• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
barb : jojo je to takove jak kdyby zelene,
uz od tri hodin me docela picha casto bricho tak kez by uz
9. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky strašíte s tím výtokem , zelená není zrovna dobrá barva ...já teda zase měla červenou, taky nic moc...no to jsou věci, děs...mes mi budeme mít miminka,ale možnná rovnou stejně velká jako tvůj malý...
na to jaro snad čeká každá jako na smilování, dnes mě bombardují telefony, co teda...kolem mě je asi hafl nervozních lidí....
Radi stejně tě nachali dlouho přenášet bez dlouhé kontroly, já mám v podstatě ofiko termín v neděli 14tého a chtěli mě vidět za dva dny...no jný kraj, jiný mrav. třeba se to dnes v noci prolomí, mohli by jsme teda spolu zítra co? když to pondělí neklaplo...
holky držte se jdeme do finále a vy maminky naše zlaté dííky za podporu..
homeopatii moc nevěřím, ale kéž by ti zabrala, na můj strach tak jedině uspat narkotiky
9. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - tak jsem si nechala spočítat tu váhu a je to kravina...vychází mi nad 4 kila a malej měl 3,56 :wink:

Jinak holky nebojte se, kdyby vám odtíkala plodovka, tak to zaručeně poznáte...jsou toho litry a hlavně to není jako úplně voda, je to takový hodně rozředěný gelík...takže klíííííd a nohy v teple - maminky naše budoucí :wink:
9. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo me to vyslo 3680 bych to neodrodila
9. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: mě taky píchá v břiše, občas to tak bodne, až zatrnu, to je jako že už brzo porodím ?
9. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen tak mimo řeč, jukněte na tento odkaz http://www.facebook.com/group.php?gid=302508057791 :wink:
9. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě vyšlo 3600 :grinning: ale myslí si že dle mého su bude mít malej 3158 :wink: přesně takhle se mi to zdálo tak to tak musí bejt :grinning: Jinak jsem se probudila a konečně mi není a blinkání :slight_smile: akorát mám pořád ty MS bolesti ale to už je asi trvalý stav :grinning:
Tak co Raduska???pořád jsi tady???
Já dneska jedu k zbaři :confounded: se mi fakt chce!
10. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted mi přišla sms od Radisky-Su od pul 3 v boxu. V 7:30 i pichli vodu zatim zvladam aj dychat :wink: RADISKA rodííííí :slight_smile:
J jedu v 11 k tomu zubař a zpět budu tak kolem 15 hd tak vám pak hned podám info jestli už to má Radis za sebou
10. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě vyšla váha miminka 3 554 g a malý měl 4 050g :grinning: .
Jinak jste toho dost nalecaly, nestíhám dočíst, jen jsem to prolítla. Malý nějak fňuká, tak jdu rychle udělat nějaké věci na PC a něco uvařit narychlo. MAso mám naložené, tak to bude rychlovka.
Radis, co tady ještě děláš? Kdy se dočkáme Š těpánky?
10. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám info o Rudy právě napsala sms: Ahoj, nic se neděje, ale nechal mě tu, jsem na gyndě, zítra asi vyvolávačka, tak ten dnešní datum nestihnu , tak snad zítra, uvidíme ... K.
10. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky-konečně se rodííí! tak tfuj tfuj,at vše dobře dopadne.mě včera skolila chřipka,jsem totál hin.včera jsem měla 38st a dneska 34 a nemůžu se zahřát.kdo ví,co to jo za svinstvo.vojtík más dnes 3 měsíce-v tento čas byl už hodinu a deset min na světě-letí to děsně ten čas.
10. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak ať vám to dobře dopadne a držím pěstičky, :wink:
10. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tady se rodí o sto šest...tak ať to máme co nejsnadnější a mimoušky brzy v náručí :wink:
10. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď mi přišla sms od Radisky :grinning: Ahoj Jmenuju se Stěpánka, vážím 3,5kg měřím 52cm a narodila jsem se ve 12:40 ve Zlíně :grinning: :grinning:

Už jsem jí chtěla psát proč se neozývá tak dlouho :slight_smile: takže gratulace největšíííí :wink:
10. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to je boží a super krátký porod - to je bomba...hurajda juchajda :dizzy_face: :dizzy_face:
Radisko - gratuluji ke Štěpánce!!!! váží stejně jako Ondrulka, ale je o 2 cm delší :grinning:
10. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes- máme to podobný :grinning: měla jsi ke konci těhu pocit na zvracení??? Mně je teď pořád blivno a absolutně jsem totálně líná cokoliv udělat :unamused: a ani nemůžu neboť jak se předkloním tak mě začne pálit žáha a chce se mi zvracet :frowning2:
10. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - ke konci těhu se mi chtělo zvracet hlavně ze sebe - z těch oteklých nohou..ale jinak jsem pořád žrala renie, protože ta žáha byla šílená a kdybych si ho nebrala, tak asi blinkám... No už se ti to pomalu blíží co?? :grinning:
10. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no mně se chce taky zvracet sama ze sebe :slight_smile: vypadam šíleně. Dneska i jeden známej řek že vypadam jak sud!Jsem myslela že ho zabiju :slight_smile:
Jinak moje noh mají absolutní absenci kotníků! :frowning2: a žáha je mazec!Rennie jsou dobrý ale už jsem je asi přežrala protože když si ho dám tak mě e hrozně hnusně v puse :confounded: ale lepší než ta žáha :slight_smile:
No dneska jsem se koukala na mý album a na tý těhotenský liště už mám napsáno 14 dní a narodí se !!!hrůůůza! zejtra jdu na KO do podolí a a první monitor :wink: tak jsem zvědavá co bude :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů tady se rodilooo !!! radisce hrozně moc gratulujuuuuuuu a přeju vše nejlepší štěpánce do života :dizzy_face:
a rudě hodně síly a rychlý porod ;)

barbie, pojd budem rodit ve stejnej den, mě by se líbila příští středa, to jdu na kontrolu do poradny, tak že bych to měla při jedné cestě
:grinning:
10. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vzkaz od Rudy :slight_smile: : Ahoj holky, chodím ještě na vyšetření se sebou, primář chtěl vyvolat zítra nebo v pondělí, tak zkusíme zítra, jestli to zabere :grinning: , držte se a dam vedět s Rudikem :slight_smile: K.
11. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie: tak co KO v podolí ? jak jsi dopadla ? co je nového ? ;)
11. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, radi, moc gratuluju, to bude modelká, taková dlouhá!!!
Rudo, Tobě štěstíčko při porodu, hlavně ať to máš brzo za sebou.
Já dala do alba i dceru jak byla mimi a teď jak vypadá. Ten čas letí hrozně rychle.....
11. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek. Radisce moc gratuluji ke Štěpánce - to je nádherné jméno!dllouho jsem ho neslyšela na holčičku. Ili,dcera je moc hezká.Patriček je taky krásnej buclín. máš moc hezké postýlkové povlečení,kdes to splašila?nakonec v tom Polsku?? Vojťulín včera na poradně měl 4370g,prospívá hezky.už je škraňatej
11. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se vrátila z podolí :angry: hrůza!Měla jsem tlak 160/90 takže mi brali krev, něco tam našli byla jsem 2X na monitoru :unamused: hnus! Dr jsem přemlouvala že jsem jinak ok aby si mě tam nenechali :frowning2: fakt mazec! Jak mi bylo pořád na zvraení a bolelo mě to břicho tak to jsou všechno znaky preklamsie :frowning2: takže zejtra se mám nechat změřit na středisku a jestli to bude víc než 140/90 tak OKAMžitě do podolí :confounded: ACH JO!
11. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie -neblbni- a radši se kdyžtak nech hospitalizovat - eklampsie není sranda..ani pro tebe ani promalého :wink:

Teddy - to hezky rostete - je sranda, že náš bude vážit skoro stejně jako váš a to je o dva a něco měsíců mladší... :wink:
11. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Illi - krásnou dceru máš a krásného synáčka :dizzy_face:
11. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co je to ta preklamsie?
11. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janceta88: je to "preeklampsie"-čili soubor příznaků,kdy se sdružují otoky těla,vysoký tlak a bílkovina v moči.je důvodem k předčasnému ukončení těhotenství,aby nedošlo k postižení plodu.tož asi tak
mes:nebooj,my vás doženem.do roka vás s váhou máme :grinning:
11. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - zatím jste napřed - honím my vás...Ondrulka má okolo 4 kilo :wink:
11. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek