• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
tak Rudlu taky nohy netankujou, zatím, ručky má v puse furt a přetáčet se mu teda nechce vůbec, ani na bok, pase už celkem rád..
epi_ to sluníčko bylo tak čtvrt hodinky, ale tááák ráda jsem ho viděla, dnes hnusně, zima/ i jsem přitopila/, ale naštěstí nepršííí
3. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi - Ondrulku nohy zajímají jen když má výrazné ponožky..chvilku na ně kouká, chytá si kolínka, ale necucá :grinning: Přetáčí se jen doleva, doprava na to ještě nepřišel - nemá grif, ale dělá to nerad..když pase tak se zvedá na jedné ruce a druhou hledá a šmátrá po věcech, ale je za chvilku unavený..jo a vzteká se taky, že mu to neleze :grinning:

Rudi - to je mutýsek vyjukaný krásný :dizzy_face:
3. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes dííky, oni ty dětičky na všechnou jednou /dřív nebo později/přijdou...
3. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Patula měl moje mlíčko asi měsíc, teď jsme na nutrilonu AR 1, protože blinkal tak máme protiblinkací. No a právě začal zase blinkat a taťka a tetičky ať mu pomale dávám kašičky.Má 3měsíce a třináct dní.Furt všechno strká do pusinky hlavně ručičky tak maslím že to bude tím.
Paťa zvedá hlavičku krásně už asi měsíc, pase jen chviličku, hned se unaví a pak se vzteká. Obracet by se chtěl,ale má ještě ortop. kalhotky¨tak mu to nejde, když mu je sundám tak se snaží,ale ještě se uplně nepřevalí, když mu pomůžu tak chce zas a zas, na zpět mu to nejde vůbec.

tachion: ty šťávičky se dají koupit? Ještě jsem se po ničem nedívala tak nevím

Taky jsem tu něco zahlídla o zoubkách, dlouho jsem tu nebyla tak jsem to jen očima prolítla. Tý jo a ještě je tu někdo takovej? Jak to děti snáší?
3. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.My sme narození 2. února tak Vás tu zdravíme :wink:
3. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme Lexíka :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prolítla jsem to jen narychlo, nechce se mi to moc číst, nebo vidím, že epich furt rozebírá politiku a Pražáky. Tak vás raději nedočítám. Snad už se tu politika rozebírat nebude, uživejme si doked nás ta debranka teď nesežere Odesácká.

K mému kolu, drahý mo ho slepil, včera večer venku mi na terase kolo bouchlo, byla to pecka, že jsme vyskočili a lidi se otáčeli co se děje, jak by rupl zapalovač a ono klo bouchlo a díra asi 15 cm. tak drahý z práce musí koupit novou duši ,, takže jsme doma. ale malý spí, asi ho vemu do klokánky a půjdu za holkama na terasu na chvíli, sluníčko krásně svítí. Posedí na klíně a bude na vzduchu.
Pajino zatím pokroky moc nedělá, zatím stále přetáčí na břicho a zpět od 2,5 měsíců, teď mu jde lépe už se plazit jak žába skákat spíše, otáčí se dokola když je na břichu, nohy cpe do pusy, chybí mu asi 5 cm a už je má v pusině, nohy ho zajímaj nejvíc. Jak je v křesílku, nebo v sedačce, tak se dává do sedu a chytá nohy, takže sedí chvíli bez opěry a jak nemůže tak se opře zpět dozadu. Nejhorší je ho obléct a přebalit, nepoleží chvilku, hned se přetočí, takže ho oblíkám v sedě na klíně, jinak nemám šanci nazout mu boty. Chlap to vzdal, rifle mu nedokáže obléct, přebalit jen v nouzi, když jsem ve škole a není kdo po ruce. Je strašný divoch, mám z něj úplně nervy. A žrout obrovský. Půl litru polévky v poledne, banán a půl na svačinu, přesnidávku a ještě chce, vloček před spaním 220 ml. Akorát tu krupici banánovou, ani ve sklence, ani co se jen zalije vodou nechce, to mu nechutná. Kupné kuřátko se zeleninou 135 g sní 2 lahvičky a nestačí mu to, takže vařím každý den, jinak bych přišla na bankrot. Dnes měl 3 mrkve, velký brambor, celer a petržel, rozmixované, to jí v polende a kdyb\ch do něj narvala litr, tak by to snědl. Tlustý ale není, spíš pevný, on to vypotí, jak divočí, doma je jen v bodyčku, nebo je furt mokrý. Už i v kočáru nevydrží, převrátí se a chytá okraj a zvedá se. Vyměním už za sporťák a uvážu kšírama, nebo vypadne. Nikol byla taky popředu před ostatníma, ale nebyla nebyla tak divoká. V 5 měsících seděla a v 6 chodila v chodítku, ale toto je jak z divokých vajec, někdy na zabití. :grinning:
3. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky promiňte, že vám sem lezu. Jen mě zaujalo Moraváci versus Pražáci.
Já pocházím z Moravy, kde je velká nezaměstnanost, žiji v Praze 6 let a na Moravu bych se už nikdy nevrátila!!! V Praze se prostě žije líp, je tu víc možností, práce a všeho. Můžu posuzovat, jezdím za rodičema na Moravu pořád, . tak se omlouvám a já zase mizím
3. čer 2010 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě dodatek....mě tu Pražáci dávali hodně sežrat, že jsem z Moravy, nebudu ani tady citovat co jsem si vyslechla, a že tady pražákům kradu práci atd. Každej dělá jak umí. :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - malý je i tak strašně šikovný..Náš si zase sedá, závidím vám, že je můžete mít v sedátkách, Ondra v něm už sedá i když ho má skoro v lehu, nebo v něm skáče a vyskáče, a když ho zapopruhuju, tak si sedne a visí na jednu nebo druhou stranu, takže ho tam mít nemůžu:(
3. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri : jajsem taky z Moravy a vim co to je nezamestnanost, muj byl od srpna do prosince na pracaku, takze si umis i jiste predstavit nase Vanoce, byly sice chude ale pekne.

u nas konecne zasvitilo slunicko, porad tu mame prvni povodnovy stupen, dneska odpustali prehradu tak hruza
3. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janceta: šťávičky se dají koupit, ale já jí Vendy dělám čerstvé. Na kousek gázy nebo může být ikapesník nastrouhám mrkev a kousek jablíčka a vymačkám do sklenice. A malou krmím lžičkou. Při prvních pokusech byla celá oranžová, ale teď jí to už pěkně jde:slight_smile: Ale začínala jsem samotnou mrkví.
Vítám novu maminu a Alexe:slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tachion: jé tak to je dobrý nápad, už jsem na ty šťávičky koukala a jsou minimálně od ukončeného 4 měsíce a zbytečně veliké. Kolik toho ten prcek zvládne 2 3 lžičky. OK ještě tak týden počkám a vyzkouším to.Děkuji za radu :wink:

Holky máte všechny ty děti tak úžasný a krásný. Musím sem přidat nějaké fotečky
4. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jančet - už jsem zkoukla fotečky..slušánkuje vám to :dizzy_face:
4. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je nádherně!!!! Co u vás??
Včera bylo normálně ve dvě odpoledne 8 stupňů..dneska má být přes dvacet a teď jsem na balkoně věšela prádlo a je tam fakt teplo a úúúžasně! O víkendu tu máme zahájení lázeňské sezóny, je to boží akce, je tu spousta skupin celý víkend..stánky,...prostě celé město tím žije..tak super, že vyšlo počasí!

Dneska jsem se neskutečně vyspala, protože princ usnul v osm a probudil se na papání až ve čtvrt na šest...takže jsem čiperka od rána
4. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zato náš miláček řádí a nechce skoro spát, už dvakrát kadil, což u něj není normální, jíst moc nechce, tak nevím, jestli ty zuby nebo dusno, je ttu krásně, ale on je asi raději, když je hladno a vlhko, to se mu líp spinká...
4. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme doma z Prahy. Ve čtvrtek jsme byli s v tom Motole v kardiocentru a závěr je takový: vad má na srdíčku více-5 ale momentálně se bude řešit jen jedna vážná a to ta která je do budoucna-cca do 1roku, max. do 2let neslučitelná ze životem takže během měsíce bude operace-přijde nám pozvánka poštou takže budu nervní jak hrom kdy to přijde a ostatní vady se budou zatím jen sledovat a uvidí se jak to bude ale další operace do budoucna možná budou a i to co budou operovat se může kdykoli vrátit-bohužel , úplně zdravý nebude
5. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mes, to mě taky, však píšu, že sedí bez pěry v sedačce a minulý měsíc mi z něj vypadl, naštěstí byla sedačka na zemi. Proto jezdím v autě a mám ho v korbě hluboké. Už dávám sporťák, v tom sedí v opěrou. Dnes si dal už nohy do pusy. teď jsme dojeli z baráku, byli jsme celý den venku, dělali divočinu na ohni. No Pajino je jak cikán hnědý a my ani nemluvně. A to je samo ve stínu, nebo je to slunko dost ostré. Jinak už se plazí po čtyřech, včera přešel z jedné strany poslete k tatínkovi na druhý konec. Obratí se, ručkuje a plazí se dopředu, nos zabořený a nohy pod sebe a odráží se až je na druhém konci. Malý divoch.
Kadí i 8za den, v noci se budí co hodinu, dnes jsme už kur... vzala k sobě a spal do 9 rána. Zuby lezou a chce být u mě v posteli. Ráno se vzbudil ve 4 30, otočil se, dotlačil do vedlejší postele a drápal záda tatínkovi :grinning: u toho zas pištěl, to co se naučil piští a směje se tomu jak hlasitě to umí, pak usnul a v 9 nás vzbudila kámoška telefonem. Pak jsme jeli na barák a dojeli před 20 hod.
Smar, moc Ti přeju pevné nervy, budeš je potřebovat. Určo t dopadne dobře, jsme s tebou!!
Chceme jet ten týden na Slováky, samo nemám ho ještě v pasu, takže zas jen tak :grinning: 405 km. Je to u Ukrajiny, snad nám ho nezabaví. si tam nejvíc odpočinu, je tam božsky. Ve středu píšu poslední písemku, pak už chodit nebudu, tak by jsme mohli vyrazit rusnacky si pobisidovat. maturuju z ruštiny, tak si to tam projedu :grinning: .
5. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik...co napsat..je mi to strašně líto..opravdu, hrozně mě to mrzí..chudinka..a chudinka ty..to musí být hrozné..neumím a nechci si to vůbec ani představit.. :cry: :cry: Jak to zvládáš? :sweat_smile: Posílám ti moc sil..

Illi - Ondra dneska také objevil nohy..ale do pusy si je nedává, nedošáhne na ně..jen je drží a sundavá si ponožky..a také se dnes poprvé přetočil na bříško přes pravý bok :grinning:
5. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi, už jsme to probíraly, hlavu vzhůzu a hodně sil, malý to bude potřebovat a uvidíš, že se zlepší, moooc na tebe myslím a jak mes píše, neumím si to představit... držte se!!!
6. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes žádná sláva to není ale dá se to,musí. My se hlavně ještě nesmířili s tím že má vrozenou vadu, všechny vyšetření v těhu v pořádku a ted tohle, prostě když vše bylo v pořádku tak jsme počítali s tím že žádnou vrozenou vadu mít nemůže a ted tohle :frowning2: ale půjde to i když u dr. budem ted do operace asi často. Právě zvažuju najít si hlídání pro Toma jinak nevím jak to udělat. ale nejhůř to nese manžel, on si vzal do hlavy že to je jeho vina
6. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik..proč by to proboha byla jeho vina? On má něco se srdíčkem? To si nemůže klást za vinu, je to osud - bohužel, a třeba se ještě všechno v dobré obrátí..zázraky se stávají!
6. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes nikdo nic se srdíčkem nemá, honzíček je první. On si vzal do hlavy že je to jeho vina že ho blbě udělal-prý málo spermií nebo blbé spermie, prostě podle něj za to může on že ho udělal blbě, kdyby dobře je zdavý a nemůžu ho přesvědčit že to je hovadina a že se takové věci prostě stávají jak píšeš ty
6. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik - to je konina totální...prostě osud hraje rozpočítávanou a tu a tam na někoho ta poslední slabika vyjde..holt..Buďte stateční..máš můj hluboký obdiv, já už bych asi byla pod práškama :sweat_smile:
6. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes já vím že je to konina ale on to nedokáže pochopit, pořád si mele svou
6. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar, m y máme jen 5% spermií a ještě mrzáky, byli na umělém. kdyby to bylo tím, tak myslím, že codruhé dítě by mělo problémy. buď ráda, že nemá dounuw syndrom, nebo něco takového, jen ho srdíčko zlobí, jinak je v pořádku!!! neboj, to bude dobré. Mě vyšel donuv syndrom 60:1 a je to Ok, nebojej.
Mes, no vidíš, taky se už přetáčí, šukulka! Pajino je divoch hrozný, mám nervy, ten se už plazí po čtyřech. Dala jsem mu i jak tady někd poradil, že když má široké bal. tak to nejde, dala jsem mu 2 pleny na široko, aby spal a nepřetáčel a neplazil a mu to neva. Totiž se netáčí nohama, ale vrchní části těla, prostě ramena s rukama a nohy přetočí automaticky. I podkládt peřinou boky, ale nic nepomáhá. Chytne se za kočár venku a zvedá se, bojím se že vypadne, tak musím být u něj. Včera jsme byli zas od rána do večera na baráku, grilovali, makrelky, masíčko, malý byl nahatý celý den, máme tam starou libertu velkou, tak jak učurnul, se obetřela no prostě paráda, kulky větral :grinning: . I když byl ve stínu, je hnědý a Niki ani nemluvím. Včera se ji sousedka ptala kde byla u moře. Chytáme hned do hněda, jsme jak čokolády.
Dnes jsem vyhrála na kiss Moava v rádiu pizzu, tak čekám až ji dovezou. A čekám na tchánovce dojdedou zas po měsíci na návštěvu podívat a pojedou zpět, mají to daleko. Jezdí tady jen pro důchod, pro nájemné od pronajímatelky, pro nájemné z herny co pronajímají, staví se k nám a jedou napakovaní prachama dom :grinning: se někkomu sere.
7. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem pitomá, oni přijedou až zítra, teď se dívám do kalendáře, že je teprv 7.6. jsem blázen. Já oběd furft ohřívám, pekla jsem svíčku, červ. zelí, polévku svatební a ono je to aŽ ZÍTRA. mĚ JEBNE :grinning: No dnes mám toho hodně, snad se to do zítra nezkazí. Za chvíli jedu k babce, máme tam přednášku a zítra odpolende zas u nás přednáška, ve středu škola, tak jsme zvědavá kdy napíšu taháky....
7. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se všechny válíte u vody určitě!
Tady bylo dnes takový mevro vedro..že jsem byla durch i v letních šatech..ale malej si to s holýma nožičkama vysloveně užívá..v kočárku :grinning:

Jak se máte????
9. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes tdy taky vedro, já to mám ráda, ještě do teď jsem dělala na dvoře, od rána jsem byla s malým venku, ve stínu bylo líp kjako doma, taky byl zlatíčko...
9. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
se loučím v noci vyrážíme. Kdyby jsme jeli ráno, tak dojedem tak za 7-8 hod po těch dědinách. Jak pojedem kol 3 , tak jak bude valit 200, tak jsme tam za 5 hodin. Koupila jsem opalov. krém pro něj, 50 ale ne, to by byl jak v skafandru, tak 30. Dodnes se nemazal, je snědý, opálený, základ má, ale bude na loďce a na vodě to přitahuje, tak pro klid ho máznem.
Mějte se hezky a užívejte venku počasíčka, bůh ví jak dlouho to vydrží. Papa
10. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek