• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Zdravím děvčátka,

tak jsem se dneska objednala na první kontrolu. Na 15. června.
Jenomže odpoledne jsem špinila, tak jsem v slzách a nervech jela za gyndrem.
A výsledek? Jsem 6+0, tluče nám srdíčko, mám utroš a ascorutin a nemocenskou.
Jeden šutřík mi spadl ze srdce... :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Elvinko moc gratuluji k srdíčku..a neboj to spinění je normálka,já vím člověk se lekne ale to spinění je kůli tomu že mimís se tam občas tak vrtá že narazí na nějakou žilku a ta praskne..ale ten utroš je dobrej ono je dnes lepší na tu podporu těhu něco brát:slight_smile:
8. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu - děkuju. :wink: Fakt jsem se lekla a viděla různé scénáře, tak doufám, že to tu všechny doklepeme ve zdraví až do porodu. :sunglasses:
8. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, Ty nejdeš už vůbec do CAR na UZ po ET? Oni Ti ukončili už návštěvy? Já byla po ET po 14 dnech na krev a přesně za měsíc jdu na UZ.
Elviro, gratuluji mooooc. No taky jak čtu ostatní, tak mám depky, že dopadnu stejně.
Jinak chutě mám taky různé, dnes jsem si usmažila žampiony, vločkovou polévku se zeleninkou a brokoličkou. Teď puding čokoládový se šlehajdou a vařím další polévku hříbkovou. Ale začal mi smrdět olej rostlinný, jak ryby, tak mi ta polévka smrdí. Zítra musím koupit slunečnicový. Vše cítím nyní silněji a začínají mi smrdět určité věci.
Kočka co si s náma tady psala, tak dnes taky přišla o jedno mimi v bříšku na UZ.
8. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Která kočka ili??Ono se to někdy stává je to nějaký ten syndrom dvojčete nebo což..tomu teď nějak nerozumín :pensive:
8. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem se zrovna vrátila od svého dr. z kontroly a musím vám podat zprávu. Mám tam půlcentimetrová jednovaječná dvojčátka a už byly vidět i tlukoucí srdíčka :slight_smile: Dostala jsem i fotečku. Snad to bude v pořádku...
9. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, petkan, to je super!!!!! Tak jednovaječná se jen tak nestává při umělém, máš štěstí, že nejsou 4, 2x jednovaječná, když Ti zaváděli 2 kousky. Moc gratuluji!! Kdy jdeš do CAR, nebo už tm nemusíš? Máš průkazku? Fotečku si dej do alba, ať můžem kouknout jak jedvovaječná vypadají. Suuuuuper, zlatíčko. :wink:
Lulu, ta kočka je ywushka. Jsem se dívala na pořad sama doma, v červnu nyní mluví stále tam o neplodnosti a byl tam nějaký dr. a říkal, že u umělého je riziko do 7 tt, může se plod přestat vyvíjet a je potrat. Tak se bojím a ještě týden musím vydržet, pak už by mělo vše být dobré.
9. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, petkan moc moc gratuluji a fakt udělej album a koukej nám ty miminečka ukázat :slight_smile: . Ili neboj se, to bude dobrý, já jdu na kontrolu taky za týden a věřím, že bude vše ok, tak budem věřit spolu :grinning: . Tak přeju hezký den.
9. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky musíme věřit!!Žádný strachy!!
JInak Peťo gratuluji ke dvěma srdíčkům je to paráda:slight_smile:
JJ ili už vím koukala jsem iwušce do alba:frowning2:ale má aspoň to jedno miminko i když vím že je to těžký když se člověk těší na dvě ale..
Jani jdem na kontrolu stejně já jdu teda o den dýl,taky jsem zvědavá jak to srdíčko bude bušit:slight_smile:cipísek náš malinkej:slight_smile:
9. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, gratuluju k srdíčkům, přeji aby to byly dvojčátka páreček, to by bylo krásné :slight_smile:

Lulunko, kdy jdeš na kontrolu??? myslíš, že už uvidíš srdíčko???
9. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díííík :slight_smile: Dala jsem do alba fotečku z utz, tak se mrkněte :wink:
9. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Petkan, krásnýýýýýý :slight_smile: , moc hezký opravdu ti to moc přeji. :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, super, hezoučké!!! Já bych moc páreček nechtěla, spíše 2 holky, aby byly sejné,,nebo páreček není na sebe moc podobné. A holčiny copánky, sukýnky, korálky, to je parádička. Mám kámošku má 2 z umělého a je to krása jak jdou po ulici. Ale rošťáci to jsou jak kluci, tak má hokyy s duší klučičí.
Peti, jdeš ještě do car, máš průkajdu už?
9. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky :slight_smile: Na tom utz jsem se málem rozbrečela, když jsem to viděla. No ale radši zůstávám v klidu a moc se ještě neraduju. Taky se docela bojím, protože mají společný obal, prý se to stává, když se rozdělí později než do tří dnů, ale to jsou ještě předčasné obavy. Jinak já mám dvojčátka v rodině z obou stran, takže mě to až tak nepřekvapilo, že se to moje embryjko rozdělilo :grinning:
Aji, děkuju moc, páreček to asi nebude, když by se dařilo i nadále, jsou totiž jednovaječná, tak by nejspíš měla být úplně stejná :confused:
9. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, průkazku ještě nemám, je asi brzo a zatím bych ji asi ani nechtěla... Do car nevím jestli ještě půjdu, normálně bych tam šla, ale musela jsem vyhledat doktora ještě dřív, než se vrátí můj dr. z car z nějaké stáže, takže už jsem šla rovno ke svému doktůrkovi. Ale tomu co mi dělal ivf se chystám zavolat, jestli mě chce ještě vidět. U punkce jsem prý vyváděla a nadávala mu, takže nevím :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti , ničeho se neboj, i mono mono se dají krásně donosit, kamarádka má dvě holky, taky měla strach a všechno je ok, donosila je až do 37tt. Já bych moc chtěla dvojčátka, vždycky jsem je chtěla, vím, že budu šťatná za jedno zdravé miminko, ale je to můj sen.

:slight_smile: Ale co není, může být!! :grinning:
9. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, až do 37tt ? Tak to je super, vůbec jsem nevěděla, že se dvojčata dají nosit tak dlouho. Měla jsem za to, že se snad i schválně vyndavají dřív, aby se vzájemně neutlačily.. :confused: Tak třeba se ti to jednou splní ty dvojičky, ale jedno je taky super, aspoň si ho víc užiješ :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslíte, že v pátek by mohlo být vidět srdíčko??? Budu přesně 7+0tt podle poslední MS...
9. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, myslím že by mohlo, je akorát otázka, jaká je skutečná délka těhu... Jsi ještě krátce po vysazení HA a ovu se většinou posunuje do zadu, ale on ti to v pátek všechno řejne, neboj :wink:
Jo a jinak jednovajrčná dvojčata nemůžou být páreček, to je buď jedno nebo druhé. Pouze u dvojavaječných můžeš mít páreček :wink:

petka, velká gratulace, jednovaječná dvojčátka z umělého, to se fakt jen tak nevidí :sunglasses:
9. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, když je všechno v pořádku, tak do 38tt, tak mi to aspoň říkala :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky,Peti miminka krásné, :wink:
Aji já jdu na KO 18.6.a to už by mělo být vidět srdíčko proto tam taky jdem.. :slight_smile:
jinak já teď moc nekoníkuju už se do mě dali nevolnosti,celý den ležím ráno jsem v 6h vstala kolem 7h jsem šla do města a od devíti jsem ležele pak kolem jedenáctý jsem byla u mamky na obědě a moje chuť na jídlo už vymizela ,vše do sebe rvu pod tlakem abych něco jedla,žaludek mi celý dn plave,mám to už od včera mno a od půl dvanáctý do teď jsem zas spala.teď bych řekla že je mi líp ale ono to za chvilku přijde zas ty nevolnosti..je to běs ale kůli tomu prckovi všechno.A to už jsem si fandila jak to budu mít bez nevolností když mi bylo pořád tak dobře a měla jsem chut k jídlu,obrovskou chut a teď bych zvracela i když si jen prohlížím kuchařku :confounded: :confounded:
9. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, mě to taky začíná dost zmáhat, je mi opravdu zle pořád a ještě mě hrozně pálí žáha :unamused: Ale co bysme pro ty zlatíčka neudělaly.
9. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím vás :slight_smile:

No, tak já jsem úplně v klidu, vůbec nic mi není, až mě to občas zaráží a chytnou mě občas stresy, jestli je vše OK, tak vám trošku to vaše blinkání závidím :wink: :grinning:
10. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji ahoj, však počkej, na někoho to přijde dýl a pak budeš na záchodě žadonit ať už to přejde :grinning: , ježiši ale jakou já mám furt chuť na ryby!! Tohle moje těhotenství je ukázkový :grinning: , u dcery jsem pořád jedla pomeranče, u syna pila mlíko, u holčičky o kterou jsem přišli taky ryby a u chlapečka nashi, to jsem objevila v Albertu a celých pět měsíců jsem to plácala do sebe. No a teď ryby,rybičky, pořád bych grilovala makrely, no hrůza se mnou. :grinning:
10. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: ryby jsou zdravý :wink:
ajachlapíková: já mám třetí den pozitivní testík, u dr. jsem ještě nebyla, v pondělí chci jít na hcg a kromě zvýšený teploty mi taky nic není a taky si říkám, že kdyby mi bylo blivno, byla bych klidnější :sweat_smile:
10. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..vůbec nevíte o čem mluvíte,to blivno si teda nepřejte!!!co bych za to dala aby mi bylo zas dobře:-/ tohle je strašný,každý ráno se budím s nadějí že bude líp a ono nejni :confounded: naopak je to den odedne hořší,už polehávám celý den nejsem schopná ani udělat řízky protože to maso prostě smrdí.všechno mi smrdí a je mi z toho zle,lednice taky smrdí už sem do ní nasypala kypřící prášek,tak to trochu ty pachy vzalo ale je to děs,jídlo do sebe rvu pod tlakem protože jak mám hlad hrozně mě k tomu bolí břicho.zatím nezvracím ale moc se modlím aby se to k tomu nepřidalo..tohle fakt stačí.žaludek mi plave už 4den občas přemýšlím jestli mám to miminko v děloze nebo v žaludku :frowning2: je to fakt úmorný, a já si říkala že to budu mít bez nevolností a ono prd jak vylezlo hCG hodně nahoru už je mi zle.doufám že po třetím měsíci to bude už jen a jen lepší..protože ta postel mě nebaví..
Sem tam se mi udělá večer líp alw stojí to za prd.to ještě v lékárně prodávají zázvorová lízátka na nevolnosti ale zázvor mi teda vůbec nejede to je tak nechutná bylina nebo zelenina nebo co to je.no blé..
Jdu zas ležet,nacpala jsem do sebe jogurt a vůbec nevím co budu obědvat..
Tak se držte kočky a o tom že nám závidíte nevolnosti už ani slovo spíš buďte rádi že je vám dobře i když je to možná jen zatím..Tak páá
10. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, tak se drž... A nejsou ty lízátka i v jiné příchuti, mám pocit, že jsem někde slyšela višňový...
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu.višňový??jé to bych si dala zkusím na to kouknout na netu..a mám nový poznatek:slight_smile: kuřecí řízky smrdí jako houby:slight_smile:
taky dobrý né??já bych řekla že je mě dost blbě když mám prázdný žaludek když je plný je to lepší tak teď dělám ty kuř,řízky a bramborovou kaši k tomu okurkový slát..měla jsem na to o víkendu hroznou chuť a teď je to spíš povinnost to udělat panč jsem si vyndala z mrazáku maso a to se musí zdělat takže teď je i povinnost to sníst:frowning2:jako jíst musím to já vím ale mě fakt nic nechutná:frowning2: musím se kouknout po těch lízátkách:slight_smile: zkoušela jsem i vychlazenej neslazenej černej čaj jak radili a nic..a snís před vstáním z postele bebe sušenku a nic..budu si to asi muset protrpět:frowning2: tolik vámzávidím že je vám dobře:slight_smile:snad mě to taky brzy pustí..
10. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde máme Peťu?mamino halóó!!!
Ozvala se naposled včera a dnes nic..snad je jí dobře kočce:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A taky ivanas se nám stratila,,téda snad je jím dobře:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek