Miminka narozená v březnu 2011.

Podělte se o zkušenosti.
Strana
z45
Dolů
PředchozíStrana
z45
Další
anetadr
28. zář 2011
@rrk je fakt, že je lepší když je to žrout, než se jen snažit nacpat do dítěte co nejvíc a ono nic nechce....

Já jsem taky pro soukromou skupinu🙂
luca50
28. zář 2011
@anetadr Podle mě je to lepší byt trochu v soukromí
rrk
28. zář 2011
@anetadr přesně, ale co se dá dělat. Nemůžu říct, že by Mireček úplně nechtěl. On jí (míň než Jiříček), ale dělá u toho blbosti, furt si strká prst do pusy a ke konci už mu jenom vyndavam prst a držim mu ručičku abych se dostala do pusy. Není to že by čekal s otevřenou pusou a ještě křičel, že nejde žádná lžička 😃
baramaty
28. zář 2011
@moni85
@rrk
@luca50
@anetadr
@biibaa
@karol84
@jitka213
@milejdy
@jankadudova
tak holky, založila jsem soukromou skupinu Miminka březňátka 2011. Vy byste do ní měly mít přístup. Pokud jsem na někoho zapomněla, napište sem.
baramaty
28. zář 2011
milejdy
28. zář 2011
@rrk jojo,někteří chlapi jsou prostě už takový.....a já jsem na jednoho takového zarytého narazila,bohužel! Ale jinak malého zbožňuje,jenže ho jen rozdovádí a Kety-druhou dceru taky tak,ta už má tu pravou špatnou řeckou výchovu nevýchovu....ach jo! Jinak malý je už týden nemocný a bere antibiotika,tak máme šílené noci beze spánku. Vždy se vzbudí s pláčem,už jsem k němu po 3. letěla....K tomu pindíkovi,fakt co doktor,to jiný názor....mě třeba doktorka kladla na srdce při každém koupání trošku přetáhnout blanku,má to v pohodičce od mala. Tak asi takto! 😉
hanulik27
9. říj 2011
Ahojky Holky 🙂 byla jsem na Slovensku tak jsem tu dlouho nebyla 😞 chtela sem se zeptat jestli vam minca piji cajiky a kolik tekutin vam vypiji??dekuji 🙂
rrk
9. říj 2011
@hanulik27 Ahojky mě ho moc Mireček nechce, nějak neumí pít z flašky. Dostanu do něj tak 10 - 20 ml, což je pěkná bída. Snad se to brzy naučí. My teď máme soukromou diskuzi, tak napíšu baramaty, aby Tě k nám pustila 😉 .
rrk
9. říj 2011
@hanulik27 tak už k nám máš přístup 🙂 . Odkaz je nad čtyřmi řádky 😉
margot80
13. říj 2011
Hojky holky ja moc nevim jaky je rozdil mezi soukromou skupinkou ja tu parkrat psala ale ted sme porad nekde litali a tak sem vzdy jen procetla jak vase mimi se maji a ted uz bude asi porad hnusne tak budu vic doma a vubec se chci k vam zapojit teda jestli to nevadi 😉
biibaa
13. říj 2011
@margot80 Už jsem psala baramaty aby jsi mohla za námi 😉
rrk
13. říj 2011
@margot80 ahojky, rozdíl je ten, že nás nečte nikdo kdo není v soukromé skupině 😉. Řeknu Baramaty, aby Tě k nám pustila 🙂 . Koukám, že máme stejně pojmenované dcery 🙂
rrk
13. říj 2011
@biibaa tak já už psát nebudu 😃
hanapl
15. říj 2011
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli bych mohla mezi Vás. Mám doma taky březňátko. Byla bych ráda, kdybych si s Vámi mohla vyměňovat zkušenosti nebo prostě pouze poklábosit. Předem moc děkuji Hana a Vojta 🙂
baramaty
17. říj 2011
@hanapl ahojky, máš přístup do naší soukr.diskuze na http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi... 🙂
lenulka20
3. lis 2011
MILE MAMINKY NENAJDE SE TADY NAKA MAMINKA KTERA MA NAROZENE MIMINKO OKOLO 12 BREZNA MOC DEKUJI ZA ODPOVE😨)
lenulka20
3. lis 2011
maminky potrebuji moc moc moc poraddit od vas co mate mimi narozene ted v breznu moc dekuji za odpovedi
jitka213
3. lis 2011
@lenulka20 Ahoj, všechny tady máme miminka narozená v březnu 🙂 Copak potřebuješ?
ofelieee
4. lis 2011
holk ytaky bych šla mezi vás, @baramaty přidáš mě do zamčený? Mám Kubu ke konci března, chodím do dubnový diskuze protože termín byl 1.4., ale jak je tam Kuba nejstarší tak mi tam nikdo moc neporadí 🙂
baramaty
4. lis 2011
@ofelieee jsi přidaná, do dubnový jsem chvíli taky chodila, tak si tě pamatuju🙂
baramaty
4. lis 2011
@lenulka20 máš taky přístup do soukromý sk.
Strana
z45
PředchozíStrana
z45
Další