• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj holky byla jsem nemocná tak jsem ležela. Sice ješte furt nejsem ok ale už je to lepší. Já dnes byla poprvý na ontrole v porodnici a bylo to ok. Mám CS 2 :grinning:
Mes-na tohle fakt nic nejde napsat. Ale uvidíš, dr radši vždycky říkaj tu horší variantu tak třeba to bude ok. Koukala jsem na fotečky a není to moc vidět. A je NÁDHERNEJ! :slight_smile: je to fakt moc pěkný mimčo :wink:
Radis-no šup šup :slight_smile: už máš bejt v porodce :slight_smile: jinak čekám stále na telefonu na tvý sms že se něco děje tak když tak piš ať to sem rovnou můžu dát :grinning:
4. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda radi to už si užíváš dlouho a nic..,ale pěkně se chystáš a děloha trénuje, to pak půjde jedna báseň, já ani ťuk, vůbec nevím , co jsou to poslíčci...e snad nedočkám..
mes maličký je fakt nádherný a jak barbie píše není to moc vidět, myslím si, že to doktorka trošku předramatizovala a taky jsem po tom trošku pátrala a na stránkách klinik plastiky jsou daleko horší obrázky a laserem krásně spravené, myslím si a věřím, že to bude dobré, je to miláček nádherný, blonďatý a dobře děláš, že jsi v klidu, to je teď hlavní a mlíško s protilátkama a pohoda a úsměv, aby byl i maličký v pohodě....
seb týýý jo to je trošku nezodpovědné ne? měli by tě hlídat víc, to jsou poměry, to hlava někdy nebere...
barbie a co je? chřipajzna??? to je otrava co? tak snad se z toho brzo dostaneš...já mám CS3 a říkala, že se nic nechystá, tak nevím ,ale vidím, že je fakt klid...
4. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - pokud ještě nebudeš rodit a budeš mít chvilku, mohla bys hodit odkaz na nějakou tu kliniku? Já jsem asi netový antitalent, nemůžu nic najít... :confounded: Děkujuu :sweat_smile:
4. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : podivej Ondrášek je ještě malučký a když jsem se dívala na fotečky po porodu a ted co si posilala, tak mi to vazne pripadne nejake, ze to leze pryc. Zkus se na nejake te klinice zeptat, uvidis. Synovec mel tu skvrnu prec celou leovu pulku a do roka mu to zmizelo a to ma ted 10 let. Nema po tom ani pamatky.

seb : to bych ji teda neco rekla. TO je fakt nezodpovedne, kor kdyz mas curkovku.

JInak is predstavte ze mi sebrali pridavky na anicku, takze 500 v prdeli doslova. Pro nas kazda koruna dobra a vcera mi dosel dopis, ze od 1.1. ji nenazelzi pridavky. Pekny bordel.

JInak su fakt zvedava, co mi teda reknou zitra v porodnici, jeslti do pondeli budee cekat, nebo si me tam nechaji a vecer vyvolaji. Netusim, pak napisu. Ted jdu s malou do mesta na postu musim odeslat tem mym zenskym registracni balicky, aby zacaly vydelavat. Tak zatim pak se tu zjevim.
4. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mes : jeste jedna veta utechy, je to jen detska dr. ne odbornik
4. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
radas.. on to má každou chvilu jinak barevné.. ted je to třeba hodně rudé... :pensive:
4. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes:nádherné fotečky, já se tak těším na toho našeho.
4. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéje radisko co tu ještě "strašíš" maž už do té porodnice :wink:
4. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mes to všechno mě moc mrzí,na to snad nejde ani nic říct..
Jinak malej je ale koťátko krásný!!
4. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis to si děláš pr.. s těma přídavkama!!!A jakej ti k tomu jako dali důvod??Proč ti jako jen tak seberou 500 na to nemaj nárok! To bych letěla okamžitě na socku! Ne tohle je fakt stát že bych z toho zvracela!Oni stáhnou mateřskou a teď ještě budpu jako sbírat trapný 500 přídavek??!!!
Já jsem holky celkem v háji taky vypadá to že manžel příjde o práci a to fakt nevím co budeme dělat :cry: jsem z toho celkem rozhozená a má ty nejhorší představy :frowning2: místo abych se připravovala na porod a byla v klidu tak takovýhle stresy a šoky!
4. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to je mazec s těma prachama...bordel bordelovatý...asi neumíme křičet, jako někteří.... mes zkusím to znovu nají t a dám ti vědět...
4. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu : sak zitra uvidime jeslti mi to vecer vyvolaji nebo jak dlouho budu jeste cekat

barb: duvod napslali ze je zmena zakona a to je vsecko sem se tam dneska snazila volat, nikdo to nebral. Tchan se tak rozhavil, ze tam zitra vlitne, protoze ho to taky vytocilo a to fakt dost.a me taky. fakt tento stat to jsou nahore samy hajzlove oc berou 160 000 mesicne a ted me rozesmalo ze si asi treba zdani ty nahrady, do prdele jake nahrady za co k.... ja su zteho fakt dozrana jak svina.

barb: napis mi email, neco ti poslu, sice to asi trva 4 mesice ale pak to stoji za to.
4. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi takže pořád nic? a jedeš zítra s taškou? mě to stejné čeká v pondělí..pokud si teda nedá říct...
jsem zvědavá jestli něco vyřešíte na té sociálce, je to děs, hlavně, že pak neberou telefony...
4. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : jo jedu aj s taskou, tak bude me tam uz nechaji apres vikend vyvolaji - nelepsi by to bylo zitra. nebo me nechaji do pondeli, tezko rict, dr. co tam mely byt jsou obe na dovolene, a je tam jakasi na zaskok, tak su zvedava co mi rekne. Panejo ja uz bych to chtela mit za sebou. uz me to cekani fakt nebavi, a tebe asi taky ne. no kdyz barb. napise mame na sebe cislo, tak budete mit zhave novinky, kdyby me tam nechali.
4. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak uz jedu tak mi drzte pesti
5. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držíme pěsti, ať to udělají hnedle a ať je to bezbolestná rychlovka...a čekáme co barbie písne....
5. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radis..držím všechny 4 palce ať to jde co nejrychlej :wink:
5. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: držím taky palečky, a neboj druhý porod, to půjde určitě jak po másle ;)
5. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie ještě nepsala???? jsem jako kšaandy
5. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,
tak co radiska, nevíte někdo? lulu, zdravím tě, jak malý, je hodný? Můj Patyno elkem jj, v noci se budí 2x za noc.
Ostatní, jak se vede? :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pustili jí zpátky. Prej podkud do příštího po nic tak nástup :confounded: napíše vám určo sama protože mi psala kolem 2 že jede domu
5. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasala přesně-Tak jedu dom v po na kontrolu a když nic tak kontrola po 2 dnech.Su nastvana pak pisnu na kona Radis :wink:
5. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili co ty fotky Patrika???Nechceš mi je poslat na mail já je když tak zmenším???Abys je sem mohla dát.Jsme zvědavé tetky :grinning:
5. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo tak oni ji poslali domů???? to já myslela, že je to jasná věc....to třeba budeme vyvolané obě v pondělíííí
sem fakt myslela, že je to jasnačka, ale pořád se neozvala, tak se třeba po cestě znovu vraceli...třeba jí rupla voda...no ona se ozve...jsem celý den jak kšandy a ono nic...
5. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak jak uz vite od barb: jsem zase zpatky doma, dr. me vysetrila, rekla ze je tam jeste hrdlo, pak sme byli na ktg - mala sebou sila, sestra ze to mate do terminu zive dite, tak ji rikam ze sem po terminu, tka se zacala smat a rika,ze jsem ji nejak povedoma, ze jeslti jsem u nich nelezela, rikam jo to jsem ja co porodila na operacnim sale normalne, tak se zacala smat ze tam na me jeste nezapomeli :grinning: :grinning: :grinning: pak jsme sli na utz, dr. neprijemna jak prase, sem se ji ptala, kolik mala asi vazi a o ona, ze mi to muze byt jedno, ze uz stejne budu za chvilu rodit - no slyseli ste to nekdy? me malem kleplo. tak hlavicku uz ma 10 cm, coz je akorat na porod. pak mi dalsi dr. rekla, ze pokud do pondeli nic, tak rano na ko. a pak budu chodit po dvou dnech na ko. ale ona tam v pondeli nebude bude tam neproslula dr. henclova ze ktere su podelana aj ja, i kdyz je fakt profik, tak si myslim ze uz tam zustanu. prootoze to bude 6 dni co prenasim. tak asi tak no. muj je ted na fotbale, tak su s mlaou doma.

rudo : a tobe to budou v pondeli vyvolavat?
5. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi no to je ěc, takže sama nebo s Henčlovou,??? třeba se umoudří a půjde to samo, máme ještě víkend ne? :wink: no jámám jít doporodky na kontrolu, co se bude dít nevím, nemám nic slíbeného, o vyvolání nebyla řeč, jen , že pokud do pondělí neporodím, mám přijít na kontrolu, pak se chodí po dvou dnech,ale dle scénáře sousedky co to měla stejně,jen týden předemnou si ji tam v neděli nechali a v pondělí dali vyvolávačku a rodili, taky měla druhý termín později,ale odhad váhy 4 kila a já tuším, že můj malý-velký je na tom stejně, tak si jen prostě sama myslím, že si mě tam nechají,ale uvidím...bojím se všeho jako čert kříže,ale už to chci mít za sebou....a být doma i s Rudlou...tak třeba budeme rodit spolu...
5. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : asi jo nejvic me stve jako ze nevim na cem, jsme , vysetrovaly me 4 dr. a kazda mi rekla neco jineho tak si pak vyber ze
6. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi a čekáme a čekáme...teď jsem přišl od sousedky, včera přijeli z porodky,maličký je nááádhernýýýý., chci takyyyy
6. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojh, tak vy dvě královny jste pořád vdelku a napínáte nás jak kšandy, co? Takže příští týden určo to bude!!§
Barbi, zítra řeknu Niki jí to vysdvětlila švagrová jak se to zmenšuje, jak jí to neppůjde, tak bych tě poprosila, bych ti je poslala, malý za chvíli půjde do školy a fatky v albíčku nemáme, ostuda!!§ :grinning:
Jinak dnes ráno furt řval, odpoledne šel ven s Niki, tak teď je hodný, hlavně v noci aby spal, přes den se to dá, noc by byla děsná. Dnes se vzbudil v 4 30 a nespal do 6 30, vyspaný, se španoval, fňukal, bolesti břicha. Prdí jak starý chlap. :unamused:
6. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek