• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Tak maminky co čekáte miminka leden,únor 2010 honem sem už jsem koukala že je nás na koníku spousta:slight_smile:asi zapracoval ten máj ,lásky čas a jsou z toho pidi miminka u nás v bříškách:slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , blahopřeji :wink: My máme vykouknout na svět v Lednu :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to já tobě taky my podle ms okolo 2.února:slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já byla na IVF 11.5 mi zavedli 2 mimi a krev HCG 889,1. Na UZ jdeme 11.6. tak snad to bude v pohodě a můžu se k vám přidat. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ili držím palečky,a určo bude vše v pohodě.to pak budeš rodit taky v únoru:slight_smile:

našla jsem dobrou stránku s výbavičkou pro miminka a je celkem levná tak se můžete juknout:slight_smile:
je seice ještě brzy na nakupování ale rozhlížet se můžem:slight_smile:
http://www.kojenecke-obleceni.eu/
28. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ili a dokonce budeme mít asi i tejný TP panč u mě k oplodnění asi také došlo kolem 12.5. nebo tak nějak:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my to stihly koncem Dubna :grinning:

Ili tak držím palečky :wink:

Lulunka už to máš potvrzené od dr?
28. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemám miší jdu tam zítra tak doufám že bude vše ok ale když vidím tu druho // jak sílí tak věřím že to bude ok..jako těhotná jsem určitě,ms nikde,prasa nalitá,neutálý hla,závratě,a // na testu jak vymalovaný,jen se bojím aby to bylo v děloze a né nikde mimo ale moc doufám že to tam je!!!:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky bojím na Uz, aby bylo vše v pořádku. HCG mám dost velké, tak snad to dopadne v poho.
28. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ti věřím ili já se taky bojím ale už zítra nebo dnes se to dozvím:slight_smile:hrozně se těším..ale věřím že to bude v pořádku:slight_smile:
musíme být optimisté!!
Ili to je tovje první miminko?nebo první dvě?:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vám držím palečky :wink:
28. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dceru 16 let. To Ti ale jen řeknou výsledek z krve, ne? UZ ještě vidět nepůjde jestli jsi otěhotněla před 16 dny, to jde voidět za měsíc. Krev mám za sebou, ale to není ještě vyhráno, důležitý UZ. Jsem po IVF, takže opravdu není ještě co slavit. Pak napiš jaks dopadla a kolik jsi měla v krvi HCG. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno dr mi řekl že dnes už to vidět bude.prej aspoň změny v děloze.numusí být vidět miminko atačí když bude vidět to že je v děloze:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no u mě je jasné, že tam něco je, viděla jsem to při zavádění, jakási bublinka, takže jsem ho viděla první den oplození :grinning: . Tak držím pěstičky a dej vědět.
teď se bojím aby ta bublinka nebyla prázná.
28. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ili musíme být plný optimismu,nemyslet na komplikace!!Máma šťastná,táta šťastnej tak dítě bude taky šťastný:slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , tak u mě bylo už ve 4 tt vidět na utz, že je zaděláno na těhu :wink:
28. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicko, při klasickém otěhotnění ano, ale při oplodnění umělém tam je vidět váček s fazolkou, ale srdíčko jde poznat až ten 4 týden. však ty taky 4 týden, tak to je v poho. Já jdu taky na srdíčko přesně za měsíc, tak snad tam bude tlouc.
28. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla srdíčko včera :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak pan doktor na utz ještě nic neviděl,říkal že je brzy a tak nám vzal krev na hCG a výsledky budou v pondělí,pevně věřím že bude vše ok:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj hoky,tak jak jste se na dnešek vyspinkali??dnes nám krásně svítí sluníčko a já mám na testíků testovací čárku silnější než kontrolní a kupodivu je mi dnes i dobře,tak plánuji úklid:slight_smile:
29. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme tady jani:slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, no konečně jsem vás našla :grinning:
29. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem ráda:slight_smile:teď už si můžem psát tady.a janinko sílí ti testíky??máš je den odedne silnější??jako třeba já jo a je to dost vidět a dokonce teď 17D po oplodnění už mám testovací silnější než kontrolní:slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už netestuju :slight_smile: , já už to nechávám na přírodě. prostě těhotná jsem a kde to se uvidí :slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulunka: teď jsem koukala do tvýho albíčka na tabulku Hcg a hned jsem klidná :slight_smile: , jsem 18.DPO a se svými 498 jednotkami se tak krááááásně vejdu ne? :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsem na to koukala tabulku jsem našla a udělala kůli tobě aby ses uklidnila:slight_smile:hcg máš naprosto v normě někomu holt roste pomalej to se nedá nic dělat!!ale bude to dobrý uvidíš..moc držím palečky:slight_smile:já ani nevím kolik hcg mám:frowning2: jen vím že stoupá ale i to je hlavní:slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naopak ještě máš i vysoké hcg panč průměr je okolo tečh 200něco..takže klídek a užívej víkend i když poněkud zamračený a děštiví ale déšt je přece štěstí..:slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo já se toho pondělka nedočkám jsem fakt zvědavá kolki bude hcg já bych včera jak mi brali krev měla být 16DPO já fakt vůbec nevím pouze typuji,panč vím že 13.5. jsem měla vajíčko akorát na ovulac tak typuji že se to kolem toho dne povedlo já teda testovala dost brzy panč čárka byla skoro neviditelná ..ale roste..já mámnervíky z toho že fakt vůbec nevím kdy se to povedlo ale hlavní asi je že se to povedlo:slight_smile:bude to dobrý příští měsíc už budem koukat jak nám vyrostla bříška,musíme být veselý,kůli těm dětičkám:slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, počkej za 14 dní se tomuhle budem smát, jak jsme byly vyjukaný :slight_smile: a úplně zbytečně. :wink: DOUFÁM!!
29. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to víš že jo přeci jen je to moje první těhu jsem vyjukaná naprosto ze všeho a teď má manža i sexuální půst,chudák.mno jo já se prostě bojím...
29. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dala jsem si další metřík :grinning: :grinning: :grinning: furt jen hledám metříky,věci pro miminkoi,a testuju:slight_smile:to mě baví jak už mám tu druhou silnější:slight_smile: a leze hned na povrch:slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek