• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj kočky, lulu mě pomáhalo v těhu jak mi bylo po ránu zle, že ¨než jsem vstala z postele, tak jsem nuceně spolkla 3 lžičky přesnídávky, kterou jsem měla vždy večer připravenou u postele, jak měl žaludek co zpracovat, tak mi nebylo šoufl. Zatím mi je v poho, mám toho hodně na práci hlavně po ránu co dělat, tak nevím jak bysch to vše zvládla. Dnes mám ještě škkolu, tak ve 2 odjíždím. Už aby byly prázdniny!!!!
10. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem třeba teď už měla celkem hlad a tak jsem si dala ten kuř.řízek s kaší a okurk.salát.jako chutnalo mi to a dobrý ale jak má žaludek hlad a já mu dávám e mi prostě těch prvních 15min po obědě zle,žbluňká to ve mě a přijde mi že co spolknu to hned ztávím,prostě s prázdným žaludkem je mi zle a když ho plním je mi taky zle vždy čekám kdy to vyhodím mno a tak 15min po obědě když už se to jídlo usadí je to ok..prostě asi budu muset jíst furt a né jen když budu mít hlad,jíst prostě průběžně,nenechat ten žaludek úplně vyhládnout ale to se dělá s nechutí k jídlu celkem blbě už fakt nevím.zkoušela jsem i vychlazenej džus a řekla bych že to možná je ještě horší..navíc se mi do toho začíná motat škeble..mno nic konec nářků valim ležet..kéž bych se tak vzbudila až za měsíc a půl a úplně fit:slight_smile:nedá se nic dělat i tohle je taková ta krutá daň za mimíska..
10. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky :slight_smile: Byla jsem mimo příjem, tak jsem si vás přečetla až teď. S tou nevolností taky nevim. Doktůrek se mě včera ptal, zda mám napětí v prsou a jestli mi bývá špatně. Tak jsem řekla že jo,
(prsa mě bolí na etapy, chviku víc, pak míň, pak třeba i vůbec a blbě mi je taky, ale spíš jen takový pocit na zvracení když mám prázdnej žaludek, nebo když si představím ryby na talíři, ale nezvracím), a on mi na to řek, že je to dobře, jako že asi pracujou ty hormony si myslím. Ale zase na druhou stranu, vím, že každýmu špatně nebývá, natož nějaké zvracení, tak teď nevím... :confused: Jedna známá teďko zjistila, že je těhotná až ve 4. měsíci....prostě nic jí nebylo, takže fakt to má každá jinak :dizzy_face:
10. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : pokud nevadi pridam se k vasi debate. zjistila jsem v pondlei ze jsem v sedmem tydnu , nic mi neni zadne pocitiy na zvraceni zadne napeti v prsnou, prvni dite jsem zjistila az ve tretim mesiici, protoze mi ni nebylo. ja mam ted zkouskovy, tkaze je unas bozi dopusteni, vsude se valeji stohy papiru. tka se zatim mejte pekne
10. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, radisko to víš ,že se můžeš přidat :slight_smile: . Koukala jsem , že budeš mít díťátka dost brzo po sobě :slight_smile: , to bude doma veselo :grinning: . A už jsi byla u doktora?
11. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ne k doktorce jdu az pristi pondeli, protoze jsem ted s malou u tchyne a tady tu starsi doktorku nechci otravovat. Najisto uz to vime, vsecky testy sou pozitivni. Manza ten se tesi jak malej kluk, ze to bude klucina. No uvidime :grinning:

jany: se divam, ze asi budem rodit v nejaky podobny termin :dizzy_face: jinak neska tchyne hlida celej den a ja se muzu v klidu ucit jeste na poslednich 6 zkousek, coz bude maras - pravo. politika, vyzkum, nemina, specka, etika. Same paradni predmety. Tak zatim hoj
11. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte kočky,gratuluji nové těhulce:slight_smile:
Jinak mě je furt zle,žaludek mě tlačí je to hrozný,semtam je to lepší a těhu lízátka se mi zdá že jednou pomůžou pak je mi po nich zas hůř tak nevím..vždy kolem páté večer je mi líp ale nikdy ani to ne..takže jdu zase ležet držte se a mějte se já se zas ozvu:slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: no Aničku máte nádhernou, tak se hezky uč, ať to máš za sebou a pak už si to můžeš jen užívat :slight_smile:

lulu: ani mi nemluv, taky furt hulákám do trubek, přesto ale moje chuť na ryby je až nenormální, za chvíli mi narostou ploutve :grinning:
11. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany : ja nejim nic ineho nez ryby, papirky, rajcata - to jsem jedla i pri prvnim tehu a Anicka na nicem jinem nevyrostla. JInak dekujeme za pochvalu, se nam holka povedla :grinning: kdo vi co to bude ted, doufam ze taky takovy raubir, anicka jde zitra na prevazy - v utery minuly tyden si zlomila klicni kost, to proste clovek neuhlida.
11. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: jejda chuďatko malý :frowning2: , no jo, já to znám a bude hůř :slight_smile: , mám 14 letou dceru a 2x do roka máme něco v sádře, měl to být kluk :grinning: , a můj syn je na sebe tááák opatrný, že ten nic :grinning:
11. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dnes byla v car a miminko je jen jedno, ale říkala, že je dost velké.Měří 0,9 cm. :slight_smile:
Jen ta čekačka tam, vstávali jsme ve4 20 a na řadu jsem ščla jako prví a začla až v 10 05, už jsem chtěla odejít.
11. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem fotečku a těhotenskou průkazku. Teda teď jsou hezké, jsem měla před 17 lety jen takový tvrdý list rozkládací. A vitamíny mamavit mi dali a už mám jít ke svému gyn. do poradny.
11. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: :slight_smile: No tak gratuluji, páni to už je velikán :grinning: , to už bylo vidět srdíčko viď?
11. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: tak šup fotku do alba :slight_smile: ,ať se pokocháme :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím radušku a gratuluju...

Já jdu zítra ráno konečně poprvé k doktorovi, ale dnes jsem začala lehce špinit, tak doufám, že je to jen následek včerejšího divočejšího sexíku s MM, snad to nebude nic vážnějšího...
11. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda aji, tak na tebe budu myslet :slight_smile: , no jo to nesmíte tak řádit :grinning: , já to znám, u syna jsem před 12 lety kvůli tomu byla 14 v nemocnici :grinning: , taky to bylo divoký :grinning:
11. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 dní :grinning: ,mně vypadávaj slova
11. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, je to jen takové světloučké, kdybych měla černé kalhotky, tak si toho asi ani nevšimnu, ale měla jsem dnes bílé, tak ten flíček byl jasnej... Co si myslíš, nemůže to být známka že není mimi v pořádku a chystá se jít pryč??
11. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vůbec ne, neboj se ničeho :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tenkrát měla stejný a nakonec když nikde nic nenašli se mě zeptali jestli jsme :slight_smile: předtím neměli sex, že se to stává jak je pochva hodně prokrvená, tak třeba praskne žilka, neboj neboj :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky jani za info... Já mám pořád děsnou chuť na tatarák, ale ten se nesmí, tak jsem zkoušela udělat ten falešný z brambor, sice to není 100%, ale dá se to... Tak teď smažím topinky a jdu papkat, díky ještě jedno a ráno povím, jak jsem dopadla u Dr. :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji : to se mi stavalo hoooodne casto, sem kvuli tomu lezela celkove mesic v nemocnici a nedosli na to proc to je hihi. Me se na to nikdo neptal jestli sme predtim neco meli, ale manza je setrnej, zadnej dabel. Akorat mala chtela v sestem mesici ven a v sedmem mi zas odtekala voda a nakonec sme tri dny prenaseli :grinning: akorat doufam, ze ted mi ten porod zase nebudou vyvolavat, by me asi kleplo, sem po te tablete mela 10 hodin stahy po dvou minutach, to bylo neco strasneho. tak se drz
11. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak já se dnes povaluju, od rána se cítím jak praštěná palicí, navíc mě trošku bolí v krku, tak doufám, že se to nezvrhne.
Ili, veliká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , šupni sem fotečku, ať se mrkneme na toho tvého basketbalistu :slight_smile: Moji prcci měli půlcentimetru :confused:
11. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji moooc, jsem maximálně šťastná, splnil se nám sen po 14 letech, konečně!!!
Petkan, nevím ale kdy máme termín porodu, asi mi to řeknou až v poradně. Tak jsme stejný den oplodněné, tak i stejný den by měl být. Dnes mi řekla, že jsem 6+1.
Aji, tatarák miluji a jedla jsem ho často, moc často až jsem chytla toxoplazmozu, stále zůstává v těle. tak nyní si dávám bacha, i když pozdě. Ale já jedla všechno maso sýrové, jak jsem dělala karboše, nebo játrové knedlíčky, to jsem polovinu snědla sýrové. Jak vidím v masně krásně červené hovězí, tak se mi zbíhají sliny pod ušima.
Jak děláš ten taarák z brambor, napiš receptík, já si ho udělám, mňamky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, tak těm jejich počtům moc nerozumím, já byla v úterý 6+1 podle utz, mám to i ve zprávě. Podle
PM by to ale bylo 6+0...no je to asi jedno, ale jen pro pořádek :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, peti, já tomutaky nerozumím, ve čtvrtek jsem byla 6+3 dny, nebo jak se to počítá. na et jsem byla v pondělí, tak 6+3, nebo 6+2. No a napsala mi do zprávy 6+1, i na fotečce to mám napsané. Hlavně je že to je, na tom dnu už tak nesejse. Hlavně ať se udrží!!!!
12. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, krásná fotečka, to vypadá moc dobře, miminko je tam :slight_smile: , tu dovolenou ti závidím, byla jsem tam dvakrát a jela bych znova :frowning2: , tak budu držet pěsti ať v pořádku odletíte. :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky: tak jedna protivna zkouska z demografie je za mnou mam za 2, coz sem ani necekala, jinak pet : taky gratululuju. jo k tem poctum, kdyz sem lezela ve spitale tak doktorka u nas psala 36+1 a oni mi rikali 36+4 tak ja nevim co to ma byt, bo jak se to pocita :angry: uz se testim na podneli na kontrolu u doktorky, hned jak dojdu ze zkousky. tak se zatim mejte me za chvilu po tydnu dojede manza :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak foto z UTZ jsem dala do albíčka, ale Dr. mi říkal, že jsme moc malinkatý, odpovídáme cca 4tt, tak nevím, nevím, musíme s manžílkem pořádne rozmyslet, zda na tu dovolenou pojedeme, či nikoliv... To bude těžké rozhodování. Dr. říkal, že letadlo neublíží a pokud by bylo něco špatně, tak o to přijdu tak jako tak... Bude rodinná rada :grinning:
12. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko, gratuluju ke zkoušce :grinning:
aji, moje kamarádka když čekala dcerku (2roky teď), tak byla taky malinkatá, i ozvy byly až o dost později než normálně. Tak ta si odjela v 5 tt do Chorvatska na loď a bylo to v pohodě (a dovedeš si to představit, mořská nemoc, hygiena taky nic moc) Tak neboj, dobře to dopadne :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek