• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahoj lulu, no já mám spíš opačnej problém, já to mám nějaké rychlejší v posledních dnech :grinning: Ale dr. ti na to napíše čípky, ty prý pomáhají :wink:
6. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se při pročítání vaší včerejší diskuse poznávala.
Dneska v noci jsem nemohla spát, bolelo mne břicho - prsa jak když utne nic, takže jsem spřádala černé scénáře a bylo mi do breku.
Zjistila jsem, že to tak má hodně z nás, tak jsem trochu klidnější.
Jen jsem asi na zabití. Asi fakt nevím, co chci.
Čekala jsem na obr radosta aeuforii, až zjistím, že jsem těhotná a namísto toho mám depky a strach. :unamused:
Nemůžu se přinutit k pozitivnímu myšlení.
Ke gyndrovi ještě objednaná nejsem, protože jsem se nemohla dovolat a v pátek jsem zjistila, že se přestěhoval a změnil telefon - už před dvěma měsíci...
Zítra budu 6+0. :wink:
6. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Elví tak z toho si nic nedělej normální stav:grinning:
Jinak já jsem taky vždy říkala jak budu štastná a ted místo toho furt jen myslím na to coby kdyby ale už jsem se trošku uklidnila,bolesti břicha mě znepokojujou ale to bude nejspíš z toho že wc teď moc nenavštěvuji:-/ jinak to už bude miminko pěkně vidět až tam půjdeš:slight_smile:
a z toho že tě něco přestane bolet se raduj panč pak to totiž začne bolet a ještě víc než předtím.vím co říkám:slight_smile:
Taky jsem svou první nebolest prsou obrečela se strachem že přijde ms a teď mě bolí tak že když jdu ze chdů tak bych se zbláznila:slight_smile:
6. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu - já jsem tak ráda, že v tom nejsem sama - myslím nejen v tom, ale i v tom. :grinning:
Připadám si jak poděs.
Doufám, že mne gyndra příští týden už vezme, jinak to hrozí rozvodem. :grinning:
Jsem pořád nervozní, ani nevím z čeho.
Tak se opatruj. :wink:
6. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj elviro, tak takhle se cítím taky, přesně jak píšeš. Taky jsem čekala, že z toho budu v euforii a neskutečně šťastná, ale zatím mám jen depku, která se střídá s menší depkou. Do toho jsem už doma na neschopence, takže jediné o čem dokážu přemýšlet je tohle. A návštěva doktora se u mě rovná skoro infarktu, no prostě kalamita :sunglasses:
Tak nevěš hlavu, určitě to bude v pořádku a dočkáš se mimíska. A když ti bude ouvej, tak přijď poklábosit sem :wink:
6. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jsme všechny na stejné lodi se stejnýma pocitama takže to se =zdravá miminka:slight_smile: je to klasika že se bojíme,já si říkala jak budu sťastná a prd jen se bojím a bude to pořád něco..těhotenstvím to začíná a o miminka se budem bát furt,dokud neumřem protože jsou to děti,jen už teď víme co je to mateřská láska a starost..musíme si to užívat a né z toho jančit,uteče to jako voda a jestliže tu 8 z 10holek napíše že je bolí břicho tak je to normální a jestliže že tu 6z 8 napíše že je prs chvíli bolí a pak ne =normální takže klídeček:slight_smile:asi pojedem s manžou k jeho babičce už má zralý jahody a já na ně mám takovou chuť že dělám jak zmámená ale manžovi se nece:frowning2:
6. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
elvira, hold člověk pořád čeká, nejdřív na dvě čárky, pak na bublinku, pak na srdíčko, pak na všechny ty testy.... Člověk si ale nesmí připouštět, že něco bude špatně. K tomu doktorovi by jsi ale měla co nejdříve, aby bylo jasné, že je mimčo tam kde má být :wink:

lulunka, já tedy problém nemám, ale jím hodně mléčných výrobků a zeleniny a ovoce...
6. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám teď úplně šílený jídelníček... Samotřejmě ovoce, zeleninu a mléčné výrobky jím každý den v práci, ale o víkendu to hřeším a jím teda pěkně nezdravě... Dnes jsme byli s MM na topince s masovou směsí :sweat_smile: snažím se jíst co nejzdravěji, ale to mimčo mě zlobí a chce pořád něco nezdravého...
6. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však já jím hodně ovoze móc zeleniny,mléčný výrobky a tak ale na wc nejdu,řeknu tomu dr aby mi na to něco dal..
JInak aji z toho si nic nedělej já taky mám chuť na to a pak na toa taky si říkám smažák bych neměla je to smažený ale když na to mám chut tak co stím mám dělat navíc dnes nejni zdravá ani ta zelenina pokud nejni ze zahrádky,člověk si řekne koupím si ovoce a zeleninu ale že by koupil obrovský červený jahody v půlce dubna to je nějaká blbost takže ta zelenina a ovoce je taky pěkně prolezlá samou chemií a tak je to se vší,dnes je snad chemickej i rohlík..
JInak já jsem dneska nějaká podrážděná,už vím co jsou to výkyvy nálad,támhle mě píchá pak támhle,pak mám hlad tak se najím ale jeden rohlík mi nestačí sním tři a za hodinu mám hlad znova nejhorší je že třeba já uvařím ale večer už mám zas chuť na něco jíného,teda to je stav mě to zničí,ale na toho drobka se ták těším,ale teda má to5mm a pěkně si to poroučí:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, tak na to mám stejnej názor, má 5mm a dělá to se mnou psí kusy... Ale taky už se na něj těším :grinning:
7. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlky, hlásím se do skupinky:slight_smile: jsem po snídani a snědla bych asi i budoucí babičku....:slight_smile: mám taky klasické projevy jako bolavá prsa, u ted jsem na velikosti D, skoro se bojím toho, kam až se můžu s velikostí dostat :confused:
7. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, přeji krásné ráno :slight_smile: , o těch žravých chvilkách mi ani nemluvte, sežrala bych všechno!!! :slight_smile: A jako ty Aji, hlavně to nezdravé, ale to je normoš. Miminka hlavně potřebují klidné maminy, tak se tím přece nebudem stresovat, že baštíme jak o závod a ještě nezdravě :grinning: . Užijte pěknou neděli :slight_smile: .
7. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, tak zkus přidat pohyb, třeba hodinovou procházku rychlou chůzi, to by mělo střevům pomoct, aby začali pořádně pracovat....

aja, jen si dej, na topince není nic špatného :sunglasses:
7. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám problémy se zcpou od té doby co jsem začla se stimulací. Dostala jsem od doktorky po OPU prášek Magnosolv dpo vody rozpustný a mám si koupit glic. čípky. ten prášee nezabírá a čípky beru každý den, jak nevemu, tak nejdu. jenomže je beru skoro měsíc v kuse a už mi nezabírají. Včera a dnes hrůza a jde mi už i krev, mám totiž hemeroidy. Musím se jí ve čtvrtek zeptat jestli je něco silnějšího, nebo zdechnu. V noci zas křeče v bachoru, jsem furt byla vzhůru.... Ze zubů mi jde taky krev a mám ďasno spuchlé a jak jím teplé, tak bolest. jak nejsou mencky, tak se asi krev tlačí odkukoliv :grinning:
Blondym¨nko, já mám pohybu ažaž a nic. Lítám 5x denně k sousedovi(se o něj starám) po obchodech, dnes na baráku u našich a nic. Nebýt těch čípků, tak bych dávno pošla s ucpanýma střevama.
Jinak jím taky hodně nezdravě. ze začátku jedla jen zdravě, mléčné jogurty, sračky....Už to nemůžu ani vidět, dnes jsem vyhazovala z ledničky zbytek asi 6 jogurtů po záruce, nebo už je nemusím. Jím na co mám chuť. Dnes řízky, bram. salátek, u telky brambůrky. Prostě moje oblíbené věci. Brambůrky jím už několik let každý den večer u telky balík a sýrové tyčinky. Nějaký čas po oplodnění jsem to vše vynechala jedla zdravě ažaž a žádná změna, jen neodolatelná chuť, tak nač si to odpírat, že? :grinning:
7. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, tak při takovéto stravě se ani nediv :grinning:
Ale vážně, u tebe je to spíš problém z těch hormonů ze stimulace ne?

Jo a jestli můžu ještě něco poradit, zkuste fíky (nejlépe čerstvé ale poslouží i sušené), ale chce to větší množství, jeden fíček nestačí a půjdete jedna dvě :sweat_smile:
7. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už mi radila mamča, snědla jsem celé balení skoro i stou špejlí co je u toho a nic, mě už nepomůže asi nic, ať jím zdravě, nebo ne, snad to nebude trvat do porodu :grinning: . Jěště mi holky na diskuzi poradily lněné semínko a nějaká prášek sladký do vody, tak zítra to koupím a čípky další, jelikož 3 balení je včudu. Pak dám vědět co pomohlo.
7. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsem včera měla jahodový koktejl mléčný, nato třešně, meloun a flašku okurek, ani jsem se nezblula z toho. :grinning:
7. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, hm, tak to už tedy fakt nevím :grinning: . Tak se poraď s doktorem, třeby by jsi nšjaké přírodní projímadlo mohla. I když je otázka, zda to u tebe zabere :grinning: .
7. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, já jsem měla a mám Lactulosu, je to z lékárny takový sladký pití, dvě tři lžice denně a je to venku :grinning: , taky s tím mám problémy a napsal mi to doktor. Je to ověřený :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,ja vim,ze ti to nepomuze,ale ja pri 1.ivf mela to same.A TO JSEM ZVYKLA,ZE CHODIM RANO TREBY 3KRAT.Delal.mi to Fostimon,ale ja mela u neho vice problemu.Zvracela jsem a byla jsem celkove neprijemna.
Ted co jsem mela jine injekce,mam opacny problem.Chodim na zachod casto,nebylo mi vubec zle a hlavne se neprejidam.nemam vubec hlad a chute akorat na jahudky s mlekem a zmrzlinu.Nic jineho nepotrebuji.Musim se do jidla nutit.
No a ty vis,ze mam po Merionalu i lepsi vysledky.Dneska jdu na ET,ktery jsem minule nemela.
8. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda kočky,včera jsem vás zanedbala měli jsme celkem napraný den,ráno v devět jsme vstali,chvilku jsem byla u našich pak jsem šla udělat oběd,najedli jsme se a jeli jsme se podívat na pouť po pouti jsme jeli k manžovo mamině tak jsme ugrilovali maso a domů jsme to vzali přež manžovu babičku tam jsem snědla misku jahod ze zahrádky a domu jsme se vrátili v devět večír zbytý jak špalci:slight_smile:ale bylo dobře..
akorát po ránu už mi teď začíná být nějak ouvej,kort jak mám práznej žaludek.jinak na tu zácpu mi normálně pomáhá meloun,včera jsem ho zbodla celkem dost a byl výbornej a dnes jsem normál šla na wc takže moje rada vychlazenej meloun:slight_smile:
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, petkan na zítra Ti držím pěsti, ať je srdíčko, nebo 2!!!! pak dej vědět.
Lulu, však jsem vám včera psala co jsem snědla a nic, meloun taky, podívej . Dnes šla pro další čípky, dala 2 postupně a nešel ze mě ani jeden čípek, tak jsem se ještě naplnila čípkama :grinning: . Zapomněla jsem na ty názvy co radily holky vedle, tak jsem vzala zas jen čípky a piju magnosovt. Zítra dojdu pro ten zbytek, naházím to vše do sebe a není možná.... Čtvrtek se už blíží, tak jsem zvědavá jak dopadnu. U nás na diskuzi je už koczurka v porodnici, dnes v 5 ráno, tak čekáme jak dopadne, zatím žádné podrobnosti evíme. tak máme z Fakultky OL prví miminko na světě od nás co se tak dlouho snažíme a utekly jsme všechny z Ostravy. Začíná se nám tam dařit, hlavně nezakřiknout.
8. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky! :grinning: Tak jaká po víkendu? Doufám, že se držíte!
Ili5, díky moc, jsi hodná :slight_smile:, zítra jsme přesně 6+0, tak doufám, že to bude všechno jak má být. Ale bojím se moc, minule jsem v té čekárně dostala málem infarkt...Naštěstí se mnou jede přítel, tak snad mě podpoří. Uf.
8. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, tak držím palečky, aby bylo vše v pořádku :dizzy_face: . A neboj, všechno bude určitě v pořádku :wink:
8. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petulko držím palečky ať jsou miminka v pořádku..já se taky vždy bojím ale ono to bude všechno ok věřím tomu:slight_smile:
8. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, to už možná dostaneš průkazku těhu, jdeš do CAR, že? tak budeš mít idatum porodu, já budu mít stejný, jsme přesně v den oplodněny, tak jsem zvědavá na kdy nám to trefí.
8. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, vy jste zlatíčka, děkuju moc za podporu :slight_smile: Dám vám vědět jak jsem dopadla :slight_smile:
Ili5, do CAR nejedu, minule jsem už byla u svého dr.ve fakultce, tak jdu zase tam. Ale na průkazku je ještě asi brzo, myslela jsem, že ji dávají až pozdějc... Snad to bude ok.
Taky máte tak brutální hlad? Já bych snědla i kočku co mám doma. Doteď mi to ani nepřišlo, ale začalo to včera. Na oběd jsem si dala svíčkovou s pětima a jen jsem to dojedla, tak mě přepadla chuť na vepřo knedlo zelo, co si dával ten můj. No ale bylo mi to blbý si objednat ještě jeden oběd :grinning: Teď se tady kroutím hlady, a to jsem zrovna spráskala jogurt. A taky mám hroznou chuť na domácí sekanou, musím upéct, radši dvě :grinning: :grinning: :grinning: a okurku k tomu...
8. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, petkan, taky vám moc přeji ať dobře pochodíte a nebojte, všechno bude ok :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky moc :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti tak ten ukrutný hlad mám taky!!!a taky něco sním a hned bych spleskala něco jiného,ale tomu pocitu dneska nejak odzvonilo už od rána je mi zle,tak jsem spleskla rohlík se sýrem a myslela jsem že to bude lepší mám furt šílenej hlad ale ať se podívám na cokoliv okamžitě se mi obrací žaludek asi už přicházím na to co jsou to těhu nevolnosti..ale je to teda fakt bléé,teď jsem chtěla jít ven a ve dveřích jsem se otočila panč mi žaludek nějak začal vylejzat nahoru,tak jsem to mezi dvěřma s pocitem že bych mohla vrhnout na ulici před lidma radši otočila.ale mám šílenej hlad..snědla jsem další rohlík a lezl do mě teda neuvěřitelně pomalým způsobem,doufám že to je jen dnes a zítra se zas vrátí moje chuť k jídlu,protože tu jsem měla fakt velkou furt jsem všechno plácala a teď se mi obracel žaludek i když jsem četla že máš chuť na sekanou a okurku..teda to je stav..mám pocit že jestli se každou chvilku nepozvracím přežiju už všechno,ten žaludek mám jak na vodě..
Jinak neboj se všechno bude dobrý a kort jak máš takle chuť k jídlu to se miminku a nebo miminkům daří dobře,nebuj :wink:
8. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek