• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
seb:nic si z toho nedělej - Vojtík si hraje pod hrazdičkou a najednou stočí hlavu k telce.teda fakt asi nesleduje děj,spíše ho láká to,že se tam mění obraz a zvuky... nicméně,už jsem si pořídila divko krtečka a jede u nás krtek. tak se neboj,snad mu to neublíží.
10. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - náš je televizní maniak - čučí furt:slight_smile: Miluje "Brutální Nikitu" a "To je vražda napsala" a "TV noviny":slight_smile:) Ale zrovna jsem včera četla na netu, že nemáme tak malé děti nechávat dívat se na TV - že je to na ně moc rychlé a způsobuje to výpadky pozornosti a roztěkanost..Ale myslím, že je to když necháš dítě sedět před TV celý den a né když musíš na záchod a necháš ho koukat 5 minut :wink: Myslím, že ani jedna nejsme matka, která by se zbavovala dítěte tím, že ho posadí před TV:slight_smile:

Teddy - ahojky - tak to je malý fakt už kus chlapa..My máme tedy už přes sedm kilo, ale jsme trošku giganti:slight_smile: Já moře miluju a bojím se výšek..takže tvůj pravý opak :grinning: Strašně se těším na přístí rok na léto - to pojedeme i s malým k moříčku!! Jupííí!
10. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nás teda kreslené filmy neberou..chceme vidět obličeje :wink:
10. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdraví vás můj fešák lázeňský :wink:
10. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: to je švihák v tý kšiltovce :grinning: , no já ho ta tu tv nechávám dívat buď když se chceme naobědvat a adámek se chce chovat, tak ho dám do lehátka a on čučí na tv, jak v kině :sunglasses: , no a nebo, když nechce přestat papat ani po půl hodině, tak ho nasměruju na tv a rázem zapomene na své orální ospokojení :slight_smile:

nebyla tu nějak dlouho barbie

holky musí mít mimi na jaře a v létě v kočárku čepičku přes ouška ?
10. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
... ho miluju, když se směje :dizzy_face: ...
10. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - jak je teplo a nefouká, chodí v bekovce, nebo v kšiltovce :wink: A děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ten je božíííííí!!! A jak se chechtááá:slight_smile:) Modroočko sladký
10. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
seb, neboj, očka si nezkazí, teď jsou telky šetrné i když se díváš z blízka. Patynka telka nezajímá nějak, dávala jsem ho k telce a on nezájem. Niki ta se dívala od mala a vydrželo jí to do dnes, maniak telkový.
Čepičku nedávám ani teď jak je hezky, potí se mu hlava, tak jak je v kočáru nedávám a i byl v křesílku na trávě jak bylo hezky, nefoukalo, tak taky jsme ho netrápila s čepkou. Když tak nasadím kapucku. Ale jak je zima, tak dávám tenkou.
Me, to je švihák, teda, teda....
Seb, jakbysmet, krasaveček.
Jak dáváte ty fotky semhle?
Já moře miluju moc, letos nepojedem, mám výdaje s koupi toho bytu pro brášku. Ale příští rok určo jak to teda vyjde finančně bych chtěla letět s dětma do Egypta, nebo Bulhar. Letos pojedem na vých. Slovensko, v Tatrách uděláme přestávku na jídlo, pak v Mikuláši se stavíme na salš pro korbačíky, pareničky a pokračujem, Už se moc těším. Je tam, stále hezky, nikdy tam snad neprší, hřibů plno, potok hned na zahradě. Udíme maso, klobásy, vaříme srnčí guláše, prostě parádička.
10. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili - děkujeme - Fotky jak píšeš příspěvek, tak máš dole pod oknem napsáno přidej fotky k příspěvku - na to klikneš a objeví se ti taková modrá placka "Přidej fotky" a na tu zase klikneš a vybereš už fotku, kde ji máš uloženou a pak jen dáš tu modrou placku "Odešli odpověď" :wink:
10. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, však to je dole přidej fotky :grinning: já si toho nikdy nevšimla :grinning: až když si to napsala, jsem trdlo. Děkuji, taky něco pošlu. Tu moji hubu, mám zimy, úplně puchýře přes celou levou půlku rtu, pravá už vypadá dobře, kontura nejde moc vidět, jen zvětšený ret, ale levá část hrozně bolavá. To mi dnes psala MUDr že mám ve čtvrtek dojít do poradny a očkování. já myslela, že půjdu až v pondělí, snad to bude už oka.
Jdu koupat, vločky mám povařené pro malého už. Zítra dojede tatínek, tak konečně večer pomůže. Bude tu možná jen zas 3 dny a zas pojede asi. Dělá v Krkonoších, šéf koupil hotel, tak to chlapi renovujou, tak musí ještě jet zas.
10. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neznáte kapky espumisan? Kupujem probio a nebyly v PL tak mi dnes dovezla tchýně toto, že ji to nabídly tam v lékárně místo toho. Tak nevím, píšou tolik kapek moc, moc se mi nezdají. Ve čtvrtek jdeme do poradny, tak se poptám, ale do čtvrtku daleko. Děkuji za rady.
Malý spinká, já se najedla, chleba a rohlík se šunkou a kakao :grinning: a jdu se položit do vany do olejíčku od malého.
Mes, kde jsi koupila tu čepku frajerskou? Určo v té Olimpii, že?
10. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - espumisan neznám..my už s prdíkama nemáme vůbec problémy, takže to neřeším:slight_smile: Bekovku má z HM z Německa z Drážďan, ale občas na nějakou podobnou narazím na MMB..tak se tam koukni:slight_smile: Hrozně mu sekne..koupili jsme jí ještě před narozením a už mu je:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dáváme pořád probio, každý den. Ve 18 hod večer do 19 15 máme problémy s bříškem pořád, takže zabíraj celou noc, celý den a v 18 hod asi už ne. Dáváme po koupání pravidelně. Ale toto asi budou léky, nevím neznám je, takže bych nerada mu dávala prášky do tělíčka. Proboi jsou živé bakterie, něco jak activia, takže neublíží jen prospějí, ale toto nevím co je pořádně. Četl ajsem návod v polštgině, měly by být na přírodní bázi, ale ten počet kapek 40 a může se rozdělit jak chceme, na 2x denně, na 4x denně. Probio dává se jen 5 kapek jednou denně.
Malému jsme dala 18 30 vypít nutrošu 90, chtěl ještě, nedala, pak po koupání jsem mu ddala vločky s nutrošem 150 a chtěl ještě, no během hodinxy vypít 240 je přece moc a ještě vločky hustější :unamused: . Včera spinkal krásně těch 8 hod. vkuse, pak se nají a pokračuje. jdu už tak ydo sprchy a lehnout.
Dobrou noc, klidné děti přeji, papa.
10. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
byla to dřina než jsem všechno dočetla:slight_smile:
Teddy byla už jsi v Sambaby? Tam by měl být výběr. Je to kousek od centrální hřbitova v Ově. Já jsem tam pořídila kompletně celou výbavu. A i celo rozpínací body.
Mes to je opravdu lázeňský fešák:slight_smile: To čepice je suprovní.
Seb, ty bezzubé úsměvy jsou nádherné:slight_smile:
Ili, zahušťuješ nutrilon? Chtěla bych to už taky zkusit. Vzhledem k tomu, že od ukončeného čvtrtého měsíce už mám zkusit polévky. Máš bobiš je už kompletně na nutrilonu.
11. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď jsem jí ještě objednávala věci na http://www.kojenecke-obleceni.eu/.
11. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není nad to se rozepsat:slight_smile: Holky máte takové ty nosítka na břicho? Jaké? Plánujeme, že nějaké koupíme, ale je jich tolik.
11. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tachion..nemáme, ale uvažuju o něm, jen jestli mi to nezničí záda, protože malej je fakt ukrutně těžkej..ale je fakt, že už ho stejně měsíc nosíme hlavou na rameni - on se nechce chovat už od narození, takže jedině tak a teď jak už fakt napevno drží hlavičku, tak je to super..Prý výborné je "becco nosítko" a "tambuca" nebo jak se to píše

Já mám taky dotaz...Holky když děti ještě nesedí sami, můžeme je vůbec dávat do sedátek? Včera mi totiž kamarádka napsala, že by v úhlu 45stupňů měli sedět jen až od 4 měsíců..tak se bojím..ale on nerad leží, ke všemu je to obřík, takže budeme muset už vyměnit korbičku za sporťák a tam jsem ho chtěla taky trošku přizvednout..no..nevím..

Jo a představte si, jaká jsem kráva..teprve včera jsem zjistila, že to vajíčko (autosedačka) se dá nastavit - jako posunout ty zarážky na hlavu a pásy..a já ho tam mačkala a nadávala, jak je to malý..jsem jedloň..nám ho bylo s manžou tak líto... :frowning2:
11. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojvšem.nosítko mám Manducu a je suprovní
tachion,do sam baby občas sjedu,tak tam po tom bodýnu mrknu-díky za radu.
11. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - dáváte dětičky do sedátek? Včera jsem četla, že ho můžu v lehátku polohovat do úhlu 45 stupňů až od ukončeného čtvrtého měsíce..já už ho tak dávám asi od třetího..je to chyba? Také se mi už nevejde do kočárku..takže to vidím asi na týden až dva a bude ve sporťáku..to ho také nemůžu trošku přizvednout do sedu? Co vy na to?
11. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes jo dávám do sedátka, vím že pro záda to dobré není ale není tam ani hodinu denně tak to mu snad neublíží a v kočáru je v lehu, sporták je taky až do lehu takže žádný problém (jiný bych já osobně nekoupila než to co jde do lehu)
11. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě dotaz..jak nosíte děti v náručí? Náš absolutně odmítá ležet jako miminko hlavičkou na lokti..musím ho nosit opřeného o rameno a nožičky dolů..to mu asi taky tlačím na záda co? To je hrozný.. :confounded:
11. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes-nic si z toho nedělej.Ondrášek už prostě potřebuje vidět - není přece žádné malé mimino :grinning: .Vojtula taky musí vidět a v lehu na lokti se nosí jen,když mu dávám kapky a nebo je opravdu už hotofson před spaním. do vrnícího lehátka ho taky dávám,ale není tam dlouho.ono ho to dlouho ani nebaví.no s hlubokou korbou to vidím taky max na měsíc a budem muset nainstalovat sporťák.jo jo,nějak nám ti kluci rostou.Vojtík má už velikost oblečení 74
12. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - on je šikulka..my už také nosíme velikost 74 - ale my jsme fakt giganti :wink: je dlouhej jak špageta - já mám 180 cm a manža 190 cm, takže má být po kom :wink: Zrovna jsem viděla pořad v televizi o nedonošených miminkách tak jsem si vzpomněla na Vojtíška.. On je úplně v pořádku, viď :wink: - tam právě ukazovali, ty méně šťastné případy..no..Dneska je zázrak mít zdravé dítě..mi to tak přijde :frowning2:
12. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - Vojtík to krásně dohnal - už je jak děti, které jsou donošené,že :dizzy_face: Je to šikulka a má moc šikovnou maminku, že ho tak vypapala a narostla :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes-Vojtula je zcela OK.ten pořad jsem taky viděla-ale tam byli extrémní nedonošenci-nic moc :frowning2:
12. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : vy jste se teda rozepsali, tak jsme byli na trimesicni kontrole mame 60cm a 5,760 kg, jinak máme problém v tom, že štepula si sama sedá, hrozné , dr. byla uplne vyjevena, ze jak je to mozne a to lezi na rovnem. nekolikrat za den ju davame do lehatka aby si pohrala.
jinak jestli teda enkdo mate zajem, prodavam ten satek od Medley je toho 5 m, na me moc dlouhej, stal 1200 je uplne novy tak jestli byste ho nektera chtela, tak prodavam za 800 is navodem, barva vinova.
jinak ja ted doma gruntuju, male a zimni veci sup do vaku a do postele,a t se to tu nevali, pak nebude cas, za mesic delam " prijimacky " zpatky do skoly, takze se musism srotit, u nas probehla mensi chripka, anicka od patku kaslala a v noci nam pozvracela dvakrat celou postel, aj postylku.
deticky mame vsecky moc moc krasne, pak pridam fotky.
mes: my taky mame velikost 74, jsem si tech malych oblecku moc neuzila
jinak dr. mi dala antinu azaliu, tak su zvedava, jestli to pomuze :slight_smile:
12. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda to jste napsaly plno.
Tachy, nám dr zas říkala od 4 měsíce jen šťávičky, přesnidávku a polévky až od 6 měsíce. No každá doba a jiný dr, já dávám na noc vývar z vloček do Nutrošu, v neděli má 4 ěsíce, tak snad jew to v poho. Polévku zkusím taky uvařit vývarek v malém hrníčku, zeleninku, kousek masíčka, bez soli, cukru, jen tak. Pak dám vědět. Zítra pojedu dio Tesca, tak něco koupím na 4 měsíc zkusit.
Nosítko na břicho mám, použila jen 1 jak jsem šlas se psem, špatně se do toho dává a vytahovat jak by smet, tak to nepoužívám.
Mes, já dávám Páju do křesílka už dlouho, jak je děcko v autě v sedačce pokrucené, tak je to horší myslím. Kukni do alba, tam je to křesílko. Tam je spokojený, lapá po nohách, snaží se je nacpat do pusy. Kočár hluboký mám polohovatelný, taky ho tam nenechávám ležet jak placku rovně.
Mes, máme stejný problém, Pajino se taky nechce nosit, jen chvíli vydrží, musí vidět, hlavu u moji hlavy, položit ji nepoloží. Ještěžew ho nemusím smykat, je těžký moc. Zítra jdeme do poradny, tak jsme zvědavá.
Co se týká velikosti věcí, se na to nemůžu spolehnout. Některé věci máme 68, některé oblečm i 62 a např. bodyčko s dlouhým rukávkem nové vel.74 máme krátké a rukávky jak by smet. Takže tak.
Drahý se vrátol včera z Krkonoš, dovezl dárky. Malému koupil dupačky a ručníček s kapucí z POMPA, za 900 kč a vypadá to směšně. Akorát to koupil po cestě v Olomouci a u nás v Pompu nemaj oblečení, jsem to šla dnes vrtit. Nevíte jestli je v OV POMPO s oblečkama?
12. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili a proč to vracíš?tatka mu to beztak kupoval v dobré vůli,ne?
12. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, dupajdy s kulatým límcem?? :grinning: a ručníček? mám takové 3 a utírám stejně do osušky plenkové. 900 za věci které bude nosit po bytě jen mi příjde moc. Uznal to taky, když jsem mu ukázala 3 stejné věci. Chci t vxměnit třeba za nějakou hračku, ale toto je předražené a vypadá to jaK by to bylo ještě po holce, moda před 20 letxy. Chlap , no. Kupuje mu furt něco, beru to, že jsou to nesmysly, kosmetika co mám ve skříňce dalších 5 krémů takových, olejíčky, hračky, ale toto už je moc. Nesnáším prostě obchiody, co maj značku a prodávaj věci co ych nekoupila ani v seku za 10 kč a oni chtějí majlant a je to nevkusné. Kdyby to bylo hezké, moderní, tak bych neřekla ani ň. Taky botky za 590 se mi zdají moc, ale je to hezké, značka, parádní. ALe to je vykořisňování zre starny POMPA :grinning:
12. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek