• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@biibaa No přes den toho taky moc nensapí, vydrží vzhůru 3 až 4 hodiny, a pak si na 40 min. zdřímne.Musí býz opravdu utahaný, aby usnul, a sám neusne, jedině v náruči, a pak položit do postýlky. Jinak večer usíná meti 7 a 8. pak se ve 3 ráno vzbudí, dá si mlíčko, a tak nějak trhaně spí do 6, někdy do půl 7.
22. srp 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Stejnak je to úžasné. Jak se na vše zapomene a jenom se pak užívá. I tak tě obdivuji :sunglasses:
22. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy Ahoj právě jsem si to přečetla. Tak to je síla, nedokážu si to představit pokud bych se nemohla postarat o děti. Hlavně že to relativně dobře dopadlo
22. srp 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Šimonovi se vyklubal první zoubek- jednička vlevo dole :slight_smile:
22. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa No tak to se musi oslavit:slight_smile:)
22. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Tak malej třeba předevčírem spal přes den asi jen 3/4 hoďky a naučil se pištět jako siréna :grinning:
22. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova To jo!!! A co Maxík a zoubky?
22. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slinta, ruce v puse az po loket...:slight_smile:) je vic nervozni, uplakany a já nevim co pripisovat zubum a co vedru. Ale zatim neni videt nic. Alke myslim, ze ho ty dasne boli. Nekdy to pry muze trvat dlouho nez se zoubek objevi...to se mam na co tesit:slight_smile:
22. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Taky se naucil pistet!!! To je sranda jak jsou ty deti skoro stejny:slight_smile:
22. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Je to asi 2 dny a od té doby to dělá moc rád a často :confounded:
22. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa porad se ten mrnous neumi naucit dostat se zpet z briska na zada. Otaci se tak bohuzel i v noci a pak se budi...dnes v noci jsem byla uz lehce "na budku". Boze, jak rada bych se vyspala:slight_smile:
22. srp 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova nám se zoubky klubou od 3,5 m a zatím nic, dásně má nateklé, zoubky už jsou cítit, ale stále jen čekám, kdy se tam konečně ukáže.A tím, že brečí pořád, ani jsem změnu nálady nepostřehla
22. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 :slight_smile: no jsou to uplakanci. Aspon ze v tom nejsem sama. Nekdy mi pripada, ze vsichni kolem me maji deti, co spi celou noc a vubec nebreci...pak si tady rada postezuju:slight_smile:
22. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Můj to taky neumí... Otočí se a když ho to už na bříšku nebaví tak řve...
22. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova tak my to máme stejně, a taky mi to dělá i v noci, ale naučil se spát na bříšku. Spíš to vypadá, že se chce plazit a nejde mu to, tak samozřejmě řve, a když ho chci otočit na záda, tak spusí ještě víc.
22. srp 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Asi na to musi prijit sam. Kdyz se mu snazim pomoct, tak se mu to nelibi a rikam si, ze si casem najde zpusob:slight_smile: Stve me tu jedna nase sousedka. Vzdycky se mi podiva do kocarku, zatvari se tak, jakoby by videla buhvico...a rekne se smrtelnym vyrazem "jezis, ten je velkej". Jakoze je to VAZNE HROZNY. No nevim. Maxik ma v necelych peti mesicich asi 7400g a ano, je dlouhy 70cm. Oba s manzelem jsme cahouni, takze zadny div. Ale tuhle madam vazne nechapu. Snazim se ji vyhybat :wink:
22. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova jo,jo, přesně tak. My když jdeme k doktorce a jsou v čekárně i jiné maminky, tak si vždycky myslí, že Lukášovi už je nejméně půl roku, a říkají, no ten je teda ale velikej, to mu hodně dopřáváte, a po kom pak to má, že je takovej tlusťoučkej?Vždycky odpovídám, "víte co, on je úplně normální, prostě kus chlapa", dál už ae tím nezabívám, protože se takhle ptá a diví skoro každý.To samé to bylo i s otázkami, jakto, že malýho nekojíš? já z toho měla šílené výčitky svědomí.Prostě kojit nešlo.
22. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Nad to jsem se povznesla. Prijde mi nevhodny, ze se vubec nekdo takhle pta. To je stejny jako kdyz mi v tehotenstvi bez ptani nekdo smatal na bricho...me to proste vadi. Na kojeni jsem odpovidala ze proste mame UM a hotovo. Nejsem preci proto horsi mama. A tech kojicich maniacek (omlouvam se, ale je to tak) je vic nez dost. Sama jsem zdravotnik a laktacni poradkyne, ale nezblaznim se z toho:slight_smile:
22. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova
@moni85 No holky tak to je u nás taky! U doktorky jsou děti stejně velký jako Šimon, ale starší, co už sedí a ptaj se mě jak to že malej ještě nesedí :confounded: Moni s tím kojením si nedělej hlavu, někdy to prostě nejde...Já teda kojim, ale krizi už jsem taky měla a už jsem uvažovala o UM. A mám kamarádky, kterým to nešlo, mají UM a dětičky i ony jsou v pohodě :wink:
22. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to neřeším, ale hodně mě to mrzelo, i z toho důvodu, že jsem s malým ztratila takové to nejbližší pouto.Měli jsme ze začátku podezření na alergii na laktózu, tak jsem měla zakázané mléčné výrobky, nevím jestli to bylo ze stresu, nebo čím, ale do týdne jsem neměla žádné mléko :frowning2: My teď máme kolem 8,5 kila. nejhorší je, jak pořád pláče, tak chce neustále nosit a koukat, ale za půl hoďky už mi upadávají ruce.
22. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , jak jste tam dali fotku vašeho mimi, jsem asi antitalent na počítače a tak.
22. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Já mlíko+výrobky nejím doteď- malej má alergii na bílkovinuKM. Jinak taky posiluju ruce :slight_smile:
@jankadudova Já jsem asi jedna z těch maniaček :grinning: :grinning: :grinning: A jsem taky zdravotník- dětská sestra, ale na dětským jsem nikdy nepracovala jen na interně a teď naposledy na zubním co ty?
22. srp 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Musíš na můj fotoblog a kliknout na obrázek anebo na album...
22. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 Anebo klikni přímo na svojí fotku tady
22. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Ja jsem puvodne detska, pracovala jsem osm let v porodnici a pod vedenim prim. Paulove, takze o kojeni vim opravdu dost :grinning: ale vzdycky jsem byla zastancem zdraveho rozumu. To jak se to do tech matek nekdy husti pod tlakem se mi nelibi. Mnohokrat jsem se setkala s tim, ze kdo nekoji je "divnej". To proste nemam rada. Pak jsem dala vypoved a pracovala jsem na soukrome ocni klinice nez jsem otehotnela:slight_smile:
22. srp 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile: chtela bych se zeptat proti cemu vsemu jste ockovali deti??
22. srp 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 Ahoj. Ja spolecne s Hexou jeste Synflorix.
22. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova A kam jsi chodila na zdrávku? Já na 5.května...
22. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 Já Hexa, Prevenar a TBC.
22. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Ja taky:slight_smile: maturovala jsem v 99
22. srp 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek