• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
mes, ať si adminy poslouží,asi mě tu moc ráda nevidíš co?klidně zase můžu zmizet
17. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddyna ahoj, my po zprávách koupem,nakojím a uložím ho a někdy usne hned a někdy se kouká ale do těch 20:30 nejpozději spí a pak se budí na kojení v 5 ale dneska třeba až 5:30 a pak za do 7:30 spí
17. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo,dívala jsem se na tvoje fotečky - moc krásný chlapec.
proč myslíš,že tě MEs nerada vidí?nějaký osobní konflikt? nebo mi zas unikly nějaké souvislosti?
mes,vojtík taky se někdy vzbudil kolem druhé a pak až v 6 - ale teď tři noci takhle blbe 3x od půlnoci.asi erupce na slunci a nebo na měsíci
17. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtík chodí taky ve 20 chrupčit.zmuchlá si plínu k obličeji,drží ji v ručkách,vezme si dudlíčka a usne sám.ale musí mu hrát k tomu usínáček a nebo ukolébavky z CD.páč když mu zpívám,tak neusne - páč nezpívám,ale vyju na měsíc..,kolikrát,když jsem si začla zpívat,tak manžel se mě ptal,co mě bolí,že tak vyju :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, první se mi navážely do pupku v nicku, tak jsem změnila foto a teď mes vadí prsa :wink:
to je v poho, jsem splachovací a nenechám se.
malý od porodu spával od osmi do čtyř, pak ale nepřibíral, tak chodí spát kolem 19té a musím před půlnocí budit na kojení, pak kolem půl páté a pak po sedmé...
17. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teddy a díky za pochvalu, je to moje zlatíčko :slight_smile: , tak to já zpívám, raději , když u toho manža není, malý zatím nebrečí, ale směje se mi :grinning: , čekám, kdy začne nadávat
17. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda neřeš, já mám v albu fotky i jak kojím a komu to vadí at se nedívá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardiku díkes :wink: , neřeším to :wink:
17. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
neřešit je nejlepší, at se nekouká kdo s tím má problém a je to
17. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi..ježiš to byl vtip! Tak promiň..já to tak nemyslela..to víš, že tě tu ráda vidím..
17. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, v pohodě, šak já se směju, vím, že je to hec, aspoň se má o čem psát ne :wink: kdybych si z tohodle dělala hlavu, co bych pak dělala s problémama :grinning:
ssmardi, jste zatopení? jemi vás naseeru líto, tady je to taky vylité,ale bydlíme dál od moravy...uf
mes tvůj malý je skoro jako přes kopírak s mojím, stejné spaní, je mu i podobný, prostě hodně, co jsem četla zpětně mi ho připomíná...neskutečné, že už má tolik zubů... :grinning: kouše prsíčka?
17. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo..vždyť ty tam prsa nemáš ne? Ale na první pohled to tak vypadá..Ale mně je to jedno, já myslela, že se bavíme a ne, že tě urážím..to bych nic nepsala..

Smardik..tvé fotky jsou krásné..já bych takové do alba nedala kvůli úchylům, ale jsou krásné.. :wink:

Stejně máme všechny mimořádně hodné děti..fakt..spinkají krásně celou noc..to je výjimečné! :wink:
17. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodné maminky, hodné dětičky...
jo mes, já prsa totiž nemám :grinning: nejen tam
17. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo- víš, že jsem si to o té podobě říkala také..když jsem koukala na Rudíkovo album? Hlavně jak pase koníčky..on tlačí také celým oblíčejíkem jako ten náš :dizzy_face: Prsíčka nekouše..občas ten zoubek zacítím, ale on má všechny dole a prso má jako podepřené jazýčkem..takže to není cítit..nevím jak to napsat..on má malé rtíky, takže ten jazýčej je i přes spodní retík..jako..no..A ty zoubky nejsou ještě zoubky..rostou moc pomalinku..má je jen takové ostré špičky půl milimetrové, skoro neviditelné, jen ta stolička..ta je taková tečkatá dokola, ještě zcela nepřořízlá :wink:
17. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je to po čem toužím - nemít prsa..já mám obry a věř mi dala bych cokoliv za své jedničky!
17. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes no já první uvažovala že je smažu ale pak jsem je tam nechala, nic strašného tam není. my se byli fotit u fotografa takže jsou to profi fotky ale bezkonkurenčně nejhezčí je tam Tomášek ten si to fakt užíval, byl tam jak doma a je na těch fotkách úžasný

prsa jsou co? to já nevedu

ne my zatopeni nejsme ale skoro odříznuti od světa jo-do Havířova,Bohumína,karviné se přes vodu nedostanem a do Ostravy brzy taky ne
17. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik..hele tož já se tě zeptám na něco co mě zajímá už dlouho.. Mně se dělá zásoba mlíka v prsu od kojení do kojení..prostě mi prso vyroste třeba o dvě čísla (myslím má tak čtvrt kila) a pak malej vše vypije - jedno prso je tak B a druhé DD..kam dáváte to mlíčko vy co máte menší prsa? Ondra jak vypije zásobu, tak prso pouští a když nemá dost, tak chce druhé..
17. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ty fotky jsou fakt luxusní..to uznávám! :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, své dvoječky nedáááám, vím, jak to není lehké, teda nevím, ale umím si představit... :wink:
smardi koukala jsem na fotky, supééér, musím nás taky objednat, právě ta "diskutovaná"fotka z nicku je taky od známe, co mě fotila pupendo, musím Rudíčka objednat
17. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, no já právě mlíčka nadbytek nemám, od začátku mě vypije obě prsa na jeden zátah a někdy musím UM, mléko se ale tvoří i během kojení, je to takový "průtokáč", takže kojí i ty úúúplně bezprsů
17. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
teda vy jste se rozjely, děvčata! Rudo, rády Tě vidíme a jsme určo všechny rády, že ses konečě objevila, byla to jen legrace, aspoň já to od mes tak pochopila. Já první moment taky myslela na prs :grinning: , asi to dělaj ještě ty hormony. Na co my nemyslíme, stydme se, fuj :grinning: .
Mě spí jak od mes. Ale teď 2 věni hnus, furt se budí, nebrečí, ale je vzhůru co 2 hod. Já mám taky problém s usnutím,jak zaberu, malý se vzbudí a já pak ne a ne zabrat. Ráno dám kávu a funguju celý den pak.
Usíná taky jen s plenkou, nacpe k nosu a spí I když je v křesílku, furt sebou tahá plenku a v kočárku venku má v ruce čepičku, na hlavě ji nesnese.
Rudo, prsa určo máš jak stále kojíš, já nemám v prsou nic, ale mám je vytahané jak stryky na žerdi :grinning:. Vypadám hrozně, břicho to asi kůže ja pro hrocha mi zůstala... musím jen umělou stravu. On byl nenasyta od porodnice. Tam jsem odstříkavala už 80 ml a on na první šup vypil 60 ml. Doma 100ml z prsou a ještě jsem musela dát nutrilon 30, týden staré mimi. Bylaa jsem vycickaná a kojila jsem 2 hod. v kuse. Tak jsem to dobrovolně zabalila a přesdtali jsme se trápit navzájem.
Taky si mysxlím, že tato diskuze je jen o hodných dětech, prostě ukázkových. Asi jsou si tak podobní, že jsme byly pořád od prvních dní těhu spolu, radily si a ty děti se pak na sebe podobají. :wink:
Dobrou noc, hodné děti, ať se všechny vyspíme.papa
17. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mně se teda nic netvoří..během kojení..i půl hodiny po kojení ani kapka :confused:
17. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili vím, že to je a byla sranda, pobavily jsme se ne?
no můj malý taky v porodce vypil 60ml, mlíka dost,ale jak furt spal a nepil, tak jsem o mléko přišla, pak jsme měli v rodině pohřeb a...zrobna info z poradny, že nepřibral a mě to psychicky dostalo na bod mrazu, dala jsem UM a odstříkávala každou hodinu, vydržela jsem týden, mezi tím jsem oila blafy na podporu kojení, rozkojila jsem to docela slušně 80%kojo 20%UM,ale byla jsem po týdnu k.o., uvidíme, jak přibral...
mes jen jsem to tak četla, že ty hormony se uvolňují při kojení a teče to ...
17. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zato těsně před kojením mi prsa tečou..že musím mít ty tamponky pořád v podprsence..jinak bych byla venku za blázna..a při kojení někdy ani nestačí..teču jak průtokový ohřívač mlíka :grinning:

Jdu spinkat..všem miminečkám a maminečkám dobrou noc :wink:
17. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes a taky kojíš jen chvilku, do deseti minut? malý hltá, cítím slyším, jak to teče a je hnedke hotový, kolik vážil prcek ve třech měsících?já tojetšě nějak nestihla dočíst...
18. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi malý ve 3 měsících měl 6710 a 64 cm..je trošku větší:slight_smile: Jinak úplně jak ty - kojím max 10 minut - většinou pět...ale z nějakého důvodu před spaním jí i 20 minut (obě prsa) ale to je tak nacpaný, že buď škytá nebo si ulinkne..já přímo slyším jak to stříká mu na patro..a minule když jsme byli na chatě..jsem kojila venku, zapípal pták, malej se pustil a já stříkala půl metru žádná míra :grinning:
18. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
rudo, kolik Tí vážil Rudýnek ve 3 mě. a měřil?
Holky, nejste někdo z Olomouce? Nebo se nechystýte do Olimpie? Díky.
18. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, fakt je podoba s malým Odrulkou velká! Jak z jednoho hnízda :grinning: .
Kape mi voda ze strpu a bydlím v přízemí, mám nové okna a mám nahoře kol. oken mokré i bok stěny už dnes, paráda. ze stropu se mi loupe omítka už. Nově vymalovaNÉ. Naši se pořád drží, voda k prahu, ještě kousek a je ve vnitř. Mamka sehnala číslo na krizovku, aby dovezli pytle s pískem, ale táta má čas, prý ještě počká. No nevím na co chce čekat. :angry:
18. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudis..akorát váš číromen je tmavší a má větší pusinku.. :grinning: Očíčka má stále modrá? Ili - co ten Váš - má stále modrá?
18. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, stále modré, jsme šťastná, jsem si přála moc modré, nebo šedé, hlavně ne hnědé!!! Niki má taky šedozelené, mění se ji podle počasí, jednou namodralé, pak šedé, někdy do zelena. Pajino zatím modré. A u vás?
Mes, to jsou cvalíci oba, jsem zvědavá jak dopadnete bve 4 měsících. My 65 cm a 7 240g. Vyrostl za měsíc 4 cm.
POraďte koho mám najít z Olomouce, nemáte někoho?
18. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek