• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
seb, držím moc pěstičky, prý to moc pomáhá ta vojtova metoda, ale je zto dřina...
rudo, myslím, že v seku koupíš daleko kvalitnější mimikovské věci než v kamenných. Třeba v kiku je to hnus. Míchají do toho silon, po vyprání žmolky, v CA podobné. Tak mám jistotu, peru na 60 a barvy a kvalita stále stejná. Pak to zanesu do bazaru děckém, tam prodám opět za 10 kč :grinning:. Já ho několikrát denně převlíkám, tak je jak čuně furt, po čaji blije, bryndáky na krku nesnáším, tak mám zásobu pro 5 dětí doma. Na pěkno má samo věci nové, kámoška mi navozila z Anglie věci, prostě ten matroš tady a tam je rozdíl. A v seku koupíš taky z Anglie věci, proto značka NEXT. U nás ji nekoupíš, jen dovezené, nebo sekáč. Hlavně moje kámošky preferují tuto značku a já nikdy neviděla že by se prodávala u nás, takže taky určo sek. :grinning:
29. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo ty se v tom trošku vyznáš? našli mu 3 vady, dávám od kamarádky zdravotnice laické vysvětlení pro nás: Honzík má zúženou aortu to je ta hlavní nejhlavnější co vede čerstv+ okysličenou krev ze sedce dál..... dvojcípá chlopen chybí jeden cíp, maj být tři, je to riziko endokarditidy čili zánětu srdce...a přetrvává dírka v srdci, která je normální neboli nutná pro vývoj v bříšku, s prvním nádechem se uzavírá a nemělaby komunikovat pravá a levá část srdce.
takže má 3vrozené vady ale nikdo si jich nevšiml

ili souhlasím já mám z kiku jedno body-dostali jsme a hrůza po 2vypráních. Já mám ráda ty anglické značky je to o něčem jiném,většinu věcí mají Next bud ze seku nebo MMB
29. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je mi strašně líto, že máte takové problémy..každý večer se modlím, ať se nám takové věci vyhnou.
Co se vad srdíček týče, tak když nejsou masivní, tak se právě odhalují okolo 4tého měsíce definitivně..tak proto až teď..já vždy trnu, když doktorka malého poslouchá, já mám taky drobnou srdeční vadu, ale úplně zanedbatelnou..
Musí vám být strašně..ale zvládnete to! A já vám moc držím palce!

Seb - vojtovka je super..

Holky a já mám taky dotaz a moc vás prosím, jestli byste to s dětmi nevyzkoušely..Přišla jsem na to, že Ondrášek nedosáhne..nezvedne ručičky k sobě (nevím jak to napsat) na věci které jsou nad ním výše než má bradičku..takže když dám něco nad nosík..tak ty ručičky jsou pořád u bradičky zvedlé a spojené, prostě na tu věc nedošáhne...Prosím vyzkoušejte to se svými dětmi..Děkujuuu
29. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes jako že je nevzpaží? zkusím kouknout, dávám mu hrauzdu n hrudník tak si hraje, mjí ručky kátké ,myslím, že je to normálka, ale kouknu....
smardi, jsem zdravoťák,tak moc dobře vím, o čem píšeš, čast jsou ty vady kombbinované...botlova dučej by se měla zavřít prvním nádechem, pokud není mísí se krev okysličená s neokysličenou a jak by se víc hýbal nestaačil by to udýchnout, mělby ji málo okyslienou, stejně tak i s aortou, to se fakt musí operovat, budu na vás moc myslet, uvidíme, jak dopadneme my...
29. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi - no právě - hrazdičku má nad hrudníčkem, posuń mu ji nad obličejík a výš..náš tam prostě nedá ručičky :confused:
29. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeji nám všem, aby naše miminka byla zdravá. Mají-li nějaký problém, aby se co nejdříve spravil. Rovněž mám smíšené pocity vždy, když paní doktorka malou poslouchá.
Mes za chviličku to zkusím - dát Anýskovi hrazdičku nad obličejík, zda tam dá ručky (snad jsem tě dobře pochopila)
U nás je dnes krásně, už jsme byli na procházce na Petříně. Byla to paráda.
Přeji příjemné odpoledne.
29. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar, musí Ti být hrozně, že|? Moc držím pěstičky a hodně štěstíčka. Můj bratránek byl na několik operacích se srdíčkem, jizvu měl od pupku ke krku, styděl se chodit i koupat, nosil tričko, ale je t už 30 let. Myslím, že dnes se není čeho bát, dr jsou profíci a mají přístroje dobré. Jen ten strach je hrozný, že? Já bych se asi zbláznila. Průběžně piš jak pokračujete!!§
Mes, nevím, já mu nikdy necpala hračky nad hlavu, mě to nenapadlo teda :grinning: zkusím a písnu. Teď snědl banán, tak zkusím.
29. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 jo je mi z toho blbě, ted mi jedna maminka poslala do IP vzkaz o tom jak to chodí,co se bude dít,jak dlouho tam budem a je mi z toho blbě :frowning2: :frowning2:
29. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik - neboj, třeba to nebude tak strašný..ale věřím, že ti musí být šíleně..k tomu máš druhého syna, který tě bude postrádat.. Chudinka Honzík, ale ty jsi silná, vy to dáte a za chvilku si už ani nevzpomenete!

Holky - mě to právě taky nenapadlo..to manža si s ním hrál a najednou mě volá, že nedá ruce nad obličej..tak jsem to vyzkoušela a fakt..
29. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: nám říkala na tý Vojtovce ta fyzioterepeutka , že mu máme dávat hrazdičku k hrudníčku ne nad hlavičku, tak asi oni to nedovedou, zítra to vyzkouším, ale myslím, že to nebude chytat

smardik: ona ta maminka mohla mít něco trošku jinýho, jinou nemocnici, jiný doktory, nenech se vyděsit, každý děcko je jiný a záleží hodně na dr. na kterého narazíte, nemusí to být stejný, jako to měl někdo druhý, chápu , že musíš být hrozně vyděšená, ale věř, že to bude dobré a ono bude určitě !

illi: next se normálně prodává v čechách, v Praze je několik prodejen, např. na Andělu v OC Anděl je NEXT prodejna, mají to v čechách samo 3x dražší než v Anglii, bohužel češky to i tak kupují a tím ty ceny stále drží nahoře, v Anglii je tato značka obyčejná asi jako u nás CA nebo HaM , a to i cenově. U nás je NEXT předražený, takže bych do toho šla taky jen z bazaru. Jinak máte hodně laciný sekáč, jak píšeš ty ceny, to u nás je mimibazar a tam je nejlevnější body za 29 kč, když je v akci, jinak je tam všechno samo levnější než nové, ale takhle dobrý ceny jako u vás tu nemáme , to ti fakt závidím ;)
29. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím, že jsem po 3 měsících konečně udělala adámkovi fotoalbum na koňovi :sunglasses:
29. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - tak jsem testovala Anežku a nad hlavičkou jí hračky vůbec nezajímají, nemá o ně zájem, takže po nich samo ani nesahá...

Smardik - souhlasím se Seb, u každého může být průběh léčení odlišný, bude se lišit v různých nemocnicích u různých lékařů. Chápu, že je to těžké, já sama bych byla úplně mimo, ale musíš myslet na to, že tě tví chlapečci potřebují.

Seb - s těmi značkami je to tu děsné. To co se tady vydává za bůhvíjaký luxus je v zahraničí naprostý normál. A navíc tu za vše chtějí opravdu nehorázné peníze. Next může mít kvalitní kousky, ale za ty prachy bych do toho taky nešla. I když pár kousků vlastníme ovšem rovněž z bazárku.
29. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - malej je velkej fešák, moc roztomilý chlapák.
29. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : malej nevypada na trimesicni mimco ale aspon na pul roku ma takovy dopsely oblicej ze?
30. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi asi už js teda Míši psala...držte se..
mes no nad hlavou ho to nezajímá, mají ty ručky tak krátké, že to tam nedají asi žádné děti..
seb krásné fotečky
teď je tu prý taky nový bazárek se značkovým zbožím, nebyla jsem tam , cený prý do 200 set, ale tak jako u Illy to asi nebude...
Včera jsme byli v Lednici, mooc krásná zahrada, vše kvetlo a zelenalo se, pak dám fotku
30. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
epicharis: tak jsem chtěla juknout na Anežku a koukám, že taky ještě nemáš album založené, hodíš fotéčku zatím sem nějakou :wink: ?
30. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - Adík je krááásné miminečko...ty děti tak rychle rostou, že to není možný!

Holky - díky, že jste to vyzkoušely a uklidnily mě:slight_smile:
Já mám taky starosti..od toho očkování zdvojeného Ondra blinká fest skoro po každém jídle..i v leže..no a teď se přidal průjem..tak jsem zvědavá co z toho bude :pensive: On předtím vůbec nezvracel, takže to musí být spojené s tím očkováním :frowning2:
30. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: a kdy vás očkovali ? to bude určitě z toho, to přejde brzo určitě :slight_smile:
30. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: máš spoustu nádherných fotéček v albíčku, rorýsek je dobrý fotomodel :slight_smile: , jak děláš ty černobílé fota ? a ten první fotorámeček , jak ze staré doby je suprový !
30. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes třeba je to tím okováním, ale třeb taky ne, hlídej to, aby nebyl dehydratovaný, popř. zítra zavolej/zajdi...
taky se mi moc líbí fotečky, potřebovala ych program na upravení, žádný nemám...
tady foto ze včerejška
30. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb -no právě, že už nás očkovali před jedenácti dny..a pořád je to horší..bych řekla..včera se poblinkal tolikrát, že to nestíhám uklízet..vyletí z něj natrávené třeba až na zem..a hodně..Znovu jsem zapla monitor dechu a to už jsme ho nepoužívali, ale bojím se, aby se v noci nezadusil..on blinká i ze spaní..a dnes má hovínka samou vodu..No..zítra bude volat doktorka (byli jsme na odběru krve a má málo železa, tak dostaneme kapičky), tak se s ní poradím..

Děkuji za pochvalu foteček a Ondráška.jo jo..je to moje láska světová:slight_smile: Ty černobílé a sépiové fotky jsou upravené v GIMPu - to je grafický program právě pro úpravu a práci s fotkami..je zadarmo, ale funguje myslím jen pod linuxem (né pod windows)..Jinak na tu první fotku jsou aplikace na netu.. :wink:

My malého fotíme furt, máme už strašně moc fotek..jen ze včerejška asi dvěstě :grinning: :grinning: A teďko máme nový foťák - zdrcadlovku..ten rozdíl je hodně znát..oproti kompaktu..no nesrovnatelné :wink:
30. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo..mám mu dávat mezi kojením i kojeneckou vodu? A musím jí ještě převařovat? Jsem z toho jelen..začlo to hned po očkování..to jsem se pěkně vyděsila..jsem ho tam hlídala (půl hodiny jsme měli čekat) a asi za pět minut začal hodně blinkat a protože on do té doby vůbec neblinkal, tak jsem se lekla, že má ten an. šok a začala bušit na dveře doktorce (no blázen:slight_smile: ale doktorka že dobrý ... no a od té doby blinká každý den :frowning2: Přijde mi, že už i zhubnul..jsou mu velké overálky přes tělíčko..protože jak nakojím, on se poblinká a musím znovu, protože má hlad..a tak je to furt dokola :frowning2:
30. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - fotečky nádherné, malý je a ještě bude moc velký fešák:slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes díky, taky kráné fotky, mimochodem taky máme zelenou koupelnu :slight_smile:
no moc se mi to nelíbí, zvracení a vodnatá stolice, já osobně myslím, že to s očkováním nic nemá, vypadá to na nějakou střevní chřipku, důležité jsou tekutiny, děti rychle trpí dehydratací, určitě bych dávala vodu nebo čaj mezi kojením, dávám ho i když ty problémy nemáme, vodu na čaj i samotnou samo taky převařuju, stejně jako na UM, zkus vodu nebo heřmánkový čajík, mám z lékárny od LEROSU je tam vvíc bylinek, hlavně heřmánek, je dietetický a proti křečím, určo to pomůže, budu na vás myslet, zhudnutí není tak závažné jako dehydratace, mohl by skončit na infuzích, třeba chytl někde rotaviry nebo něco, to víš, všechno si dávají do pusinky..určitě zítra zavolej dr. nebo tam zajdi...
30. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo..tak právě mi vyzvracel podle mě celou dávku mlíčka..držela jsem ho na krknutí a z něho to vyletělo jak střela..pod náma louže..já prázdné prsa..asi mu budu muset dát nutroš..protože má hlad..začínám být zoufalá.. :pensive:
30. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, to je mi fakt líto a teplotu nemá? a možná je to od zubíků... nevím, sspíš se bojím nějhaké "střevní chřipky" hlavně sleduj, aby nebyl mos spavý a zesláblý, což za chvilku může být a tu teplotu, zkus ten čajíek po troškách, i ten nutroš zkus pomaloučku třeba po dvacítečkách..jinak nevím, co poradit, pokud to neepřejde a bude e to zhoršovat, asi bych jel na pohotovost, je moc malinkatý a dehydrstovaný může být nato tata a co ten průjem? kolikrát byl dnes?
30. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - on chodí normálně často - ale dnes to má úplně vodnaté,na plínce nemá nic..vše se vsákne dovnitř..prakticky jak kdyby čůral :pensive:
30. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, je tu sekáč, kdy v pátek a čtvrtek je vše za 10 kč, v pondělí za 70 nové zboží. Takže ty bodička málo lidí bere, je to i pro dospělé, takže jich mám fakt hromady :grinning: . Já nevěděla, že NEXT je tak popupálární, až od holek. Mám spousty věcí z next. U nás tato prodejna není. Suseda jela ve středu do Švýcar, tak mi zas něco doveze. Adidasy tam výjdou na 300 kč a jezdí tam na hadry, má tam manžela je těhotná po drfuhé, tak jela na 3 týdny k němu a nakoupit kočár a hydry, u nás nekupuje, že by nedala tolik peněz.
S tou hračkou nad obličejík jsme zkoušeli doma a Pajino nás převezl všechny, podíval se, přetočil na břicho a hračku lapnul na břiše, jsme se nasmáli, nebo toto jsme fakt nečekali.
mes, Pája zvrací taky sem tam a kadí někdy i 6x denně, jsou to zuby. A jak nepřibere, tak vypadá dobře, neboj, má zčeho zhodit. Mě Niki zvracela každé jídlo, nepřibírala, hubla, měla silnou alergii na mléko a zjistili až ve 3 měsících, takže vyrůstala na čaji a přežila a je kočka, takže neboj, on je cvalík, veme si kolik potřebuje, asi je i přepitý a průjmy má z řídkého jídla, pije jen mléko a je starší, takže to bude snad i tím.
Ale pro klid ych zavolala dr a ona poradí.
30. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, tak pak si vyber...a jak reagoval, když mu lezly ty zuby předtím?
30. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo..on nikdy neblinkal..před tím očkováním... prostě NIKDY nezvracel :unamused: Snad za ty čtyři měsíce asi dvakrát..a to jsem ho musela třeba nějak blbě chytit, nebo jsem zapomněla, že jsem kojila a zvedla mu nohy..tak mu troška koutkem vyjela..ale tohle je jiné :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek