• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
illi teda není to vždy hodné spinkající miminečko...snad bude noc lepší, buď ráda, že prdí, jinak by bylo hůř, tak hodná sestřička dělá chůvu :slight_smile: a jak jinak zvládáš? a to se ke všemu zase staráš o souseda? nebo máš náhradu? jojo dáváme si s Radis na čas, teda ti naši miláčci...
6. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : mas tu rektalni rourku? nam to strasne pomohlo

rudo: ty jo ja doufam ze dnes pojedu od 4 hodin me poboliva bricho , ale to je z toho, ze jsem male rozdelala jogurt zustal tam kousiscek alobalu, jsem si toho nevsimla a dala do mirkovlnky, to blafklo az sem si cvrkla do gati a od te doby to tak nejak zacalo, ke vsemu jsem se tak lekla, ze jsem si zablokovala prave horni zebro, takze se nemuzu ani moc hybat, jdu ted s malou do sprchy, tak uvidim ejslti to povoli, jestlei ne tak bych rada jela
6. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to mě chybí už jen se leknout a cvrknout si do gatí... :grinning: , tak snad to aspoň k něčemu bude :grinning:
teda moc ti to přeju, taky doufám, že se něco stane a pojedeme... jen se mi mallý valí v břiše, protože jsem se zase přejedla....
tak tfujtfujtfuj
6. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : no tak boleni prestalo, ale od 12 do jedne do rana stahy po 10 minutach a pak zase nic, takze rano je to jiste, co mi reknou su fakt zvedava.
7. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - pořád nakukuji a držím vám moc palečky, ať to zvládnete na jedničku s hvězdičkou!!!! A ať už máte tu drobotinu u sebe...

Malej dneska trhnul rekord - spal od 23:00 do 5:00 - prostě borec :grinning: Pak začne troubit jako sloník - nevím co to vydává za zvuky...musíme se tomu s manžou smát - když je pokakaný nebo hladový..tak prostě troubí... :grinning:
7. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ,
Radis, trubičky mám 2, on prdí sám a dost, ale břiško ho asi bolí, když řve někdy dost :unamused: .Dávám mu ty probiotické kapičky 5 kapek, je to o dost lepší. Hnisá mu oko, to mu hnisalo po porodu, jsem mu to vytírala kapkama očníma, pak mi sousedka napsala recept na antibiot. mast a se mu to zpravilo. No a zas od včera nanovo, jak jsem mu to přestala natírat. Asi zas venku průvan, tak mu to zas budu vtírat do očička.
Radis, co ty ještě nic opět?
7. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Radi ani ta mikrovlnka nezabrala...já byla teď skákat v autě v terénu a vyvenčit psa, brrr tu fouká ledový vítr...no a NIC, tak se asi rodit v termínunebude...
mes to je teda šikulka, aspň sis odpočinula
ili tak ono se to očko zase spraví...
7. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Ruda- dnes čekáme chlapečka :wink: tak šp šup :wink: skoč si koupit pití aloe vera lekni se :grinning: a ať to lítá.
Já mám holk tak strašně nateklý nožky :slight_smile: že nemám vůbec kotníky :unamused: a nemůžu skoro chodit ani ze schodů jak to bolí když se to ohybá. Už mě to fakt neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ili jo jasně když vám to nepůjde tak mi je pošli a já zmenším :slight_smile: chcem vidět Patrika dřív než půjde do školy :grinning:
Mes-lepší když troubí než aby vřískal :slight_smile: Holky chodíte s prckama na procházky když je takováhle zima???
Radisko-třeba to dneska dopadne a porod se ti rozjede sám.Přála bych ti to...
7. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo barbie, dnes čekáme chlapečka, jen jemu je to "šumák", lepší je Radiska 3.února čekáme.... :grinning: a u ní to vypadá na spadnutí už dlooouho.
7. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : njn kou by se do te zimy chtělo že?u nás krásně svítí sluníčko, ale fouká vítr, tak ani ven nemůžeme. Tak se vrhnu asi na poslední pořádný úklid.
7. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - já nikam nechodím...je tam zima, malej troubí a vrní,..a stejně celý den spinká, tak mu moc nechci ten jeho režim rozhazovat...ale už mi to začíná lézt na mozek - hrozně bych šla ven, ale bojím se abych mu neublížila..prý se může max do - 5 :wink:
7. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že přes okno je to hezké,ale děsná kosa, saama bych nešla ne tak s miminkem,ale už bude jaroooo :sunglasses:
já jsem otrávená, nic se mi nechce, jen peču buchtu
7. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - já ti teda nezávidím...fuuuujjjj...už jsem ten konec těhotenství nesnášela...teď mi to přijde neskutečné - jak jsem se nemohla hýbat a nic...teď je to taková pohoda lábus.. Já být tebou tak snad začnu vytírat podlahu - jen abych už porodila :grinning:
7. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a přesně tohle ti Mes závidím :grinning: že už se netaháš s pupkem a jsi ok :wink:
Mě už to totál zmáhá :unamused: a strašně mě štve jak mi všichni říkaj no jo no počkej jak bys ho ráda vrátila do břicha :confounded: Nikdy!!! :slight_smile: Když už ho budu mít pln zuby tak ho frknu k rodičům nebo tchýni a je klid :grinning: ale to panděro sundat nejde :slight_smile: a teď jak mám napuchlý ty nohy tak ani nejsem schopná se obout!Prostě se nevlezu do bot takže chodím v kroksech!což je ve sněhu skutečně ideální! :angry:
7. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie -máš naprostou pravdu a 100 % s tebou souhlasím - nikdy bych ho nevrátila do břicha - je to pohoda oproti tomu konci těhotenství... Byla jsem na tom tak jak ty a blééé, už bych to zpátky fakt nechtěla.. :wink:

Přidala jsem fotečky :wink: Strejda Roryho dneska fotil.. :grinning:
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/Mes#5435506020357641682
7. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mě furt vyskakuje tlak, snad neskončím v porodnici, kdyžtak bych napsala lucii , na kterou mám telefén z témátka únor a barbie by vám tady dala vědět
barbie: já mám zas furt nateklý prsty na rukou, nohou taky, ale ty ruce až bolí
barbie, už máte kočárek, my pořád ne, chceme ten x-lander 2010, ale nemají na prodejně barvu co chci :(
radisko: ty jsi chudák teda s tím leknutím, ty děláš vše proto, abys už porodila co? ;)
mes: koukej dát fotéčky mimíska do albíčka
illi: krásný fotéčky, patriček je krásnej a vypadá na toho pána , co se nad ním sklání :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - fotky mám na tom odkazu co jsem sem dávala...tady nechci fotky dávat...
Chudinko - taky už se ti to krátííííí....
Illi - Patriček je kočičáček viď...mazlítko tvoje..tý jova..vypadá o tolik menší než Ondrulka... mi přijde, že mám hrozně velký to dítě :grinning:
7. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb s těma rukama vím o čem mluvíš mám to od začátku!!těhu a nemůžu s nima nic dělat je to hrozný!!!Ted se mi k tomu přidaly ty nohy takže už jsem fakt v dezolátním stavu :unamused: a ke všemu začínám být pomalu ale jistě vyklepaná z porodu :cry: fakt už mě to vše se..A nevím teda jestli kdy půjdu do dalšího těhu :unamused: tohle je fakt síla a nedovwdu si představit mít doma malý mimčo nebo i třeba 3-4 dítě jak bych mu třeba namazala blbej rohlík s těma rukama??To si fakt nedovedu představit a ani nechci!
Kočár jsem objednala včera :grinning: X lander je moc pěknej.Mc se mi líbil akorát byl dražší tak jsme nakonec vzali ten tako jumper.
Mes-konečně někdo se stejnym názorem :grinning: malej je hezoun :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Ili už má Patrička v albíčku :slight_smile:) je moc hezounkej :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Ondrášek i Patriček jsou nááádherní klučíci ....tichá závist, že to máte za sebou,ale "užít" si to chci příjemněji než vy trpitelky...tak já jsem v absolutním klidu, co se fyzična týče, jen psychika je k.o., to čekání je děsnééééé jinak nic, bez bolestí, otoků...takže to těhu jde, až na nějaké potíže a na špatné začátky jsem fakt v pohodě, takže zatím druhé těhu nazavrhuju,ale ne hned a pak kdo ví...
takže holk to je mi moooc líto, ty otoky a potíže..tak snad to brzo a hlavně dobře skončíííí
7. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak jsem vygruntovala byt, ale porad se nic nedeje :grinning: zitra uvidime no, jak to dopadne, se mi nebude zase chtet vracet dom, doufam ze uz tam zustanu
7. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radi taky doufám, jak to máš daleko? já asi 25km......dnes fakt neusnu...dala jsem teplou vanu a nic...
7. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
děkuji za chvály. Mes, malinký? Včera zvážený a změřený ve 3 týdnech a má 4 330g, 55 cm. Mě se zase zdá moc velkej o proti jiným miminkám. Ale tys měla taky cvalíka, že? Kolik vážil při narození? My 4 050 g a 51 cm.
Radis, ruda Tě ještě přeběhne v porodu :grinning:
8. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
illi - tak to opravdu klamou ty fotky...Ondrášek měl 3,56 Kg při narození a 50 cm - a teď 10 dní od narození měl 3,57 (hodně mi zhubnul, po císaři jsem neměla mlíčko) a 53 cm...jsem zvědavá zítra na kontrole kolik bude vážit...
Patriček je na těch fotkách drobounek...je fakt podobný na toho pána co u něho sedí:slight_smile:)
8. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak už jsem konečně viděla fotky patrička i ondráška-buclínci. náš vojtík bude mít za dva dny 3 měsíce a už má 4260g-roste hezky.štvou mě ty mrazy-furt čumákovat doma je na houby.už bych vypadla ven.
radisko a rudo-tak šup šup-už přesluhujete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - ty mrazy mě totálně točí...já už jsem z toho úplně hotová, tak bych vzala Ondrulku ven a nemůžu...tady mrzne jako sviňa :wink:
Teddy Vojtíšek je fakt fešák...jak už mu splaskly ty otoky kolem očíček, tak je to kouzelné modroočko..My jsme ještě stále oteklí..je to sranda..vždy otevře to oko na té straně na které nespinká..to druhé má napuchlé:slight_smile:)
8. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak se opět hlásím z domu, po dnešní kontrole a narvané porodnici mám čekat do pátku a když nic tak ráno zrovna na porodní sál a vyvolat porod. Sme tam strávili celej den, tam skoro všici přenášejí, jenže já už dneska přenáším šestej den, úžasné fakt.

holky : máte ty dětičky tak krááááásný, ach jo

teddy : toto letí že?
doufám, že už je ruda v porodnici
8. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooooooooooooo
Ahojky jsem zpátky, takže postupně:
došli jsme tam, už tam byla fronta mamin na kontrolu a zrovna se rodilo, řev to byl teda dost odstrašující, tak se mi i tlak zvedl...
KTG v normě, vyš. otevřená na 2prsty, klid...původně mě chtěl přijmout k indukci, kvůli určitým problémům v těhu/neurologie a OHSS/, pak ale říkal, že bere spíše jako správný termín porodu až toho 14tého, protože vím přesně datum oplodnění, jen je malý větší, mimochodem naměřil 3450, co je krásné oproti 4kg, tak nevím, jak jsem mohla mít před měsícem 3300...no uvidíme, kdo má pravdu, průtoky pupečníku i v hlavě v pořádku, placenta funkčí, při vyšetření mě trošku rotáhl, tak jsem docela dost zakrvácela/šly ze měě kusy krvavé tkáně/,ale už dobrý, dali jsme si obídek-lososa s kaparovou omáčkou, toho miluju a já pak vytuhla....
teď jsem dovysávala a dovytírala a malý je spokojený....
mám přijít ve středu, což mi vyhovuje, líbí se mi ten datum víc, než dnešní, nemám ráda osmičku....tak asi tak...
8. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : ty jo ja ze uz aspon ty, ty si aspon otevrena, ale ja ne :angry: ty jo to te muselo bolet co? me tam dr. vrazila jeden prst a jsem myslela ze bolesti sebou seknu, sem sundala nohy z madel a honem k sobe, si ze me delala srandu ze tam ma jeden prst, jenze ta krava ma gelovy nehty a dlouhy jak prase, to by mely v teto praci zakazat. pak jsem nevedela jeslti me pipka boli z toho nebo tak stipe z te desinfekce. takze taky zazitek.

vidis, treba se ti to rozjede a uz to budes met coby dup
8. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Radi, ty nic??? jsem myslela, že jsi tutovka, teda tady se taky rodí o sto šest, to tě nechají až do pátku??? to tě asi fakt předběhnu, už dnes chtěl k indukci...ale ta středa by se mi fakt líbila víc,no právěě, že když mě minulý týden vyšetřovala moje dr., tak to nebylo nic moc a cítila jsem to neepříjemně a tohle??? vůbec nevím, že do měě dal prst..opravdu, jakoby se mě nedotkl, proto měě pak převapilo to dost velké množství krve,,,, asi to chlapi hold umí líp :wink: léta praxe ještě před medinou...a to byl maldičký Dr., tak třeba to posunul.., teď už nešpiním, jsem v klidu po praní, vysávání a vytírání podlahy...to vydím nastředu a už bych tam chtěla zůstat, ofic termín dle oplodnění mám až v neděli 14tého a toho se prý bude držet víc než toho UZV termínu a třeba fakt budeme mít pod 4kg..,ale jak tam řvala paní bolestí...no to nás teda čeká...uff, ať už je to za náma...tak dáme teda asi kdo z koho..myslím, že když mě pošlou ve středu domů,tak půjdu taky v pátek..když teď po dvou dnech, tak i pak...si teda myslím, ale to snad budu už po porodu a ty snad taky a spontáně. Je fakt, že jsem se snažila si nahmatat čípek a už jsem na něj nedosáhla...
8. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek