• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
@jankadudova Já v 94! A třídní jsem měla Žambůrkovou
22. srp 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 My Hexa, Prevenar a Rotarix
22. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa My Frantovou:slight_smile: a bacha...za chvili nam admin posle upozorneni at neodbocujeme...:slight_smile:)
22. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Tu jsem měla na tělák... Jasně už neodbočujeme :wink: Holky máte někdo zkušenost s nějakým gelem na dásničky, když lezou zoubky?
22. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Uz mi takhle jednou zablokovaly povidani:slight_smile: ja mam ted Calgel. Nevim ale jestli Maxikovi nejak pomaha...
22. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa my mame hexu prevenar 13 a taky chci TBC ale to jeste nemame...Doktorka mi davala letacky s Rotavirusem stalo 4000kc a je to proti prujmum to jsme se ale s pritelem rozhodli ze to nedame...
22. srp 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte holky, my zas máme přesně opačnej problém. Máme už skoro 5,5 měsíců a ještě nemáme ani 7 kg. Odhaduju tak 6,7kg a když malého někdo vidí, tak jenom říka: ten má ale hubené ručičky... No a co mám dělat, mám do něho lít mlílko nasilu, když víc nechce. Zatím jenom kojíme, ale říkam si, že přeci kdyby měl hlad, tak bude řvát, ne? On je spokojenej, tak to neřeším.
jnak @hanulik27 my naočkovali Prevenar, Rotaxi a Hexa.
22. srp 2011 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa a jak to snasel malej po ockovani TBC prej je nekdy problem s jizvickou??
22. srp 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadudova Tak nevím jestli nějakej koupit nebo ne, jestli to má nějaký efekt...
22. srp 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Zkoušela jsem ten calgel, ale přišlo mi , že to nemá žádný účinek. musí se vmasírovat do dásniček, a on mi to spíš jedl, nebo všechno vyplival. Známá mi doporučila Nurofen baby, tak mu občas dám na spinkání, když má zvýšenou teplotu.Jinak žádné triky jak na zoubky nemám
22. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa No prave, je to celkem dobry a on to proste rychle "sni". Obsahuje sice trochu lidokainu, ale jen nepatrne...asi jsem zas vyhodila stovku do haj...e:slight_smile:
22. srp 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik27 My jsme teda za Rotaviry platili 3000, a z toho nám ještě 500 uhradila pojiš´tovna.
22. srp 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka0108 To neni až tak málo! Hlavně, že je spokojenej! :wink:
@hanulik27 Očkování TBC snášel líp než hexa, žádná teplota, má akorát červenej flíček v místě vpichu (zatím)
22. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85Jdou ti ty fotky?
@jankadudova To je teda všežravec :grinning:
22. srp 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa šli by, kdybych věděla do jaké složky je přítel uložil, tak je tam dám až večer.Taky vaše mimča tak špatně snášejí takový vedra? Mně teda od včerejška pláče neustále, a o spaní přes den ani nemluvím, jen po půl hodinách, a pak je nevrlej, protože se nevyspal. Opravdu jsem někdy zralá na Bohnice :slight_smile:
22. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že nejsem jediná,které synáček piští jako siréna a pak ho z toho bolí pěkně v krčku a pokašlává. A v noci mám to samé s tím otáčením na bříško a následným pláčem,jen co ho otočím zpět,tak na novo,znovu otáčka vlevo a hup a je na břiše a zase řev.....taky už dlouho v noci nespíme a nestačím si odpočinout s těma mýma zádama! :unamused:
Můj malý taky nesnáší vedro,hodně se potí a tady v Řecku jsou vedra kor velká.
22. srp 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdyKdyby tak člověk věděl, co prcka zrovna trápí, bohužel my nejspíš pláče jen tak, asi z nudy :slight_smile: . U žádné činnosti nevydrží déle jak 3 minuty, a pak zase něco jiného, ale co mám v bytě 2+1 vymýšlet za aktivity? Umí nám dát opravdu zabrat, a to jsou tak malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda jak to tak čtu, tak je hodně velkých mimin - my máme teď 8,9kg a 72cm:slight_smile: když jsme šli v 5-ti měsících k dr. s nemocí, tak se tak na mě podívala a říkala - ale já u vás nemám napsanou v kartě 6-ti měsíční prohlídku - no a já že nám je teprve 5 a ona řekla, že si myslela že tak 9:slight_smile: a zuby nám teda zatím nerostou.... tak uvidíme časem. Na vedro jsme dneska docela vyzráli - já jsem přes Jiříka hodila mokrou plínu (jinak je tu jen v pemprsce) - no a on na mě nejdřív vykulil oči, ale pak si s ní začal hrát a vypadal docela spokojeně:slight_smile:
22. srp 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy POpisujes presne meho synka. Noci se ted nejak dost zhorsily. Nevim co jsou zuby, co horko...ruzne se pretaci a pak se tim budio a zacne rvat...dnes v noci jsem uz byla chvilku zrala na prasky:slight_smile: nastesti me manzel umi zastoupit a ja si trochu odpocinu, ale mrnata teda umi "zatopit", jen co je pravda :grinning:
22. srp 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes jsme byly v poradně a máme 7300kg a 69 cm. My začínáme cíleně lozit,A je to srandovní jak na havákovi péruje :grinning: . Dostali jsme druhé kolečko očkování a je z něho nějaký nevrlý :frowning2: . Jak vám snáší to horko? My nemůžem spát.Dnes spal tak 1,5 hodiny.
22. srp 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Už tám konečně fotečky malýho :slight_smile:
22. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky musím nějakou dat. Až zjistí jak se to dělá :sunglasses:
22. srp 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jste dneska spinkali? Já samotná měla problém v tom vedru usnout. bydlíme totiž v přízemí v paneláku.Jinak malej kupodivu spal celkem dobře, usnul asi v půl osmé, pak vstávání ve 2 na mlíčko, a k neuvěření spal do 7.Ćekám dneska zase den plný pláče, počasí opravdu děs :frowning2:
23. srp 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už se několik dní snažíme dávat pod sebe nožičky - a dneska se začínáme i posunovat:slight_smile: je to taková sranda - a pokaždé, když se mu povede kousek se poposunout, tak se na mě podívá - pochválím ho - a on se začne strašně řechtat:slight_smile:

Jinak my spali úplně v pohodě - Jiřík spal nahatý:slight_smile: a my tu ani zas tak velké vedro nemáme - jsme v přízemí - tak nás kryjí horní patra, pod námi není sklep - tak nás nic neizoluje od studené země - a hlavně bydlíme cca 2km od labe - a je tu prostě docela v pohodě:slight_smile:
23. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jsme se budil snad co hodinu a furt na mlíčko. Divým se že neblinkal jak to má ve zvyku.
Jinak měl po očkování teplotku :frowning2: a asi ho boleli nožičky :frowning2:. Co bylo dnes v noci to jsem nezažila.
23. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Už se moc těším, až se malej taky začne snažit pořádně se plazit, teď spíš hází rukama, nohama kolem sebe, a pak je z toho akorát naštvaný, ale musí nato přijít na sám :wink: :wink: . A už jste zvládli to otáčení z bříška na záda? Nám sem do bytu do 1 hodiny praží sluníčko, pak už je tu teda stín, ale i tak, ten panelák se vyhřeje razdva.
23. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Asi se mu to všechno spojilo dohromady, očkování, ještě ty vedra k tomu, malý prckové jsou hodně citlivý na změny tlaku, a v takovém horku je tlak opravdu špatný, i my dospělý to snášíme špatně.Snad to dneska bude lepší.
23. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni85 z bříška na záda se točíme občas - někdy mi řve na bříšku, že mu to otočení ještě nejde a někdy se zase otočí zpět sám. To sluníčko je takhle blbý - to my máme okno do obýváku kryté balkónem nad námi, tak to docela jde. Jinak jednu dobu jsem bydlela v paneláku v 7. patře těsně pod střechou - a to teda bylo něco.... to byla výheň:(
23. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr tak to je malej Jiřík šikovnej, že mu to takhle krásně jde :slight_smile: .Občas slýchávám názory, že baculatější děti jsou líné a všechno jim trvá déle, ale přijde mi to spíš naopak.
23. srp 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je spíš o dítěti jak je šikovné. Lukyn byl hodně líný a to nebil tlustý :slight_smile: a vše to dohnal. Nám tu svítí hlavně dopoledne a pak se to otočí na druhou stranu baráku.
Včera se Lukyn konečně koupal. Máme nový bazén a byl v něm jen 2x. Peťa se jen díval a neměl na nic náladu. Snad dnes :wink: .
Kolikrát za den dáváte příkrm.Já jen jednou a asi mu to nestačí. Asi přejde na 2x za den.
23. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek