• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Týýýý jováááá super zpráááávááá...gratulace k velikánovi - tomu říkám míry!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hurááá
16. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak magdali napis rude ze ji moc a moc gratulujeme, ty jo to je macík hahaha, doufam, ze ju tam moc dlouho netrapili
16. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé tak to gratulujíííí :grinning: tak sláva už jsem se začínala bát že se tak dlouho neozývá.
olky já mám od včerejška strašný bolesti :unamused: ěla jsem kontra po 10 min nepomohla ani vana. Kolem 4 rano to nastesti prestalo ale zase mě strašně ale strašně bolí břicho jako při hodně brutální MS :confounded: co to je??K tomu ze mě neustále něco teče... jako už mě to fakt neba!!!
16. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů další miminko :slight_smile:, tak rude moc blahopřejeme, a at se nám brzo sem vrátí i s malým rudíkem :dizzy_face:
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb: uz to mas za par to tak zacina porod, az ty bolesti budes met pravidelne mazej do spitalu
16. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
barbi: koukám že se snad předháníme :grinning:

Já byla dnes na kontrole, vše je OK. Doktorka se ptala jestli tomu pomůžem. Ptala jsem se co to znamená, prý když mi pomůže tak bych měla dnes nejpozději zítra ráno porodit.Nejni to prý pravidlem, ale vzhledem k tomu jak jsem přepravená tak si myslí že to prostě bude.
Mám celou dobu menší bolesti, občas to zesílí, ale né na dlouho a nepravidelně, trošku krvácím prý to je normální. To co mi provedla bolelo jak čert.
16. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda vy už jste skoro všechny maminy :slight_smile: tak držím palce i zbývajícím pořád ještě těhulkám, aby porob byl co nejrychlejší a pokud možno bezbolestný :wink:

přeji hodná miminka :grinning:

jinak já už jsem v 5.měsíci, tak doufám, že tu druhou polovinu tak nějak překlepeme a za chvilku tu s vámi budu konzultovat mateřské starosti - jak nám zlobí mimísci :slight_smile:

mějte se :sunglasses:
16. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já odpol kolem 14 d šílený kontrakce asi 3.pak nic pak jsem šla spát a teď jsem se vzbudila a je mi blbě jako prase :unamused: pocit na šíleně silnou ms a občas zatvrdne břicho. Kontrackce ale žádný!ty jo jestli to třeba bude trvat tejden?No to by mi jeblo!
16. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - u mě to takhle intenzivní bylo 3 dny před... :wink: tak držím paluše..myslím, že už se ti to fakt blíží :wink: A Patriček bude rychle tu :sweat_smile:

Ajo - já se sice přidala až později, ale dočítala jsem a jsem ráda, že se vám zadařilo a moc držím palečky na hezký konec těhotenství a krásné zdravé miminečko :dizzy_face:

Tak mě tak napadá - Ili má Patrika, Barbie bude mít Patrika.., Janceta bude mít Patrika..holky tady je přepatrikováno :grinning:
16. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a Lulunka má taky Patrika - tak to je hukot :grinning:
16. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my s tím PTRIKEM NEJsme stoprocentní :wink: nevíme to ještě na sto pro :slight_smile: pořád se dohadujem ještě přemejšlíme nad Tomáškem :slight_smile: takže uvidíme. Asi to rozhodneme na porodním sále.
Teď jsem měla nádherně bolestivý kontra cca po 15 min!Bolest nehorázná!Kurňa Mes jaks to mohla vydržet nevim kolik hodin než ti udělali toho CŘ???To jestli mi to nepujde tak jim uteču na sál a udělám si ho sama :grinning:
16. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo : tak to moc gratulujeme, moc na to nemysli a vsecko urcit epujde lip, sak to znas,

barb: ty jo ty si dobra, ja mela stahy skoro necitelne a uz jsem mazala a uz me tam nechali a rano jsem porodila, tak abys nerodila doma :grinning:

jinak štěpánka je moc hodná, spinká 4 hodiny pak se napapá, cvíli na nás hledí apak zase spí

korčulo - ted ti normalne zavidim, ze mas deti jeste rychleji po sobe, maleho asi moc anicka nezajima ze? ja musim hlidat tu nasu, katastrofa, porad ju chce hladit a pusinkovat, a leze ji do postylky, tak musim mit malou v obyvaku bokem na stole, dneska vstala odpoledne zadkem napred - 45 minut mi tu rvala jak prastena, jsem nemohla roznout, zapnout tv, nachystat jidlo, nakrmit malou nic. tak dofuam ze nebudete trdla jak my a budete met deti az aspon po trech letech, jinak se to fakt neda :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se rozhodla že pojedu až mi rupne voda a nebo až budu mít stahy po cca 5 minutách :grinning: nechci tam zbtečně čumákovat :wink: streptokoka nemám tak co :grinning: a radši budu lízt po zdi doma než v porodce :slight_smile:
to se máš že je Štěpánka tak hodňoučká.Ono se to říka že druhý děcka jsou vždy odnější než ty první :wink:
16. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se na to vyprdnu, skoro celej den bolesti jak při MS občas dost náročné a bolest zad, teď vůbec nic. Barbi: Tomášek se mi taky líbí, ale u nás je jistej Patrik.
16. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to šílený.Kontra 6-8 min. cca za půl hodky vyrážíme do pordky Bojim se držte mi palce dam vědět co a jak přes seb nebo radisku.pa
16. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju tak to je super, tak to uz tady zbyvate jen 3?

zatim barbie jeste nepsala ak su zvedava,jeslti neprodi nakonec ve stejny den s jancetou :grinning:
17. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já už to vzdávám jsem stále 2v1 :unamused:
No uvidíme jak to dopadne, ven to jít musí :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
radis, ještě jednou, moc gratulujuuuu.
Rudíček je taky na světě, moc gratuluju a přeji moc štěstíčka.
Dlouho jsem tu nebyla, nestíhám, malý uřvan mě zaměstnává, jen ho nosím na rukách, jinak řve. Má prdy furt, prdí tak nahlas a v kuse, v noci, přes den, to jsem ještě neslyšelsa, aby v kuse miminko valilo tak nahlas. No, už se budí, tak se loučím, nebo budu nosit do večera. Těším se na koupání, to hned usne a mám klid.
Vidím, že janet čeká taky Patrika, je tady samý Patriček :slight_smile: . Hlavně abys neměla takového uřvana. Myslím, že mes je taky nějaký uřvaný, jestli se nepletu. :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: jsem se divala do albicka, maly je moc pekny a dcera pekna kocka, ili, me dr. vcera na prdiky napsala babycalm - ze je to novinka a zabira to tak to zkus
17. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - mně Ondrášek nepláče, jen se kroutí a je teda fakt, že prdí nahlas neskutečně hůř než starej chlap...on se snaží být statečný a tlačit..a pak fňuká když mu to nejde...ale nepláče...Většinu dne spinká, ale je fakt, že když je vhůru chce být u maminky..no..
17. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co ta Barbi, ještě se neozvala?
17. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili máš vážně hezké děti a Nikola už je teda kus ženský
17. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jéé tak čtu , že barbie už je v porodnici, já vím z jinýho tématu, že v 1 ráno už byla na sále a psala, že umírá bolestí, tak snad to holka zvládla , další zprávu od ní zatím nemáme, snad je v pořádku mamina i s miminkem už, napadlo mě, že kdyby jí nakonec vzali na císaře, tak by mohla být ještě na JIPce a tam nebude mít mobil

mě dnes v porodnici řekli, že v pátek mám přijít s taškou a budou vyvolávat bud v sobotu nebo hned v pátek, dle situace
17. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: tak se s tim smir a pujde to jako me, bylo mi to uz sumak a slo to samo, no doufam ze holka moc netrpi
17. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: no jelikož nevím co mě po tý vyvolávačce čeká, tak s tím nijak nebojuju, já se porodu bojím tolik, že dokud mi ho prostě oni nevyvolají, tak já rodit nebudu, nesnažím se o žádné výkony nebo sexíky, aby se to rozjelo samo, protože se toho bojim tak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : nebudu te strasit jen ti napisu jak to probihalo u me po vyvolavacce - v devet vecer mi zavedli jednu tabletu pred cipek, v jednu rano me zacalo trosku bolet bricho, ale nic strasneho, vpul seste mi dali druhou a ta se dava skrz cipek, pred blanu, a to bolelo jak svina - nekoho to ale neboli, ja jsem na vsecko dost citliva, o pul devate uz se to rozjelo,jenze ty stahy jsou hned naraz, mela jsem je po dvou minutach celych deset hodin, behem toho mi dali jeste treti, pak infuzi s oxytocinem, aby se to urychlilo, ale to jen zesililo, takze jsem byla tak vystavena jak nikdy, konec porodu uz jsem nevnimala, koncila jsem posledni hodinu s kyslikem na puse, protoze uz jsem to proste nedavala.

s holkou, co jsem lezela ted na pokoji, tak rikala, ze se v deset s manzelem pomilovali a v jednu rano ji praskla voda, v devet mela odrodene. ale na nekoho to funguje na nekoho ne.
17. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis a to jsi měla ted takhle dlouho nebo u první holičky ? teda skrz čípek jestli mi budou zavádět tabletu, tak to se pos... :frowning2: , asi zítra vyluxuju a vytřu, když to tak poslouchám ... nééé já chci císaře a hezky v plné narkoze ty jo, já snad podplatim dr., aby mi ho udělali :frowning2:
myslím pořád na tu barbie, že se neozývá , snad je v pořádku i s malým :pensive:
17. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb vyvolávaný porod jsem měla u Aničky teď u Štěpánky to bylo šupšup dali oxitocin a za 40 minut byla malá na světě :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky seb: nechci tě strašit, nechci ti nic vymlouvat či nutit, sama jsem prvorodička, ale mě dělala doktorka jakejsi hmat, dneska jsem vytírala a lítala jak fretka a nic, jediné co z toho mám je bolest zad. Každá jsme jiná a kažká to má jiné. Já se taky bojím jako čert, mám hrůzu z jakékoliv bolesti, nešla bych ani třeba na tetování či jinou ozdůbku, ale věřím že to bude alespoň trošku v pohodě, jsme holky šikulky. :wink:
17. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janceta: jo to ti dělala ten hemiltnův hmat, někomu pomůže, někomu ne, třeba mi ho v pátek taky udělají , nebo mi ho možná už dělali, ani to nevím, oni to prý někdy ani neřeknou
já bych taky na tetování nešla, ale brala bych ho, kdyby to nebolelo ;), si můžu dát ledatak obtisk ze žvejkačky :grinning: , jinak pro názornost, mě bolí i píchnutí "bezbolestným glukometrem" , takže asi tak :confounded:
17. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek