• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@rrk To on se snaží, ale taky to není žádnej zázrak. Vždycky se ptá, kdy už malej konečně poleze a kdy už bude sedět?Lukášek poleze co nevidět,jen přítel to nevidí, když je celý dny v práci :frowning2:
28. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 jen ať je rád, že ještě neleze, pak bude mít mnohem víc práce s hlídáním :wink:
28. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte chlapečka, chtěla jsem se zeptat jak Vám jde přetahování pindíka? My s tim docela bojujeme, celý se mi to kroutí a moc mi to nejde :slight_smile: .
28. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk nám bylo řečeno, že zatím přetahovat nemáme, tak to neděláme...
28. zář 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr u nás má taky partner ranní službu, když se potřebuju občas vyspat a je to úplně super :wink:
28. zář 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 my máme přetahovat, ale fakt s tím bojujeme :unamused: . Dík za odpověď :wink:
28. zář 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě řekl doktor hned po 4dnech po tom co jsme byly doma ze mame zacit a jde nam to vyborne
28. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 já nevím co dělám špatně, když to dělá doktorka, tak to jde samo, ale jak to zkouším já tak se mi to kroutí a ohýbá :unamused:
28. zář 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlip se to dela po koupani to by se ti to nemelo kroustit ani nic:slight_smile:
28. zář 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Chce to cvik a je to hrozmě malý :wink: časem se to podá. Jelikož už má druhého tak to jde ale ty začátky :sweat_smile:
28. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 dělam to ve vaně při koupání a pak po koupání a kroutí se :slight_smile:
28. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 snad se to naučím, jeden čas to šlo, ale už mi to zase nějak nejde :unamused:
28. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite se to naucis ale docela me zarazi ze kazdej doktor tvrdi jinak:slight_smile:
28. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 jo to je pravda a se všim, prostě co doktor to jinej názor :slight_smile:
28. zář 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk Teda všude se píše u tak malých dětí nepřetahovat, ale naše doktorka- že když to jde tak se může, tak se mi to doma povedlo, ale zpátky to nešlo, což je pěkně nebezpečný, až po chvilce se mi to povedlo... Od té doby raději nepřetahuju!
28. zář 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa ježiš marja, to se může stát, že to nepůjde zpátky, to jsi mi ani neměla psát, to se budu bát ještě víc.
28. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy
@luca50
@biibaa
@rrk teda, to vás fakt manžel nikdy nenechá přispat? Já bych bez toho už asi umřela.... poslední dobou mám problém třeba řídit auto - že za volantem natvrdo usínám - jak jsem šíleně unavená. Tak jsem za takovou pomoc vážně ráda:slight_smile:
28. zář 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk neboj se to zvladnes:slight_smile:
28. zář 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr ani né manžel "musí chodit do práce, tak se musí pořádně vyspat" :unamused:
28. zář 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 musím to zvládnout :slight_smile:
28. zář 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk no v týdnu si samozřejmě nikdy nepřispím - manžel v 6 vstává do práce - takže vstáváme tak společně a v noci jen já - to je jasný, že do práce se musí vyspat, ale když je víkend, tak mi takhle pomáhá. Já byla vždycky spíš sova než raní ptáče - tak je to teď pro mě jak za trest.

Jinak nám nikdo nic s přetahováním neříkal - jen v porodnici, že se to zatím dělat nemá. No a jednou tu byla moje mamka když jsem koupala - a hned jestli přetahuju - tak jsem řekla že ne - no a ona že musím a hned mi to ukázala - a od té doby občas přetahujeme a jde nám to dobře:slight_smile:
28. zář 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte, co nám začal dělat ten náš nenažranec - nesmíme už před ním jíst - jinak začne strašně řvát a sápat se na nás, že chce taky. Dneska když jsme obědvali, tak tolik vyváděl - i když byl po jídle, že jsem mu tedy ještě dala banán - on ho celý snědl, i když byl najedený - no a jakmile jsem zase začala jíst to své jídlo, tak spustil nanovo.
28. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky se musím pochlubit, jak jsem byla předevčírem šikovná - košem na prádlo jsem shodila půllitrovku laku na náš nový koberec - přímo mezi Jiříkovi hračky. Plechovka se samozřejmě rozprskla na všechny strany.... asi hodinu a půl jsme koberec čistili - a teď čekáme až úplně proschne, jak to s ním dopadne....
28. zář 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr no manžel se musí vyspat i o víkendu když nejde do práce :unamused: . Tak to asi fakt dělám špatně, že to nejde :unamused: . Teda toho žroutíka ti závidím celej banán po obědě, to Mireček sní tak čtvrtku ke sváče :unamused: .
28. zář 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk no celý banán ke sváče a ještě k tomu půl broskve jedl už ve 4m2t:slight_smile: Ale jinak si myslím, že ty se tedy taky potřebuješ vyspat - a dítě je snad obou ne? Myslím, že je dobře, když taťka taky trochu pomáhá.
28. zář 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem celý den mimo a vy jste toho nakecaly:slight_smile:
@jitka213 můj manžel je voják a v Afghánistánu byl půl roku když bylo Báře 1,5 roku (odjížděl když jí byl 1 rok a 4 měsíce a vrátil se 2 měsíce před jejíma 2.narozeninama, byly jsme bez něj na Vánoce).... Bylo to smutný.
Holky, nedáme soukromou skupinu? Kolikrát bych toho napsala víc, ale nevíte kdo si to pak přečte....
28. zář 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty A to se dá soukromá skupina?
28. zář 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 určitě, zalažit si jí může kdokoli a přístup bysme tam měly jen my co si tady píšem....
28. zář 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr to já si taky myslím, ale manžel to nějak neuznává :frowning2: . Jak já Vám ty žroutíky závidím, ale aspoň ušetříme za jídlo :grinning:
28. zář 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty já jsem pro, taky nechci psát vše aby si to mohl kdekdo přečíst :slight_smile:
28. zář 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek