• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
holky nechci nic rikat,ale s tou barbie se mi to ani trosku nelibi, fakt ne
18. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
no už se o ni taky bojím a svího porodu ještě víc.
18. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj SEB a JANCETO neboj te se těch porodů,holky..!!!
Jste ženský neříkám že je to med,já se teda taky bála ale vždyť nevíte do čeho jdete o to je to lepší,nekoukejte tam na tu že měla komplikace ani tam na tu že rodila 24h buďte v pohodě ..třeba právě vy to budete mít rychlé a v mezích normy pohodové..
Já se taky bála neříkám že to nebolí ale nejhorší je to do té doby než můžete začít tlačit a ta doba se bohužel u každýho liší někdo 20h někdo jen 3h u mě to bylo 5h a pak když můžete tlačit tak se u toho jakoby vyztekáte,vykřičíte z té bolesti budete už tak protivní díky těm kontrakcím že do toho dáte všchno do toho tlačení a to už pak je to poslední ten konec a u toho Vám pomůžou,nebudete se trápit dlouho!!
Mě osobně spíš opravdu vadili ty kontrakce při nich sem brečela jak malá holka ale při porodu už to na slzy nebylo tam jsem si spíš zařvala a na 3zatlačení byl malej venku,ten samotnej porod já vnímala spíš jako zroznej tlak né bolest bylo to jak kdybych měla šílenou zácpu která se tlačila ven ale bolest ani né prostě hrozitánckej tlak a to už je je to poslední!! :wink:

:dizzy_face: HOLKY FAKT SE NEBOJTE UMŘÍT VÁS TAM NENECHAJÍ A AŽ BUDETE MÍT BROUČKA V NÁRUČÍ VŠE JE OKAMŽITĚ ZAPOMENUTO..OPRAVDU SE ZBYTEČNĚ NESTRESUJTE A MYSLETE NA TO ŽE KAŽDÝ POROD JE ORIGINÁL NIKDY NEJNI STEJNÝ A I VY BUDETE ORIGINÁL A TO KRÁSNÝ CO VÁS ČEKÁ POTOM AŽ MIMINKO PORODÍTE TO ANI NEJDE POPSAT!!TĚŠTĚ SE NA MIMINKA A NESTRESUJTE SE TÍM ČÍM MUSÍTE PROJÍT NEŽ MIMINKO DOSTANETE DO NÁRUČE!!! :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Týjo koukám těch Patričků se ale vylouplo :grinning:
18. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak mě dneska fakt už přepadá hypernervozita a strach z porodu, zítra jdu s taškou do porodky ráno na 7 a bud mi vyvolají ještě v pátek nebo pozvou na sobotu prý, tak už mě to nemine, budu rodit v Podolí jako barbie a jsem nervozní i z toho, že se neozývá, co s ní asi je ? :confused:

lulunko: díky za podporu, hezky si to napsala, ale je to tak těžký se nestresovat, já to asi nedokážu :rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky napsala jsem barbie sms, tak snad se ozve, mám mob jen na ní, tak vám nemůžu dát zprávu z porodky, písněte mi kdyžtak některá na sebe číslo do IP at vám můžu dát zprávu, že číslo 5 žije, ju ? :sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mám zprávu od BARBIE !!!!!!!!!!!!!!

Píše: mám za sebou akutní císar :( dneska me pustili z jip. malej Tomasek se narodil 17.2. v 5:57 a vazil 2970 g a meril 49 cm.
Tak to má za sebou holka :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Úplně mě mrazí tak gratuluji Barbie!!!Krásný míry miminečko jak má být ať jste zdraví..oba..!!! :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seb nebuj holka a těš se na broučka..jak říkám zas taková bolest to nejni a ženský vydržej všechno... :wink:
18. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
v tomto případě sem měla bejt asi chlap :grinning:
18. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
seb: chlapi neroděj protože by to nezvládli :grinning:
Taky srdečně gratuluji Barbie a jí a malému Tomáškovi přeji hodně štěstí a zdravíčka.Už bude dobře.

Hej holky ona mě předběhla. :slight_smile:

Seb: ty jdeš na vyvolávání když jsi v pohodě? Tomu nerozumím.
Holky já sem asi do porodu už nepřijdu, je to nějaké divné tady :slight_smile:

A ještě je tu někdo kdo bude čekat semnou, nebo už jsem poslední?
18. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky poraďte nějaké kapky do nosu, co zaberou. Já mám vincentku a s mořskou vodou a nic, dýchám pusou a v noci nemůžu spát. Včera jsem to už vzdala a kápla jsem si normální Olynth
18. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlasim s lulunkou: nehorisi jsou ty kontrakce, to jsem u toho taky brecela a muj me hladil ze to zvladnu, taky mi bylo na umreni, ale fakt u toho tlaceni clovek zarve a je to, ty kontrakce se musi hodne prodychavat, to je holky to nejdulezitejsi abyste dychali fakt jak pejsek, hodne to uvolni a kdyz vam budou rikat ze mate nohy nechat co nejdal od sebe, verte mi nebo ne ze to nepujde ale pak jsem je poslechla a vse se dvojnasob zrychlilo. hlavne dychat a nechat nohy od sebe, i kdyz to v techkontrakcich moc nejde.

tak uz to ma holka konecneza sebou, fuj me uplne obchazi zima, no doufam ze ju nenchali moc dlouho trpet, nez ji toho cisare udelali,

seb: rekni sestram ze chces byt s ni na pokoji :grinning:
18. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Barbie - HURǍAAAA...další mimoušek je na světě a začne vymýšlet nekalosti:slight_smile:)) Gratuluji moc moc moc...
Kočíku - já si to myslela, že tak dopadneš..měla jsi podobné příznaky..tak jsem si říkala, že tě určitě řízli jako mě :wink: Asi tě to teďko bolí ..ale bude to čím dál tím lepší.. Já už ani nevím, že jsem měla díru v bříšku :dizzy_face:

Lulunko - to já tedy nevím, ale u mě to tedy byla taková bolest, že snad nic horšího už nemůže být...Ale také říkám, pokud někdo rodí v normálním čase - což je dle mého do 12 hodin..tak se to dá s přehledem a věřím, že to musí být nádherné...A hlavně fakt úderem porodu všechny strasti těhotenství končí :dizzy_face:

Jancet - ty se neboj..ty to dáš levou zadní...to cítím:slight_smile:) A kapky do nosu se nesmí žádný který nějak fungují,...jen jsem měla nějaké eukaliptové..či co..a byly naprd..myslím, že malej už je tak velkej, že to neva :wink:
18. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jancet: musím na vyvolání kvůli těhucukrovce - nesmí se přenášet, tzn. ne dýl jak 40+0
mes: to jsem zvědavá , jestli strasti těhotenství hned zmizí, strašně mě bolí kosti, nejvíc na prstech a ty na "podvozku", mi dr. zmáčkla ve středu tu pipkakost jako zhora pod podbřiškem a ptala se mě jestli to bolí,
no bolelo to fakt hodně, tak říkala, že někdo to tak mívá , já musím mít prostě všechno cukrovku, vysoký tlak i bolesti a celý první 4 měsíce mi bylo blivno, pak mě boleli zas záda, a ted ty kosti, si připadám jak při chřipce, nevím kde v tomhle stavu vezmu síly na ten porod
18. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Seb - ty bolesti zmizí fakt okamžitě..zase tě asi budou bolet jiné věci..ale všechno se to srovná...Já fakt ani nevím, že jsem měla díru v břiše :wink:
18. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
seb : to ma mes pravdu, ja ty bolesti mela od vanoc, nemohla jsem ani chodit, ale me to preslo 14 dni pred porodem, fakt je pravda ze kdyz ti daji ten uzlicek do ruky, nejaky bolesti ani nevzpomenes, ja jsem dneska mela anicku doma pres noc, zvladli jsme to, akorat vstavala uz v pul sedme, me malem trefil slak, prootze stepanka hezky spala, ja taky, ve 4 me zbudil muj, kdyz vstaval do prace, takze jsem dneska nenaspala akoro nic. tak snad to bude lepsi, za hcvilu maji dojet nasi, tak se moc tesime, tak se zatim mejte pekne
19. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminy,
tak mě z Podolí vyprali , že prý ještě nejsem otevřená a že by to vyvolání skončilo císařem a pozvali mě na úterý až, tak sem trochu zklamaná teda, protože o víkendu by se mi to líbilo víc no a už sem se na to taky psych. připravila, že nejpozději zítra a nakonec půjdu na vyvolání až 40+3, prý mám cukrovku stabilizovanou i tlak, tak počkáme , chjo, tak si ty nervy předvečerní-předporodní budu muset prožít ještě jednou :unamused:
19. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
čau vespolek. gratulace všem Patrikům,co jich tu je, k dnešnímu svátku :sunglasses:
19. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
seb : tak to je mi teda lito, clovek uz se s tim smiri a pak to stejne predelaji, njn to jsou dr.
19. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no radis, já mám hlavně strach, aby malej kvůli tý cukrovce nevážil 4 kg, to bych fakt nedala, já vážím ted 54 a oni mi ho už měsíc nevážili :angry:
19. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jen na rychlo, gratuluju barbi, já měla taky akutní císař, ale ta úleva, lepší než normál porod po 3 dnech :grinning: .
Už to máme za sebou, tak zas kluk, samí kluci, krom Štěpánky.
Seb, cukrovkové děti kol 4 kg mají všechny, vidíš mě, ve 38 tt 4 050 g. A v 80% císař. Rodil někdo normál u nás na cukrovce v tématu? J8 tam už dlouho nebyla, nebo nestíhám vůbec. Teď píšu a manža stojí nademnou a honí mě, že mám jít koupat, už vše nachystal, voda napuštěná a já tady. Takže vás ani nedočtu a zas letím. Tak papa berušky.
Patriček měl dnes oslavu a plno dárečků. KOlik těch Patynků tady máme vůbec? :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ili : jeste petkan ma holky, ale od ledna nenapsala, tak snad jsou v poradku. ili nevim jestli si to dobre pamatuju, ale nepsala jsi nahodou ze jsi manzu vyhodila? nebo se si pletu nevim, pokud jo tak pardon za dotaz

seb: kolik si vazila pred tehu?

holky taky vam mimca tolik ublinkavaji? nam stepanka snad po kazdem kojeni, a to si 3x brkne
19. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ili: já tam taky nebyla dlouho, ale evca rodila normálně, teda po vyvolávačce, mě dr. říkala, že mám malý břicho, že nebude vážit moc, ale to netušila, že mě jinej dr. nechá přenášet :angry:

radiska: 45-6, mám drobnou kostru po mámě
prý na to ublinkávání pomáhá zvednout postýlku nebo matraci (aby se neničila zádíčka)pod hlavičkou cca o 30 procent
19. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
RADISKO= máme ten samý problém Páťulka ublinkává pořád je to hrůza po každém jídle on papá do toho tlačí pak se zalkne vzteká se a navíc on je jak hádě furt se mrská nejni chvilku vklidu a furt to z něj lítá,jenže teď už mi třikrát vždy tak hodinu po jídle vyzvracel minimálně půlku natrávenéhé dávky mlíka..a tak jsem zavolala doktorce ta mi řekla že některé děti mívají špatný svěrač nad žaludkem a ta strava jak je řídká tak znich okažitě vylítne..řekl aže mám dávat pozor na to aby Páťa pěkně krkal,že mám upravit postýlku tak aby měl 30° sklop a do mlíka přidávat Nutriton zvedla matraci a světe div se Páťa už mi dvě krmení ani neublinkává při krkání ani když ho dám ležet ani nic nevyhodil..

Ten nutrito se dá koupit v lékárně stojí 200kč a pokud kojíš rozděláš předepsané množství na lžičce a mezi kojením malinkej vždy trochu naliješ do pusinky pokud krmíš z flašky tak to určité množství přidáš do flašky mno a je po problému..
Doktorka říkala že ten žaludek tu řídkou stravu prostě lehce pustí ze žaludku zpět do jícnu a pak do dětský pusinky říká se tomu refluxy když ten svěrač hůř drží..a ten nutritol tu stravu zahustí a v žaludku se z toho udělá takovej jakoby "GEL" ale neboj miminko po tom normál kaká,nezpůsobuje to zácpu je to taková jakoby želatina ze svatojánského chleba a miminko už to pak nemůže vyzvracet protože je to hustější..nebo kdyby ses bála toho míchání s nutritolem tak pak Nutrilon AR to už je speciálně upravené pro děti které ublinkávají..ale pokud kojíš jediná rada je ten Nutritol.. :wink:
19. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Týjo ILI koukala jsem do alba normál Patriček je celej ty ale úplně :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem. :wink:
20. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
radis, jj, vyhodila a těsně před porodem vzala zpět, chtěla jsem ho u porodu. Zatím seká dobrotu, z malého je paf, tak uvidíme. Vaří, uklízí, nehraje, nepije, zatím. Ale na malém visí, takže další vyhazov by ho vzal těžce a ještě jak je na něj tak podobný, jak klon. :grinning:
Mě malej blijue, zvrací, byla jsem i u dr, tak ho nemáme přejídat, ale nedej mu, že? Koupila jsem nutrilon pro sytější nasycení, oranžový a už nezvrací, jen ublinkuje, ale malinko. Po kojení furt. Jenže už vypije 150 ml, malý bravek. Musím přikrmovat, prsa mám vycickané. Dnes je u mamky, vzyli si ho abych si udělala věci do školy, tak mám veget do večera. Snad tam bude hodný.
Lulu, Patynek je celej otec, z naší rodiny nemá vůbec nic. Je jak naklonovaný.
20. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby, jen hlásím příjezd 1 a 1 , nejdříve se dáme dokupy, zvyknemne si a trošku spočneme od špitálu a pak se ozvu ju...díky mějte se K
20. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dneska mám tak nějak celej den tvrdé bříško a tak nějak mi příjde že se malej málo hýbe, mám z toho divný pocit, netuším jestli se něco děje a co. :fearful:
20. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek