kdyz je na nej vytasi:D
27. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr já mám také tašku jen ke kočárku (teutonie), na začátku mi přišla, že je tak neskutečně obrovská, že jsem si měla pořídit snad tašku od jiného kočárku - a teď jsem ráda, že se tam toho hodně vleze. ale vzhledově nic moc. možná si k vánocům našetřím ještě na jinou a budu to střídat podle nálady :slight_smile:

jinak u nás už se taky začalo pérovat na kolínkách - je to hrozná sranda :grinning:

@lenulka20 tak to je zubů :slight_smile:

@jitka213 50 ml mi přijde také docela málo. ale zase, jestli nejdeš pryč na moc dlouho, tak bych nakojila těsně předtím a moc se tím nestresovala. já také občas odstříkávám - střídám odsávačku a "ruční pohon", jde to tak všelijak. v lednici necháváme mléko max. těch 24 hod - klidně v lahvičce, jak psala anetadr, když to má být delší dobu, tak do mrazáku v kelímku od aventu. ohřívám přímo v lahvičce.
27. zář 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 třeba se vám bude růžové ještě někdy hodit
27. zář 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankadudova Dík, já jsem mu včera právě dávala poprvé jablko a převařila jsem ho... jinak včera nám taťka uvařil domácí jablečnou přesnídávku do skleniček- já to mám místo jogurtů k snídani a snad to bude baštit i Šimon.
28. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Tak myslíš, že je lepší třeba jablko a hrušku povařit před tím než to rozmixuju? Četla jsem si na to různé názory, prý se z toho vyvaří vitaminy :unamused:
28. zář 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Já to radši povařím... Aspoň zezačátku to budu tak dělat.. Ale když jsi to dávala Lukáškovi syrové a byl v pohodě, tak to vařit nemusíš...
28. zář 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Zatím dostal jablíčko mixované s banánem, samotné syrové ještě ne.Ale žádnou změnu jsem na něm nezpozorovala :slight_smile: .
28. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 U dětí, co mají sklony k alergiím je lepší to převařit, aby se třeba neosypal...
28. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa A u vás v rodině je někdo alergik,že má malej alergii?
28. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Jo manžel je atopik, když byl malej měl ekzém a má alergii na nějaký pyly a i já jsem měla jednou hodně velkou reakci- potrav. alergii. Dost jsem trnula, aby ten ekzém neměl taky... Ty dispozice k alergiím se dědí...
28. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Tak to chápu, že je člověk na to jídlo opravdu opatrný :wink: . A jaká byla dnešní noc, zase jsi tolikrát krmila?
28. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 tak dneska "jen" 4x, ale naštěstí zase jen na to kojení a hned usnul...
28. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda jste se rozepsali. Vůbec nic nestíhám. Vůbec to nechápu jak to? :frowning2:
¨Včera jsme se koupali a malý si sednul a lozil z jednoho konce na druhý a nemohl pochopit že tam něco je (voda) a že se to nedá chytit a koštnout :wink: . Přidali se k tomu odraz světla a to byl úplný konec :sunglasses:
28. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vařená věci jdou i líp strávit. Já naštěstí nemám alergika na jídlo( ani jednoho) Tak banánek a ani jablíčko nevařím( Jen ho oloupu). A nemiksuji. Jen to vidličko rozdmachlám nebo to nastrouhám a sem tam nechám kousek. Ať si zvyká. :wink:
28. zář 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek