• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
mes, ale teď je starší a mléko řídké, tak se ty děti mění, když je třeba přepitý, tak to vyvrátí zpět. U nás se to stává, když se přepuije a Ondrášek je taky cvalík, takže si rád pojí, tak se až z toho pob... pro svůj klid zavolej ráno dr, ale ta si vás pozve k sobě určo, kdyby náhodou. My byli taky jestli nemá špatnou tu záklopku, strašila operací, že se to přitáhne čí co, ale naštěstí zvážila, pak jsme šli po týdnu zas a nezhubl, takže jsme změnili jen mléko za nutroš extra, ten je hustý a je klid. Jak se napije čaje, hned ho taky vyzvrací obloukem, málokdy mu zůstane v žaludku. Co je řídké hned to jde z něj pryč. Naštěstí dávám polívku, teda spíš zeleninové pyré, banán, přesnidávku, tak je klid. Pak dám za hodinu pár loků čaje, víc ani nechce, on čaj nemusí a zas bluje jak amina.
Dnes jsem jela vyměnit do POMPA ty věci, vzala jsem mu lego v krabici za 1 100 kč, lepší než ty dupajdy s kulatým límcem a ručníček :grinning:
Holky, malý je tak krásně opálený a my s Niki taky, jak od moře. Opaluje se po nás krásně do hněda. V pátek byl jen v bodýčku a jen šlapky má bílé. Jak vysvitne sluníčko hned jedem chytat bronc, než zas začne lít. Prý moc slunka nebude k vůli té sopky.
Jinak, co říkáte na volby? Hnus, co? Snad nebudu pod mostem do roka. ODS a jeho grupa nám teď dají co proto. :angry:
30. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ili: takhle malý by na sluníčko neměli ještě chodit ne ? :confused:
30. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mes, já bych prostě zašla...
Illi taky se divím, že dáváš prcka na sluníčko????
A volby dopadly naštěstí skvěle, nechci aby mé dítě umíralo hlady díky tomu, že se teď budou dotovat ti, co se jim nechce moc dělat....to je ale každého věc
31. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlasim s rudou, ze to dopadlo kupodivu docela dobre, me tam nejvic stval Paroubek,ktery tu delal stat pro bohate a sam to priznal, sice ted bude utahovani opasku, ale kdyz to vezmu tak kdy nebylo ze. uvidime co nova vlada prinese.Nejvic me leze na nervy ze ti kteri uz nekandiduji dostanou 5 mesicni odstupne cca pul mega, to je nas prijem za 5 let. fakt hruza, kdyby si dali mesicni a premysleli nad tim kam se ztraci penize, ze kdyby meli max. tricet tisic tak by ten statni dluh nebyl tak velky, ale to by tam museli byt ldii se selskym rozumem
31. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ondra už je na tom líp..dávala jsem smectu a průjmík se zlepšil..

Tak já jsem sociální demokrat, takže se tu s vámi do diskuze pouštět raději nebudu.. Ale jak to vidím, ODS se podařilo zblbnout spoustu lidí..Vzpomeňte si na mě za 4 roky až budete 100 % rozhodnuté volit cokoliv jen né ODS :wink:
31. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem ODS nevolila nastesti, no uvidime oc nova vlada prinese
31. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
mes tak v tom jediném se neshodneme, ale každý dle sebe...sociální politika není špatná, ale rozhodně ne takou formou, jakou ji dělají socani u nás...slibují co nemůžou splnit...jak Radiska píše... uvidíme, co bude dál, nechci dopadnout jako v řecku.Snad mě taky neukamenujete... je to prostě každého názor, měli by jsme se i tak respektovat :slight_smile:
a zpět k dětem...Rudíček je v pořádku...
31. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mes - jsem ráda, že už je na tom Ondrášek lépe.

Jestli můžu rovněž něco k volbám... Je naprosto jedno, kdo koho volí, jen si myslím, že ve státě, kde se lidem nevyplatí pracovat není něco v pořádku. V tom naprosto souhlasím s Rudou. Doufám, že nová vláda, ať bude jakákoliv s tím něco udělá. Bohužel se budem muset uskrovnit všichni. Je zajímavé, že všichni vidí to zlo jen v ODS, ale třeba TOP 09 má mnohem razantnější program. Ti kdyby prosadili vše, co tam mají, to by byl teprve hukot.

Radi - myslím, že i když se tam dostane někdo se zdravým selským rozumem, moc dlouho mu to nevydrží, když uvidí, že systému a výhod tam zneužívají všichni...

Abych řekla pravdu, mě politika v poslední době tak znechutila, že jsem poprvé vážně uvažovala o tom, že nepůjdu volit...

Ili - s tím sluníčkem bych to nepřeháněla

Seb - albíčko bude :wink: Tady jen malinká ukázka náší prďolky :wink:
31. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Anežka je krásná, jsem ráda, že aspoň většina z nás chápe, že se musí v státě šetřit, když dítě bude chtít jet na hory a já na ně nebudu mít, taky mu buď vysvětlím/jako pravice/ že momentálně nemám, snad příště.. a nebo mu je slíbím /jako levice/ a pak nastane varianta, že pojede, já se zadlužím a bude hrozit exekuce a nebo na ně stejně nepojede, ale když jsem mu je slíbila, tak jsem byla nejoblíbenější / a volil by mě/ tak to vidím já,když přirovnám stát k rodině...
31. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ruda - díky, Anýsek je prostě k sežrání (jako všechna miminka tady :wink:)
Naprosto s tebou souhlasím, k tomu není co dodat, dobré srovnání :wink: Chci kvalitní zdavotní péči, né ušetřit 30 korun. Chci, aby Anýsek měl kvalitní výuku ve škole, ne školu zadarmo. Jsem spíš ochotná se teď uskromnit, s výhledem toho, že se naše děti budou mít lépe. Já chápu, že jsou lidé, kteří se bez sociální pomoci neobejdou, ale to, že se této pomoci zneužívá mě děsně štve.
31. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sociálka má být pro lidi co nemůžou dělat ne pro ty, co se jim nechce, díkyy, za podporu a pochopení
miminkaa jsou k sežrání všechny, mysslím, že na tom se shodneme všechny, že nejkrásnější pocit je, když se na vás vaše dítě usměje...jsem tak šťastná, že je malý v pořádku...ještě teď mám stáhlý žaludek
hezký den všem, i když tady prší :frowning2:
31. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ruda - takto bychom si mohly notovat do večera :wink:
Gratuluji, že je Rudík v pořádku. Jste byli na té kardiologii, že? Přehlédla jsem tvůj příspěvek - to mě tu trošku štve, než sesmolím svůj příspěvek, přeskočí mě někdo rychlejší, a já to pak přehlédnu :angry: Věřím, že se ti moc ulevilo. Moc vám to přeju.
Holkyyyy, já už chci, aby bylo hezky :frowning2:
31. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
epi o počasí mi ani nemluv, dnes jsme zmokli do nitě, normoš by se už koupalo, je to nechutnééé, zrovna, když nejsem v práci, to pak budou pařáky,....hold asi je to i tou sopkou....
jojo to se mi teda pořááádně ulevilo, že je bobek v pohodě a byl skvělý, ještě se mu to EKG a vyšetřování líbilo :slight_smile:
holky kde jstéééé, už se nebojteeee, téma politika uzavřeno :wink:
31. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla jsem dopoledne s Anežku na prochajdě, ale naštěstí jsme nezmokly. Jen hnusně foukal vítr, mě nafoukalo do uší, ale Anýskovi to nevadilo, ta spinkala, jen v obchodě se mi probudila a čučela.
To jsou šmudlíci, se jim zatím u lékařů líbí. Anežka dostane injekci, kňourne si a za chviličku už se zase směje. Jen ať jim to dlouho vydrží :wink:
Jasnačka holky, honem sem, o politice už ani slůvko :wink: :grinning:
31. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudo - nechtěla jsem se pouštět do diskuze..nesouhlasím vůbec s tím co jsi napsala..o těch horách a tak....Pokud by ses věnovala ekonomii a přečetly byste si rozbory v MF Dnes, kde hodnotili jak zadluží ČR ODS a ČSSD..tak byste věděly, že do většího deficitu a dluhu vedou obě cesty..Vyšlo..že obě strany zadluží zem stejně..pouze jinou cestou...

Sociální solidarita je nutná, ovšem pokud chcete dospět do fáze, kdy bude soukromé zdravotnictví a budete si platit vše sakumprdum (Rudo ty máš asi ponětí o tom, kolik to stojí) nebo se spolehnete na soukromé pojišťovny a zaplatíte sobě i dětem tak velké pojistné, aby když jim náhodou selže srdce je nenechali umřít na ulici bez operace jako se to dělo v Americe (kde mimochodem systém nyní plánovaný ODS konečně Obama jako nefunkční ruší)

..nebo budete natolik bohatí, že když bude mít tři děti podobně staré budete je moci vydržovat na střední a vysoké škole (což dle ODS bude cca 50 tisíc na semestr - děti to mají po skončení VŠ splácet..z čeho, když budou stát na začátku života, bez bytu?, eventuálně mít děti?)

- reforma penzí? Od kdy a pro koho? Bude se to týkat už nás? To abysme všechny šupem začali spořit - a né dvě stovky penzijního jako nyní..

No..je toho hodně..Epi - ty jsi vzdělaná v ekonomii..myslíš, že tím, že budou školy placené tam bude víc peněz? To je nesmysl - jsem učitelka..dokud se nezvednou platy učitelům (jejichž počet chce ODS snížit a peníze jim také vezme) tak není šance přilákat do tohoto oboru natolik erudované jedince, aby to škoství za něco stálo..takže budeš platit za něco, co máš už nyní zadarmo. A rozdíl mezi placenou soukromou školou a státní školou se bude stále zvětšovat...

Argumentů mám moc - zajímám se dlouho o komunální i státní politiku a věřte mi..pravicová cesta je cesta nouze a bídy pro střední vrstvu - a v té jsme asi všechny..jooo když má někdo hafec..tak mu to asi je buřt :wink:
31. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Epi - malá je božííííí miminkoooo! Holky - taktéž se přidávám - rozhodnutí mít dítě bylo to nejlepší v mém životě!

Tady je zima jak na sibiři..a prší..ale od pátku má být kráááásně :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak co se státního dluhu týče..tak ten mají všechny země a většina mnohem mnohem větší - je to zcela normální typ hospodaření..nevede ke krizi jako v Řecku..tu si Řekové způsobili sami tím, že zfalšovali výsledky hospodaření a tím se dostali do eurozóny a vzhledem k tomu, že na to nebyli připravení..tak to dopadá tak jak to dopadá..Jenže oni si také žijí zcela nad naše poměry - 13 , 14 ale i 16té platy, důchody o kterých se nám nesní..normální řek krizi nepociťuje :wink: Zadlužená je i USA, Japonsko..je to normální..pokud by nám všechny země vrátili co jsme půjčili (již nevratné dluhy z dob komunismu a podobně)..jsme na nule..ale o tom vám nikdo neřekne..a tak se po netu posílají zhovadilosti Mádla a Issové, kteří mluví o něčem o čem ví prd :wink:
Domluvila jsem..HOWK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mes - já bych tu taky mohla napsat spoustu argumentů proti každému z bodů, které jsi napsala, ale nebudem se tu už přít, ne? Máme prostě rozdílné názory a jedna druhé je nevymluví. Tímto bych ráda ukončila téma politika :wink: a věnovala se tomu, proč tu jsme, našim úžasným miminkům :wink: :grinning:
Díky za slova chvály, malá se nám opravdu povedla. Ale není to jediné povedené miminko v této diskusi :wink: :wink:
Fakt už má být krásně. To by bylo supeeer. Musím se mrknout na předpověď.
31. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jak epi píe, mám spoustu argumentů proti, ale dooadlo by to tady jako u politiků, jen by jsme se dohádaly, to nechci, tak pojďme zpět k miminkům...jen mě zaráží věta pracovitá cesta je cesta nouze...to když tak budeme uvažovat všichni...asi nás bude živit pán Bůh...
dobrou noc, krásné sny...
31. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasný.. :wink:

Konečně snad malému budu moci začít oblékat kraťásky..snad už bude pak jen mega teplo..moc se na to těším a na deku do parku..!!!
31. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no teď jsem právě četla, že bude červen sice teplý, ale proprší... :frowning2: já chci sluníčkooo, mám ho mooc ráda, jsem jako ještěrka, jak se v létě nenahřeju, v zimě strádám...no to strádám tak jak tak...
31. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: a když tě chytnou za ocásek necháš ho tam? :grinning: :grinning: Se mi to jednou stalo..jako malé, že jsem chytla ještěrku za ocásek a ona mi ho nechala v ruce..jsem z toho měla trauma :grinning:

Já už chci taky sluníčko..a třicítky..alespoň týden a opálit své vorvaní tělo.. :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky: dneska je den fakt na hovno, s prominutím, v pátek odvezli tetu (73) do spitalu, nevedeli co ji je, a dneska umrela. Ja su z teho uplne v haji, takova mila osoba, ktera umela zivot prozit.
1. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mes nemám ocásek naštěstííí, taky se mi to jako dítěti stalo a mrzí mě to dodnes..
radi to je mi moc líto, upřímnou soustrast, já jsem byla v poslední době taky nějak moc na pohřbech :frowning2: , je to smutné, když to přijde takhle náhle...no vždy je to smutné...
1. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Na víkend je předpověď celkem slibná, uvidíme jak jim to vyjde. Taky už chci sluníčko a moc. Svět je hned krásnější... :sweat_smile:

Radiska - upřímnou soustrast

Holky co máte dnes v plánu? Když koukám z okna, ven se mi vůbec nechce, ale teď musím alespoň vypustit naši fenečku na zahradu a pak jdu dělat převelice náročný oběd - grilovaného lososa. Já mám takové štěstí, že ten můj manžel není vybíravý v jídle, on vlastně ani nemůže být :wink: :grinning:
Ještě jsem se chtěla zeptat... Holky, cvičíte po porodu? A jak jste na tom s váhou? Já se nějak nemůžu přinutit cvičit, to je ale můj celoživotní boj :confounded: :sweat_smile:
1. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
radiska upřimnou soustrast, je to ted nějaké na hovno všude mám pocit-u vás tohle, u nás Honzíček, známé ted diagnostikovali rakovinu prsu a vypádá to špatně přišla pozdě a už má metastázy,u našich sousedů na houby-jejich dceři umřela kamarádka-měla 23 prý někde v nějakém letadlo co spadlo a tomu sousedovi kamarád :frowning2:
1. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
smardi je to děs, zkus koukat i na hezké věci v okolí, ne jen na ty mutné, ale to tak je, že když e to s..tak se to se...
epi no já jsem bývalý sportovec, s váhou nijak problém nemám , mám zpět svých 58kg na 173cm a tačí mi to, jím děsně moc a hlavně blbiny a sladkosti, ale nijak nemám problém, stačí se věnovat prckovi, denně našlapat něco s kočárkem a to vstávání, domácnost a je to...v těhu jsem přibrala 15-16 ten konec kolísal a je to pryč, jen to chce zpevnit, do fitka bych zašla, pomáhalo mi to na záda, teď bolí, jak necvičím, doma se nedonutím, už chci začít masírovat, tio bude taky energie fuč
no chceme jít s holkama ven, ale je doost zataženo, chodíme i s pláštěnkama, ale sama bych se nedonutila, ale dát na poasí, tak ten malý nebyl v květnu skoro venku...chjo, snad vyjde to počasí aspoň na víkend
1. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jhééé a ryby obzvlášť lososa miluju, musím zajít na rybí trh a koupit čerstvého...miluju pečeného na mále se smetanovo kaparovou omáčkou a opékačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, na sluníčko dávám nohy, pak jak je ve stínu se opálil taky dost. My se opalujem hned do hněda a krásně, takže není problém, ani nemažem se nikdy.
ods vše rozprodala, státního není už skoro nic a teĎ se obyč. lidi poserou, kdo není učitel, auditor, právník, tak můžem pochcípat. kde mají ti lidi pracovat a za pár kaček když vše prodali a rozdali si....hnus. ods se spjí prostě z každým jak teď hlavně a´t je u koryta. Pražáci a bohatí těm se to líbí, my moraváci pochcípem. A dávky se vyrovnají platu na Moravě, protože víc nám nedají. Můj otec dělá ve státním, teda akciovka vedoucího sběr. surovin, je tam od rána do 17 hod a výplatu má 8 000 čistého. Mamka ve státním dělá vedoucí odborné knihovny a nemá ani 15 000 a já ani nemluvím. Mateřská 6 000 a to chodím jak debil do práce, na co jako?

Dnes zvrací pája, včera kadil 8x, dnes 5x už a po přesnidávce se pozvracel celý, křesílko, oblečky, šavle jak hrom. Už to peru v pračce.
1. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás ve špitálu se vybíraj poplatky, dělám tady a kde myslíte že jsou? Si je rozdělili nahoře. Náš ředitel konečně jde pryč, dojdou jiní a myslíte, že lepší? Na vánoce si rozdělili hafo peněz mezi sebe a nemůžeš říct nic, nebo vyletíš. Jo, kdyby ty penoze končily tam kde mají a něco se kupovalo pro pacoše, ale toto vidí jen ti co u toho jsou. Je to bordel...
1. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek