• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
mes jasně každého názor, ale moje dítě tam nepůjde
18. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, já vím, že meningokok, ten měl brácha v 11 měsících. Já to špatně napsala, meningokok, to je zápal mozkových blan. Pneumokok máme naočkován, to jj. A nevyzkoušené vakcíny se dávaj, to by ses divila. Co taková na ptačí chřipku. Nutili všem a nikdo ji nedával, kolik jich umřelo, nebo onemocnělo kdo si to nechal píchnout.
Mě to zatím nenabídla a ni neřekla o tom a je to rodinná dr a ví, že brácha na to málem umřel, takže kdyby to fakt bylo dobré, musdela by mi to říct aspoň.
Jak půjdu do poradny ve 4 měsících, tak se zeptám.
18. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba nedávám ani proti klíšťatům. Na nás nejdou, Nikol teda byla párkrát jak byla malá, já jen 2x v životě měla, psi plno mají, jezdíme do hor, hodně na hřiby, ale na někoho nejdou.
Mamka měla poprvé klíště loni a udělal se jí flek obrovský na zádech, poslali jsme ji na infekční, nechtěla samo, tak si nakonec odskočila, dělá ve špitále a dr prý ještě něco takového tam neměl, flek přes celé záda skoro fialový, zavolal sestru a že kdyby tam měl foťák tak si to nafotí do své sbírky nejhorších případů. Krev, odběry a byla tam borelioza, ale malinko jen a hned nasadil antibiotika, takže vše dobré, do práce chodila snědla antibiotika, pak ještě jedny a v poho.
Tam kde jsou zamořené nakažené klíšťata jak hlásí kde jsou nejvíc ohroženi, tam bych uvažovala, ale jezdíme do Lokné, na vých. Slovensko, tam to takové riziko není. A jím vždy Béčko jak jdem do lesa, to odpuzuje a pivo, je tam hodně béčka, asi proto nás nekoušou :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny:slight_smile: Tak po dlouhé době se tu zase dostávám. Venku bylo nádherně, i když ovzduší u nás není nic moc, tak jsme byli co nejvíce na vzduchu. Strašně bych chtěla jet na hory, ale manžel je pořád na stavbě a našim se teď pokazilo auto, tak asi nic.
Malou budu očkovat, ale ne hned na jednou, Doktorka mi poradila nejdříve hexa a pak prevenar po týdnu, aby toho mimis neměl moc. Ale určitě se hned poptám na léky proti teplotě a i co dát, když rostou zoubky. Aneb kdo je připraven,není překvapen :grinning:
Když malou položím na bříško, tak sice hlavičku drží pěkně, ale řve u toho jako pardál. Snad se to zlepší :sunglasses:
21. dub 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek,
na horách by bylo suoer. My byli minulý víkend a bylo nádherně. Teď jedeme na děcký den v sobotu, tak snad příští víkend na hory, jak bude hezky ovšem. Jinak jedu hned jak začínají prázdniny, na týden nebo 2, podle počasí. Nechci být na prázdniny víc jak týden doma, už mi tady hrabe, to počasí je děsné. Včera hezky, dnes zas prší.... Mám školu, tak jsem chtěla dát malého ven a zas prd.
To očkování je určo lepší na 2x, mě píchla najednou. Zas se uklidňuju, že to má za sebou. včera byl protivný dost.
21. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět ze tříměsíční prohlídky - máme 6710 g a 64 cm) prý vypadáme jako půlroční) A potvrzené dva zuby..paní doktorka říkala, že ještě nejsou úplně prořízlé..tak jsem zvědavá jak to bude zvládat, zatím je to v pohodě)
Nesmím mlíko a čokoládu kvůli exému -malej ho má na krčku, podpažičkou a v ohbí lokýtku...chjo..
Paní doktorka říkala, že prý má mooc inteligentní výraz) Je to můj kus chlapa milovanýho :grinning:
21. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás neočkovali, protože nemáme zahojené ramínko..tak za měsíc a obojí najednou..já umřu, protože Rorýsek bude plakat ach jo..

Illli - co vůbec studuje?

Tachion - to se zlepší.. to pasení, nám to Ondrulka dělal taky, ale jak se mu posílí ty svalečky tak se mu to už líbí - už i otáčí hlavičku ze strany na stranu a má při tom úžasnej výraz, protože drží tu i pusinkou - má ji otevřenou a vykulené oči..je na sežrání:slight_smile:)
21. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, to je teda chlap pořádnej. A to kojíš jenom? Máš silné mléko, gratuluju k chlapovi jak hrom!!§
Každé dítě zvládá jinak věci. My už dlouho se otáčíme ze zad an bříško, opačně, hlavu v peřině, nohy na zahlávku. Takže buďte rády, že jenom otáčíte zatím hlavičkou, nebo ho nemůžu nechat samotného na posteli, protože by spadl raz dva. Odráží se patičkama, hned je na druhé polovině letiště. Jak mu podáme ruce, hned se zvedá do sedu a to se mu v sedě za ruce líbí se rozhlíží a směje nahlas, až mu sliny padají. Nejraději však má být v křesílku, jsou tam hračky, on je lapá, vidí kolem, je v polosdedě v tom, tak je nejvíc spokoijen. Vydrží tak hodinku, pak už zas usíná. Moc si ho neužijem, stále spí. rekord vzhůru je tak 2 hodiny, ale to už mu oči padají únavou :grinning:
Mes, taky Ti chce naočkovat najednou vakcíny? Aspoň to bude mít z krku. Co Ti řekla, proč najednou? Ptala ses?
21. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podnikání, menegamet, 3 roky, ještě rok přede mnou. Fuuuuuuuuuj
21. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla, že je lepší když má dítě spojenou reakci, než ho trápit nadvakrát..že je to pro tělo dvakrát větší zátěž než najednou - že se s tím vyrovná jednou a nenutíme ho to zažívat za týden znovu:slight_smile: ..taky názor..já budu poslouchat jí..
Illi - jo jo jenom kojím..a to ani nejí moc často - co 3 - 4 hodiny v noci jen jednou už..ve dvě a pak až ráno v šest...Joo patičky o tom mi povídej, musím mít na přebalováku naskládané plínky za jeho hlavičkou, protože se odráží a dělá píĎalku a hlavu by si srazil..ale nepřetáčí se..na to má ještě času dost. To vám bude brzy chodit, říká se, že když se brzy otáčejí, že rychle chodí...Já jsem docela ráda, že se ještě moc nepohybuje..užívám si klidu.. :grinning: Malej se taky směje nahlas je to bžunda, ale do sedu ho nedávám, nemá se to dokud děti sami nesedí..
Rorýs tak miluje lehátko a hračky a hrozně tu deku hrací s hrazdičkou..má tam oblíbenou jednu hračku, tu vždy chytne a hrozně za ní tahá až se hrazdička prohýbá a volá na motýlky co jsou nad ním..je to boží..mít děti co?
Ili - to je střední nebo vysoká?
21. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - zapomněla jsem ti pochválit malýho - je kráááásnej..boží fotečky...miláček, co? :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
střední. Tak já pádím, už mám skluz. No, Nikol mi začínala chodit v 9 měsících, v broučku v 5 měsících. Taky se přetáčela ve dvou, ale u ní t bylo jasné, byla suchar malý, ve 3 m. měla jen 3 050 kg a 61 cm, drobinek. Ručičky a nožky jak panenka.
21. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen, že jsem učitelka ekonomiky a managementu na střední:slight_smile:) :grinning:
21. dub 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: děkuju za pochvalu, jak se směje, tak z něj sem hotová :sweat_smile: , je to kulíšek,
dnes jsme byli u dr., začínáme 9tt a kontrolovala, jak zvedá hlavičku a brouček tam ležel na bříšku s nosánkem zarytým do podložky a cpal si do pusinky plínku a pěstičku místo aby se snažil hejbat hlavičkou :unamused: , tak nám řekla, že máme přijít za týden zas a jestli jí nebude zvedat, tak nás pošle na rehabilitaci, kde nás prý naučí nějaké cviky , které ho to donutí zvedat :frowning2: , chudáček náš, snad to do týdne zvládne
21. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: chtěla jsem si prohlídnout Ondráška v tvým albíčku a vidím tam jen jednu fotku , nemáš jich tam víc, nebo to neumím najít ?
já ted v tom novým konovi se v tom fotobloku moc nevyznám, nevím, kde se tam vkládá text a upravuje, chtěla bych si smazat text v albu prvním, není už aktuální a nenašla jsem, kudy se tam dostanu a jak to odstraním, poradíte mi někdo ?

:confused:
21. dub 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vážíme dneska 4920 g a dr. říkala, že prý to je až moc :unamused:
21. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tachion: hlavně že hlavičku udrží, nám řve až poté co ho otočí, neb má nosík zarytý do plenky, tak mu řvát asi nejde :grinning:
21. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : pekna kravina ze vazi moc nam anicka v sesti tydnech vazila 4920 a dr. rikala ze je to pekna vaha a taky jen kojim
21. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám ve 2 měsících vážil 5 300 g, takže pohoda, seb.
jsem doma. na jaké škole?
21. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb Honzík vážil v 7týdnech 4480, porodní váha 2900 a dostali jsme pochvalu že krásně přibírá, bud v pohodě je to krásná váha a bud ráda že přibírá, dr neřeš
21. dub 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každé dítě je jiné. Mě Nikol v půl rocew měla 6,5 kg jak teď Patynek a v roce měla 8 kg. brácha jak šel do 1. třídy měl 17 kg. Tak každý je jiný.
Chlapi už jsou ve vaně, jdu malého umýt, nakrmit a spát jde.
Dobrou, holky a miminkám pusku, papa. :slight_smile:
21. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili jo každé dítě je jiné, TOm má v 18měsících 10,5kg
21. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar při večeru, malá usla chvilku před jídlem. No tak uvidím co s ní provedu:slight_smile:
Souhlasím s Ili, že každé dítko je jiné, hlavně že mu chutná a je spokojené. Ne?
Mes, gratuluji za kluka jako hrom. Je to chlapisko:slight_smile:
21. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb..ty máš doktorku nějakou divnou ne? Hlavičku má držet na konci třetího měsíce - všude to píšou - teda jako pást koníčky..a my měli ve 2 měsících 6 kilo a doktorka mi gratulovala jak mám úžasný mlíčko a jak roste za dva..Mně by z té tvé asi miglo..

Seb - já mám Ondráška tady
http://picasaweb.google.cz/101697546186290700314

Manžův kolega nám půjčil foťák - tak jsem s ním zkoušela fotit..tyhle jsou z dnešního koupání..tedy před koupáním..
21. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej spí, nějak byl protivný, před koupáním řval, ve vaně klid a po koupání zas řev, jíst nechtěl, prý ho krmil naposledy před 5 hod, já byla ve škole. Tak jsem mu dala pecky na bříško, zatáhla zavinovačkou a hned usnul, hladový. Tak jak půjdu spát po 10 hod, tak mu ve spaNÍ dám najíst a bude pokračovat. Já mu totiž včera zapomněla dát večer probio kapky, tak asi z otho, to byl řev, takového ho neznám.
Jinak se hrabu teď v Avonu, došly mi balíky 3 za 9 980 kč, ztratila jsem kalkulačku, tak to dělám při takové pitce malé, co přeskakuje. Už mám toho plnou ř.. jdu do lužka a zítra budu pokračovat, dnes mám perný den jak byk. Příští týden píšem z marketingu 28 stran se naučit do středy, to prostě nedám, nemám kdy. :frowning2:
21. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=qRr_fcOx58A
Takhle mi Rorýsek vyznává lásku po kojení:slight_smile: Omlouvám se za kvalitu obrazu, ale když Rory uvidí kameru tak končí a já bych nic nenatočila..:slight_smile:
21. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : maly je pekne ukecany, my to mame po ranu, tak zitra taky natocim ale nevim jak to pak dat na youtube
22. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis -jo jo...když byl mladší tak mluvil hlavně ráno..teď už kecá celý den
:grinning:
22. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes, moc pěkné. Vendulínek je taky ukecaná až hrůza:slight_smile:
22. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek,
ty děti jsou asi v tom všechny stejné. Patynek taky ráno je nejukecanější, leží vykládá, směje se na celé kolo. To vydrží nejvíc být vzhůru, asi ty 2 hoďky. Pak prospí zbytek dne. Teď spí zas, došli jsme z venku, najedl se a zas to zalomil. Venku jak jinak prospal. Se mi narodila šípková Růženka. 19 30 ho ve spaní nakrmím, pak okoupu, znovu dokrmím a honem spát, ve 20 je zahrada :grinning:. se díváme s chlapem, se mu smějou v hospodě, říká, jdu dom, hraje dnes zahrada :grinning:
Takže dobrou noc, papapa.
22. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek