• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
mes: ti ten epidurál píchli asi pozdě, když jsi ještě cítila po něm bolesti :frowning2: , a v jakou tu dobu jsi vyrazila do porodnice, jak ti praskla ta voda, nebo to už jsi tam byla ?
tak mě zatím tvrdne spíš nebolestivě, tak snad zítra ještě rodit nebudu, musím vydržet 2v1 do neděle večer až se mi přítel vrátí z Brna

:confounded:
13. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já jsem doma.Včera mi udělali monitor vzali krev a vše e ok. Tak mě pustili domu.
Dneska nám umřela babička takže nálada nic moc :unamused:
Jinak se cítím ok akorát mám dneska trošku silnější nárazový MS bolesti...už aby to bylo za náma co?? :wink: a my měli ty poklady u sebe. Už se fakt těším
Mes-ty kapičky prodávaj i po internetu zhruba za 255kč. Dovoz z Polska což e teda fakt masakrující rozdíl v penězích..
Kočár nám stále nedorazil :angry: tak jsem tam včera psala mail a jestli se do pondělka neozvou tak si ho objednám jinde!NApsali mi že mě udou kontaktovat už miulou sobotu hned po objednávce a pořád se neozvali. tak ať si trhnou...My dneska doděláváme ložnici (hurá snad konečně budem bydet :slight_smile: tak až to budu mít nafotím a dám si to do albčka
13. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mes-je tam 5ml ale na jak dlouho to vydrží netuším zatím kapem a zatím máme:slight_smile:

Seb-mě to začalo takovýma mírnýma bolestma v podbřišku myslela jsem že se na mě ženou střevní potíže bylo to ve 2h v noci ale pak jsem zjistila že to mám každých 10minut po půl hodině jsem si uvědomil aže bych mohla rodit a hlavou mi projela myšlenka že pokud jsou to poslíčky v horké koupeli to přejde a tak jsem jí napustila jenže se stalo to že ve vaně to začalo být po 5minutách tak jsem to ještě chvilku pozorovala s manželem a asi do půl hodiny to začalo být po třeba a tak manža řekl nic jedem tam a uvidíme a tak jsme po 2h kontrolování a přemýšlení doma zda je to porod vyrazili po cestě už jsem nemohla vydržet ale uklidňovala jsem se tím že první porod nejni rychlej a jak jsme přijeli k porodnici bylo po bolestech přísahám půl hodiny nic,řekla jsem že tam nejdu ani náhodou že tam ze sebe nebudu dělat blbce,a taky jsme se tak cítila přišla jsem na příjem řekla sestřičce že mám bolesti po třech minutách oni mě napíchli na monitor a bolesti nikde ale zavolali ještě dr aby to zkontrolovala.řeklí jí že jsem bolesti měla ale teď už nejsou ta mě prohlídla řekla porod je rozjetý cs 4 a jak kdyby mě někdo kopnul a bolesti od 6h od rána až do 9h po dvou minutách v 9h píchnutá voda a pak už byli bolesti snad po 20vteřinách a v 9:27 byl uzlíček na světě po pěti a půl hodinách a jestli má být druhý porod rychlejší a já budu doma zas dvě hodiny přemýšlet jestli je to porod tak asi nestihneme dojet :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jen informativně, že se mi Ruda stále ještě neozvala :confused: . Vím, že na ní myslíte, tak ať jste v obraze.
14. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
magalinko, díky za info, snad je Ruda i její miminko v pořádku, držíme jí palce ;)

barbie: to jsou přesně moje zkušenosti s nákupama na eshopech, slíbí dodací lhůtu a nikdy jí nedodrží, proto jsem kočárek chtěla koupit v kam. obchodě, je to lepší i kvůli reklamaci
my reklamovali komodu z eshopu a dodnes nemám přebalovací komodu kvůli tomu, už slíbili , že zašlou peníze a pořád nic, takže asi tak, na malý věci je to jedno , ale tyhle větší je fakt líp nakupovat v kamenné prodejně
14. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulunka: tý jo, tak tos měla fakt štěstí, že ste tam nakonec jeli a zůstali a neotočili to zpátky domů, když tě to na chvíli přešlo ;), já mám CS 6 už od středy, tak nevím jestli to taky nebude pak rychlý, jinak zatím mi občas bolí břicho na ms a občas mě vystřelí takový píchnutí dolů
holky díky za ty popisy, aspon si trošku můžu představit, co asi čekat, i když je mi jasný, že to má každej trochu jiný
14. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maminy: četla jsem v knize i časopise , že se má obličej miminka omývat převařenou vodou, děláte to tak ? :confused:
14. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - to teda nedělám :grinning: Možná proto má Rory ty pupínky...asi začnu :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko - tvůj porod ti opravdu upřímně závidím...něco takového bych chtěla prožít, na něco takového jsem se těšila..opravdu...závidím :dizzy_face:

Jo a v tom popise bolestí neměl být epidural, ale oxitocín...ale vzhledem k tomu, že mi to píchali současně, tak je to buřt :wink:
14. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no mě to bylo divný, že by po epidurálu nastalo ještě větší maso :grinning: , tak to ta vyvolávačka, ta mě nejspíš taky čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb tak tos mě dostala s tím přebalovákem :confounded: jenže tenhle kočárek nikde v kam obchodě někde u Prahy nemají :angry: mají jen v babyexpertu ale tam je strašně drahej a ještě jen v černý barvě...

No taky douám že je Ruda ok. Dneska by se možná mohla dostavit z porodky Radiska :wink: rodila ve st a je neděle tak třeba už jí pustějí
14. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Seb jojo ale to jsem chtěla opravdu vypálit domu ale manža nééé,kouknou na tebe a uvidíme a tak jsme viděli..
Mes jojo jsem ráda že to takle bylo ale bolelo to šíleně:frowning2: vzpomíny ale krásný:slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky uz jsme doma, vecer az to doctu tak pisnu du hajat s malou, su po te ceste grogy, jinak na rudu taky myslim papa zatim a dekujeme za gratulace
14. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů vítej zpátky radisko :sweat_smile: , těším se až naházíš nějaké nové fotéčky do albíčka a zatím si holky odpočinte, zasloužíte si to :wink:

lulunka: ještěže se manža nedal od tebe ukecat ;)

barbi: na Černým Mostě je prodejna kočárků s bazarem a mají tam podle mě jeden dost podobný tomu co sis vybrala, myslím, že i cenově, byla to teda čtyřkolka, ale vpředu taková trochu zúžená, zn. V-MAX ... víc si nepamatuju, ale zkus mrknout na jejich stránky www.aaabazar.cz , byl to nový kočárek , je to tam malinký, ale když ti bude vyhovovat barva, kterou zrovna mají na prodejně, tak si ho můžete hned odvést ;)
14. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie: ta adresa je www.aaakocarky.cz, zkus se zeptat jaký barvy toho V-MAX ... mají na prodejně, jsou ochotný a řeknou ti to i po telefonu, byl to příjemně ovladatelný kočárek s předníma otočnýma kolečkama, nebyl moc těžký, nafukovací kola, otočná sportovní sedačka a v setu byla i autosedačka a to vše nějak 7-8 tis., to už nevím přesně, jo a hluboká korba měla polohování zádíček, fakt nebyl špatnej ;)
14. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radis :wink: vítej zpět a až budeš mít čas šup se s fotečkama Štepánky a informacema o porodu :wink:
Seb super!Díky za tip na čerňák to mám kousek tak tam zítra asi zajedem. Teď jim luxuju stránky :grinning:
14. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie: já vím, proto ti o tom píšu ;), akorát se tam blbě parkuje, je to mezi panelákama, ale my zastavili prostě před autama, co tam stály, na tu chvilku sme je zablokovali no, kdyžtak je na černáku i www.babystar.cz a chicco, ale v tom babystaru dost neochotný prodavačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky fotečky už tam máte

k porodu, jak jsem ván v úter psala, že mě pobolévá břicho, tak kolem sedmé mě to začalo po 10 minutách, ve dvanáct pořád stejně, nic nezesilovalo, ta zátka asi pomalu odcházela, vypadalo to fakt jak bílek :grinning: ve 12 v noci jsem šla ještě vytřít podlahu a umýt nádobí, v půl druhé už jsem budit mojeho, v půl třetí mě dali na monitor, tak pořád po 10 minutách, nic se neurychlilo. mojeho poslali dom, tak jsem do půl sedmé odpočívala na boxu, několikrát mě kontrolovaly, ale žádná změna, tak mi v půl osmé napíchli vodu, vůbec jsem to necítila, a to už bylo po 5 minutách, ale žádné silné stahy, tak jsem je pěkně prochodila. pak mě zas skontrolovaly, nic nového, takže mi v půl dvanácté napíchli infuzi s oxytocinem a to během pěti minut pěkně zabralo, stahy po 2 minutách, silné jak svina, že jsem se tam třepala. během deseti stahu jsem se otevřela z dvou cm na 8 cm. a pak jsme už jen tlačili, ta hlavička, jak lezla ven bylo fakt něco, ale nejhorší byly ty ramínka, a pak už byla venku, pak jsemzatlačila placentu, a bylo hotovo. mám jen 4 stehy. takže už večer po porodu jsem pěkně seděla,

štěpánka je zlatíčko, spí 4 hodiny, pěkně papá, akorát nám našly šelest na srdíčku a má zvětšenou levou ledvinovou pánvičku, takže musíme chodit ted na kontroly, zítra dojde dětska dr. tak uvidíme, kdy nás kam pošle. jinak porod trval od napíchnutí vody 5 hodin. tak jen tak zběžně, jdu do sprchy a spinkat dobrou kočky
14. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis alá je krásná :slight_smile: fat je strašě roztomiloučká :wink: takže porod nic moc co? :confounded: no hlavně že to máš za sebou :wink:
14. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radis nádherná kočička to je ,fakt moc krásná,,gratuluji a porod?muselo to stát za to ale co si budem povídat jsou i horší hlavně že je to za tebou!!
A budu držet palečky s tou šelestí a tou pánvičkou snad to bude dobré:slight_smile:
14. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radisko - gratuluji - krásný porod, rychlý a s nádherným výsledkem!!! Malá je fakt kočička překrásná...koukala jsem na Aničku a ta byla jiná...máš fakt dvě krásné dcery :wink:
15. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno: moc děkujeme, fakt malá je hezká nevím po kom, jako ten porod nebyl strasny, jen poslednich 40 minut :grinning: u anicky to bylo horsi 20 hodin, a z toho 10 stahy po 2 minutach az pres 170 na monitoru, to jsem byla vystavena uplne. ted skoro ne. ted jsme dopapali, mala spala zas po 4 hodinkach, pak me celou vysaje, tak musim hodne jest a pit.
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ahoj holky
já už mám 2 dny poslíčky přesně ve stejnou dobu.Kolem 20hd to začne, pak to rozeženu vanou a ve 2 ráno se mi vrátěj bolesti jako na Ms. K tomu mě už dva dny šíleně bolí pipi kost ale brutálně a dneska se k tomu přidaly prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať žije poslední fáze těhotenství!!Hnus! Už to fakt nedávám a těším se až bude venku. Jo a tak jsem teď nějaká šíleně rozežraná.Včera bych furt jen jedla a jedla jako otesánek :slight_smile: A mám nahoře 23!!!kg
Mes kolik ty jsi nakonec přibrala a kolik už máš dole??Jestli mi to teda povíš :wink:
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Radisce moc gratuluji k nádherné holčičce a tiše závidím :slight_smile: a určitě bude malá OK.

barbi: tak to jsme na tom podobně, většinou mě ty bolesti chytnou ráno, večer a hlavně v autě, ale to je mazec.Jinak přez den občas tvrdne bříško, jinak nic. Večer mi pravidelně ukápne asi trošku mlíčka z pravého prsa, tak tomu trošku pomůžu a pak už teče zace taková ta mazlavá svině :slight_smile: , levé prso je OK.A včera jsem prospala doslova celej den, vůbec nechápu co se to semnou dělo,nespala jsem asi 6hodin, jinak celý den.

Jinak už od pátku, keždé ráno ze mě vypadne kus hlenu, včera jsem mu musela aji pomoct.
Dneska a zítra jsem až do večera (asi do 20hod) doma sama, tak snad to na mě nepříjde.
15. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - přibrala jsem 26 kilo a v porodnici jsem nechala 12..takže ještě 14 kilo -musím dát do léta dolů..jinak mě migne..

Holky - vy už budete fakt rodit...jééé nakonec tu nebude žádná těhulka...to je život :grinning: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele je fakt divná že se pořád neozvala Ruda co??.... To by jí snad takhle dlouho nenechali trápit..Možá je po císaři a nemá sílu :unamused:
Mes no to já taky doufám že do léta budu aspoň!!!na svý původní váze!spíš bych teda chtěla mít míň protože jsem dost nabrala už před těhu :confounded:
A teď ti to jde nějak dolů??Holky na jiný diskuzi už maj některý svou váhu zpět a nebo dokonce ještě míň! a to necvičejí...
15. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jestli si vzpomínáte na ajuchlapikovou, tak je už taky těhu, asi 4 měsíce :wink:

radisko: gratuluju k roztomilému koťátku :sweat_smile:

já břibrala 10 kg, když nepočítám to co sem na začátku zhubla, tak jen 8 kg, ale to jen kvůli dietě na těhucukrovku, jinak bych se taky cpala o sto šest, ale mám zaracha, ale stejně si občas dortík nebo sladkou sušenku dám, sušenku ted už denně, kašlu už na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jancet : to si zrovna nechej mobil na nabijecce a tasku u dveri,

babr: neboj to pujde samo, jde o to nejdyl kojit, to hodne pomaha. ja se dneska taky budu vazit tak suzvedava kolik mi zustalo, pribrala jsem jen 9 kg.
15. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - teď se mi to ani nehne..budu muset cvičit a taky až budumoc pořádně lítat s kočárem..takhle jsem furt doma a to sezení tomu nepřidá...no.. :wink:
15. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ TAK KONEČNĚ JE RUDÍK NA SVĚTĚ !!!!!
4:41 mi přišla SMS: Tak jsem se narodil: 16.2.2010 ve 2:55. Mám 3700gr a 53 cm, Rudik Nedvidek.
16. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek