• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
jo a gratuluju k Štěpánce....Radi, tak jsi mě přece jen o dost trumfla, skoro týden...a máš teda ten můj vysněný datum...ať se jen daří...
20. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
lulu: ja jsem kvuili tomu skoncila s aniclkou na jipce, taky mela medovreny vratnik, dali nam nutriton ale lepsi to nebylo, stepanka by prave chtela taky porad jest, jenze pak ma desne boleni bricha. takze se ji snazim fakt krmit po tech trech hodinach, jen doufam ze dneska ta noc bude v klidu, celou noc becela, ani masaz bricha nepomohla, a pak se v poledne posrala jak amina

rudo: ahoj jasne odopocivej a pak se ozvi,
20. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, dneska mám celej den bolesti jak při MS, asi od 17hod je mám větší a větší a někdy po deseti někdy po pěti či po třech minutách, tak já nevím, k tomu trošičku špiním :fearful:
20. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Holky zpráva od SEB:

Ahoj tety,jmenuji se Adámek,narodil jsem se(Bez vyvolávačky,bez epi a bez klistýru)

20.2. v 17:27 mám 3140g a 48cm a tmavé vlásky :wink:

Takže Seb obrovská gratulace vidíš to jak jsi to zvládla holka jedna :slight_smile:
21. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
seb : taky velka gratulace, vidis, to je jak u me taky me to meli vyvolavat a nakonec to slo samo,

jancet : jo to tak zacina tak abys pak nepospichala taky do porodky, - ty uz jsi vlastne posledni ne?

rudo : my meli termin 2.2. ale me to bylo celkem jedno, ja si nejak na cisla nepotrpim, a tobe taky jeste jednou gratuluju
21. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Seb, gratulace velká. Tak se to tu množí, už jsme skoro všechny všechny jsme v poho, to je dobře...
akorát se petkan neozvala, nevím jestli jí to vše dopadlo dobře, ale asi jj. Snad se někdy ozve,
22. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ťuky ťuk
Ahojte holčinytak mě dneska konečně!!!!Pustili a teď jsme dorazili domu jsem strašě šťastná že jsem doma. Malej krásně přibírá už má bez 100 gr svojí porodní váhu. Krásně jse se i rozkojila a je fakt strašně hodnej. Napapá se a jde zas spinkat je to zlatíčko moje.
Gratulace seb i když my už jsmesi psaly včera obě z podolí.
Chudák je na pokoji s číňankou :frowning2: a má problémy s motáním hlavy tak doufám že už to dneska bude lepší.
No nic holky jdu se aklimatizovat :wink: je to síla.

Mes-přesně jako ty :grinning: jsme fakt přes kopírák hehe.tak zatím pa pak vám písnu bližší info k porodu a tak. paaa
22. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky holky, tak jen tak v kostce slíbený průběh porodu:
přijali mě ve středu 10.2. hlvně kvůlii mým zdravotním problémům/negynekologickým/, ve čtvrtek jsem chodila po vyšetření se sebou, v pátek první vyvolávací tableta, bolesti začali asi za hodinu, silné jakoby menstruační,ale stále i když sílily byly jen v zádech a dolee v podbřišku a neměli pravidelnost, spíš to boleelo pořád, někdy víc, jindy míň, jen jsem snídala a oběd raději neměla.....bolesti až do večera ,ale bez nálezu, čípek držel, večeře a zklamání s tím, že přes víkend se nic dít nebude ....v sobotu sloužil primář, tak mi zavedl ráno další vyvolávací tabletu a protože jsem po zavedení a vyšetření dost krváácela, dostala jsem infuzi na zastavení krvácení a zákaz jídla a pití, kdyby byl potřeba CŘ...bolesti opět začali do hodiny, byly nepříjemné,ale snesitelné, udychatelné a bohužel stejné jako v pátek...vydžela jsem do večera o hlaadu a žízni, pak jsem měla povolení, dostala injekci do zadku na uvolnění pánevního dna s tím, že buď to odezní a já se prospím nebo se to uvolní a začnu rodit...no tak jsem se "prospala", v neděli se nedělo nic...v pondělí rozhdnuto, další tableta, pokud nezabere, tak na sál udělat oxytocinový test jak reaguju a jestli je placenta ještě dostačující a co Rudík, tak to zvládá...tableta opět nic moc nezabrala, čípek se trošku zkrátil,ale nic, bolesti opět nepříjemné, opět bez oběda, prochodila jsem po schodech celý den pořád dokola tři patra nahoru, tři dolů, vstávala jsem to ráno o půl čtvrté...večer už jsem byla naštvaná, bolesti ustávali, čípek se jen mírně pootevřel, dostala jsem opět injekci na uvolnění, bolesti ustali a j se navečeřela...o půl sedmé večer to ale začalo, rovnou, po pěti minutách, nutno prodýchávat,ale jen dole a v zádech jako minule, jen teda už to mělo grády, na monitoru to psalo slabé vlny kontrakcí, přitom já už pěkně trpěla,ale prostě ty stahy nevycházely z vrchu dělohy,ale ze zad a spodu...při vyšetření se ale čípek zkrátil a já pootevřela volně pro dva prsty....o půl desáté další monitor, bolesti stále po pěti...minitor stejný, na vyšetření otevřená na pět, poslána na sál, volala jsem domů, proběhl klystýr, přijel táta a už to jelo na plné koule,čas ž jsem tolik nevnímala, otevřená na osm někdy po půlnoci už jsem nemohla vydžet,ale disciplinovaně jsem poslouchala pokyny a dýchala a dýchala, pak přišel na řadu Oxytocin,to už pk jede z kopce dolů, poslední cenťák mě dal zabrat, pak asi 12 zatlačení a maličký oběšenec byl venku/pupečník kolem krku na dvakrát,ale volně,dýchal a křičel hned../pak mi ho dali na břicho, v hlavně hukot, spoustu emocí a myšlenek, táta si přestřihl šňůru, popsal miláčka, mě zašili vevnitř i venku, dr i porodka byli úžasní, skvělý, na sálech jsem byla sama, byla jsem děně moc unavená, celé kontrakce jsem neunesla víčka otevřená, no jo nespala jsem od půl čtvrté a chodila celý den do schodů , lýtka mě bolely ještě tři dny, pak nával hormonů způsobil, že jsem stejě nespala...poprvéjsem usnula po neuvěřitelných 35hodinách a to jen na hoďku a půl, no než to doženuu...porod trval 8,5 hodiny, nebylo to lehké,ale stojí to za to a už teď můžu říct, že se druhému nebráním, možná, někdy....prostě ten uzlík štěstí stojí za cokoliv....
22. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
barbie GRATULUJIIIIIIIIIIIIII, nestíhám,ale vidíííím
22. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
rudo : ty jo tak to je teda zazitek jak svina, by me vazne asi kleplo, to bych jim tam asi neco uz rekla, ja jsem taky nespala vlastne od utery od rana od pul sedme do stredy do 11 do vecera, ale uz to mas za sebou, fakt te obdivuju zes to vydrzela a jakotze ti mezitim nedelali utz na ten pupecnik, me to delali snad dvakrat

jak se na to tak divam , tak jsem asi mela takovy nejrychlejsi a nejpohodovejsi porod, brr az je me oziba
22. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Radi maličká je náádherná
Taky plánuju druhý porod v pohodičce :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
rudo : moc dik, je uzasna ani nevime po kom :grinning:
22. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no po vás :grinning:
22. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
rudo : hahahahahahhahahaaa
22. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No radis -já bych řekla, že je celej strejda:slight_smile:))

Seb -mega moc gratuluji...jo když to jde, tak to jde bez všeho...:slight_smile:)) Super!!

Barbie - moc se těším na fotečky malého..ten můj už tak roste, že si ráda připomenu to miminečko maličké..

Rudo - taky slušnej hukot..ale dala si to statečně...:slight_smile:) A malej za to stojí co?:slight_smile:) Užívej si ten klídek, nám vydržel cca týden, pak přišli prdíky..ale spíš, že mi je malého líto...on není takové to uřvané miminko- on dokud může tak trpí potichu, až když ho to hodně bolí, tak začně mňoukat jako kočka a dělá na mě "auuuuauauaua" a má slzičky v očích a to bych dala nevím co za to abych ho těch prdíků zbavila..

Momentálně je osipaný..šíleně v obličeji..je to hrozný...prý nějaké kojenecké akné..ale nic na to není jen koupele v řepíku a omývám mu tím obličej, ale přijde mi, že to má furt horší a horší..no...ve středu jedeme do Motola kvůli tomu nosu na kožní, tak se zeptám i na tu vyrážku..Chjooo...
22. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mes : jo to rikaji skoro vseci, jinak s malym uvidis, to je zmena prostredi,
23. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zlatíčka moje

Tak my jsme dneska absolvovali cestu do Prahy do Motola..malej byl moc hodný..celou cestu spinkal - rád cestuje

Paní primářka se na něj koukla i s kolegama a řekla nám že: "Na 99,5% se jedná o plošný hemangiom, který neporoste a do 6 let se zcela vstřebá - bude čím dál tím světlejší, až zmizí úplně...ale že raději nechává půl procenta, protože na 100 % to může říci až na konci druhého měsíce, protože tou dobou už rostou všechny hemangiomy..takže ho máme pozorovat a kdyby náhodou začal ten nosík růst, tak hned přijet - ale prý to neočekává..
..bylo by to špatné, protože bohužel nos je jediné místo na těle, kde se hemangiomy prostorové nevstřebají, ale zůstane po nich obal a bohužel se to opravdu pak dá řešit pouze plastikou a to až v dospělém věku...takže Rorymu holky prosím držte palečky, protože my se teď budeme měsíc modlit, aby to blbé půl procento nebylo naše..a nic mu nerostlo

Každopádně nás ale moc uklidnila..fakt to stálo za to - ihned věděla o co se jedná..hned věděla třeba, že to má i na krku - říkala, že ty hemangiomy jsou zrcadlové - což znamená, že když je má ve předu - má je i vzadu - když ho má na pravém očíčku má to i na levém.. Jo a víte co je hezké - tomu v zadu na krku se říká ČAPÍ KOUSNUTÍ (vybledne jen v 50 % případů), tomu na čele se říká ANDĚLSKÝ POLIBEK a ty vyblednou vždycky..
24. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mes tak měsíc a půl budem držet palečky ať je vše takjak pani doktorka předpovídá a to blbé půl procento ať odejde odkud přišlo:slight_smile:
Věřím že to bude dobré protože na světě nejni nic horšího než nemocné dítě a proto Vám z celého srdce přeju aby se vše v dobré obrátilo ..a já věřím že když paní doktorka věří tak obrátí :wink:
24. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tetky,
tak vám hlásím že jsem se narodil 21.2.2010 v 18 .10hod, měřil jsem 52cm a vážil 3.75kg.
Až bede mít mamka čas tak se ozve pá
25. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jancet: gratlutujeme pekny macicek
25. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky

tak jsem se konečně dostala k tomu abych vám napsala.
Takže můj porod- byl to fakt masakr! kolem půlnoci jsme byli v podolí, kde mě nejvíc dostali tím, že jsem zazvonila a povídám dobrý den já asi rodím a sestra mi říká jo...tak si oblékněte návleky!!To byl mazec!Já bolesti po 3!min a musela jsem se ohybat abych si oblíkla níávleky.Pak m+ě vyšetřili a oznámili mi že jsem otevřená na 2!!!prsty a to jsem měla kontra fakt cca 2-3 min. Kolem 2 ráo jsem byla otevřená pořád stejně zato kontra chodily cca 2 min.Byla to hrůza a já už byla totál yčerpaná. Ve 3 jsem se PA zeptala na Epi protože jsem fakt už nemohla na to mi řekla no to si počkáte to až budete otevřeá tak na 5 prstů. Jenže když mě pak viděla že fakt sotva melu z posledniho tak mi vzala krev a že natočíme monitor. PO asi půl hodině skákání na balonu a na monitoru jsem začala mít šílený bolesti ale fakt strašný a kontra zhruba 40sec a 15 sec oddych.a pořád dokola.Řvala jsem na PA že nemůžu a pak už jsem ani neřvala jenom skučela no a pak mi to trochu splývá jen že najednou tam bylo snad 10 dr a že říkali uděláme císařský řez. Píchli mi něco proti zastavení kontra ale to vbec nezabralo. Nejhorší pro mě bylo když jsem koukla na manžela a říkám mu -umírám a on se usmál a povídá neboj se lásko neumíráš ale v očích měl tak šílenej děs!(zase brečim když o tom píšu ach ty emoce a hormony ) že jsem věděla že se fakt něco děje. a na sále říkám já bych chtěla epi , chtěla bych bejt u toho až se narodí. A posledn věta dr-už nemáme čas. No a pak jsem se vzbudila v 8 ráno na jip.
Další perla byla že fakt v podolí super personál milé sestřičky fakt bomba. Největší kráva byla na té jip když jsem se probudila z narkozy. a povídám jí sestři je vše v pořádku a na ,, Já nevim!!! Takže já měla nervy že se malej udusil nebo já nevím co. Tak to za půl hodky zkouším znovu a ptám se jako bych nevěděla sestři a nevíte co se mi narodiloJako holčička nebo clapeček a ona. NE! takže ja byla přesvědčená že malej umřel a ona mi to jen nechce říct. Byl to fakt hnus a moc děkuju jedé sestřičce která mi pak podla info jen jsem se jí zeptala byla moc milá!
tak trošku delší příspěvek zejtra si vás snad dočtu :grinning:
dneska jsem si i přidala fotečky do alba tak se jestli chcete můžete juknout.
Gratuluju taky všem maminkám které jsem nestihla a přeju tak hodné děti jako je můj Tomášek pořád spinká a skoro nepláče to asi za to příšerý těhu a náročnej porod.
25. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Barbie - tak jsem si připomněla porod a tvůj popis jsem celý probrečela..chudinko malá..tak sis to dala jako já,..fakt strašný...ale MALÝ je NÁDHERNÝYYYY - fakt úžasný miminko - krásný hlaďoučký, ňufáček...fakt...ten za to stál..
A užívej si ten klídek - musím tě totiž upozornit, že přejde...my také měli moc hodné miminko a teď nám v měsíci začali koliky a to je hukot...v noci teda spinká, ale den je šílenej..tlačí tak, že mám pocit, že mu praskne cévka v mozku, jak je rudej :wink:
26. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
barb: ty kokso jak to ted ctu, tak je mi normalne zle, to je neco, obdivuju zes to vydrzela, ta sestra to je fakt pipka, ale bohuzel je jich daleko vic, bud rada ze jsi narazila jen na jednu. maly je moc krasny, takovy zabak jak se koupe :dizzy_face:
26. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, barbi, gratulujem, miminko nádherné i Nikol se moc líbil. Buď ráda, že nakonec císař. Bolest pak je menší, můžeš si sednout, pipina nebolí. Já dodnes při menckách cítím stehy na hrázi po 17letech. Jsem si při porodu nyní vytrpěla jak kůň, naštěstí konec císař mě z toho dostal. A ta injekce před zákrokem na zastavení kontrakcí, to byla úleva, co? Jsem se po ní přestala i třepat. No, tak holky, máme to tady všechny za sebou, máme všechny zdravé a krásné děti, tak to je nádhera. akorát Petkan, to nevím co s ní a dvojčátky je. Jak někdo víte, tak písněte.
Mes, tak mě se to zas opačně obrátilo. Patyno řval do měsíce a nyní je moc hodný, přes den spí, v nopci spí. Ale kapečky musíme dávat.
26. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky my mame kapky babycalm a super na prdiky
26. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:
Mes tak to mám radost že to takhle dopadlo s Rorym :wink: neboj to bude urč v pohodě a za měsíc bdeš ještě šťastnější :wink: :wink:
Ili věřím s tou hrází kámoška to má taky a je 10 let po porodu :unamused:
Největší radost jsem měla když jsem si uvědomila že když náhodou budu mít druhé dítě tak mi v podolí automaticky dělají císaře :grinning: to bylo tak euforický zjištění :grinning: hehe
jinak díky moc za pochvalu maličýho :wink: a žabák -manžel mu říká žabáku od narození :grinning: protože je strašě hubenej tak u říká žabí muži a King žabo :grinning:
Radis my máme sab simplex a taky celkem dobrý. Dávali jsme teda zatím jen jednou protože ťuky ťuk zatím nás prdíky netrápí.
26. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nám sab ani calm nepomáhají :cry: ani ty probio kapičky...prdí furt jak cisterna..hrůza...a jak se u toho kroutí..ale pláče málo - jen když to nemůže vyprdět - ale třeba tři hodiny se v postýlce ve spaní kroutí a pobrekává ze spaní...takže se moc nevyspím..no..

barbie - takže kdybych náhodou uvažovala o druhém dítěti (zatím ne) tak půjdu taky do Podolí a oni mě tam taky říznou jo?? Já už rodit nebudu ani za boha..
26. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mes : nam prave ty sab nepomohli u anicky, tak mame ted jine a mala prdi o sto sest, zazili sme tri desny noci. mes ja si taky rikala ze uz roidt nebudu po tech 20 desnych hodinach, ale tohle bylo uplne jine a hlavne rychle.
26. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mes ale oni v hodně poodkách ti automat. dělají císaře po jedom císaři :wink: to snad jen kdybys trvala na svém že chceš rodit normálně :grinning: ale po tom co jsme si prožily mi někdo řekne porod a mě vstavaj vlasy na hlavě! Nikdy v životě bych to už dobroolně nedala :slight_smile:
Malej se dneska budil co 3.5 hodky ale já jsem nějaká dpočatá :slight_smile:
Holky chtěla jsem se zeptat myslíte si že když si dám slabý kafčo že mu to nějak může škodit??myslím tak lžičku rozpustnýho kafe....
27. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Barbie - já myslím, že ne, ale kdybys měla pocit, že nechceš uškodit tak si kup nescafé rozpustné bez kofeinu - chutná výborně - úplně jako normální...Jinak já si občas dám i colu:slight_smile:)
Barbie - já po porodu když viděla těhotnou tak se mi zvedl žaludek..:slight_smile:))
Radis -a co máte za kapičky?? Ten baby calm???

My v noci máme klid - spinká jen přes den je to hukot
27. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek