• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
mes, gratulujem!!!! dostaneš na šaty, žes našla první. Taky Ti slintal a cpal ručku do pusky a kadil co snědl? Mě to totiž dělá, tak myslím jestli nelezou, ale ještě jsem nekontrolovala. Cinkalas v pusce lžičkou? Nebo prstem? A hned 2 najednou vylezly? Kup mu gel chladící do pusinky na ďasenka. To je supeeeeeeeeeeeeer!!!!!

To očkování nevím, zas se bojím tolik jedu mu pouštět do tělíčka. Vymysleli hodně těch očkování navíc, nevím jestli je to dobré. Aby t nemělo opačný efekt. Co ostatní? kdo jste co četly o tom? Já nemám moc času volného, tak si přečtu jen názory vaše, moc času už nezbývá. Mám doma brožurku o tom, někde v šuflodě.
13. dub 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně se mi zdál pořád nějakej horkej, zahleněnej, měl průjmík - a ruce pořád v puse ale když jsem ho dala k prsu tak dvakrát potáhl a začal se kroutit a naříkat..tak mě dnes napadlo se tam kouknout..cinkala jsem lžičkou - ale spíš to cvakalo..on tam furt cpal jazýček, tak jsem mu začala tu dásiňku hladit malíčkem a on držel a nechal mě tam kouknout...
Ten gel je až od 5ti měsíců..ale prodali mi nějaký na přírodní bázi..tak to zkouším..Zrovna se tu kouše..chudinka

K očkování - já jen vím, že kámoška u nás v ulici chtěla ušetřit a vynechala první vakcínu pneumokoka a samotřejmě to její chlapeček chytl - leželi v praze v Motole a málem ohluchl..mlátila se do hlavy za to..
13. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes vy už mát zoubek? páni to je rychlost, Tomík měl první zub v 10měsících

oba mi spí a Honzíkovi fakt asi není dobře protože nakojím a hned usne a to už od včera od večera, kašle spíš víc takže to vidím zítra na dr. a poslech, stejně musím na kontrolu se starším tak to vezmem při jednom

ili já nechávám naočkovat protože se pneumokoku bojím-známým na něj chlapeček umřel, kup si betynku zrovna tam o něm píšou dneska jsem to četla. souhlasím že toho očkování je dost a je to zátěž pro tělíčko ale myslím že lepší třeba 2dny teplot než pak až ohluchne nebo něco horšího. Moje dobrá kamarádka chtěla ušetřit prachy tak neočkovala a malá pneumokoka chytla a naštěstí to dopadlo dobře-jen asi týden 40horečky které nešli srazit a byli v nemocnici na kapačkách protože nejedla a nepila.
já nechávala i Toma očkovat-šel ve 3měsících,jedna dávka stála 2020 a má za sebou 3 a ted ve 2letech ho čeká další. dr. už jsem hlásila že chci i Honzíka očkovat, jak půjdem na 3měsíční prohlídku hned se domluvíme na datumu
13. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes gratuluji k zoubku. Malá si cpe taky ruku pořád do pusy. Tak se kouknu, Co kdyby :wink:
Určitě budeme očkovat. Na začátku května jdeme na hexa, tak pak to přidáme k tomu. Raději naočkovat než si to pak vyčítat.
13. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
\\\\\\\\\\\\\\\\\\ono je to už zdarma ten pneumokok očkování. Openíze ani nejde, jen aby to ebylo špatné tolik toho, aby právě neonemocněl, bojím se. Peníze nehrají roli v tomto, umělé nás vyšlo kol 70 tisíc, je to vymodlené dítě narozené po 14letém čekání a mučení u doktorů, tak bych nechtěla něco pokazit. Děkuji za názory. Kdysik takové nemoci nebyly, že? teď člověk neví co je reklama, co je nutnost, aby to neublížilo miminku.
Na zoubek jsem se kukala, ale necinklo nic, jen se mu to vůbec nelíbilo :grinning:
13. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili vždycky nějaké nemoci byli a vždycky asi nějaké byli, my ho teda platili ale vůbec jsme peníze neřešili, bojíme se o něj tak šel a Honzík půjde taky, to že už se to neplatí je vedlejší. 14let čekání ti fakt nezávidím, to neznám: u Toma jsem od 1.ledna nebrala prášky a 25.října se narodil tak to byla rychlovka a u Honzíka jsem otěhotněla napoprvé, to vím přesně datum početí :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili tak to se Ti ani nedivím, že by jsi nechtěla nic pokazit. A jak jsi řekla. O peníze nejde pokud jde o zdraví, zvlášť když se jedná o malošky:slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snažili skoro rok..jednou jsem potratila..takže Ondrulka je také velmi milované a vymodlené dítě.. A jsem čím dál více přesvědčená, že toho pneumokoka nechám..a pak už jen ty povinná očkování..

Tach...díky za gratulaci..bojím se trošku co prsa, až zoubky povyrostou..mohl ještě počkat chvilku..no:slight_smile:
13. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: taky velka gratulace, to si teda pospisil, segrina mala je mela ve trech a pul mesicich, taky sme otmu nechteli verit, ale hold to neovlvnime.
14. dub 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já malíčkem kontrolovala, ale mám tak dlouhé nehty, že ho škrábu do jazyka, tak to prdím :grinning: Nic jsem neviděla, ale to slintání, sračka a ruce už obě v puse, bude mít pusu jak kačer donalt vytahanou :grinning: .
Jdu zítra do poradny, tak se zeptám dr, co na to říká pneumokoka ona, jestli mi to doporučí. Je to rodinná dr, tak určo poradí dobře, pak dám vědět. Jsem zvědavá kolik váží.
Dnes mám školu, písemku i zkoušení z ruštiny, tak to bude :grinning:
Dnes jsme spali fajně. od 20 do 3, pak v 6 vzala k sobě do postele a sousedka mě vzbudila v 8, ještěže tak, nebo bych nestíhala dnes. Ale ty záda jsou děsné. Dávám ty nálepky vyhřívací, teď už jen na noc budu dávat, ale stejně brečím jak lezu, jsem jak po operaci.
14. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili to děsné, s těmi Tvými zády. Uvažovala jsi o těch masážích?
Mes, pokud by ti to dělalo problém, tak si pořiď kloboučky. Měla jsem je, když jsem ještě kojila.
14. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardi, máš moc krásné fotky,. Mohla bych se zeptat, kde se kupují takové suprovní kalhoty pro mimise?
14. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tachion díky, kalhoty jsou značka Next
14. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A můžu se zeptat, kde jsi je sehnala. Sháním něco podobného pro Vendulku.
14. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tachion znáš MMB?
14. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik - krááááásnééé fotečkyyyy!!! Malej je boží bobeček!!! A Tomášek je krásnej jako holčička! :dizzy_face: Fakt krásnou rodinu máš!

Tach - mimáč je nejlepšíííí!! www.mimibazar.cz :wink:
14. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny

teda vy jste toho zase nakecaly :slight_smile: člověk tu není 4 dny a nestačí dočítat
tak popořadě Ili mně bolela kostrč šíleně v těhu a celkem mi masáže moc nepomohly nechci tě děsit :frowning2:
do Očkování na pneumokoka určitě jdu!Přesně jak psala Mes pos bych se kdyby se něco malýmu stalo a já bych si pak vyčítala že se tomu mohlo předejít očkováním (ostatně jsem tady snad jediná kdo má monitor dechu :grinning: jsem fakt ráda že ho mám jsem klidná) Jinak Mes malej je hezounek gratuluju k zoubkům :slight_smile: to je síla takhle brzy :grinning: a čepičky jsou nádherný jsi šikovná!fakt strašně mc já uháčkuju akorát jednu řadu- takovej ten řetízek :grinning:
Jinak já fakt musím zaťukat máme strašně hodný mimčo usíná sám akorát když ho trápí pokaždý navečer prdíky tak chvíli pláče ale šoupnu u pecky na bříško, pustím kolotoč a za chvíli chrupká.
Jinak seb máme to stejný :confounded: mně taky malej v noci budí co 3 hodky na jídlo.Jednou už měl rekord to spinkal skoro 5 hodin ale bylo to jen jednou :angry: jinak okaždý spí 3-4, 3,2.5 a pak je vzhuru
14. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava.barbie taky máme monitor dechu a měli jsme i u prvního a já si myslím že jen díky tomu že jsme ho měli máme i Tomáška
14. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s tím monitorem fakt klidnější :slight_smile: to bych ho pořád kontroloala jestli dejchá :slight_smile: přidávám vám fotečky :wink:
Ta cigareta samozřejmě není pravá :grinning:
14. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
s ještě jedna kočárková :wink:
14. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barb super fotky. Vendulína jsem nahrála do fotoblogu.
14. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supr, kuřák jo? V těhu mě bolely záda tayk, měla jsem velké břicho, to byla jen bolest zad. toto je hrůza, prostě ochrnu od dupy dolů v noci, přes den to jde, jak se blíží večer mám strach jít spát. Proto nechodím ani odpoledne si lehnout, ty bolesti jak vstanu se mi nevyplatí ležet hodinku. Takže epidural už nikdy, císař jedině pod narkozou.
14. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To přestává být sranda. Byla jsi s tím u doktora?
14. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek,
ne nebyla, nemám kdy. Měla jsem jít včera na zátěžák na cukrovku a dnes do poradny do dia poradny, ale nemám hlídání a čas, tak jsem to taky zrušila. Nemám čas ani umřít. Snad to přejde.
¨Dnes mám poradnu a očkování, jsem zvědavá kolik vážíme a měříme. Pak dám echo. Jdeme v 13 hod. Nechám přijednom i ten pleumokok, jste mě přesvědčily. Kámošce to naočkovali najednom v jedné stříkačce a je zdarma, takže je to jen dobře, můžou i maminky co fakt nemaj na to penízky. Takové očkjování, když je fakt dobré pro život by se určo platit nemělo. Platíme snad málo na dních? Za chvíli budem platit i zavzduch. I když u nás na KArvinsku, se o vzduchu říct nedá, je to bordel, se divím, že jsme tu ještě všici nepošli. :unamused:
15. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý má 2 píchance v nožičkách, i ten pneumokok, píchají t přijednom. Kdo je narozen od ledna, je to zdarma.
Vážíme 6,43 kg a měříme 61 cm, si pojí teda. Já sice doma naměřila 63 cm, ale řídím se jejich metrem do knížečky vepsat.
15. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - gratuluji ke krásné váze a míře a k očkování..měl nějakou reakci? A co doktorka? Doporučila ten pneumokok? Jak vypadá vaše ramínko? To po očkování v porodnici? My to stále nemáme úplně zahojené - pořád má uprostřed jako trošku hnisík..nebo co to je..Tak asi příští týden očkovat nebudeme..
Taky píšu knížečku:slight_smile:) Už se těším na přístí týden, ale myslím, že vás trumfneme s váhou i s mírou..měřili jsme ho doma a naměřili 65 cm..jsem také zvědavá kolik naměří oni..a myslím, že bude mít taky kolem 6,5 kila:slight_smile: :grinning:
Nic nám není - v tesku kupuju bodýčka a overálky na 6 -9 měsíců..hukot :grinning:

Trápí nás ty zoubky..ale zatím to zvládá statečně :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak malý měl v noci 38,5 teploty s těch injekcí. Nebrečel sice, ale kňoural v noci, protahoval, šlo vidět, že ho to bolí. Jsem nespala celou noc, bála se aby se mu něco nestalo. Nemám ani paralen čípky. Naštěstí dnes má jen 37 a už si vykládá, je lepší. Byl bledý, pak červený z horečkou... Bez nálady, ani se nesmál.
Včera jsem se od mamky dověděla, že sousedům na pneumokoka umřela dítě v 8 měsících, přes 35 lety. Můj brácha zas měl medinkokok v 11 měsících a přežil jen zázrakem. Mamča nevěděla ani že řeším zda očkiovat či ne.
Venku chčije a chčije. Ani ven nejde chodit. Ten kočár moc nevyužiju teda.
Řeknu vám, že na naši diskuzi máme všechny tak krásné miminka, že to až není možné, jak ofocené z časáku!!!
16. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, kamarádce nenaočkovali k vůli ramínku taky, má dojít až ve 4 měsících. Malý to má jen červené.
Já myslela, že bude mít váhu menčí, co sní to vykadí a nepříjde mi tak kulatý :grinning: . Kukala jsem kolik měla Nikol a měla taky 61 cm a váha 5,03 kg :grinning: pravý opak. V půl roce měla 6,5 kg, no maras.
Mres, krása , kolik Ti vážil a měřil při porodu? Malý 4 050 g a 51 cm. Narodil se o 14 dní dříve k vůli cukrovce těhu.
16. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilii - chudinka malej..bobánek! Jéééžiš já se tak bojím, to se nedivím, že jsi nespala..docela reakce co? A ta teplota už vysoká, i když se půl stupně odečítá tak 38 je dost! Snad mu bude dobře, už!
U nás je teda naprosto nádherně - moddrá vymetená obloha..tu a tam mráček
Už se mi budí zlobr, tak jdu na něj:slight_smile:)
16. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážil normál 3,5 kila a měřil 50 cm.. roste jak z vody..chlapák :grinning:
16. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek