• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Teda holky...vám to ale trvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Néé, fakt vám moc držím palečky ať ty poklady máte co nejdřívve u sebe a můžete k nim čuchat jako já :grinning:
Poklad zrovna vytuhnul...tak mám chvilku sama pro sebe...jupííí :grinning:

Rudo - tobě ale hezky narostlo bříško:slight_smile:) Už si ani nepamatuji jaké to je mít ho v břiše...jen jak jsem nemohla nic dělat...
8. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo: to mas jasny ze porodis driv jak ja, ja jsem taky rikala, ze bych tadej chodila k chlapovi, kamosky co maji doktory tak si to jen chvali, ze jsou jemni. no ja su hlavne zvedava kolik mala bude vazit.

mes : ja sem jakozev poho bricho mam male, snad se mi podari sem dat fotky
8. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam dodala nejake nejnovejsi fotky anicky a moje bricho
8. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi bříško je hezoučké, akorátni,
jo mě teda porostlo...už si ani neumím ppřesdtavit, jaké to bude bez a jestli se mi zase někdy vrátí to mé ploché :grinning: ...tak si držme palce :wink:
mes to víš, že budu čuchat...pořád...
8. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrozně to utíká...pořád mám Ondrulku před očima, když mi ho poprvé přinesli a teĎ už mi přijde dvakrát takový...nestíhám si to pomalu ani užít..ty dny tak letí..Je to obrovský dar..fakt...jsem z něho furt naměkko.. :dizzy_face: :dizzy_face: už kouká a začíná fixovat očíčka na oči...je to krásný..otáčí se za hlasem...no prostě bomba :wink:

Radis - bříško máš pěkný, nepřijde mi malé..rozhodně :wink: Ale je fakt, že ho máš takové holčičí...já měla taky špičku jako ruda :wink:

Dítě mi usnulo totálně pokakaný, ale spí jak smradlavý andílek, tak se mi ho nechce budit :grinning: Půjdu se osprchovat a pak umyjeme pokakánka :grinning: To zase bude řevu :grinning:
8. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jaké máte zkušenosti vy a křtiny?
Z naši strany jsme všichni pokřtěni z přítelovi strany netuším jak to maj, ale on nejni. Já bych malého chtěla pokřtít, ale nevím jak přesvědčit toho mího. :cry: :frowning2:
8. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak si predstavte ze jak mam fotku anicky hned po porodu tak mi jedna koza pred chvili napsala : fuuuuj, co je to na te fotce za krvavy hadr. tak jsem ji napsala ze jestli to nevi, tak miminka vetsinou jsou od krve, ty kokso mam to na netu rok a pul a nikomu to nikdy nevadilo, proste autenticka fotka a ona napise takovu kravinu

jinak az se mi zprovotni notas, tak vam poslu fotky brucha, kdzy jsem cekala anicku, to byl terpve balon, tohle je nic
8. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jancet - řeším stejný problém - asi to budu hrát na to, že chci aby měl druhé jméno po manželovi..takže asi tak..

Radisko - to je ale dilina :sweat_smile: Já na tvé fotky koukala a nikdy mě to ted nijak zvlášť neupoutalo a i kdyby...to je jasný ne, že tam bude krev...je to koza :wink:
8. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zase přemýšlela, že vlastně nejsme svoji, tak když tam nechce tak ať nechodí a byla by tam jen naše rodina jako svobodná matka, ale nevím jestli to tak půjde

Radis: tak to je nějaká koza pitomá, asi nikdy neviděšla miminko po porodu. Já teda taky ne, ale nejsem pitomá.
8. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: aj tchyne se tomu rehtala, zeprej jsem ji mela napsat - ze kdyz ma menstruaci tak je asi cista ze? no fkat koza, no nic devcata jdu spat

rudo : zeprej si mas lehnout do horke vody, ja jsem se ted v horke sprchovala tak su zvedava, kamoska psala ze za dve hodky pak jela do porodky aze jeste predtim meli sex. tak to zkus :grinning:
8. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, já mám hvilkama taak špičaté břícho, e m tam dnes nechtěla držet sonda :grinning:
Radi???co to jako bylo??? takhle hnusně napané??? my teda fotit ty "neomyté fotky"nebudeme,ale co je komu do toho a takhle to napsat...no comment
mes, myslím, že janceta taky řeší to, že třeba manžel není pokřtěný ne? nevím, jestli to jde, já pokřtěná jsem, manža není, nevím, jestli by jsme mohli dát malého pokřtít nebo by se musel nejdříve pokřtít manža....my v tom máme naštěstí jasno a stejný názor a křtiny u nás nebudou..takže já neporadím...
8. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - manža nemusí být křtěný...naopak se zavazoval při sňatku se mnou (církevní), že udělá vše pro to aby naše děti byly křtěné..ale myslím, že manža s tím zase takový problém mít nebude..pojmeme to jako oslavu Ondráška... :wink:

Já bych si tak dala vanu až bych brečela :cry: ale musím ještě 4 týdny počkat...chjooo
8. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes a ruda: nejni pokřtěný a nejsme manželé, taky nechce jít ke křtinám.
Poslední dobou mě příjde že toho nechce nějak moc, nechce křtiny, nechce k porodu, nechce si vzít dovču - prý nás někdo musí živit.
Nevím co si o tom mám myslet. :frowning2:
8. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janči tak to nevím asi to budete mít těžké ty křtiny...jo je vlastněě fakt, že kamarádka malou pokřtila a nejsou taky vzítí, oba jsou pokřtění,ale on byl ženatý , je rozvedený,ale samo ne církevně a kvůli tomu dělal farář problém, nakonec ho ukecali, že to dítě za to neemůže, tak jim ho pokřtil, ale když manža nechce....budeš to mít těžké...
víš oni chlapi tu změnu situace/těhu a dítě/ berou jinak, nějak po svém, bere na sebe prostě tu živitelskou otázku a má starch, jak to zvládne, dej tomu čas, až se prcek narodí, uvidíš, jak roztaje aslíbí ti modré z nebe...předpokládám, že dítě s tebou chtěl?....dej mu čas
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
ruda: jo chtěl, sice bylo v plánu přesně o rok později, ale chtěl.
9. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :
jancet: ktiny ted neres, manza prejde porod a krtiny muzes udelat kdykoliv, nech to lepsi pocasi treba na cervne, bude mit aj lepsi naladu.
my jsme krtiny meli, brali jsme se v kostele a aj my to bereme jako oslavu narozeni mimca. ale fakt zalezi na kazdem. mes : ten hlen je takovy tahly? furt ze sebe dneska cosi vytiram
9. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis - já ten hlen měla jako vaječný bílek - hustý průsvitný - jako mega moc ovulačního hlenu...jako by sis kýchla 30x pipkou :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes :grinning: tak já nic teda Radi, ty už máš zátku ???no co myslíte, když se mě včera po tom jeho hmatu šly kusy krvavé tkáně, tak to asi taky nic nebylo že? .. sem tam mám dole křečíky jako na mS a popichování,ale to už jsem měla i před 3 týdny...
9. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: ono je to takove tahle, taky jak bilek ale pripada mi to nejak trochu do zelena, nevim no, doufam ze neni uz zkazena voda.
rudo : sak uvidis zitra, co ti rekne, ja bych tam asi zustala po takovem zazitku
9. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
po jakém zážitku? myslíš tu krev? na to mě upozorňoval dvakrát, že se to může stát, tak jsem byla v klidu a bylo to jednorázové...
9. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo, me dr. rekla za po vysetreni ze muzu krvacet, ale nic
9. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - a tobě nekontrolují vodu??????
9. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim asi ne , na utz mi kontrolovaly akorat prutok pupecniku, jinak fakt nevim jeslti to teda poznam
9. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda asi taky nekontrolovali nikdy vodu, jen průtok pupečníkem, stav placenty a průtok mozkem malého a pak vyš čípku...zase byl na papíře krvavý hlen třeba už konečně....
9. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm...tak to teda nevím..u nás hned po termínu porodu každý druhý den kontrolují "amnioskopii" jak vypadá plodová voda...je mi divné, že přenášíš už dva týdny a nic ti nekontrolují...

Byli jsme u paní doktorky a už máme 3 900 g...jsme moc velcí šikulkové :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - držím moc palečky ať už to přijde...týjova - budete mít tak malá mimineška...to náš kluk už bude pomalu měsíční mimčo a vy teprve budete mít miminka :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vás pomalu dočítám, malej má právě škytavku, poslední dobou už jí moc nemívá,
barbie: já se taky hrozně bojím porodu :( , sem si koupila v lékárně nějaký homeopatika proti strachu a úzkosti z porodu, tak sem zvědavá na účinek hehe
kočárek sme včera přivezli, zelený x-lander 2010, vypadá super :slight_smile:
radisko: to je drsný s takovýma drápama bych tu dr. snad do sebe ani nepustila, brrr :angry:
9. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: na ten zelenej hlen bych si teda zavolala do porodnice, aby ta voda fakt nebyla zkažená už, nechápu na co ti dr. čekaj u tebe
9. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
mně je dneska celj den strašě špatně :unamused: jako na zvracení a k tomu mi od včerejška strašně tvrdne břicho :confounded: fakt už to nedávám. K tomu se včera definitivně rozhodlo že manželův zaměstnavatel končí a tím pádem je od po bez práce. Takže k tomu všeu nervy a stres :confounded: fakt pohoda!!!
Seb nám ještě kočár nedorazil :frowning2: psali do 5 dnů a objednávala jsem ho v pátek tak uvidíme. Tak jsem zvědavá jestli ti homeopatika poůžou :wink: jestli jo tak jdu do nich taky :slight_smile:
Radis teda nezávidím :frowning2: i když já mám taky už 2 dny pocit že mám zelený výtok :unamused: ale je toho málo neteče to ze mě nějak tkže třeba je to jen ten těhu výtok... a je spíš takový nazelenalý než vyloženě zelený
9. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky výtok, ale bílý nebo do žluta a k tomu jako vodový, zítra jdu na ko, tak se zeptám, jeslti to nemůže odtékat plodovka pomalu , ale spíš myslím, že to nebude
oni ty e-shopy jsou někdy dost nefunkční s těma termínama, tak snad to konce týdne ti dojde ;) , to ti určitě stačí, stejně venku furt mrzne, tak i kdybys už porodila, tak to neva ;)
9. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek