• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@rrk je fakt, že je lepší když je to žrout, než se jen snažit nacpat do dítěte co nejvíc a ono nic nechce....

Já jsem taky pro soukromou skupinu:slight_smile:
28. zář 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Podle mě je to lepší byt trochu v soukromí
28. zář 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr přesně, ale co se dá dělat. Nemůžu říct, že by Mireček úplně nechtěl. On jí (míň než Jiříček), ale dělá u toho blbosti, furt si strká prst do pusy a ke konci už mu jenom vyndavam prst a držim mu ručičku abych se dostala do pusy. Není to že by čekal s otevřenou pusou a ještě křičel, že nejde žádná lžička :grinning:
28. zář 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85
@rrk
@luca50
@anetadr
@biibaa
@karol84
@jitka213
@milejdy
@jankadudova
tak holky, založila jsem soukromou skupinu Miminka březňátka 2011. Vy byste do ní měly mít přístup. Pokud jsem na někoho zapomněla, napište sem.
28. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rrk jojo,někteří chlapi jsou prostě už takový.....a já jsem na jednoho takového zarytého narazila,bohužel! Ale jinak malého zbožňuje,jenže ho jen rozdovádí a Kety-druhou dceru taky tak,ta už má tu pravou špatnou řeckou výchovu nevýchovu....ach jo! Jinak malý je už týden nemocný a bere antibiotika,tak máme šílené noci beze spánku. Vždy se vzbudí s pláčem,už jsem k němu po 3. letěla....K tomu pindíkovi,fakt co doktor,to jiný názor....mě třeba doktorka kladla na srdce při každém koupání trošku přetáhnout blanku,má to v pohodičce od mala. Tak asi takto! :wink:
28. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile: byla jsem na Slovensku tak jsem tu dlouho nebyla :frowning2: chtela sem se zeptat jestli vam minca piji cajiky a kolik tekutin vam vypiji??dekuji :slight_smile:
9. říj 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 Ahojky mě ho moc Mireček nechce, nějak neumí pít z flašky. Dostanu do něj tak 10 - 20 ml, což je pěkná bída. Snad se to brzy naučí. My teď máme soukromou diskuzi, tak napíšu baramaty, aby Tě k nám pustila :wink: .
9. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 tak už k nám máš přístup :slight_smile: . Odkaz je nad čtyřmi řádky :wink:
9. říj 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky holky ja moc nevim jaky je rozdil mezi soukromou skupinkou ja tu parkrat psala ale ted sme porad nekde litali a tak sem vzdy jen procetla jak vase mimi se maji a ted uz bude asi porad hnusne tak budu vic doma a vubec se chci k vam zapojit teda jestli to nevadi :wink:
13. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot80 Už jsem psala baramaty aby jsi mohla za námi :wink:
13. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot80 ahojky, rozdíl je ten, že nás nečte nikdo kdo není v soukromé skupině :wink:. Řeknu Baramaty, aby Tě k nám pustila :slight_smile: . Koukám, že máme stejně pojmenované dcery :slight_smile:
@biibaa tak já už psát nebudu :grinning:
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli bych mohla mezi Vás. Mám doma taky březňátko. Byla bych ráda, kdybych si s Vámi mohla vyměňovat zkušenosti nebo prostě pouze poklábosit. Předem moc děkuji Hana a Vojta :slight_smile:
15. říj 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILE MAMINKY NENAJDE SE TADY NAKA MAMINKA KTERA MA NAROZENE MIMINKO OKOLO 12 BREZNA MOC DEKUJI ZA ODPOVED:slight_smile:
3. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky potrebuji moc moc moc poraddit od vas co mate mimi narozene ted v breznu moc dekuji za odpovedi
3. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 Ahoj, všechny tady máme miminka narozená v březnu :slight_smile: Copak potřebuješ?
3. lis 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holk ytaky bych šla mezi vás, @baramaty přidáš mě do zamčený? Mám Kubu ke konci března, chodím do dubnový diskuze protože termín byl 1.4., ale jak je tam Kuba nejstarší tak mi tam nikdo moc neporadí :slight_smile:
4. lis 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jsi přidaná, do dubnový jsem chvíli taky chodila, tak si tě pamatuju:slight_smile:
4. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 máš taky přístup do soukromý sk.
4. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek