• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
aji neboj, tak jsi měla posunutou ovulku, vždyť jsi měla i zkraje světlý těhutest, prostě je miminko mladší, vždy´t už je tam vidět, koukni na moji šmouhu, tam nic vidět nebylo :slight_smile: a teď ve středu doufám, že už tam bude vidět i se srdíčkem :slight_smile: Ničeho se neboj a do Afriky pojedete 3 :grinning:
12. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
radisko a taky gratuluju :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak na dovolenou asi nepojedeme, dnes ráno jsem jela do nemocnice, protože jsem začala krvácet. Paní doktorka říkala, že zatím nelze říct, zda se mimi udrží nebo odejde úplně. Takže jsem vyfasovala ascorutin a klidový režim... Tak nám držte palce...
13. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré poledne, ajo, to je mi líto, raději polehávej, nic nedělej a na dovču se vykašli, ať se Ti nic nestane tam, víš jak je to s doktorama v cizině :unamused: Určitě při klidovém režimu to bude dobré!!!
Peti a ostatní, vám je jak? Co děláte na víkend, když je venku tak hnusně?!
13. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ili u vás je hnusně??? v jihlavě svítí sluníčko, je nádherně a já musím ležet...
13. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Aji, to bude dobré. Hlavně lež a nic nedělej, určitě se to srovná.
Ili, mně je celkem dobře, jen v masně se mi asi po pěti minutách udělalo nějak divně z toho puchu. U nás v Olomouci hrozně fičí, ledovej vítr, ale teď zrovna svítí oskar, tak je to hned veselejší :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím z východních čech a hlásím slunečno ale příšerný vítr :slight_smile:. Aji to je mi líto, ale pěkně lež a bude to ok. Vydrž holka vydrž a na bubáky do Egypta se pojedeš podívat jindy :slight_smile:.
13. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Unás chvíli prší, chvíli svítí sluníčko, chvíli vítr. zrovna je pod mrakem a vítr. Nemůžu věšet prádlo na balkon, nebo každou chvíli prší, děs.
Jinak mě špatně není, jen jsem hrozně unavená, vše mi trvá dlouho, u všeho odpočívám. Dnes jsem si uděla turka po obědě, nebo bych zas nic neudělala. Nevím, ale myslím, že je to po tom gelu, co zavádím v poledne. Utrogestan mi tohleto nedělal. Jinak jsem si včera koupila laktulosu na zácpu, jak mi radily holky a samo, že nic :frowning2: tak k tomu čípky, magnosolv a bobky jak srnka s brekem :grinning:
13. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky: tak ja sem ted dosla z tridniho srazu ze stredni z 25 na bylo sest aj s Anulkou. coz je katastrofa, byly sme se podivat aj do skoly nic se tam nezmenilo. JInak me je zatim docela dobre akorat uz me druhej den strasne tlaci bricho, obcas mi v nem pichne jak od jehly, nevim co to je ale v noci ani nemuzu spat, nevim jak si mam lehnuot aby to nebolelo. no doufam, ze to nebude mimodelozni jak rikala tchyne, ze by to mohlo byt. uvidime v pondeli u doktorky. JInak tady je docela fajn svitilo slunikoc obcas vitr. akorat neska rano sem se malem pozvracela u auta. Nekdo nam v noci doslova osral auto kolem dokola. takze tchan vzal hadicu a umyl pac sem se bokem malem pokosila. mame vedle abraku diskoteku. hruza. jinak ja uz idu spat, mam toho neska az dost, mala uz nastesti spi. tak se mejte pekne dobrou noc
13. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Radiško :grinning: tak to je hustý... taky bych se asi poblila :wink:
13. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno holky, nějak nám to tu řídne, jste aspoň všechny v pořádku? :frowning2: Aji doufám, že jsi v pořádku i s miminkem :slight_smile: .
radisko teda to bych blila taky jak Amina :grinning: , fuj.
Tak holky užijte neděli, po neděli nás jde dost opět na kontrolu tak Vám všem držím palečky a ozvěte se. :slight_smile:

Lulunko, žiješ vůbec?
14. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani, tak zatím jsem celá, stále 2v1 :slight_smile: dnes ráno už jsem sice zase trošku začala špinit,ale uvidíme co zítra řekne Dr.

Díky, že na nás myslíte :slight_smile:
14. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky : tak doufam ze vam kontroly dopadnou dobre, doufam ze i me, protoze me porad boli bricho. ale snad to bude v poradku i s mimi. zatim ahoj a peknou nedeli
14. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
aji ono to asi na dobrý náladě nepřidá viď? Ale neboj, bude to ok. :slight_smile: Budu na Vás myslet. :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky! Jak se máme při pondělku?
Aji, moc ti držím pěsti, drž se :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přeji dobré ráno, no petkan já se mám dobře, ale děsí mě, že zbytek holek se dlouho neozývá :frowning2: , tak snad je všechno v pohodě.

aji, ty se pak hned ozvi, myslíme na tebe a držíme pěsti :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Aji - věřím, že všechno bude v pořádku. Držím pěsti. :wink:
Jak se vede?
Jsou dneska nějaké kontroly?
Zítra jdu k zubařce :confounded: , ale větší bobany mám z kontroly u gyndra. :zipper_mouth:
15. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,,jojo kočky moje.žiju ještě :grinning: :grinning: jen sem teď moc nechodím spíš ležím,včera jsem tu nebyla vůbec to jsme se jeli podívat k tetě na malinkou holčičku,narodila se jí před 14dny tak jsem jela okouknout co nás čeká,a je to úžasný,malá je krásná,takovej diblík..
Jinak ale furt zle mi je přejde to vždy kolem 17h jinak to stojí za prd,rána jsou úplně děsná,nemůžu ležet na břiše jak jsem zvyklá protože to mě břicho bolí a tak ležím na zádech a různě na boku a ráno jsem jak zmlácená,přeležený ramena nebo mě bolí břicho,což mě bolí víc než dost asi budu muset dnes dojet k dr a říct mu to panč mi i tvrdne,nevím přesně jak to vypadá ale prostě najednou cítím takovej tlak v určitým místě a když tam šáhnu je tam boule ale za chvilku je pryč.mno stejně tam za ním kůli tomu musím ono v těhu je to prý normální že břicho bolí a vrdne ale bude lepší doktorovi říct že se mi to stává..
JInak se ale máme dobře a na to naše miminko se moc těšíme..ale do února dlouhá doba:frowning2:
Snad to zvládnem..kdyby už aspoň ty nevolnosti přestali ale takle jsem z toho otrávená mám neustále hlad ale na co se podívám už se mi točí žaludek..je to stav tenhle stav :confounded:
Ale zvládnem to,určitě..
Ve čt jd u na další kontrolu mělo by být srdíčko tak už se moc těším:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky : lulunko kup si magnesium, ja to mam taky a s lezenim uplne stejny probelm jak ty :confounded: , jinak neska sem cekala 3,5 hodiny v cekarne na gynde, jako katastrofa, bylo mi tam uz pak dense spatne. jinak termin porodu mam 3.2. pristi tyden dem na specl utz do brna tam uz se tesim, je to tam moc fajn a uz by melo byt videt srdicko, neska sem ho na tom sumitku ani nevidela antoz mimi. tak se mejte pekne ja oism s atim mym certem ven
15. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Radisto a to jen prostě řeknu že chci magnesium a oni mi dají to co myslíš nebo to má nějaký jiný spec.název??
Jinak já byla tuhle ráno nakoupit a už radši nikdy když je mi po ránu zle v obchodě bylo hrozných lidí,horko a mě bylo zle,jsem se bála abych tam sebou nešvihla..jsem naprosto bez nálady:frowning2: fakt mě to zmáhá už bych si to těhu chtěla konečně užívat a né se díky nevolsnostem a totální odrovnanosti, a bez náladovosti bát že o miminko každou chvilku přijdu:frowning2:je to strašný..snad se to srovná,jinak RADISKO ty jsi 7tt a dnes jste neviděli srdíčko??já na něj jdu za 3dny tak snad tam bude :astonished:
15. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně mi funguje koník a můžu vám napsat... Můj doktor je nemocný, tak jsem musela do nemocnice a tam jsem byla na nějakým novým UTZ, tak odpovídáme 4+4tt, máme 6,1mm a trošku nás zlobí malý hemtom, ale jinak jsme naprosto zdravý a v pořádku,... Jsem moc šťastná, dostali jsme utrogestan a ascoturin a máme odpočívat...

Co vy ostatní, jak se ám daří??
15. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Aji tak gratuluji.to jsi určitě otěhotněla těsně před ms když jste tak malinkcí :wink: ale hlavně že je dobře:slight_smile:
15. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Aji, tak to je fajn, to bude v pohodě uvidíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem ráda, že to dopadlo dobře :slight_smile:
Lulu, já jdu taky ve čtvrtek na kontrolu...tak se těším, ale i trošku bojím :confused:
jinak před chvilkou jsem se probudila po odpoledním spánku, pořád je mi nějak divně, ale proti tobě Lulu ještě slabý odvar, jak tak čtu co popisuješ za stavy...A byla jsi s tím břichem nebo to necháš až na čtvrtek?
15. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
aji moooooooc gratuluji, no jo, to jste malinkatý a mladší miminko,ale hlavně že v pořádku, moc jsem na tebe myslela. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já jsem zvědavá co se dozvím ve středu :grinning:, doufám, že je všechno v pořádku

lulu ty teda trpíš, mně taky není nejlíp, ale takhle zle teda ne, je mi tě líto :frowning2:
15. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, to jsme asi opravdu otěhotněli těsně před, koukala jsem prve do kalendáře a muselo to být o víkendu 23. nebo 24.5., proto byla ta čárka 31.5. tak malinkatá, ale je dobrý, že tam byla tak brzy :grinning:

Jsem teď spokojená maminka, mám teď dobrý pocit s tím utrošem, že už bysme o to nemuseli přijít - prostě se tím uklidňuju, i když člověk nikdy neví :wink:

Děkuju vám všem za podporu
15. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dnes byla u svého gyn. a on mi dal taky fotečku a zas jiný termín 6+6 tt, tak mi tm jeden den lítá. :grinning: Taky říkal, že je to nějak velké od oplodnění, tak snad nebude jak od babičky měla mimi, mého strejdu a vážil přess 5 kilo. Jinak mě špatně není, piju magnosoft, je to na zácpu, ale nepomáhá, tak mi zvýšil dávky na ráno a večer. Tak lulu, toto si nechej napsat, je drahý, ale doplácí to pojišťovna a dopůatek je pár koru, myslím kol30. Koupila jsem si laktulosu a nepomáhá, tak toto vše+ čípky.Ale dnes mi říkal, že to nesmím užívat, jen magnesium a jak furt zácpa, tak za 14 dní mám dojít.
Ve čtvrtek mimi 0,9 mm a dnes 1cm. Do těhu průkazky mi nic nepsal, jen že mám přijít za měsíc na kontrolu. Divné, že?
15. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Neřeš ili, hlavně, že jste oba v pořádku :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ili co nesmíš užívat ? lactulosu? mně ji můj doktor přímo napsal :grinning:
tak šup fotečku do alba

aji: to je dobře, že je vše ok, tak letíte za sluníčkem?
15. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ili já byla na uzv 5+6 a děti, teda gestační váčky měly 9mm a 16mm a doktor teda neříkal nic o tom, že by byly velké. Asi neměřil přímo dětičky, ale ty váčky, i když teda nechápu, jestli to jde, je to divné :grinning: ET jsem měla 15.5. a od začátku jsi pro mě byla pozitivní motivací :dizzy_face:
Jinak zdravím i všechny ostatní těhulky.
15. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, nene dovolená odložena, a Egypt zapovězen na celé těhu... Pojedeme někam autem na pár dní, ale až později... Egypt si užijeme příští rok s mimčem :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek