• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahojky,
no my snad už máme krize prožité v těhu. Rado se změnil jak hrom, malého přímo miluje, furt je u něj, z práce dojde, něco mu donese, furt něco kupuje :grinning: . Mě nestačí hrabat, jak už na mě jde domácí depka, jedem pryč. Byli jsme na tom východě na 3 dny, pak Dvorce u babky a nyní Velikonoce na horách na chatě. Dnes jsme dojeli. Malému se moc líbilo, prospal zas celé dny a noci. Pak mám ve středy školu, takže se trošku odreaguju do večera a furt nestíhám nic dělat, takže mi to utíká. Už se moc těším na léto. 1,7, vyrážím na hory, na chajdu a budu tam asi 14 dní. Sosedovi jsem zařídila tam hotýlek, mají 1 pokoj bezbarierový, takže budu mít od něj klid.
Mes, nádherné fotečky, moc...
5. dub 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky : tak u nas je to trosku lepsi, snad je to tim pocasim, ze muzu jit ven a muzu na vsecko zapomenout. muj s nama taky kupodivu travi vic casu. uz se vic snazi. tak snad to bude jen lepsi. u nas dnes prsi, takze mam naladu pod psa, boli me hlava. stepanka uz je taky klidnejsi spi i sest hodin za noc, tkaze se i vyspim.

mes: maly je fesak , ta skrvna na nose teda nevim, ale nic jsem tam nevidela uz to ma pryc? my mame porad potnicky, a ta seborea na hlavicce je uz pryc ale mame ji za pravym uchem.
5. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis -no vidíš..ono se to všechno zlepší..a gratuluji ke spaní Štěpánky..ono je hned líp, když se vyspíš:slight_smile:) Děkuji za pochvalu Rorýska, skvrna mu už moc vybledla, takže není skoro vidět, jen když se rozčílí nebo když se mu na nose udělají pupínky..to pak jo..
Potničky už nemáme, ale malej se šíleně potí, když mu dám ponožky tak je má durch a furt mokrý ruce..a to má nadoma jen overálek.
My máme tu seboreu v ouškách..to je blbší..se tam pořádně nedostanu s krémem..
Taky nám začalo téct očíčko tak jsem to hned prokapala septonexem a preventivně vytírám Opthalem a už je to dobrý..

Illi - také děkuji za pochvalu foteček, to je dobře, že se manža změnil..a že se vám tak hezky věnuje!

Holky vy vůbec nepřidáváte fotky!!!
5. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : no ma to tak stridave treba dva dny v kuse spi, pak je dalsi den cely vzhuru ze pres den spi jen hodinu, uz se nam nekolikrat stalo,ze treba spi tri hodiny a dalsich sest hodin je vzhuru, jako vubec to u mimina nechapu. jak tobe maly spi a vsem ostatnim? neboj fotky dodam az bude vic casu. anicka uz spinka, stepulka tu brepta. mam tu kopu zehleni.
jinak u nas velka udalost segra ma konecne po ctyrech klucich holcicku, termin ma 17.8. takze ji ted chystam vybavicku, pac anicka byla v cervenci a nevim co s tim letnim oblecenim tak to aspon poslouzi, ted davam stepance bodycko s kratkym rukaven a na to overal, nebo body s dlouhym a puncochy, tak to aspon jeste vyuzijeme. u nas ta krize nebyla skrz holky ale skrz finance, jsme na tom porad dost blede a manza utraci jak najaty nejvic me stve ze prave jen za sebe. ale mam ted pres net dva privydelky takze uz se to blyska na lepsi casy. minule pondeli jsme meli vyroci svatby ani si nevzpomel. no snad to bude lepsi.
5. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malý spí pořád, je snad hodinku vzhůru a zas usne. Jinak to očko nám hnisá každou chvíli. Od narození jsme dávali antib. mast a teď baští sirup co 12 hod na kašel, na roztražení průdušek. Nechodil ven, tak pohoda, pak šel a v noci zas druhé hnisu plno. Vytírám heřmánkem a do večera nic. Kdyby mě to napadlo dřív, nemusel se 2 měsíce trápit. Teď byli na chatě, furt venku, vítr a očko dobré. Takže myslím, že to bude tím vzduchem, v KA je hnusný. Kašílek už nemáme, zítra budu volat dokdy dávat sirup, ani nos neodsáváme, jen páru pouštím stále s eukaliptem, paráda.
5. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - my to máme pravidelné - hodinu a půl si hrajeme, hodinu spíme, pak si chvilku pohrajeme, nakrmíme a celé znova..večer usne v sedm - půl osmé a vzbudí se buď v 23:00 - 04:00 - 07:00, nebo až v 01:30 - 05:30 - 07:30.. spinkával už celou noc, ale teď se zase začal takhle budit..asi mu už nestačí mlíčko protože se budí vysloveně hlady

Radis - ségra má 5 dětí? To bych umřela:slight_smile:)

Illi - snad už to bude mít lepší.. :wink:
5. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : ma dva svoje 12 a 6 let, a dva vzite 7 a 3 roky, jako stepanka porad naprosto zadny rezim, snad se to zlepsi
5. dub 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý taky v noci jen hlad, jen se vrtí, už letím ohřát vodu na nutroš, namíchám, dám napít a spí dál, žádné brknutí, nic, jen vypije a pokračuje. Nechci aby pobudil rodinu, tak jak začne vrtět a protahovat, už letím do kuchyně., takže každý chrápe. :slight_smile:
6. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nestačím číst co píšete:slight_smile: Vendulka spí docela pěkně. Musím to ale zaklepat do dřeva. Kolem půl osme se vykoupe, nají a jde do hajan a vstane tak kolem čtrvté.Manžel je super. Než ji přebalím, tak umíchá Nutrilon, tlaže to jde rychle.
Pupínkové šíleství jsme si prožili taky. Malá se den ze dne osypala šíleně na tváři. Ale moc jí to nevadilo. Jen byla samý puntík. teď už je to skoro pryč. Jen když se vzteká, tak se sem tam něco objeví. Mám pocti jako by to bylo ze vzduchu. No uvidíme.
te´d ji jdu obléknout a jdeme se na chvilku vyvětrat, aby se nám lépe trávilo.
6. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tachi, to spí hezky, mě spí kol 20 hod do 2 a do 5 hod a pak v 7 vstane a nesnídá, je po nás :grinning: vypije tak nejvýše 20, takže jí až kol 9 ráno. Obsypání jsme zatím neměli, jen to očičko nám dost čsto hnisá, jak ne jedno, tak druhé, no děs.
Dala jsem si fotku malého a adminy mi to asi smazali v okýnku, musím tam dát asi kousek mého rypáku :grinning: aby byli spokojené kočky :unamused:
6. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecne snad jdu spat, stepanka mela zase svuj vecer od sedmi do ted rvala, ted se narkmila asnad bude klid
6. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi, já bych vykoprtla, Tě obdivuju jak to zvládáš. Máš holky jak dvojičky, dávaj teda zabrat pořádně! Fakt mladý člověk zvládá v poho bez únavy, my starky už to nesem hůře :grinning: Pamatuju jak měla Niki rok, já začla dělat v baru odpoledne šla do práce, ve 2-3 ráno došla k našim, v 7 jela dom s malou a zas odpoledne v 1 šla do práce a v poho vše stíhala. Teď nestíhám ani hlavu umýt :grinning: . Nepila jsem kávu, teď každé ráno, mám nalepenou vyhřivací nálepku na zádech, nebo se ani nepostavím z postele, no věk je věk :grinning:
7. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne, dneska byla docela šílená moc, Vendulka připomínala plynovou továrnu.
Radi, to musí být fuška s dvěma dětmi, tak blízko od sebe, Obdivuji Tě. Někdy mámpocit, že padám mrtvá do postele a to mám jen jedno.
7. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčiny

nás chytil růstovej sprut ale teda šílenej!Malej 3 dny vvádí jak když ho na nože berou :grinning: v noci teda hají a už máme uspěch spí poprvý 4,5hod pak 3,5 pak 3 a pak už je vzhůru :slight_smile: už je to fakt lepší. Dneska je tak nádherně že jsem trajdala s kočárem celý dopo a malej ted spinká na zahradě tak čekám protože se každou chvíli musí vzbudit na krmení :slight_smile:
Mes-malej je nádhernej :wink: a s tím pocením to máme stejný nás fakt brali přes kopírák jak s těhu tak teď s dětma :slight_smile:
Vítám tachion :wink:
Jo holky malej měl v 6tt 4,5 k a 55 cm a přibírá v průměru 350gr týdně a dr mi říkala že je to hodně :angry: jak jste na tom vy??
Jinak my ani krizi nemáme ale já jsem občas dost nesnesitelná :frowning2: a to že nám hrabe :grinning: tak minule jsem si volala s kamoškou co má holčičku rozenou 16.1. (jak ji rodila těch 30 hodin než jí udělali císaře myslím že jsem tosem v lednu psala) tak spou jsme asi 30 min počítaly kolik je 6x 7 :slight_smile: mazeeeeeec
7. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb: nám stepanka pribrala za presne za mesic 900 gr, dr. rikala ze to je pekne, oni ted rychle do pul roku porostou tak budou prad jest, a na dr. se vyprdni, bud rada ze malej ji.

ili a tachi : no ono na jednu stranu jsem rada ze to je tak brzo po sobe, ona ani jedna nebyla planovana. ale nastesti jsou zdrave, tak jsem za to rada a na druhou stranu je to na bednu, manza porad v praci, ja sama s holkama. anicka ma uz od ledna obdobi vzdoru, tak si to asi umite predstavit. stepanka ta ma nocni provoz, rve i 4 hodiny v kuse, nevime co sni uz jsme zkusili uplne vsecko, dr. rikala ze to jsou vecerni prdiky, ze to musime jeste mesic vydrzet, ale pokazde dva dny klid a ten treti den je desnej. nejhorsi je ze kdyz kojim tak anicka toho vyuzije, vcera jsem ju sundavala ze stolu dovupatroveho na pc, sedla si nahoru k tiskarne. fakt ju za chivlu budu seskrabovat ze stropu. dneska tu krasne sviti slunikoc, manza uz se po nocni vyspal tak jdeme ven an plinky a na hriste.
7. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s Radiskou, hlavně že je malý spokojený.
Odpoledne jsem se chystala na procházku tak, až jsem i s malou usla. Tak jsme vyrazly na cesty později. Je to super, když je venku tak pěkně. Snad to vydrží i přes víkend.
7. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky :slight_smile:
nějak nestíhám internet :(, malej chce pořád papat, co dvě hodiny, když je vzhůru a když spí, tak co tři hodiny, počítáno od začátku kojení a papá min. 30 min. - to ho musím odtrhávat, jinak by papal klidně hodinu, dnes jsme byli na 6tt prohlídce a měřil 57 cm a váží 458O a přibral za týden přesně 300 g, takže barbie buď úplně v klidu ;), mě řekla dr. ,že přibírá dobře

víc sem zatím od vás nestihla dočíst, tak jestli se malej neprobudí, tak ještě písnu

jo jinak mě řekla gyndr., že mám hodně povolený ty svaly pánevní a že musím cvičit, holky vy cvičíte ? já teda se k tomu zatím nedostala, za první na to nemám čas a za druhý mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : ja jsem taky chtela cvicit ale vubec neni kdy
7. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě adámek přes den moc spinkat nechce, dopoledne nespí vůbec, jen když ho dědeček v náručí řvoucího uchová a on to dokáže třeba hodinu nosit a vykládat mu, až usne, já ho neunesu tak dlouho :-/, bolí mě hrozně záda, nevím , jak ho budu nosit za měsíc, dva, ...
no a pak spinká odpoledne v kočárku (ale nesmí kočár zastavit, to se probouzí ... takže nechat ho bez dozoru na zahradě spinkat moc nehrozí, furt ho musí někdo tlačit aspon sem tam) , no a zbytek zas nespí až tak do půl osmé, někdy do půl desáté do večera, hraje si tak 20 min. maximálně a pak začne brečet, takže se musí chovat nebo krmit
7. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičit chodím. Ale je to i tím. že nekojím, takže může zaskočit manžel:slight_smile: My byli dneska na dvouměsíční prohlídce a máme 5580 g a 59 cm. Je to šikula:slight_smile: Teď zrovna spí.
Seb s tím kočárkem to máme stejné:slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už paseméééé..je moooc šikovný..láska moje :dizzy_face: Sice nám to jde zatím jen na jednu stranu, ale jde to.)) Kouká furt doleva..snažím se na něj mluvit z prava, tak snad to brzo zabere :dizzy_face:
10. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se přidat patříme k vám, Honzík je narozený v lednu :slight_smile:
10. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smardik

holky ja mam konecne klid koupila jsem super kapky a nemame zadne prdiky, teda prdime jak neco ale uz se u toho nekrouti a nebreci, zjisitila jsem to az ted, jsem uz mesic u jedne firmy, jmenuje se okg a maji pripravky z bylinek, je to ceska brnenska firma, kupovala jsem tam manezlovi bylinky na klouby a tchyni na migreny a nikdy jsem si to neprecetla poradne, az me konecne zpucovala moje sefova proc nevydelavam, kdyz to jde tak jednoduse. no a svete div se za tento tyden jsem si vydelala dva tisice, kdybyste nektera mela zajem si vydelat tak napiste, ja su z teho uplne nadsena jak praaaaaseeee. zaplatime dluhyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Smardik:slight_smile:
Já dávám Sub Simplex. A taky v klidu. Prdí ale nepláče, i když se trochu pokroutí. A nedávám je pořád. Je tak občas, podle toho jak jí je:slight_smile:
10. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak jsem dens definitivně zabalila kojení... :unamused:
jsem z toho nějaká rozhozená ale nemá přece smyl odsávat HODINU 40-50ml z obou prsou ne?? a ještě ke všemu to odsaju už jen ráno. Dr mi řekla že kdybych mu měla dávat 10 ML že to smysl má že imunita ablabla ae já už na to prostě nemám.Strašně to bolí a stejně mu musim dofrknout nutrilon.Pohádali jsme se s manželem on řek že to mám zkoušet dál ale á už fat nemžu. tak pořád nevím jestli jsem neudělala chybu že už jsem přestala....
10. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím zaklepat že malého bříško netrápí, už jsme vychytali co já nesmím jíst co mu vadí a není problém. Už spí a bude až do 4 do rána :slight_smile:. ale staršímu nepomáhali žádné kapky, prostě se prvními 3měsíci prořval
10. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barb nic si z toho nedělej. Já kojila jen asi v šestinedělí. Pak jsem mléko odstříkávala a dávala mé jako zákusek k večernímu Nutrilonu. Taky jsem z toho byla špatná, ale nejdůležitější je, aby byli mališci spokojejí. Ne?
10. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie určitě jsi neudělala chybu, hlavní je aby jsi byla v klidu ty i Tomík, to je nejdůležitější. Jak budeš spokojená a klidná ty bude i malý :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb: asi tak souhlasim s holkama, aspon se v noci vyspis , nam anicka po nutrilonu spala celou noc. a navic jsou v tom taky vitaminy a je jich tam vic nez snis. vis co at si manza rika co chce, ale pokud by ses mela trapit, tka to za to urcite nestoji.

smardik : divala jsem se na tvuj fotoblog, ty jo ty mas kluky po sobe jeste driv jak ja, jak to doma zvladas? ja mam co delat, hlavne s anickou, kdyz jdu kojit, tak ju malem seskrabuju ze stropu.
10. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda plně kojím a malý mi spí celou noc a první mi od 2měsíců spal taky celou noc dokud jsem kojila a blbě začal spát v 5měsících jak jsem přestala kojit

radiska jo kluci jsou od sebe přesně 15měsíců a 5dní a celkem to jde, Tom je hodný a má brášku rád-pořád ho pusinkuje a hladí, ví že když pláče že se sklidní když mu dá dudlík, je to v pohodě a to jsem se hodně bála. Jak kojím tak Tomík sedí vedle mě a kouká se a hladí ho u toho, něco mu vykládá tou svojí řečí a když ho to přestane bavit tak sleze ze sedačky a jde si hrát, žádný problém fakt není. chápe že prostě na něj nemám čas a hraje si sám v pohodě. jen u přebalování mi vždycky asistuje proto musím přebalovat v obyváku na sedačce aby na to viděl-už umí odnést špinavou plínku do koše (jen se pak musím podívat co ještě vyhodil, už tam byl i můj telefon), on ho u toho hladí a vykládá mu. Přebalovák mám ale nemůžu tam přebalovat mu to prostě vadí že tam nevidí a drží se mě za nohu a řve
10. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek