• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahojte u nas je taky desne vedro. mam uz slunecni vyrazku tak to dost svedi, navic mi zacina angina coz je fakt supaer
10. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno...jsem chválila Peg perego a už jsme také píchli:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, to se stane, je asi jedno, co je to za značku :slight_smile:
13. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: ja mam jané a teprve u štěpánky jsme píchli, ale když už tak všecky 4. A navíc se nám udělala pěkná osmica. Jinak tu děsnou hrůzu co se tu předevčírem přehnala jsme ve zdraví přežili. Akorát to odnesl sušák na prádlo, prádlo po celém dvoře, všecko rozházené, polámané větve. Já sama doma, můj odvážel děcka z akce od švagra, tož hrůza. Dnes v noci opět bouřka jak něco. Ale aspoň se dá dýchat, my máme v bytě pořád 34 stupnů přes den.
14. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi to byla mela co? i tady větve jsou všude, ale dýchá se bááječně, taky máme půdní byt a nic moc spaní při těch vedrech... :unamused: venku vedro miluju, ale dusno v bytě teda ne
14. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooo, sem už nikdo nechodí???
14. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdáá..jsem tu!
Koukala jsem na fotky Rudíka..jsou boží..je to miláček, že? Ty děti tak rostou..to je hrůza!

Holky mě tak s prominutím "sere" ten můj sporťák, že nejde otáčet, že jsem z toho celá vytočená a vzteklá, lítám kolem kočáru jak vosa - dopředu, dozadu..nevidím na něj vůbec..no jsem naštvaná, mega..včera jedu domů..malej spal, dojedu a koukám on má na obličeji list ze stromu..vůbec jsem to neviděla..prostě to byl vrchol a tak jsem se rozhodla, že prodám celou trojkobminaci hodně pod cenou (stejně je nám malá autosedačka) a co nejrychleji koupím nový kočárek..chtěla jsem casualplay reverse, ale prý je malej..a my máme obra..takže asi teutonii..No kdybyste věděly o někom, kdo chce peg perego (guma zalepená) trojkombinaci (původní cena 22 tisíc za 12 tisíc, tak dejte věděti:slight_smile:
14. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný podvečer holky :slight_smile:

dlouho jsem tu nebyla. Tak se Vás budu snažita aspon trošku dočíst, co ty Vaše dětičky jak rostou a jak se máte.

Chtěla jsem se zeptat holky od kdy myslíte, že můžu dát malého do sporťáku??? Davča se mi začíná strašně zvedat, otočit na bok to ani náhodou, ale do sedu se snaží pořád a když mu nepomůžu,začne šíleně zuřit. :frowning2: Mám víc otázek, ale drahý chceš pozornost, tak zase musím utíkat.

Přeji krásný zbytek dne a snad Vás brzy dočtu pa
14. čer 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ob.soklina To znám, Ondra už prostě sedí, protože jinak křičí..co nadělám.. Ve sporťáku už ho mám - doktorka řekla že 45stupňů úplně v pohodě přizvednout můžu..když spinká, leží úplně :wink:
14. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes to mě mrzí ss tím kočíkem, teda za takovou cenu a není teda asi nic moc, to jsou prevíti, snad se tipodaří prodat a koupit sport..
no malý zatím v hlubokém hodný, když se jede, jak se zastaví, začne se nudit a chce taky vidět, tak na večeři, obídku, kávičce...prostě jde ven z kočárku na ruky aby viděl a nebo ho neechám v korbě pást koníky,to ho zatím talky baví...
zítra jdeme přeočkovat, jsem zvědavá na váhu, s jídlem jsou boje moc mu to nejede... :unamused:
15. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes díky za pochvalu foteček, jsou to miláčci :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu už to nefunguje??? máte soukromou skupinu???asi beze mě :frowning2:
18. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda nefunguje to,taky jsem koukala že tu zdechl pes :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čauko, třeba si to jen říká kaaždá z nás, koukne, nic nového a jde pryč :grinning: , taky je hezky a jme asi s dětmi venku,...
jak se vám daří a co malý?snad jste v mezích normy v pohodě????myslím na vás,,...často
18. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jo jak píšeš to bude, já tu taky kouknu a nikdo nic nepíše tak zas jdu :slight_smile:. Jo Honzík dobrý jen s papáním bojujem
18. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene nezdechl pes, já jsem tu takyyyy :grinning:
18. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto :slight_smile:
19. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky kouknu a když nic tak jdu:slight_smile:)) Tak něco napíšu..
Byla u nás na návštěvě koníkovka Pipiii (známe se asi dva roky odtud) s Amálkou (8 měsíců) a Ondra byl větší a o 2 kila těžší než její Amálka..tak to vypadalo tak divně, ona už si sedá, mrská se..a náš se jen přetáčí na bříšo a honí si nožičky..:slight_smile:) ale naučil se od ní povídat a od té doby co tu holky byly tak nezavře pusu..předtím mluvil, jen když měl náladu, teď povídá hračkám na dece, furt i v kočárku, křičí na lidi v parku.no prostě hukot:slight_smile: říká MAAM MAM a cvaká o sebe pusinkou jak stará babka:slight_smile:

Tak a musím vám napsat, že jak jsem píchla a vzhledem k tomu, že kolservis byl až na druhé straně města, tak jsem se sebrala a jela kousek do "pneuservisu" jsem tam přijela a chlapi na mě čučí (bodejď by ne..když mám už snad F prsa co jako chci..a já říkám: "Jste pneuservis?" a oni "Jasný" a já "mám defekt na pneumatice" a oni "Kde parkujete?" a já "Tady" a strčila jsem jim kočár pod nos Začali se smát a já na ně jestli dokážou teda spravit pneumatiku, když jsou pneuservis...a tak ten šéf mi sundal kolečko, hodinu to tam lepil s tím, že jsem snad přejela ježka, kolik tam bylo děr, řekl si 50,-- a já odjela se spraveným kolem..Když jsem to vyprávěla manželovi, tak se dusil smíchy..že by ho to nenapadlo, že tam pojedu :grinning:

Taky jak máme novej foťák, tak se snažím fotit..takže mi to také zabírá čas a už tu nejsu tak často:slight_smile:
A co vy? Jaké děláte pokroky?? My se plazíme, ale zatím jen dozadu..dopředu nám to nejde:slight_smile:)

Holky zrovna jsem koukala na Roryho když byl miminko..já už si to prostě nepamatuju, že byl kdy tak maličkej..můj obřík :grinning:
19. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
riry je fakt kus chlapa, příběh z pneuservisu mě taky pobavil...
19. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda A co u vás nového??? Už se začínají hodně lišit..ti naši chlapíci,že? :dizzy_face:
19. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
dojeli jsme z dovči. Bylo úžasně. Teploty kol 33-35 ve stínu pořád. Tady dojedem a zima. Niki volala a prý tu leje a jen 10. Malý super, od 7 rána do 20 večera jen venku, v řece čvachtal nožky, koupili jsme mu bazének, tak v tom ležel a tatínek ho vozil po řece u spavu, nádhera. Dodám pak fotky. Jahody ze zahrátky mu chutnaly moc :grinning: i nanuk ho chladil na ďásna, labužník. Jinak se už plazí a je jak slimák, nebo u toho slintá, takže vidíme trasu kudy se plazil. Už říkáme ham, jak vidí lžičku, tak ham křičí, šikulka. Není divu, že je to první slovo jeho, je to otesánek.Ponožky nestačíme vyměňovat, ucumlané prsty u noh, hrůza. Ani jednou nezabrečel, říkali mu SMEJKO. V\držel nanejvýš 2 hod vzhůru a jen spal, ten vzduch dělala své. Přibral hezky, v pondělí jdem na očkování a poradnu v 5 m. tak uvidíme, 8 kg určo.
Sporťák dáváme taky už 3 týdnxy, jak jsme na baráku, nebo v korbě máme nožky nahoře. V sedačce sedíme bez opěry, tak i v korbě ho dávám sedět už. V autě byl v korbě, v sedač e by se umořil, tak to prospal. Vyjeli jsme ve 4 ráno a v 10 byli na místě, tatínek to hnal po dálnici, po dědíně ale hrozné...
Mes, jak vy jste dopadli v poradně, taky jste macatí, co?
Musím vydržet doma 14 dní a jedem na hory, pak do Krkonoš, dle počasí, už těším. Opálení jsme dost.
19. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jste na víkendech z města pryč:
Páju svědí ďásnička, tak dávám do ručky mrkev, jablko, suchou kůrku, mám klid. Cumlá, dře ďásnička, spokojený. Kousátka už ho nebaví. Zkuste, opravdu zabírá.
19. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 Tak to jste se měli kráááásně:slight_smile: Já zvažuju Itálii autem v září:slight_smile:..pořád to přehodnocuju zleva doprava..
Ili -t y dáváš malému nanuka? Ty vago..! To bych nedala..
Náš se plazí jen dozadu:slight_smile: Ale ty máš Patrička o hodně napřed než jsou normální dětičky:slight_smile: A říká HAM jo? ty jooova ten je šikovný! To čučím!:slight_smile: První slovo v pěti měsících..klobouk dolů..
Do poradny jdeme ve středu, zase bude očkování, tak den naprd..no..
19. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Illi - náš je jen na mlíčku z prsíčka..a vzhledem k tomu, že dětem nemá přijít lepek do jednoho roku, tak bych krom nanuka nedala ani ten chlebík :grinning: Ale věřím, že to funguje.. :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janceta88
Ahoj, blahopreji k rodince a preji hlavne zdravicko.
Nahodou jsem neco hledala na netu a nasla tenhle odkaz,
tak aspon timto zpusobem srdecne zdravim celou svoji rodinu ve Znojme a preji (nejen) hezke leto.
Stana
19. čer 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Ili to jste si užili :slight_smile: , jen teda fakt koukám na jahody a nanuk v pěti měsících...hmm a taky mluvíte...opravdu ohromné, jste mooc šikovní a asedíte...to je fakt hoodně dopředu
20. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nanuk nejedl!!! Jen mu tatínek schladil ďásna, tak to cucal tu čokoládku, samo, že nejedl. A kůrka z chleba se nejí, dáívá se dětem snad už 30 let na ďásna do ručky a oni si suchou klůrkou žužlají v puse! Dívám se do knihy od \Nikol 5 měsíců sedí sama, 6 měs. sama si sedne, lozí po 4dozadu, chodí v chodítku.
My jdem zítra do poradny.
20. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto jsou Vánoce, takže 6 měsíců přesně měla, je 14,6 narozená.
20. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady máme 4 měsíce, to je páčo co?
20. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mluvení má napsané v knize. 4 měsíce baba, jaja, 6 měsíců hop, ham, mňam, papa 8 měs. tata, nene 11 měs. dej mi 15 měs. snažím se opakovat,
chození 9 měs. za obě ruce, 10 měs. za 1 ruku. 11 měs. 30.5.94 14 kroků. 1.6 11 měs. sama se i postavím bez opěry a JDU bez problémů.
strava- 6 měs. brambory, piškoty, křupky, sladkosti. Sama si sedím a papám z misky křupky.
nemoci 4.4.2003 neštovice, nikdy chřipka, angína, nic. toto v 9 letech první neschopenka ve škole!!§ Pak celých 8 let zákl. školy žádná apsence na nemoc, jen rodinné důvody na dovolenky. Sbírám žákovské od první třídy aby měla památku jak byla zdravá. Věřím, že pila od mala nutrilon sojový, měla silnou aslergii na krav. mléko, takže to je silná imunita. A to byla taháná jak malý od 6 týdnů na dovolenky, v roce na hřiby do lesa. Měla v roce 8 kg, takže chuchroň a šlo ji vše dobře až moc. Sešitá je dost, zlomeniny taky. :grinning:
20. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek