• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@luca50 to už teď dělám taky - i zeleninu jen šťouchám:slight_smile:
28. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte, že jsem vstávala asi před čtvrt hodinou - manžel si vzal Jiříka v 5,55 kdy vstával:( a šel s ním do obýváku a hrál si tu s ním:slight_smile: občas mě takhle nechá přispat - ale dneska jsem si tedy fakt dopřála:slight_smile: když jsem se vzbudila, tak mi manžel říkal, že už mě tam chtěl jít zkontrolovat a dát pode mě raději monitor dechu:slight_smile:
28. zář 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr to máš tedy supr manžílka,o tom si já mohu nechat pouze zdát....nepomůže skoro s ničím!Jen tak na chvilku pochovat a rozdovádět.....my už tedy papáme ovocnou přesnídávku z čerstvého ovoce-hruška,jablko,banán a někdy i broskev a k obědu už míváme i kuřecí s bramborem,mrkví a tykví. Dnes jsem zkusila přidat na radu pediatričky petrželku,tak uvidím jak se na to bude prcek tvářit! :wink:
28. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Blednu závistí. Můj jen večer o koupe toho většího a přečte mu pohádku. A občas pochová.
28. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Jé, to by se mi taky líbilo, jenže ten můj je skoro pořád v práci i dneska... Ale jinak se mu celkem věnuje, když je zrovna doma.
28. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr závidím :wink: , takhle dlouho jsem spala naposledy před porodem dcery (což je 3,5 roku) :frowning2: . Máš skvělýho manžela :wink: , takhle to u nás bohužel nefunguje, u nás vyspává manžel a já jsem ráda když mě Karolínka nechá v posteli do sedmy .
28. zář 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Tak takhle to vypadá u nás :slight_smile: , jsem ráda, že to tak je i u jiných doma :slight_smile:
28. zář 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Můj je taky v práci. Ale že by se jim věnoval? Se o tom nedá moc říct. Vždy musím být u toho :frowning2: . A ještě ani jednou nepřebalil což je mě i líto :frowning2:
28. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy U nás je to s manželem stejný, hlavně, že se na kluka tak těšil a sliboval jak bude pomáhat :slight_smile:. Ovoce už taky dáváme, a na maso se chystáme příští týden.
28. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Nic si z toho nedělej, ten můj přebalil asi 2x a to samé s koupáním... Ale hraje si s ním to jo...
28. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 manžel sice přebalil asi 10 x a vždycky u toho bylo keců, že už mu o to ani neříkám a snažim se to zvládnout sama. A koupání taky nic moc, koupal asi třikrát a když mi pomáhal teď o víkendu, tak nadával, že neví kde co je a dělal všechno špatně :confounded:
28. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vám děti už mlátí s hračkami. Malý si sedne vezme si hračku a začne s ní mlátit :slight_smile:.A začíná si dávat dudel do pusy a daří se mu to dávat správně :grinning:
28. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já musím říct, že můj chlap se malýmu věnuje úžasně. Když přijde z práce, tak hned jde ven s kočárkem, přebalí, vykoupe, obleče... Jen příští rok možná pojede služebně na půl roku do Afghánistánu, dělá u vojenské policie :frowning2:
28. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Šimonek to taky dělá, vezme hračku do ruky a mlátí s ní :slight_smile: S dudlíkem si taky pořád pohrává :slight_smile:
28. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk To mě někoho připomíná. To je celý můj :unamused: . Jen se snažím aby tem starší byl víc samostatný a on mi to kazí. Je to rychlejší když to udělá on sám než aby to nechal udělat jeho.
28. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 tak to mě naštěstí dceru nekazí, ale rozčiluje mě když mi začne vyčítat, že třeba něco neumí, nebo dělá něco špatně. Všechno nechá na mě a pak se diví a radí :angry:
28. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 To nezávidím. Segřin muž je zas voják a taky někdy má jet na půl roku. Není z toho taky nadšená protože mají 2 děti ( necelí 2 a 8 měsíců). A taky se jim věnuje úžasně.
28. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk To znám. Proč to neumí má na to věk. Když mu řeknu ať ho to nechá udělat sám tak se vztekne a pohádáme se
28. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 teda to je ukázkovej manžel :slight_smile: , z něj by si měli nějaký brát příklad :slight_smile: . Ale ten půl rok bez taťky Vám nezávidím, třeba to dopadne, tak že nepojede.
@luca50 Půl roku je strašně dlouhá doba, hlavně pro to mimčo. Navíc malýmu bude rok, kdy bude dělat pokroky, první krůčky, mluvení...
@luca50 je to s nima těžký viď :wink:
28. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 A kolik je druhýmu synovi?
28. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk On tam chce jet :unamused:
28. zář 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Aha já myslela, že musí. Třeba ho ještě zpracujete :wink:
28. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk No nevím, nevím. Začal pilovat i angličtinu, tak to moc nevypadá :wink: Ono to nějak dopadne. Mně osobně by to možná až zas tak nevadilo, ale spíš kvůli malýmu.
28. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 tak uvidíš jak to dopadne :wink:
28. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk No právě je mu 6 let. A je troch nešika. Ale je to troch lepší než to bylo
28. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S hračkama mlátíme ostošest, dudlíkem se taky trefíme :slight_smile: . Co se týká chlapa, nejsme svoji, ale nijak nám to nevadí :wink: . V týdnu chodí přítel o půl 7 do práce a vrací se tak mezi 5 a 7, jak to stíhá, takže s malým moc času nestráví. Občas přebalí, ale nesmí být malej pokakanej, to nezvládá, nekoupal ani jednou, ale jinak si s ním snaží hrát, chová, v noci teda nevstává. O víkendech s malým někdy vstává a já si tak tu hodinku přispím, dýl to chlapi spolu zatím nevydrželi. Když on malej furt řve a přítel není až tak zvyklí :unamused: .
28. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 aspoň že se snaží :wink:
28. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka213 Mrzelo by mě, že by nebyl u toho až malej začne ťapat a brebentit první slovíčka. Taky bych měla strach, aby se mu tam něco nestalo, není to zrovna nejklidnější země :frowning2: .Nerada bych ho tam pouštěla, ale v každé rodině je to jinak nastavené :slight_smile:
28. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek