• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 

pajino je dnes hrozný. Mám defekt na kolu u kočárku, tak nemůžem ani ven, akorát jsme byli autem v Kaufu s malým nakoupit a s kámoškou a její malou. To je jeho procházka dnes, jak není venku je hnusný. teď spí. počkám až vstane, okoupu a nakrmím a jde nynat a já dnes taky ponocovat nebudu, jsem dibitá z něho.
Koupila jsem mu dnes nestle kaši babánovou, tak jsme zvědavá jestli to vypije :grinning: . ale ten zbagruje vše až se zbuje, nemá záklopku asi.
1. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardi - jak už Ruda psala, když se to s..e, tak se to s..e, zaměř se na to, že máš dva krásné klučiny. Honzík bude určitě brzy v pořádku, věř tomu.

Ruda - tak to já jsem notorický nesportovec (bohužel) a s váhou jsem vždycky bojovala - takže tvůj naprostý opak :sweat_smile: , přibrala jsem podobně jako ty resp. o kilo více a k původní váze 62kg (při 178cm) mi chybí ještě 2 kila, ale vůbec se neomezuju, naopak si dost dopřávám a jde to tak nějak samo, ale tentokrát se to bez zpevnění opravdu asi neobejde. Já strašně ráda chodím, kam můžu, jdu pěšky. Cvičit doma se právě taky nedonutím. Taky chodíme s Ančou na procházky za téměř každého počasí. Dnes jsme byli alespoň cca na 3 hodinky.

Ili - nezlob se, naprosto s tebou nesouhlasím, ale nechci to tu už rozebírat. Jen jednu věc si neodpustím. Jsem na to opravdu háklivá... Hele, vy tam na Moravě máte celkem zajímavý sport... navážet se do Pražáků...Myslíš, že jsme všichni stejní, bereme statisíce a žijeme si bez problémů??? Nechci si tu stěžovat, ale vezmi si naši rodinu. Tchýně je v důchodu - bývalá učitelka na částečný úvazek, neboť se celý život stará o svou mentálně postiženou dceru, tchán je vysokoškolsky vzdělaný, pracuje ve výzkumném ústavu a bere cca 16 tisíc a manžel je nevyléčitelně nemocný... bydlíme sice ve vilce nedaleko Pražského hradu, ale byla bych raději, kdyby byl manžel zdravý, jeho sestra "normální" a my bydleli někde na sídlišti.

Omlouvám se všem, že jsem se tak rozepsala, nemohla jsem jinak, ale mohlo to být horší :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ili - Doufám, že už bude malému lépe. A co máš s kočárkem? Si to nedovedu představit, že bychom byli bez kočárku. Anežka je totiž taky protivná, když nejdeme ven.
1. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi - já myslím, že Illi to myslela tak, že v Praze je 0,5 procentní nezaměstnanost a všude jinde i 15 procent jako u nás..Takže kdž se rozhodne tvůj tchán nebo tchýně pracovat jinde nebo v jiném oboru, pravděpodobně se jim to povede..to se u nás říct nedá, každý se bojí o místo :wink: Praha je opravdu takový stát ve státě z pohledu i severních čech.. :wink: Ale to prosím neber jako útok na tebe..nebo na pražáky..mám tam kamarády i můj manža ségru..ale mají se mnohem líp než my tady..ale já to tu miluju, tak do Prahy nechci :wink:

Jinak my už neblinkáme ani neprůjmujeme..ta smecta je výborná, asi.. :wink:
1. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - to je mi moc líto :pensive:

Smardik - věř, že bude líp! A určitě bude!! moc vám to přeji
1. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já šla včera večer rozdat balíčky avonu a nějak špatně mi jel kočárek a podívám se a píchle kolo, nebo vyfouklé, uvidíme. Tak dnes jsme v kočáru nebyli. Ani na balkoně, stále prší. Zítra mám školu, takže bude venku se švagrovkou, snad bude kočár OK.

Smar, víš už něco konkrétního? Moc na vás myslím.
Mes, to je dobře, že je Ondulka v pohodičce. Snad Pajino bude taky. Vzbudila jsem ho před chvíli na koupání, snědl krupici banánovou, jsem zvědavá jestli ji nevyzvrací a nějak je čilý, si tam vesele povídá, spíš piští s tatínkem. :grinning:
Dobrou noc, letím na růžovku :grinning:
1. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer všem - teda tady je vyostřená debata pražáci versus moraváci?? no,já osobně bych to nechala na osobních názorech každého a i když jsem moravačka,tak proti pražákům nemám to nejmenší.bordel ve zdravotnictví je všude a s penězma bojujem asi všichni.nicméně si říkám,že může být hůř a beru vše tak,jak má
dávám Vojtíkovi už taky kašičku,ale bez sladkých příchutí.na sladké má času do aleluja.
taky jsme měli píchlé kolo - ale taťka to zalepil a pak jsem objednala ze servisu origoš náhradní dušu a plášť,tak už to máme vyměněné a jezdíme jak o dušu.
radis:drž se,hodně sil ti přeju !!
1. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 nevím nic ve čtvrtek budem chytřejší ale mě se bohužel horší zdá-divně dýchá, jako by měl rýmu ale přitom nemá, o dost víc spinká a u papání musí odpočívat- o kojení nemluvím to už nezvládá to usíná ale i u flašky musí odpočívat
1. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik...to mě strašně mrzí..ale třeba je to jen tvůj pocit..třeba..no.. :unamused:
1. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes třeba máš pravdu,uvidíme ve čtvrtek
1. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu vám moc držet palečky...ach jo..tohle se nemá stávat :frowning2:
1. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
epi, vždyť to jsi hubeňour 62kg na 178cm ne?je mi líto, co máte v rodině za problémy,málokdo si žije růžově,taky bych se mohla rozepsat, ale ...už to nechám být...
Illi taky jsem píchla, už 2x o rýsováček :unamused:
mes, jsem ráda, že smecta zabrala, je fakt dobrá
smardi..myslím na vás...dej, vědět...teddy tak jak píšeš, mě je jedno, kdo kde žije, je důležité jak žije, taky jsem z moravy a státní zaměstnanec ve zdravotnictví, přesto budu raději pracovat než abych byla závislá na dávkách...
Tady dnes táák prší a je pěkná kosa, takn jsem pozvala holky s chlapečkama k nám, mi pěkně pokecali a klici se válely a hrály si i vytuhli :slight_smile: ...
1. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - neberu to jako útok na sebe. Jak už jsem psala, jsem na to trošku alergická, protože člověk jen slyší, jo Pražákům těm je hej, bla, bla, bla... Jen pro upřesnění... v Praze je nezaměstnanost 4%, což však nemění nic na tom, že je nejnižší v celé republice :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak, jsem moc ráda, že je malému už dobře.

Smardik - budu na vás ve čtvrtek myslet, možná jen teď víc Honzíka pozoruješ, což se ti samozřejmě vůbec nedivím.

Teddyna - úžasně jsi to všechno shrnula, to se ti povedlo:grinning:

Ruda - zpevnit by to chtělo, co si budu nalhávat. Jsem nechtěla vzbudit lítost. Netrápí nás nic s čím by se nedalo žít. Přesně jak píšeš, kdo to má jednoduché...

Holky, vždyť já jsem taky poloviční moravačka - taťka pocházi od Přerova.
Jsem byla trošku zklamaná, že náš kočárek nedělají s nafukovacími kolečky a když vás tu tak čtu, jsem nakonec ráda.
Přeji krásnou dobrou noc.

1. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko

@epicharis dík jo že ho víc pozoruju máš pravdu,pořád ho pozoruju a pozoruju.
a k tomu kočárku máme s nafukovacímu kolečky a jezdíme s ním skoro 20měsíců a nepíchli jsme ani jednou, vše v pohodě jen 2x jsme přifoukli a tot vše :slight_smile:
2. čer 2010 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik - a zítra jdete na kontrolu ještě k vám nebo už do Motola? (doufám, že jsem to nepopletla a žes psala, že budou Honžíka léčit a operovat v Motole) Myslím, že to pozorování je naprosto normální. Já bych nedělala nic jiného. A máš monitor dechu? Já bych bez něj asi neusla a to je Anežka zdravá. Jak už psala Mes... takovéhle věci by se neměly stávat a miminkům už vůbec ne. Opravdu vám budu (a myslím, že nejen já) držet zítra palce. Určitě se pak ozvi, co jste se dozvěděli. Držte se!!!
2. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi - už jsem asi dlouho doma :grinning: před rokem a půl byla nezaměstnanost v centru půl procenta a v okolí 2 :wink: tož už se vám tam taky hůř daří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi - také mám monitor dechu a jsem ráda..někdy mě přepadne taková úzkost, že ho jdu i 3 x zkontrolovat jestli je zapnutý :wink:

My také máme nafukovací kola a já jsem maximálně spokojená..ono jde si myslím také o materiál ze kterého jsou vyrobená..a Peg perego má silné gumy:slight_smile:

Smardik - také moc mačkám na zítřek palečky!!!
2. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se kočárků týče, tak já zase furt řeším - jakou jsem udělala kravinu..že jsem neposlechla své vnitřní tušení a nekoupila nějaký kočárek co jde sporťák proti směru jízdy..protože Ondrášek i v kočárku usíná tak, že na mě kouká..nějak si nedovedu představit, že na mě neuvidí..bude plakat:( Tak teď přemýšlím, že prostě celý ten náš kočár prodám a koupím sporťák který se dá přetáčet..no jedloň
2. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - je krize, všem se má přece dařit hůř, i těm zas....m Pražákům:wink: :wink: :grinning: :grinning: Já ten monitor taky stále kontroluji. Jsem opravdu ráda, že jsme ho pořídili.
S kočárkem jsme maximálně spokojení. Kolečka gumová, nenafukovací, jen jedno mi občas trošku zavrže, tak vezmu olejničku a promažu. Korbička, autosedačka i sporťák jdou po i proti směru jízdy. Myslela jsem si, že u korbičky to nebude potřeba, ale nakonec jsem to také využila (i když, co si budem nalhávat, ten kočár vypadal fakt divně a bylo to jen párkrát, lepší než plínka přes boudičku). Anežka usíná stejně jak Ondrášek, kouká na mě. Myslím si, že děti časem bude víc zajímat okolí, než mámin okoukaný obličej :wink: Když jsi s kočárkem jinak spokojená, tak bych s prodejem určitě ještě počkala a nejdříve to vyzkoušela, třeba nebude plakat. Ještě mě tak napadlo...Ondrášek je taky pěkný čahoun, jak dlouho to ještě vidíš s korbičkou?
2. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
epich:náš Vojta je taky nějaký podelší nebo co.vidím to ještě tak na měsíc a budem muset dát sporťá.ale mám z toho trochu obavu,páč Vojta ještě nesedí a je píďalka - furt kdesik cestuje,tak aby mi nevycestoval ze sporťáku směrem k zemi-ještěže to má kšandy.kočár máme Jané,tam jede sporťák jen po směru jízdy,tak uvidím,jak to bude Vojta tolerovat.
budete pořizovat golfky?říkala jsem si,že nějaké kvalitnější s polohováním zad bych pořídila-přeci jen na to cestování je to lepší.
Rudo-dobře jsi to napsala(teda aspoň pro mě),taky budu raděj pracovat než být závislá jen na dávkách.aspoň člověk přijde mezi lidi a nezblbne doma.
to je děs,u nás zase leje a jsou uzavírky na cestách.o víkendu už má být hezky,ale kde je do víkendu.áách jo.
2. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi - já to řeším právě teď, protože Ondra už nemůže v korbičce propnout nohy, takže teď o víkendu musíme dát sporťák a když tam bude plakat, tak chci mít připravenou alternativu..kdyžtak holt padne na novej kočár porodný :frowning2: Také si neumím představit, že povezu Ondráška a neuvidím na něj..no jsem koza..Zase ale náš sporťák je velikej a jde do lehu..Líbí se mi casualplay 2010 - ten už otáčet jde, ale sporťák je menší a nejde prý úplně do lehu...nevím co mám dělat.

Jinak teddy - golfky určitě pořizovat budeme, příští rok se chystáme k moři, takže je to nutné..kočár přece jen zabere mnohem více místa.. :wink:
2. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddyna - taky mi ta korbička přijde taková bezpečnější. Doufám, že nám korba taky ještě alespoň měsíc, dva vydrží. Přesně jak píšeš, s tím sporťákem uvidíš, jak se na to bude Vojtíšek tvářit. Ty jsi vlastně taky někde ze severu Moravy, že? Všem přeji, ať se jim voda vyhne obloukem. Je to fakt děs, už s tou vodou zase hrozej. Tentokrát už i v Čechách :unamused: Tady taky prší. Co se golfek týče, ještě jsem o nich moc nepřemýšlela, na to je času dost. Zimu bych určitě chtěla odjezdit ve sporťáku, jak je větší, tak mi tam mimčo přijde víc chráněné před chladem a větrem.

Mes - jsem si myslela že Ondráškovi už bude korbička jen tak tak. Takže už o víkendu jdete do sporťáku? Hm, tak to koukám a držím palce, aby se v něm Ondrovi líbilo. Chybama se člověk učí. Já už bych taky některé věci nepořizovala, jiné naopak dokupuji. Tak to prostě je. Ale budeš kupovat jen sporťák, ne? Nebo přemýšlíš o celém kočárku i s korbou? Ten náš (Teutonia) vypadá dobře, ale zkušenost s ním bohužel nemám, takže nevím co poradit...
2. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já i když jsem pichla jsem s kočárek sspokojená, hold, kdyby lidi z nudy neházeli rýsováčky na zem... jde mi naštěstí po i proti směru vše, korbička, sport i autosedačka, stejně pak příští léto koupím taky golfky do ruky...
smardi na zítra tfuj tfuj!!!!
malý byl dnes kouzelný celou hodinu se smál na tetu, co ho hlídala..
2. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neke, já vidím mezi mraky sluncéééééé :slight_smile:
2. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kdy jste začli s nemléčnou stravou a co to bylo? (nebo nějaká zanámá z rodiny)
2. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak po delší době jsem se dostala vám napsat. Manžel maká na stavbě ve dne a skoro i v noci, takže večer padám hubou na ústa. Malá už jen a jen se rozběhnout a nic:slight_smile: Na příšku se snaží posunout. A pak se vzteká, když jí to nejde.
Smardi: držím palce, aby všehcno dobře dopadlo
Janceta: už měsíc dávám ovocné štávičky. Začala jsem mrkvovou a pak jsem do toho přidala jablíčko. Docela jí to chutná. A od příštího týdne dáme první mrkev ( to bude mít čtyři měsíce).
2. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jančet - já nedávám nic..pokud kojíš nemusíš nic a je to nejlepší (do šestého měsíce), ale pokud nekojíš tak je lepší něco dát..začíná se mrkvičkou ne?
2. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už nekojíme, takže začneme. Nejdříve mrkev s trochou olivového oleje. Pak po dvou dnech přidat brambor a tak dále.
2. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní foto před spaním
2. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janceta - bohužel neporadím, zatím jen kojím
Ruda - Rudík má tedy kukuč. Jak jsi mohla včera zahlédnout sluníčko??? To tady to bylo možné leda v telce nebo na obrázku :wink: :confounded:
Já teď pomalu učůrávám smíchy, když si Anežka v leže nacpe prstíky na nožičce do pusinky a dudá je :sweat_smile: Ale to asi dělají všechna děcka, co? Anežka už se krásně přetáčí přes oba boky na bříško, tam si pase a pokouší se plazit, u čehož se strašně rozčiluje, neboť jí to nejde :slight_smile: Ty děti jsou fakt legrační...
3. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
epi: štěpánku nohy vůbec nezajímají, tak ruce to jo
3. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek